Автор Тема: Какво ще стане, ако нищо не стане?  (Прочетена 31831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #90 -: Октомври 25, 2009, 02:00:34 am »
 А някои пък "по default" са забравили добрия стар смисъл на живота. Ако всички тези неща, които изброи не зависеха на свой ред от смисъла на живота и убиваха току така безразборно случайни маси по никакъв начин незаслужили това хора, то тогава техният живот не би имал никакъв смисъл - нещо с което природата не би се занимавала, просто защото... няма смисъл ;D.
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 02:53:32 am от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #91 -: Октомври 25, 2009, 14:03:35 pm »
I
А някои пък "по default" са забравили добрия стар смисъл на живота. Ако всички тези неща, които изброи не зависеха на свой ред от смисъла на живота и убиваха току така безразборно случайни маси по никакъв начин незаслужили това хора, то тогава техният живот не би имал никакъв смисъл - нещо с което природата не би се занимавала, просто защото... няма смисъл ;D.

Нещо се губи логически смисълът на мисълта ти.
Смисълът на живота зависи от носителите на този живот-тоест от нас хората.Засега този смисъл се реализира само на земята и в близкото околоземно пространство. Зависи и от това как ние се отнасяме към естественото си и единствено за сега жилище-планетата Земя. Естествено и от създателя, който го контролира, ако не е зает се нещо друго. А природните явления, процеси и тела, за които писах-за тях нашият живот не значи нищо.Те си действат по физичните закони, които също не се съобразяват с живота ни.Имало ги е много преди нас, и ще ги има.Те не зависат от смисъла на живота.Живота ни зависи от тях, колкото и да не ти харесва.
Открий гравитрона, и ще можем да се опазим от много от тези опасности ;) ;D

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #92 -: Октомври 25, 2009, 14:08:57 pm »
Мисля, че Oneness искаше да каже, че след като Вселената и живота в нея се коренят в един и същи смисъл, има едно смислено ядро, синхронизиращо взъимодествието между елементите така, че да ги има.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #93 -: Октомври 25, 2009, 14:20:18 pm »
Мисля, че Oneness искаше да каже, че след като Вселената и живота в нея се коренят в един и същи смисъл, има едно смислено ядро, синхронизиращо взъимодествието между елементите така, че да ги има.

Може, но е все още предположение.Засега физиците търсят отговори все още за материалните елементарни частици и взаимодействията им, от стандартния модел.Но вече се знае, че той не обяснява всичко.Чуват се предположения за частици на духовни енергии, но не се знае основата им.Затова аз все още държа на материалните носители.Сега се работи за доказване на струнната теория за строежа на Вселената.
Очаква се експериментите, които ще започнат на Големия адронов ускрител (LHC) в CERN (т.нар. адронен колайдер)да са в състояние да регистрират множество отклонения от Стандартния модел за строежа вещестното и на вселената.В частност-да се открие гравитрона, други частици и взаимодействия между тях :)
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 14:22:52 pm от marhs »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #94 -: Октомври 25, 2009, 15:45:34 pm »
Не е предположение, а науката не може да го докаже теоретично, защото никой няма да й позволи.

« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 00:10:19 am от Mirotvorec »

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #95 -: Октомври 25, 2009, 22:55:40 pm »
marhs,  ето ти тема да разбереш, защо опитите с ускорителя на частици така и не успяват да открият това, което е открито и винаги го е имало, но сега са се сетили да го "доказват"  ;D Успех!
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread510134/pg1
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 00:12:36 am от Mirotvorec »
For The Internets! :D

