Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #60 -: Октомври 24, 2006, 23:58:47 pm »

Когато човек започне да развива сетивността си, става по-чувствителен към подобни излъчвания и се налага да разработи и съответните си защити срещу тях. Не смятам, че той е по-уязвим от останалите, които не осъзнават какво се случва с телата им, а просто поемат всеки ден поредната доза облъчвания и после се разболяват от един куп болести, обединени под общото наименование "болестите на века". При по-фино настроената сетивност започваш да долавяш нюансите и интуитивно да усещаш кога и откъде са се прицелили по един или друг начин в теб и съответно "пускаш кепенците". Затова, понеже тук някой спомена еволюция и устойчивост на видовете, един човек, развил своята сетивност, може моментно да изпита много по-голям дискомфорт от не толкова чувствителните си събратя, но ефектът върху него ще бъде по-краткотраен и с много по-леки и безобидни последици, защото развитата сетивност води и до развиване на контрол над тялото и реакциите му на външни въздействия. Тогава, дори да се разболееш от нещо, което по принцип се счита за фатално, можеш да държиш болестта в ръцете си, чрез волята си, като една бомба със закъснител, която работи в твоя полза и можеш да задействаш, когато и ако сам решиш  ;)

 ;) ;D :D

Имено - сам развиваш сензитивността до степен, когато всички външни дразнители, като страх, стрес, работа, ТВ, пари, секс,клюки и прочее, започнат да се отбиват в бронята на Единния Дух... Ефектът от тях е мимолетен, и те престават да оказват типичното за 3Д-реалността плашещо въздействие.
 Когато овладееш същността си, няма болест която да може да изтръгне от теб Радостта от живота. Това чувство поддържа в активност биополето ти, и не позволява задържането на паразитиращи мисло-форми...
« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 00:01:41 am от ultrafutur »
musica universalis

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #61 -: Октомври 25, 2006, 00:03:10 am »
Добре казано.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #62 -: Октомври 25, 2006, 00:06:07 am »
ultrafutur,

явно и ти си го забелязал, защото описанието ти ме насочва към това - като се абстрахираш от ЕМОЦИИТЕ, ти вдигаш щита - не е ли така?

Lampyridus също пише "по-чувствителни" хора, ама това също значи - хора под влияние на емоции.

Когато обаче спреш да чувстваш емоциите, си пън - за какво ти е защита?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #63 -: Октомври 25, 2006, 00:21:07 am »
Tina,,

Тук сякаш кардинално си се объркала. Не става въпрос за емоционални или мекушави хора... "По- чувствителни" - има се предвид по-"отворени", сензитивни хора. Тези хора са вдигали и сваляли щита милиони пъти, и имат вече стабилно изградена система за реакция. Ако си пуснат кепенците нищо не може да пробие, ако ги вдигнат - всичко могат да видят... :)
Когато спреш наистина ставаш пън, и за теб като пън е безразлично какво се случва: вълната няма да те отнесе, дори напротив.
« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 00:21:56 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #64 -: Октомври 25, 2006, 00:41:57 am »
Tina,,

Тук сякаш кардинално си се объркала. Не става въпрос за емоционални или мекушави хора... "По- чувствителни" - има се предвид по-"отворени", сензитивни хора. Тези хора са вдигали и сваляли щита милиони пъти, и имат вече стабилно изградена система за реакция. Ако си пуснат кепенците нищо не може да пробие, ако ги вдигнат - всичко могат да видят... :)
Когато спреш наистина ставаш пън, и за теб като пън е безразлично какво се случва: вълната няма да те отнесе, дори напротив.

Точно де.... ;D Нали преди писахме защо повечето хора не ги усещат!

Сеназитивните хора по правило са хората които СЕ ОТВАРЯТ за емоциите като любов, състрадание, мъка, гняв и прочие. Практически това значи, че техните енергийни центрове - чакрите са отворени за ВСИЧКО - даже и нежелателни влияния. Тука говорим как да се защитим ОТВОРЕНИ (аз с такова впечатление останах!  :-\).

