Автор Тема: Агентите на матрицата – органичните портали  (Прочетена 35267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #60 -: Ноември 16, 2019, 12:03:59 pm »
Цитат
  Остави това, ами като писнат ония ми ти озъбени седем ли бяха, девет ли, гладни Aза - тела, че като си им и лично отговорен за глада, те тогава да видиш ти галактическо при-КЛЮЧ-е-НИЕ!

Каквото и да ви говорят, дами и господа, става дума за едно единствено нещо - храна!
Като за капак на всичко това, системата е абсолютно затворена!     

Ами нали заради това е поговорката който не работи - няма да яде.
Аз се трудя и ония ми ти озъбени си ги храня, все пак са си мои.
Интересното в случая е който не работи, ония озъбените от къде/от кого папкат и дали това не е основата на паразитизма? :-X

п.п. Fiery,
струва ми се не си наясно с правилата на Живота. Там за рибките дето се пениш. Няма да ти ги разяснявам, намери си ги сама. :nea:

Цитат
   Та в този ред... кой ли си отглежда човечеството?!     

Ако под човечество разбираш 90 и кусур процента ОП - клонинги, то въпросът ти е зададен коректно.
 :hi:



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2019, 21:20:16 pm »
 
А, според мен е крайно време да се обърне внимание на лявото и дясно полукълбо на функциониране на човешкия мозък, а не на " илюзьорните му тела "

И за да получиш  ИСТИНСКО познание трябва двете ти полукълба на мозъка .. Лявото и Дясното ти полукълбо да бъдат на едно ниво  или  на една /равнина/...=  =

Атаките са не върху телата на човека  ( защото, той има само едно физическо тяло) , а върху мозъчните му полукълба.

И от там са проблемите му в " несъзнаваното", където не телата са му гладни, а атаките върху мозъчните му полукълба, рефлектират върху живота му и познанието.







 

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #62 -: Ноември 23, 2019, 11:02:02 am »
 :D
Fiery

Цитат
Някой от вас да е обърнал внимание, тъй както обича (ти да видиш) да "ходи на/за риба", как рибата се ДАВИ във възДУХ?! А някой от вас да е получил нейното съгласие, или пък съгласието на плодовете и зеленчуците, които си "oтглежда" (ръга ли ръга тия семена в таз земя)?! Никой не й е обяснил надълго и нашироко (на рибата, естествено) процесът улавяне (чрез хитрост, измама), изкормване, пържене, печене и млящене, нито пък й е дал някакви гаранции, че няма да отиде зян, а ще захрани едни велики чревни дела (щото рибата много я вълнува точно тази болна тема една)! Мба...


https://hdrezka-ag.com/cartoons/action/32336-pervobytnyy-2019.html#t:0-s:1-e:1

Гледай всички части и ако си в ред ще видиш бая.
Между другото втората жена е вярната.А тоя,герой е българин.И аз имам талива спомени.
В пета серия ще видиш от каде почва религията и как започва кунг футо,и на какво е способен българина.
Хем са само седем.
Noris
Цитат
А, според мен е крайно време да се обърне внимание на лявото и дясно полукълбо на функциониране на човешкия мозък, а не на " илюзьорните му тела "
И мен така ми се струва.Наскоро установих че гласа не ми се е смял напразно че ми липсва тяло.Ма се оказа че първа, сърдечна, и тая на върха на главата са на една лента и на теа присмехулници им се присра яко.И на трите има змии,не знам защо? Ма има време.
Оказа се че май сме трилентови,материално,енергийно и дух който има.И всичко върви в комплект.Някои са намерили как да се месят чрез главата ма там е най голям "кура" щото главата е бая високо,и който бърка там гори.Поне това са ми впечатленията,така че чистете си сънищата със,не, и ще ви се изясни.
 :hi: :hi:
П.п.А между другото в живота всичко е едно,така че няма ляво и дясо полукълбо.В  мозъка и ако сте съгласни с двете полукълба го духате яко.В живота всичко е в цялост не го забрявайте,всяко фрагментиране
с което се съгласявате ви вреди.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #63 -: Ноември 24, 2019, 21:52:25 pm »
Цитат
А между другото в живота всичко е едно,така че няма ляво и дясо полукълбо.В  мозъка и ако сте съгласни с двете полукълба го духате яко.В живота всичко е в цялост не го забрявайте,всяко фрагментиране
с което се съгласявате ви вреди

Ами аз не се съгласявам , но така са го създали и ми бе показано, че сме 2 полукълба, също и как навлизат в тези полукълба по време на сън.

