Автор Тема: Левитация  (Прочетена 21083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Левитация
« -: Юли 06, 2006, 13:57:50 pm »
Вчера разглеждах един жълт вестник и там имаше стари снимки, на една от която бяха показани трима йоги, като двама от тях левитираха. Май снимката била от 2001-ва (не съм сигурен - може да е и от 2003-та) и отдолу пишеше, че ако има поне 500 просветени като тях в района на Палестина войните ще спрат. Та наскоро май обявиха примирие, дали се дъмжи на това ? Дали наистина има хора който владеят левитацията. На снимката дрехите им изглеждаха така, не че се издигат, а че падат, но те си стояха спокойно в тяхната си там поза (не знам как точно се казва). Не съм търсил допълнителна информация и се насичих направо към вас. Не намерих подобна тема, но ако случайно има, моля да ме насочите към нея и тази да бъде изтрита или преместена.
Предварително Ви благодаря!

П.С. Ако някой иска може да му снимам снимката и да му в пратя  :P
« Последна редакция: Август 21, 2008, 01:46:32 am от H. »
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Oberon

  • Гост
Отг: Левитация ???
« Отговор #1 -: Юли 06, 2006, 14:53:40 pm »
Снимай ги и ги качи тук

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Отг: Левитация ???
« Отговор #2 -: Юли 06, 2006, 15:05:57 pm »
снимката е доста стара аз съм виждал същата преди повече от 5 г.,както и още доста подобни снимки,напълно е възможно според източната религия.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Левитация???
« Отговор #3 -: Юли 06, 2006, 19:45:30 pm »
Моля те закачи ги тук. По-добре скенирай вестника.

Левитацията е нещо напълно естествено. Просто едно от нещата, които трябва да си припомним ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Левитация???
« Отговор #4 -: Юли 07, 2006, 00:05:52 am »
Ех, от лапе искам да го постигна. Дали принципа за летене описан в Галактическия стопаджия ще подейства? Някой трябва да пробва. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Левитация???
« Отговор #5 -: Юли 07, 2006, 08:32:06 am »
хм... ти първо:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Antonium

  • Гост
Отг: Левитация???
« Отговор #6 -: Юли 07, 2006, 09:25:38 am »
Ех, от лапе искам да го постигна. Дали принципа за летене описан в Галактическия стопаджия ще подейства? Някой трябва да пробва. ;)
Действа :D

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Отг: Левитация???
« Отговор #7 -: Юли 07, 2006, 13:40:49 pm »
malko sum oburkal datite i mestata, no shte gi vidite   :P
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Oberon

  • Гост
Отг: Левитация???
« Отговор #8 -: Юли 07, 2006, 13:52:38 pm »
Притеснява ме фланелката на тоз младеж :)))

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Левитация???
« Отговор #9 -: Юли 07, 2006, 13:54:47 pm »
Уоу, яко. За втори път виждам такова нещо заснето. Дано само снимката не е фалшификат. Иначе вярвам, че левитацията е възможна на едно определено ниво на духовно развитие.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Отг: Левитация???
« Отговор #10 -: Юли 07, 2006, 14:38:52 pm »
За фланелката писах още в 1-вия си пост. 2-рото нещо което е странно е краката на по-близкия левитиращ - как така стоят вдигнати, докато на 2-рия (който е на по-заден план) единия крак е леко увиснал. Дано да е истина и да се научим и нии за някой друг месец...  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Левитация???
« Отговор #11 -: Юли 07, 2006, 15:39:24 pm »
Не мога да приема това подскачане за летене, мака че по телевизията съм гледал скокове по 4м. Летенето го разбирам така-както си седиш кротко и мирно и в един момент почваш да се издигаш нагоре, след това встрани, при това без видимо физическо усилие.
Не отричам, че и при такива скокове си иска майсторлък, ама...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Левитация???
« Отговор #12 -: Юли 07, 2006, 18:41:06 pm »
Според далекоизточните представи един от белезите, които посочват благородството на човек, е способността му да загуби своята плътност и тежест. Тогава тялото му може да бъде неподвластно на гравитацията и да левитира. Такова изчистване и издигане може да се случи преди всичко в стерилно пречиствана атмосфера. Малко ме съмнява, че публикуваните йоги са имали такава пречистена атмосфера, като се има предвид, че това се е случило на публична сцена, със зяпачи и фото-камерите на журналисти... Може би документираната левитация не е истинска... Още повече, обвързването на такова нещо с държавни лозунги и прочея, е в разрез с далекоизточните представи за безпристрастност. Обикновено такива хора, които ратуват за световен мир, не си слагат фланелки с рекламни надписи и не се показват пред масовата публика.
« Последна редакция: Юли 07, 2006, 18:44:14 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Отг: Левитация???
« Отговор #13 -: Юли 07, 2006, 19:04:19 pm »
Taкива подскоци ги знаем
тва не е левитацията според мене...въпреки че тая секунда или малко повече може да е цяла вечност в съзнанието на подскачащия ,а те така и го споделят...и било върховна наслада .

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Левитация???
« Отговор #14 -: Юли 07, 2006, 19:42:22 pm »
Левитацията не е подскок. В левитация може да се стои с часове, с дни... Но не и пред фото-обектив!...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27