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #65 -: Октомври 25, 2006, 13:17:05 pm »
Днеска сензитивни, утре I am българче, а в други ден химна ще е O say can you see by the dawn's .....
Има такава тенденция езика да се универсализира. Поне така казват. Не виждам какво му е универсалното българските думи да се заместват от английски >:(

Истината не е в книгите, които четете, нито във филмите, които гледате. Тя е отвън погледнете през прозореца за миг и ще я видите. Всичко, което се иска е да погледнете през прозореца (Не windows IE). Не ви харесва това, което виждате ли? Мислите си, че сте много повече от това, което виждате в огледалото. Като си легнете сънувате как управлявате материята с ума си или как изграждате психологически щитове срещу позитронни оръжия. Илюминатите и "елита" не се опитват да ви накарат да повярвате, че извънземни не съществуват, ами точно обратното. Защото който гледа към звездуте не вижда какво става на земята. Знам, че истината не ви харесва. Точно затова се опитвате да избягате от нея. Mind over matter е стара концепция. Вярвам, че е възможна, вероятна и е в естественият ход на нещата да се случи, но осъзнавате ли колко сме далеч от нея? Делят ни хиляди години еволюция. Сетих се и за "Холографската вселена". Тази идея е толкова смешна и абсурдна, колкото и личността, която я е "изплюла" на бял свят. Чел съм я и на запознатите мога да кажа само, че за мен тя е една мноооого лоша и изкривена интерпретация на част от идеите на д-р Хоукинс, който между другото след повече от 30 години спорове сам доказа, че теорията му е грешна.

Ако някой се е почувствал обиден или засегнат, моля да ми обясни с какво този, които вярва в извънземни (имам предвид такива в Земната орбита ;)) е по-различен от този, който вярва в Исус Христос или Аллах например.
 Колкото до предишните ми коментари в темата признавам, че бях по-остър и скептичен отколкото съм в действителност. Просто когато твърдиш нещо трябва да си подкрепен с доказателствен актив. Поне едно измерване да беше направил или каквото и да било друго освен "Стана ми лошо, заначи има нещо..."
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #66 -: Октомври 25, 2006, 16:20:23 pm »
Да говориш на едно за "Холографската вселена" и за платените от американската популярно-образователна политика буламачи на Стивън Хоукинс, Sikozu®, е нелепо - без значение, че това говорене дори не е по темата, разглеждана тук конкретно!

Малко ми е странна неприязънта на Oberon относно моите "даскалски съвети" (както ги нарече той) и важността на неговата уговорка, че той покрива изискванията им; сякаш някъде специално съм отбелязал, че Oberonчо е слаб ученик и специално го съветвам по моя предмет "оцеляване в природата при срутване на цивилизации"  да положи известни усилия :P Oberon, не говоря персонално за теб!

Да се върнем отново на разправията ми със Sikozu®, който много обича да цитира от английски език и да демонстрира желязна логика (желязната логика не допуска привмъкване на елементи от други теми в настоящата). По-нагоре се изтъкна смущение от моите твърдения поради тяхното неразбиране - а именно, че "по-напредналите" в еволюционно отношение хора били ставали "по-уязвими" на ударите от негативни въздействия.

Това, което в действителност горе посочих е, че по-напредналите хора СТАВАТ ПО-ЧУВСТВИТЕЛНИ - в смисъл, че в по-голяма степен са способни да усетят негативните въздействия и да проследят техния разрушителен ефект върху себе си. Малко напредналите в никакъв случай не са по-неуязвими, макар да трябва да призная обстоятелството, че за тях се грижат и специални сили, които осъзнават, че от такива ненапреднали същества не може да се очаква на този етап да се предпазят сами. Тази "служебна защита" обаче не ги прави по-неуязвими, а е единствено временна помощ предвид на тяхната неспособност да се самозащитават. По отношение на по-напредналите се поставят изисквания да поемат все по-решителни дялове от собствената си защита, а след това те дори се натоварват със защитата на други, по-малко напреднали. В тази своя работа напредващите хора започват да навлизат във все по-отговорни и хлъзгави задължения и паралелно с това все по-ясно осъзнават своето положение и функцията си спрямо останалите. Ето защо може да се твърди, че с напредъка си по пътя на еволюцията те са изложени повече на опасните въздействия, отколкото неизносените бебета, които ние пазим в стъклени аквариуми, където се поддържа стабилна температура и влажност, мекота, светлина, а храната и водата идват приятно смесени през удобни и улесняващи тръбички...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #67 -: Октомври 25, 2006, 17:23:17 pm »

Сензитивните хора по правило са хората които СЕ ОТВАРЯТ за емоциите като любов, състрадание, мъка, гняв и прочие. Практически това значи, че техните енергийни центрове - чакрите са отворени за ВСИЧКО - даже и нежелателни влияния. Тука говорим как да се защитим ОТВОРЕНИ (аз с такова впечатление останах!  :-\).