И как ни манипулират.

Аз лично чакам някой да проговори по тези въпроси с картинки, а не да ни занимава с Митове.

 ;)



Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #64 -: Ноември 25, 2019, 17:29:41 pm »
 :D
 Noris
Цитат
Ами аз не се съгласявам , но така са го създали и ми бе показано, че сме 2 полукълба, също и как навлизат в тези полукълба по време на сън.

Хубу ма няма никакво значение с колко полукълба си,защото аз за себе си установих че сънищата ме предупреждават че в енергийното някой замисля вредни за мене неща.Защото независимо в коя плътност става деянието има енергийна част наречена замисъл.Която моя "мозък" улавя и ме предупреждава.Викат му сънища а някои направо си ги виждат с очите.И като не се съгласиш и прекъснеш съня деянието си остава при тях и та гледат на кръв.
Следва другата част с насилието.Но при него има пик на енергията за да те насилят,ма небето слиза надолуи всеки пик може да го докосне и става късо, и някой гори.Небето ще продължи да слиза докато не стигнем златната среда на енергийните пикове и хаоса дава фира.Да живеят реда и правилата. :drinks:
Уморително е но както бях споменал усилията да се пазиш от сънища отиват в инстинкта за самосъхранение и не ги мислиш.При мене стана така,бутат ми в устата нещо инстиктивно плюя и ги подкарвам на майка.
Има голяма файда.
И пак да повторя отвън сме недосегаеми.Проблема е вътре в нас,викам му троянски коне.
А и внимавайте с какво се съгласявате.При четене е същото ако изрично не направите разбор на четенето.Има един кофти момент че книгата е цяла и ако не внимавате се съгласявате със всичко писано вътре а то е вредно за вас.За туй ние българите си вярваме на приказките и си ги разменяме.Ако може през огън е най добре.Да ма откога в домовете ни няма жив огън?
Има и други работи но ако стане приказка може да отворим дума и за тях.
 :hi:
« Последна редакция: Ноември 25, 2019, 17:41:47 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2019, 20:51:37 pm »
meandre,

A можеш ли да опишеш какво точно виждаш, когато прекъснеш съня си ?!

Тук има много хора, които го правят. И за  мен не е проблем.
Мога да го контролирам  даже.

П.п.

Въпросът е :


" Къде се губи съзнанието ни по време на сън  " ?







Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #66 -: Декември 01, 2019, 15:02:48 pm »
Гал,
Цитат
   " Къде се губи съзнанието ни по време на сън  " ?
     

Стори ми се, че въпросът ти не е зададен коректно. Дали от неразбиране или по друга причина, засега не знам.
Според моето разбиране, съзнание означава със знание, или ако щеш личен опит. Това, което "пътува" по време на сън вероятно е себе–то или Аз-а/личноста на човек. И понеже смятам, че тук сме в един вид споделена реалност/интерференция, породена от огледалото, и когато човек/Аз-а заспи си отиива в неговия си свят(всяка жаба в гьола си). Звездите какво са? :writer:
Този гьол също се контролира, докато спящия в един момент не се осъзнае в съня си и не поеме пълен контрол над ситуациите. Случвало ми се е един-два пъти но за съвсем кратко. Обикновено не осъзнавам че спя и се "нося по вълните" на събитията. Почти не помня сънищата, само отделни детайли, но за всеки случай си казвам на ум след като се събудя, че не съм съгласен със съня, че не съм съгласен да ми се бърка някой в живота и даже им споменавам майките.
Нещата са прости, но и многоизмерни. Трудничко е с триизмерен мозък/съзнание да разбереш примерно девет-измерна вселена, но вярвам че има начин да се обяснят, стига някой които ги разбира да се навие да го стори.
Имай предвид, че насила/с измама хубост не става. "Намигвам" ти относно питанките ти към бай ти Меандър, макар и да съм почти сигурен че го знаш и без да ти намигвам.
 :hi:
« Последна редакция: Декември 01, 2019, 15:13:47 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #67 -: Декември 08, 2019, 01:28:22 am »
Гал,
Ето ти ги седмината българи плюс Той и Тя:





Седем тела/Аза в седем различни свята плюс Душата/Тя и Духът/Той.
Структурата на всичко, което е.
Поне аз така го разбирам, но може и да греша.
 :hi:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #68 -: Декември 09, 2019, 17:25:02 pm »
 :D
paci1
 :unknown:
Уж са бараш за бая парче, ма ми събра очите.И ти ли кат галка подпитваш подмолно?
 Тоя свещник дето си го пльоснал е чифутски ритуален.Те са го направили така белим уморят няко/й/и.За сега не им се получава даже май става обратното.
Всяко знание се ползва по два начина -правилен и неправилен.Това дето си го турил е неправилния.
Пак да ви обърна внимание,всичко в живота е в цялост.Няма нагризани ябълки.
Разделяй и владей би трябвало да ви светне.Ние можем сами да се фрагментираме на принципа който дадох за дезодоранта против потене.Не той а вие си блокирате потенето.