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #96 -: Октомври 28, 2009, 14:58:26 pm »
Злото най- силно се храни от СТРАХА итова иска от анс- да ЗАБРАВИМ, ЧЕ БОГ БЕЗКРАЙНО НИ ОБИЧА- НЕЗАВИСИМО, ЧЕ СЕ СМЯТА, ЧЕ ИМА МНОГО ПРЕДВЕСТНИЦИ НА КРАЯ, ИСТИНАТА Е ,ЧЕ ЗЕМЯТА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ СВОЯ ЖИВОТ, КАКТО И НИЕ НА НЕЯ, НО ЩЕ СЕ ОТВОРЯТ НОВИ КАНАЛИ -ЧИПОВЕ В НАШИТЕ И БЕЗ ТОВА НЕПЪЛНОЦЕННО РАБОТЕЩИ МОЗЪЦИ- ЕДВА 1/10( А НЯКОИ И С МНОГО ПО- МАЛКО- ЧЕСТО ОТ МЪРЗЕЛ), ЩЕ МОЖЕМ ДА ВИЖДАМЕ МЪРТВИТЕ, КАКТО И АНГЕЛИТЕ И ЧАСТ ОТ АРХАНГЕЛИТЕ, ЗАЩОТО СЕГА НИЕ ВИЖДАМЕ СВЕТА, КАКТО СЛЕПЕЦ ПОРОЖДЕНИЕ, ТАКА, ЧЕ СКЪПИ ПРИЯТЕЛИ ПРОЯВЕТЕ СВОЯТА ВЮРА, ИЗЧИСТЕТЕ КИЛЕРИТЕ НА СЪЗНАНИЕТО И ПОДСЪЗНАНИЕТО СИ ЧРЕЗ ЛЮБОВТА И ПРОШКАТА И ПРИЕМЕТЕ ДАРОВЕТЕ НА ВСЕЛЕНАТА И БОГ, ЗАЩОТО БОГ Е БЕЗКРАЙНА ЕНЕРГИЯ, СИЛА И ЖИВОТ, АНЕ СЪРДИТ ДЯДКА ЯХНАЛ НЯКОЙ ОБЛАК И ЧАКАЩ НЯКОЙ ДА СЕ ПРОВИНИ ЗА ДА ГО НАКАЖЕ- ОТ ВСЕКИ ЗАВИСИ НАКЪДЕ ЩЕ ОТИДЕ, ЗАЩОТО КАКВОТО ДАВАШ ТОВА И ПОЛУЧАВАШ- ТОВА Е ВСЕЛЕНСКИ ЗАКОН НА ЕНЕРГИЯТА И АКО СИ ЛОШ- НИКОЙ НЕ ТИ Е ВИНОВЕН, ЧЕ  Е ТАКАВА СВОБОДНАТА ТИ ВОЛЯ- КОЯТО ТИ Е ДАР БОЖИЙ- ТАКА ВСЕКИ Е ОТГОВОРЕН ПРЕД САМИЯ СЕБЕ СИ И ГЕННИТЕ СИ НАСЛЕДНИЦИ. ПРАВИ И МИСЛИ- ЗА СЕБЕ СИ!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #97 -: Октомври 28, 2009, 15:08:59 pm »
И само това ли е Бог ....ТоЙ Име няма ли за теб ....освен това ми казваш само качесва на Бога а не Какво и Кой е по Същество..?
С уважение.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #98 -: Октомври 28, 2009, 15:22:29 pm »
Ти сериозно ли мислиш, че можеш да получиш отговор на въпроса си? Та човек не може собственото си същество да разбере и осъзнае. Може би, за да разберем Бога, трябва да започнем от това.
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 15:48:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #99 -: Октомври 28, 2009, 21:06:35 pm »
 Зависи какво за себе си иска да разбере съответния човек ... и какви въпроси си задава.На кой също.Може да не узрял за техните отговори или самите въпроси да са прекалено наивни.
Що се отнася до осъзнаването то е друг процес граничещ с личният опит и пак няма  гаранция.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #100 -: Ноември 09, 2009, 11:43:22 am »
Иза каква Вяра говорим тогава ако не можем да поговорим с Отца си?!, акойто търси и намира, всъщност Бог говори постоянно с всеки от нас, но ние не го чуваме, е аз повярвах в това, че Бог е Мой баща и като всяко дете обичащо баща си аз Го чух, да, истина е че дълго преди това "рових" в себе си, дълго преди това Го питах "защо" и исках наистина исках отговор на въпросите си  и Той ми отговори. Всеки може да получи сам Отговорите- стига да отвори широко Храма си- сърцето си , чрез безрезервната Вяра. Доколко вярвате в тези мои думи си е ваша работа, но аз говоря с бог, написах и 4 книги от тези наши разговори и те намериха много добър прием сред хората- а тях трудно мажеш да заблудиш с измишльотини .Казано е искай и ще ти се даде- питай и ще ти се отговори- в коя част не вярваш?И дали познавам Бог- малко, но ми стига и това, защото Той е всичко което знам, но и всичко останало, защото ако кажа, че Бог е нещо би следвало, че е нещо друго което не е това нещо, а това не е така, защото Той е всичкото и нищото Той е и НЕ Е , но нашите човешки представи са твърде ограничени за Бог и не съм аз тази, която ще затворя Бога в рамка

