Автор Тема: Какво ще стане, ако нищо не стане?  (Прочетена 31827 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #105 -: Декември 17, 2009, 22:57:17 pm »
 :hi: Попитали Мартин Лутер / не Кинг ;D/
"Какво ще направиш ако разбереш, че утре е последния ден?"
той отговорил "Още днес ще посадя дърво"
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #106 -: Декември 17, 2009, 23:03:29 pm »
Ако следите някои книги е известно, че Бог има стотици имена или може би хиляди, но никой човек не знае неговото име, а то е и цвят и музика като милиони кристални камбанки, но аз не се интересувам от името Му защото за мен Той е Бог ОТЕЦ, НАРИЧАМ ГО ГОСПОДИ  И ТОЛКОВА, ЗА МЕН тОЙ Е лЮБОВ И пРОШКА И ВСИЧКО ОСТАНАЛО. щО СЕ ОТНАСЯ ДО 2012Г ЗНАМ, ЧЕ ЩЕ ИМА МНОГО КАТАКЛИЗМИ ПО зЕМЯТА, А СЪЩО ЧЕ ТАЗИ ТРАНСФОРМАЦИЯ НА ЗЕМЯТА Е ЗАПОЧНАЛА ОТ 1999Г. И ПО- АКТИВНО ОТ 2003Г, МОЖЕ БИ ЗНАЕТЕ И ЗА ПРИБЛИЖАВАНЕТО НА нЕБИРУ- нЕМЕЗИДА И въпреки, че информацията се прикрива от НАСА -тя идва и това е причината тези дни да се констатира изчезване на магнитния южен полюс което предизвика в суматра земетресение-8,1 по Рихтер и изригване на вулкан в Индонезия, а все повече такива катаклизми ни очакват защото Земята ще промени не само земната и магнитна оси, но и материците си А знаете ли че хората с изпълването си с любов и Прошка могат да смекчат катаклизмитеАко вярвате- помогнете на Земята, ако не- както искате
Би ли споделила източника на инфото?Благодаря

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #107 -: Декември 18, 2009, 01:01:08 am »
:hi: Попитали Мартин Лутер / не Кинг ;D/
"Какво ще направиш ако разбереш, че утре е последния ден?"
той отговорил "Още днес ще посадя дърво"

Това е хитруване, Лутер е знаел че трбва да дойде bogoizbrania и тогава ще е краят. Иначе поздравления за цитата, преди време от "вашите" четох крайно ужасни неща за Лутер, а ролята му.
Soli Deo Gloria!

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #108 -: Декември 18, 2009, 10:27:50 am »
Това за Небиру е стара информация от много хилядолетия, знае се ,че преминава на 3,600г. край Земята, що се отнася до това, че е вече видяна и е прикрито от НАСА вчера ми го каза мой приятел който "рови" в интернет, а и тази информация я има из руските сайтове. Много от нещата аз ги получих и като Информация от Бог който ми отговаря на въпроси от различно естество вече 10г. , но тъй като знам, че ще ме обявите за луда предпочитам да не говоря сега за това. Казвам ви само ,че човек и Земя са едно цяло и ако човек намери Хармонията в себе си, а това става като се изпълним с Прошка и Любов и то не само към другите, но и към себе си, това ще увеличи Силата на Земята, а това ще смекчи земните катаклизми и тогава този Преход който ще протече и който е част от развитието на Земята като жив организъм ще бъде лек. Ивсеки има право да мисли за мен както иска, но аз ви споделям каквото знам защото ЗЕМЯТА И ВСИЧКИ ХОРА НА НЕЯ ИМАТ ШАНС, А ДОРИ И ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО ПОКЪРТИТЕЛНО, КАКВО ЛОШО ИМА ВСЕКИ ОТ НАС ДА СТАНЕ ПО-ДОБЪР!?

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #109 -: Декември 18, 2009, 15:15:20 pm »
 :hi: Какво ви каза Бог и по какъв начин? Споделете ако обичате!
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #110 -: Декември 18, 2009, 15:27:45 pm »
Не може нищо да не стане на 21.12.2012. ;D Или ще завали сняг, или ще е студено, защо пък да не и топло за сезона. Може да духа ураганен вятър или да вали проливен дъжд.
Просто в свят на непрекъсати природни процеси и човешка дейност е несериозно да се говори, че може нищо да не стане.
Въпросът е, че говорим за ставане или неставане на някакъви големи катаклизми или промени, затова според мен заглавието на темата е малко непълно. ;)Поне добавете и датата или само годината. :)

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #111 -: Декември 18, 2009, 15:33:19 pm »
 
:hi: Попитали Мартин Лутер / не Кинг ;D/
"Какво ще направиш ако разбереш, че утре е последния ден?"
той отговорил "Още днес ще посадя дърво"

Това е хитруване, Лутер е знаел че трбва да дойде bogoizbrania и тогава ще е краят. Иначе поздравления за цитата, преди време от "вашите" четох крайно ужасни неща за Лутер, а ролята му.

