Автор Тема: Какво ще стане, ако нищо не стане?  (Прочетена 31939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #75 -: Август 26, 2006, 18:21:48 pm »
Дано сме заедно и след няколко години да видим ще е станало ли наистина нещо катаклизмено. 2012 е толкова близко, че чак понякога не ми се вярва, че може да се случи нещо. Но веднага в съзнанието ми минава всеки ден от това време до тогава и си казвам, че всъщност въобще не е толкова близко и че още утре няма гаранция дали няма да стане някое земетресение, дори слабо да е, ще ни изплаши всичките. Така че наистина човек трябва да има винаги едно на ум и да мисли трезво за всички възможности, които може да му предложи този толкова многопластов и пълен с изненади, къде вълшебни, къде стресиращи, живот.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #76 -: Август 28, 2006, 05:01:54 am »
Как да не е близо? Я, си спомни кога празнува Нова Година и докато се усетиш лятото свършило.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #77 -: Август 28, 2006, 09:28:29 am »
Всяко минало е близо и всяко бъдеще е далече.

Неактивен divine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Отг: Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #78 -: Октомври 18, 2009, 00:49:46 am »
Ако нищо не стане няма да си изгубил че си се опитал да си по-добър човек и че си помагал на другите, нали :)
Истинските хора, които разбират истинските ценности в живота няма да се разочароват. Нали точно затова се борим в крайна сметка? Да няма толкова големи катаклизми - да вдигнем честотата на планетата преждевременно. А че ще има глупци, които ще се смеят и ще ни сочат с пръст, когато нищо не стане на 21ви - ще има. Няма да разберат, че може би сме предотвратили нещото, а ще се смеят че не сме познали.

Това е...

Много ми хареса заглавието на темата :)
 Относно цитата - сега след три години , хората не им е вече толкова чужда идеята за прехода, въпреки че повечето си мислят , че ако няма катаклизми значи нищо не е, но всъщност няма да има такива дето ще се смеят , че нищо не е станало, защото прекалено силно се усеща вече промяната ...
Радвам се има будни хора, постоянни и мотивирани. Отдавна присмехът на другите ми действа по-скоро като катализатор отколкото като спирачка :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #79 -: Октомври 20, 2009, 01:05:25 am »
   Дали ще стане нещо или не, не зависи от нас. Въпроса е дали ще стане рязко или постъпенно!
   Според мен нещата са започнали. Индиговите деца не са ли предвесниците?
   Приближаване посредством знание към ирационалното.
   Световна тенденция е вярата да се измества от емпиричното познание.
   Спокойно, катаклизми няма да има! Светът ще се променя бавно неусетно дори!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #80 -: Октомври 20, 2009, 12:49:26 pm »
   Дали ще стане нещо или не, не зависи от нас.
 
 
 А от кого зависи? Какъв е смисъла на нашия живот, ако нищо не зависи от него?
For The Internets! :D

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #81 -: Октомври 20, 2009, 16:17:32 pm »
Всъщност, зависи за какво става въпрос. Достатъчно много неща зависят от нас. Има неща зависещи от отделния човек, има неща зависещи от групи от хора; има неща които са извън сферата на влияние дори и на цялото човечество взето заедно. Всеки човек (група от хора) си има сфера на влияние, на избор и на отговорност.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #82 -: Октомври 21, 2009, 20:29:43 pm »
Здравейте на всички. От много дълго време следя развитието на форума и виждам че повечето от вас се борят за найстина стойностни неща. Поздрави.
И така към върпоса :) Всички ние очакваме прословутата 2012 (21 декември май беше), но какво ще стане с повечето от вас, който толкова много очакват че тогава ще има някаква промяна, че някой от вас ще се извисят (за другото измерение имам предвид), че ще дойдат някакви си същества и че изобщо нещо ще стане. Ами ако 21 мине и дойде 22 и всички сме си все същите, все още тук, със все същите проблеми. Тогава какво? Дали някои няма да останат крайно разочаровани, че нещо което толкова са чакали всъщност е една утопия?! Вие говорите че човек трябва да се пречиства,да си вдига честотата и изведъж нищо. Как ще продължат дните ви тогава, ще се започнем да търсим за нова дата която да очакваме, ще се откажем от всичко за което се борим и да приемем че няма 4Д, 5Д и какви ли не там други измерения (аз лично вярвам че са истина  :)).
Ами да е такива въпроси и аз си задавам,но нв само за тази дата а по принцип.Ами децата,тези които ще бъдат деца тогава?Ами тези които не са си правили нищо,но са добри ,смирени хора,те кво?Ами аз като не си повишавам енергиите и подобни,кво?А и ако го правя това дава ли ми някаква гаранция за нещо.И като не се случи нищо,кво?Ние "просветените",мислим, че ще се спасим,че ще минем някаква граница и мислим другите за прости,малко ще ни е жал за тях,но все пак ние ще сме героите. Толкова абсурдно изглежда всичко с това развитие.Кой е по развит,май е въпроса и има ли такова нещо

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #83 -: Октомври 21, 2009, 21:01:24 pm »
Много празнословие имаше и около 1999,2000-та.а после и за 2002 след което за 2009 сега за 2012. 2012 ще е за 2015 и т.н  ;D поне гледахме тогава затъмнението и преди тва събитията от 9/11.
(Нищо не стане) няма такава опция според мен със всеки инещо става във всеки един момент въпроса е какво точно. Това една от и причинита да се всява страх и заблуда с какви ли не методи .А това дето чакаме да стане трябва до тогава да е станало със самите нас.Това е идеята и замисъла затова може би се вдига толкова пара... вие знаете кой пуска парата по добре от мен. Само че до тогава парата"газта" може да свършила както отива да свършва петрола.И тогава ще ни пуснат нещо друго...  :writer:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #84 -: Октомври 21, 2009, 22:19:45 pm »
    Запитайте се кой ще спечели от паниката!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #85 -: Октомври 21, 2009, 23:16:48 pm »
А всъщност някой гледал ли е филма с седемте пророчества на майте?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #86 -: Октомври 21, 2009, 23:32:35 pm »
Ако нищо не стане, ще ми стане хубаво, ще отидем на заведениE с приятели. :drinks:
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 21:03:54 pm от marhs »

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #87 -: Октомври 22, 2009, 02:06:54 am »
   Запитайте се кой ще спечели от паниката!

Тези, дето произвеждат батерии?  ;D

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #88 -: Октомври 22, 2009, 18:17:43 pm »
А защо аз не съм чувал пророчествата за 2009?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво ще стане, ако нищо не стане?
« Отговор #89 -: Октомври 22, 2009, 21:12:17 pm »
 
 А от кого зависи? Какъв е смисъла на нашия живот, ако нищо не зависи от него?

Е как от кого-от много активни фактори естествено :
1.От дейността на хората ;
2.От земната природа и промените на климата ;
3.От действащите вулкани ;
4.От движението на земните плочи и сейзмичната активност ;
5.От земното ядро и магнитното поле на земята ;
6.От озоновия слой ;
7.От слънчевата активност ;
8.От Луната ;
9.От астероидите и кометите ; и т.н................ 8)
   Май някои позабравиха за добрата стара физика и астрономия ;D ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27