Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2006, 21:35:47 pm »
Не може ли с някакъв уред-измервател да се засекат енергиите и да се види къде има струпване на отрицателна и съответно положителна енергия? Тоест, има ли такива уреди?

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2006, 21:38:51 pm »
Сигурна съм ,че има-ние сме живия пример. :P
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2006, 21:48:23 pm »
То и да се замерят, Дъвиан, та какво от туй? Виж, ако има едно-две табла, па да бъде изписвано на тях по всяко време някакви енергийни стойности...
Гледай кви глупости изписах  :o  Достатъчно е да ги усетиш тези места и просто да не минаваш оттам.
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2006, 09:06:39 am »
По-интересното в случая е че на другият ден по БТВ веднага пуснаха репортаж за стреса и депресията, след, което ако не се лъжа камерата мина точно покрай мястото на което ме отнесе или подмина тази вълна, все едно минах под тунел.Най-очудващо и дразнещо за мен е факта, че принципно не се подавам на такива влияния от определено време, тъй като вече имам изграден някакъв имунитет.Каквито и техники да опитах не настъпи облекчение, възстанових се след пълни 24 часа.

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2006, 09:35:56 am »
Между другото последната седмица и половина имаше някакви силни магнитни влияния май в България и много познати ми се оплакваха от главоболия и дискомфорт.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2006, 10:24:33 am »
а пък и върлува някакъв много гаден грип.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2006, 12:03:03 pm »
Между другото последната седмица и половина имаше някакви силни магнитни влияния май в България и много познати ми се оплакваха от главоболия и дискомфорт.
В ход е много яко чистене на енергийните тела както на хората, така и на Земята, някои го казват като изчистване на кармически натрупвания.
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #22 -: Октомври 14, 2006, 12:12:12 pm »
Какво точно разбираш под "чистене на енергийните тела" и под "изчистване на кармически натрупвания", и кои са енергиините тела?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2006, 13:11:18 pm »
Това са неща, които най-добре ще ги обясни някой, който наистина вижда тези процеси, пък аз нищо не виждам. На мен точно това ми е странно, че никой - нищо не казва. За мен остават само някакви усещания, за които търся обяснение по хилядите страници езотерична литература, ама ми омръзна вече.
Може би става дума за смяната на едни енергийни честоти с други, по-високи, така го разбирам аз. А за енергийните тела ще трябва друг да ти отговори...
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #24 -: Октомври 14, 2006, 13:19:57 pm »
Добре, нека аз кажа. Под чистене на енергиините тела разбирам съзнателно изчистване на етерното и астралното тяло от полепналата по тях мръсотия от нисши мисли, разбирания, чувства и желания. Под изчистване на кармични натрупвания разбирам правилно отношение към роднините, приятелите, различните любими хора и новите познанства, връзки и контакти за в бъдеще, като това отношение ще е плод именно на предното правилно организиране на мислите, разбиранията, чувствата и желанията.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2006, 13:32:16 pm »
Така де, ама всичко това е съпроводено със странни(меко казано) физически  усещания, а те в различните дни или периоди са различни. Нали съм си любопитен, искам да знам какво всъщност става, ама тцъ...  Здраве да е!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #26 -: Октомври 17, 2006, 20:31:15 pm »
Цитат
А за Свръхнискочестотното излъчване от четвъртък насам някой нещо да каже?
Нямате наблюдения върху себе си или не вярвате на сензорите си?
Това го рече Жоро Велев в една друга тема.  :)   Мога бе, Жоре, да кажа, даже мога и по часове да ти кажа какви усещания имам, в предишния си пост намеквам за това. Съгласен съм, че от четвъртък започна да се згумнясва работата, докато дойде неделя. Между 9ч и 13ч, Жоре, беше "Ад под небето" и след това всичко затихна.  Няма да коментирам в подробности коя част на тялото и кой орган как се е чувствал, това явно е до индивидуалната подготовка на всеки. Жалкото е, че никой не казва какво всъщност се случва(май се повтарям, ама ....).
Ето, ти казваш-свръхнискочестотно излъчване и...толкова. Кой го предизвиква, какво изобщо означава този термин, каква е целта му...? Немаааа, нема обяснение .  Много хора гледат, ама явно малко виждат, те пък си мълчат.
Аз си мисля, че от  Земята беше този зор миналата седмица, сигурно с магнетизма нещо... А ти какво мислиш?  :P
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2006, 22:03:28 pm »
Скоро ще разберем.

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #28 -: Октомври 17, 2006, 22:06:04 pm »
Жалкото е, че никой не казва какво всъщност се случва.

" Атмосферните аномалии ще продължават, придружени с феномени, които често ще всяват страх и лоши предчувствия, но няма да бъдат обяснени."
Част от прогнозата на Ирина за октомври.
http://www.supernatural-bg.hit.bg/october6.htm

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #29 -: Октомври 17, 2006, 22:09:06 pm »
Цитат
Аз си мисля, че от  Земята беше този зор миналата седмица, сигурно с магнетизма нещо... А ти какво мислиш?  

Правилно! На 13-ти беше засечен най-големия Гама-взрив - всъщност 4 един след друг с продължителност 20, 17, 25 и 820 секунди. Всичките засечени от няколко сателита - Sukazu, Swift, Rotse-II и земните телескопи в Австралия и Чили.

Визуален магнитут 12.8, което е най-големия взрив засичан досега! На разтояние 8.7 билиона светлинни години, но удари Земята на 13-ти както е очевадно от измерванията на апаратурата.

Източник: http://www.earthchangestv.com/index.php

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27