 Не знам дали Лутер е знаел, че първо Вие трябва да се появите на сцената но поне е знаел, че последния ден в който човек може да направи нещо е денят на смърта му! Не зависимо след колко време ще бъде събуден /възкресен/ за него ще е като, че е събуден същия ден от дълбок сън. :)
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #112 -: Декември 18, 2009, 15:36:50 pm »
 :hi: Задължително ще стане нещо много важно!
 Ще започне новото летоброене по календара на Маите, та това нищо ли е?
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #113 -: Декември 24, 2009, 11:48:49 am »
Ще стане това което ние пожелаем, а довечера небесата ни изпращат много Сила и нека я оползотворим като пожелаем на Земята България и всички хора Мир, Любов благоденствие и щастие, след това всеки да пожелае личните си неща и да бъде!Амин1
бЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ, НЕКА ЛЮБОВТА ОТВОРИ СЪРЦАТА ВИ И СМЕЛО ПОСРЕЩНЕТЕ БЪДЕЩЕТО- ТО Е ВАШЕ!
 И НЕЩО ВАЖНО КОЕТО БОГ ми каза СРАХЪТ е като магнит той привлича към нас страшните неща, това което аз знам за 2012 е че не е знайна точната година камо ли ден, че светът след това ще е прекрасен, защото ще се отворят други наши мозъчни центрове  а сега ние приемаме красотатат като слепец по рождение- толкова виждаме, но след Прехода ние ще виждаме и чуваме много повече, а това е красиво- повярвайте в това бъдеще - това ни очаква!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #114 -: Юли 04, 2010, 22:42:10 pm »
Хм, да аз понеже вярвам че насочената мисъл може да придобие форма, особено пък насочената мисъл на милиони, та да ви кажа, вероятно е истерията около 2012 година да определи всъщност какво ще се случи :)
От друга страна ние сме си подвластни на законите на нашата си звездна система и космическите цикли.
Но все пак пропагандата която вещае катаклизми през 2012 не е случайна!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #115 -: Юли 05, 2010, 11:45:58 am »

Но все пак пропагандата която вещае катаклизми през 2012 не е случайна!
8)  Някой  ще  си  напълни  гушката!!!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #116 -: Юли 08, 2010, 19:22:35 pm »
Какво стана бре хора, да не набихте гората  ;D ?
Няма нищо страшно, прогнозата за 24.12.2012г. е вече направена от г-н Празников  ;), денят ще бъде топъл 14 до 18 градуса, вятър изток,югоизток вълнение на морето около 2 бала даже и по малко.Второ пришествие и армагедон, си променят датата до някое друго хилядолетие ;D.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #117 -: Юли 08, 2010, 19:28:25 pm »
До последният момент нищо не се зна.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #118 -: Юли 16, 2010, 22:54:58 pm »
На 24 със сигурност ще направя едно нещо, ще посетя форума за да видя дали Хорус, Флай, Жоро и някои други субекти не са отишли в съседното измерение без да ми кажат.  :P  Не забравяйте и "багажа".
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #119 -: Октомври 05, 2010, 11:23:59 am »
   Едни ще ги пращат в друго измерение,други ще ги блъска Небиру-то,трети ще се сродяват с извънземните...ще бъде вълнуващо!!!Но дали ако приготвим бирата и мезето и се настаним удобно на диванчето,въобще нещо ще се случи?Ааа,не ни се става-те утре по телевизията ще ни кажат какво е станало!

  Някакви си странни птици бродят нощем и не им се спи-били си повишили вибрациите!Тези сигурно са връзкари-и ние искаме някой да ни ги настрои на по-висока честота!Ама ние ще си лежим-няма да ставаме.Те като дойдат майсторите и ще звъннат!

  Написах си го и в подписа-Спете спокойно,деца!Нищо няма да се случи,защото нищо не ви се прави!
Опитай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27