Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Честотна вълна едва не ме отнесе
« -: Октомври 05, 2006, 18:23:26 pm »
Вчера към 11:50 с първата ми крачка в центъра на София ме подмина честотна вълна, която веднага предизвика главоболие, невъзможност за концентрация, раздразненост, сънливост, трудноподвижност и т.н.Бе ми необходимо време, за да се възстановя, подобни симптоми имат и други хора. :D
« Последна редакция: Октомври 05, 2006, 21:30:45 pm от Horus »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе.
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2006, 18:59:32 pm »
Това малко ме изненадва, защото обикновено честотните въздействия са фонови, повсеместни, а не се разливат като вълна с гребен и вал... Обикновено има източник на честоти, в близост до който сигналът е най-силен и най-зашеметяващ, а около него ефектът постоянно намалява  с отдалечаването...

Когато четох съобщението ти, все пак, интуитивно си представих как съм на улицата пред Народното събрание в София, с гръб към сградата и пресичам към Цар Асен, като паметника ми остава отдясно... Заради тази визуализация допускам и идеята честотният генератор да е минал покрай теб, качен на борда на някое возило... Казвали са ми, че има някакви камьони или бусове, които са пуснати да обикалят с такива генератори из градовете.

Аз също съм изпитвал внезапно влошаване, което може да се опише като рязко падане на кръвното - завиване на свят, пищящ звук, причерняване, дезориентация и загуба на двигателните възможности... Това за момент, след което съм се овладявал и слагал ограничения на коридорите, от които въздействието е дошло. Може би става дума за подобно нещо?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе.
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2006, 20:31:16 pm »
Цитат
Аз също съм изпитвал внезапно влошаване, което може да се опише като рязко падане на кръвното - завиване на свят, пищящ звук, причерняване, дезориентация и загуба на двигателните възможности...
Това ми прилича по-скоро на енергийна атака.   :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2006, 21:42:51 pm »
В София не знам как са живи хората по принцип - особено в "центъра". Наистина облъчването е много, много жестоко. Аз каквито и защити да правя се смазвам за няколко дни там.
Обикаля се из кварталите с излъчватели. Преди време Админ-а казваше, че в Германия се разхождали с "количка за сладолед".
Бъдете нащрек.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2006, 01:19:47 am »
Цитат
В София не знам как са живи хората по принцип - особено в "центъра". Наистина облъчването е много, много жестоко. Аз каквито и защити да правя се смазвам за няколко дни там.

Да - кръстницата ми (Бог да я прости!) живееше до Орлов Мост и умря на 30 и няколко години - внезапно и оставяйки 2 дъщерички.....

За мен по-лощо място е паментника на Левски не знам защо, но всичките ни площади в София са...........................

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2006, 12:33:35 pm »
Има възможност да се филтрират тези въздействия, поне що се отнася до домовете ви в централна София. Пирамидите са много силен защитник, също присъствието на много растителност, чиито листа поддържате измити. Кристалите, котките, благовонните пръчици. За проветряване е по-добра нощта, когато няма толкова много коли, а също и ранната утрин, когато се развиделява. Хубаво е вашите помещения да се осмислят като храмове - да бъдат обсипани със свещени присъствия и изпълнени със свещенодействията ви. Музиката е много силен филтратор - ако имате кристали, които се зареждат от слънчева светлина (измити стъкла на прозорците) и вибрират в тоналностите на Бетовен например, или на Моцарт, ще акумулират в себе си много жива енергия и ще ви я дават на части тогава, когато е необходимо. Елегантна и тиха музика въздейства добре и на котките, на растенията, на водата ви за пиене в кристални съдове (не в пластмаса, не в хладилник!). Благославянето е много ценно и важно. Някога хората са живеели в едно перманентно храмово настроение и всяко действие се е свързвало с един вид освещаване. Ако насищате реалността около себе си с подобно освещаване, тя ще ви отвръща със същото: стълбищата, входът, асансьорът ви не са просто вещи - това са свещени предмети, предназначени за ваша потреба - отнасяйте се към тях като към такива; бездомните кучета около дома ви - те също са специални ваши другари - вместо в боклука, давайте излишната си храна на тях и не се гнусете да ги погалите по глава! Дърветата около вас, всяко стръкче трева и синьото небе отгоре - те също са свещени. Добре е по някога да се спира - в офиса ли, вкъщи ли - все тая, но да се спира всичко, вие да сядате в средата на мирозданието и да се вслушвате в реалността. Няма значение дали звънтят кедри или бензиновият булевард под вас - вслушайте се в това, което ви дава реалността ви и го благословете.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2006, 15:48:46 pm »
В София не знам как са живи хората по принцип - особено в "центъра". Наистина облъчването е много, много жестоко. Аз каквито и защити да правя се смазвам за няколко дни там.
Много жестоко е за хора като мен, които живеят дълбоко в провинцията и са свръхчувствителни към тези излъчвания.А повечето софиянци едва ли им пречи, защото за тях е нормално. Даже си мисля,че ще се стресират от липсата на тези влияния. Лично аз издържам 4-5 часа максимум в София и после блокирам. Не смея да дишам дълбоко/сякаш съм в моргата/.Да ме простят софиянци, но моето куче живее по-добър живот,ако и да не е у столицата.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2006, 16:17:55 pm »
Без кучешки отзиви! И "у" се пише с "в"!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2006, 17:38:46 pm »
На мен пък ми е чудно как ви харесва да говорите негативно за София. Ами как няма да е задушевно там, като всички положителни герои се изнасят или пък въобще не идват в столицата и тя е оставена само на неготивни влияния. Ако има обръщане на силите и енергиите, ще е по-добра атмосферата. А според мен до голяма степен неприятното усещане от контакта със столицата идва от чувството за страх, което ви залива когато се влезе в града или когато човек се е застоял известно време в къщи. Според мен това е психическото обяснение.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2006, 19:20:57 pm »
Дъвиан, не говорим негативно за София, а за излъчванията които правят столицата така. Не ми е в стила да  говоря негативно за каквото ида е, но в в случая не мога да кажа на черното бяло.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2006, 20:59:06 pm »
Това е валидно за всяко едно населено място, не е само в столицата. Има си места, през които минават по-вече хора, съответно сблъсъците на енергия са в по-голямо количество и общият енергиен фон на тези места става нетърпим за по-чувствителните натури. Ама пък да ви кажа-ей, много хора има с бетонни глави бе, нищо им няма и изобщо не им пука.
Друг е вече въпросът, когато има специално и с цел сложена апаратура за влияние върху психиката, но по тая точка съм пас, защото не съм виждал такава.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2006, 21:06:14 pm »
Дайте повече инфо ,моля за тези излъчватели. ;)Благодаря ;D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2006, 21:11:21 pm »
Ела в София и няма нужда да ти обясняваме, защото опита, който ще придобиеш ще говори по-добре от всички нас :P

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2006, 21:28:37 pm »
Аз обичам да ходя в градинката на Изгрева.Времето там тече по различен начин,или май то просто спира.благодатно място е там-ходете по-често ако можете.Пречиства. :)
Аз исках да разбера за това което беше писано по-горе,че се обикаляло по улиците с тези генератори или както там го наричате. ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2006, 21:32:15 pm »
Ела в градинката между Народното събрание и СУ и ще си говорим :P :P :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27