А галка ако ми шушне на какъв принцип е призоваването и аз ще и шушна което мога.
Номера с финтовете не минава ,виждал съм я в действие/патил съм/ и знам че е наясно.
Енергийното ни тяло е една дъга,ма от седем цвята и бая нюанси,е който се е оцветил.Който е краднал боички от другите голям /к/реф.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #69 -: Декември 10, 2019, 10:31:46 am »
Цитат
  И ти ли кат галка подпитваш подмолно?     
Кво ше кажеш тая мнителност да я туриш малко встрани за момент? Дал съм ти инфо за мен преди време на едно друго място, бъзльото не съм аз. Имаш име, телефон и регион. За чий да се бутам между шамарите при това условие? М?
Галка задава въпроси за чавдарчета, и заради това я посъветвах приятелски да не шикалкави.
И за да бъда честен докрай, щи шушна че не "подпитвам подмолно", а пиша провокативно когато нещо не ми е напълно ясно. Трудничко се общува с човек, който го гони параноята. Знам че имаш причини, но в крайна сметка общуването с теб е доста, как да се изразя, уморително/тегаво. Не съм ти на нивото, и не искаш да си приказваме. Никой не се е родил научен.
Свещника знам че е чифутски, обаче беше близо до това как си преставям структурата на тялото.
Дай тури някоя правилна картинка ако намериш някъде. Ако междувременно не си се обидил от мнението ми, де.

п.п. С моята позната що са чепкате не разбрах. И тя не ще да ми каже.
Ключови думи да са сетиш: стена, люлка, чадър. :-X
 :hi:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #70 -: Декември 19, 2019, 14:10:25 pm »
 :D
Паци.
Нали обичаш бункерите, зейни нещо за великолепната седморка.
А между другото нибируто е опразнено от можене такова.
https://hdrezka-ag.com/films/fiction/32786-prorochestvo-sudnogo-dnya-2011.html
 :hi:
П.п. Твойта приятелка се пробва да си такова майката сега.Нищо лично, но ще я такова,времето и е на кратиш.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #71 -: Декември 19, 2019, 19:06:04 pm »


meandre,

питаш ме за призоваването как става?

Breitengrad: 25°03′46″ N
Längengrad: 34°53′24″ O
Meereshöhe: 32 m

 :D

Разбра ли нещо?


Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #72 -: Декември 19, 2019, 20:19:12 pm »
 :D
Басси да ти мязам на навигация?
Итересува ме на какъв принцип е,а не как се прави.
Капиш?
 :lol:
Иначе някакви са гаврят с тебе, отмахваш това зад което се крият и им отскубваш тиквата.Ма ми омръзна щото гачи ли нямат свършване.
Обаче вече са сятам кога ще ме призовават по един мой нишан.
Нищо лично ма взеха да фъркат много глави на такива без мое участие.Само успявам да ги мярна и главата му фърка.Не знам дали е конкуренция но се задържа бая време.
Само знам че няма да е все така,явно тея неща ще оттекат в канала балабар с майсторите им.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #73 -: Декември 22, 2019, 12:49:43 pm »




Открих необходимото, благодаря! Само дето тук седморката я показват като някакъв вид технология.
 :hi:


И тук има интересни подсказки:
https://filmi7.com/filmi/47062-the-room-staya-na-zhelaniyata-2019.html

« Последна редакция: Декември 22, 2019, 12:53:00 pm от paci1 »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #74 -: Януари 04, 2020, 22:06:45 pm »
<a href="http://Басси да ти мязам на навигация?<br />Итересува ме на какъв принцип е,а не как се прави." target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://Басси да ти мязам на навигация?<br />Итересува ме на какъв принцип е,а не как се прави.</a>


Давам ти знак !

Сън - програма  - правоъгълник - квадрат !

 ( прекъсване на програмата)





 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27