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #101 -: Ноември 09, 2009, 12:32:54 pm »
Привет LORA DANA. :hi:  Не ми отговорихте на въпроса Ка се казва Вашият БОГ.? И напротив Хората наЙ - лесно можете да заблудите с измишльотини то е очевадно. И ако сте написали 4 книгии постоянно говорите с Бог значи не малко трябва да Го познавате. Пишете ми на лични как се казват книгите и автора, а и за другото което ви попитах с интерес защото тук не е мястото. Всичко това ако искате разбира се така и така сте ги написали. За мен ще бъде чест да ги прочета. :yes:
« Последна редакция: Ноември 09, 2009, 12:44:10 pm от fishbone »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #102 -: Ноември 09, 2009, 13:15:49 pm »
Бог несъществува.LORA_DANA ти си чудесен пример за това.А какво се очаква да стане?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #103 -: Ноември 09, 2009, 14:20:36 pm »
    Привет,
Ние "просветените",мислим, че ще се спасим,че ще минем някаква граница и мислим другите за прости,малко ще ни е жал за тях,но все пак ние ще сме героите. Толкова абсурдно изглежда всичко с това развитие.Кой е по развит,май е въпроса и има ли такова нещо
     Нещо става, но бавно неусетно дори! Катаклизми няма да има!!!!! И относно спасението - "Никой не знае кой е по близо до божественото - владиката или клошаря "
   С уважение!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #104 -: Декември 17, 2009, 22:31:39 pm »
Ако следите някои книги е известно, че Бог има стотици имена или може би хиляди, но никой човек не знае неговото име, а то е и цвят и музика като милиони кристални камбанки, но аз не се интересувам от името Му защото за мен Той е Бог ОТЕЦ, НАРИЧАМ ГО ГОСПОДИ  И ТОЛКОВА, ЗА МЕН тОЙ Е лЮБОВ И пРОШКА И ВСИЧКО ОСТАНАЛО. щО СЕ ОТНАСЯ ДО 2012Г ЗНАМ, ЧЕ ЩЕ ИМА МНОГО КАТАКЛИЗМИ ПО зЕМЯТА, А СЪЩО ЧЕ ТАЗИ ТРАНСФОРМАЦИЯ НА ЗЕМЯТА Е ЗАПОЧНАЛА ОТ 1999Г. И ПО- АКТИВНО ОТ 2003Г, МОЖЕ БИ ЗНАЕТЕ И ЗА ПРИБЛИЖАВАНЕТО НА нЕБИРУ- нЕМЕЗИДА И въпреки, че информацията се прикрива от НАСА -тя идва и това е причината тези дни да се констатира изчезване на магнитния южен полюс което предизвика в суматра земетресение-8,1 по Рихтер и изригване на вулкан в Индонезия, а все повече такива катаклизми ни очакват защото Земята ще промени не само земната и магнитна оси, но и материците си А знаете ли че хората с изпълването си с любов и Прошка могат да смекчат катаклизмитеАко вярвате- помогнете на Земята, ако не- както искате

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27