Виж сега...
Сензитивните хора не са някакви наивници, които по случайност са отворили каналите си, забравяйки да ги отворят след това.
Има известна избирателност спрямо външните влияния - в особена степен това важи за по-напредналите в умението на самоконтрола... Има съществена разлика във вида на енергийните влияния - негативните се разпознават лесно по натрапващата се болезненост и чувство на дискомфорт. При наличие на такова влияние автоматично се задействат т.нар. защитни системи, трансформиращи влиянието за секунди, неутрализирайки опасния му заряд.
Имено по този начин човек калява духа си ... ;)
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #68 -: Октомври 25, 2006, 17:30:16 pm »

Истината не е в книгите, които четете, нито във филмите, които гледате. Тя е отвън погледнете през прозореца за миг и ще я видите. Всичко, което се иска е да погледнете през прозореца (Не windows IE). Не ви харесва това, което виждате ли? Мислите си, че сте много повече от това, което виждате в огледалото. Като си легнете сънувате как управлявате материята с ума си или как изграждате психологически щитове срещу позитронни оръжия. Илюминатите и "елита" не се опитват да ви накарат да повярвате, че извънземни не съществуват, ами точно обратното. Защото който гледа към звездуте не вижда какво става на земята. Знам, че истината не ви харесва. Точно затова се опитвате да избягате от нея. Mind over matter е стара концепция. Вярвам, че е възможна, вероятна и е в естественият ход на нещата да се случи, но осъзнавате ли колко сме далеч от нея? Делят ни хиляди години еволюция. Сетих се и за "Холографската вселена". Тази идея е толкова смешна и абсурдна, колкото и личността, която я е "изплюла" на бял свят. Чел съм я и на запознатите мога да кажа само, че за мен тя е една мноооого лоша и изкривена интерпретация на част от идеите на д-р Хоукинс, който между другото след повече от 30 години спорове сам доказа, че теорията му е грешна.


Ще се увериш колко далече си от истината когато утвърдената реалност се разпадне през очите ти за 1 ден...
В настоящия момент ние сме само на крачка от осъзнаване на Холографската Реалност, и не хиляди, а броени години ни делят от многоизмерен скок в съзнанието, който тотално ще промени представите и парадигмите.
... btw, цитираният физик се нарича Стивън Хокинг - един от "откровените" фалшификатори в т.нар. модерна наука. ;)


Peace, Love and Concentration
  ;]
« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 17:30:57 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #69 -: Октомври 25, 2006, 17:32:04 pm »
 Сензитивността е добро предимство, когато е съчетана с познание.
« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 17:47:37 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #70 -: Октомври 25, 2006, 18:08:54 pm »
Mind over matter е стара концепция. Вярвам, че е възможна, вероятна и е в естественият ход на нещата да се случи, но осъзнавате ли колко сме далеч от нея? Делят ни хиляди години еволюция.

Ти явно не си чувал за йогите. ;) Индия? ;)

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #71 -: Октомври 25, 2006, 20:03:27 pm »
...и, също така, за някои будисти, будители, дъновисти,
есеи, катари, антропософи,
художници, мистици, поети,
романисти, гости на тая планета
и послушник. :D
« Последна редакция: Октомври 25, 2006, 20:04:46 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #72 -: Октомври 26, 2006, 01:38:23 am »
Цитат
Поне едно измерване да беше направил или каквото и да било друго освен "Стана ми лошо, заначи има нещо..."

Ето измерване на разрушената енергия на човек от психотронно оръжие (нали искаш доказателства?)....


Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #73 -: Октомври 26, 2006, 08:03:38 am »
с извинение но това не е доказателство,а Витрувинаският човек на Леонардо зацапан с някакви цветни петна
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #74 -: Октомври 26, 2006, 16:57:30 pm »
Витрувинаският човек служи за шаблон на уреда за измерване на аурата. Тя се нанася на него просто, няма да се сложи снимката я.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27