Автор Тема: Далечно Виждане (Remote Viewing)  (Прочетена 63405 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #105 -: Май 29, 2014, 00:28:10 am »
Мдам, а аз виждам звезди по сред бял ден. Това явление може ли да се причисли към RV? По някога, дори когато легна и заспя, сънувам че съм на безлюдна планета и тя се опитва да ме убеди, да остана да живея на нея?! По някога сънувам, че съм на планета - психо диспансер, само луди са наоколо... По някога дори си мисля, че съм риба клен и чакам само някой да ми пусне бастун за да клъвна.

Ако някой може да ми даде отговор?

Благодаря предварително!

С уважение:
Елемент
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен станка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #106 -: Ноември 06, 2014, 18:35:47 pm »
Това, за което ме питаш - относно вътрешния диалог: не само се подпомага, но е просто задължително да не мислиш, когато правиш сесия. Мислим преди и след това, в рамките на 40- 60 минути мисленето е забранено, иначе сесията ти отива в кръглата папка. Да, има си начин как да изолираш работния процес на лявото полукълбо и да използваш само дясното, за да добиваш чиста информация чрез под-съзнанието. Процеса се нарича изолиране на AOL - изолиране на аналитичното мислене. За някои е доста трудно и се отучват да не мислят само с много бой.

Може ли някой да даде повече подробности за процеса АОL ?  Това най много ми е интересно, как се използва само дясното полукълбо???? Много ми се ходи на курса, но  в момента съм безработен и на този етап нямам възможност да го посетя. Ще съм благодарен ако някой даде книга на български или да обясни принципа как става това.
 
     Това  е  медитация

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #107 -: Ноември 08, 2014, 13:08:48 pm »
Медитация е да ядеш супа от леща, да гледаш Азис и въпреки това да не си разлееш лъжицата като в същия момент се наслаждаваш на вкуса на лещата ...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #108 -: Ноември 09, 2014, 11:34:05 am »
RViewer, доколко е възможно /практично и т.н./ осъществяването на "дистанционен" курс по RV, примерно чрез ТиймСпийк?
6285174923344176257

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #109 -: Декември 10, 2014, 18:09:18 pm »
Интересувам се ще има ли скоро друг курс по отдалечено виждане и има ли други, които експериментират?

Малко на шега, бих казал, реших да пробвам. Все пак си падам скептик (май не съвсем), завършил съм физика и тн. Имам опит в медитацията, мога да изчиствам ума си, но никога не съм смятал, че човек може да има подобно възприятие. В интернет има сайтове, където може да се тества - дават ти номер, който сигнифицира целта. Нищо друго. Целта може да е място, човек, снимка, събитие... Сайтът, който ползвам последно е http://www.remoteviewed.com/target/

Доста е изненадващо как на базата на този номер (target number) започвам да възприемам някакви неща свързани с темата/целта. В последните три дни направих почти 20 опита за RV и с изключение на 2-3 всичките имат "попадения", а едното ми беше абсолютно диркетно разкриване образа и дори текстурата и материала на обект. Като изключим този обект, досега не съм познал нещо на 100%, но обикновено хващам основната "тема" или някаква друга основна характеристика - цвят, материал, място, основна форма, температура на околната среда.

По-важното е май, че започвам да отсявам кога собственото ми въображение се намесва и кога наистина възприемам нещо. Обикновено възприемам нещо за милисекунди, а след това въображението ми довършва картината до завършек и придава някакъв по-познат за мен вид. В такъв случай се опитвам да хвана основната идея на картинката, която въображението ми е създало защото тя е същината на възприетото.Не спазвам някакъв определен протокол - просто имам бял лист, химикал, отпускам се и започвам да отсявам. Обикновено първо въображението ми се включва и започва да ми дава различни образи, но тук-там нещо изскача, което усещам, че е различно,привлича ми вниманието и го записвам/рисувам.

Интересното е също, че понякога възприемам и цели думи, понякога обаче смесвам кирилица и латиница без да знам. Също така се случва да възприема в тази сесия образ от сесия, която тепърва ще правя! Обектът, който познах на 100% по-горе го познах така - в сесиите преди да дойде този обект, ми се натрапваше този образ(тогава го сметнах за игра на въображението) и когато накрая дойде сесията с обекта пак го видях, но вътрешно усетих по-висока убедителност и го нарисувах на листа...

Та, ще има ли пак курс по RV? И има ли други интересуващи се?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #110 -: Декември 11, 2014, 07:59:14 am »
Мерси за сайта. Аз се интересувам от курса, да.
6285174923344176257

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #111 -: Декември 11, 2014, 11:03:34 am »
Добре, значи сме 2+ курса вече.

Сега, мен ми е интересно дали чрез RV възприемаме реалността независимо от наблюдателя (колкото и да е условно това понятие след пробивите на квантовата механика) или възприемаме идеята за реалността на някой човек или група от хора (т.е. нещо като телепатия). Например - ако допуснем, че има един ковач, който изковава странен предмет, затваря го в сейф, заравя сейфа и след това ковачът умира... ще може ли да видим обекта? Никой освен ковачът не знае за обекта, но ковачът вече е умрял. Ще може ли да видим обекта?

Или да направим примера още по-странен като премахнем човешкото съзнание - нека има машина, която на базата на рандом алгоритъм прозивежда различни конструкции (нещо като произволно разпределение на елементите на конструктор Лего) и след това разтопява тези конструкции. Никое живо същество не е виждало тези конструкции, а машината е бездушна. Дали ще можем с RV да видим тези конструкции?

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #112 -: Декември 13, 2014, 15:11:21 pm »
Понеже получих лични съобщения, ще продължа с личните си преживявания на тема RV. Може и на друг да му е интересно (надявам се).

Най-същественият философски извод, до който стигнах е, че времето е илюзия и че вероятно никога няма да разберем истинската същност на Вселената. Случи ми се още няколко пъти да има "пробив" във времето и в сесия, която правя в момента, да получа възприятия от сесия, която ще правя СЛЕД известно време. Т.е. подсъзнанието или свръхсъзнанието (не знам и аз какво е точно вече) ЗНАЕ, че аз (АЗ?) ще реша да правя следваща сесия и даже ЗНАЕ каква ще е целта на следващата сесия.

И по-интересното е, че колкото по-силна емоция предизвика разкриването на следващата цел, толкова по-вероятно е да се получи този пробви във времето - т.е. емоцията ,която ЩЕ изпитам след един час например, влияе на целта, която гледам СЕГА.

В последните няколко дни съм в нещо като перманентен транс, не знам на Земята ли се намирам или не честно казано, и кое е реално и кое не... Още ми е трудно да интегрирам изпитаното от RV с представата си за реалността.

Иначе, сега изтеглих повече литература по въпроса, гледах част от курса на Ед Деймс и ми хареса идеята за идеограмата - забелязах, че  играе подсещаща роля. Ако потокът от Информация спре - поглеждам идеограмата и за момент пак получавам образ/емоция/усещане. Също ми хареса определянето на под-цели по важност - [X], [A], [ B ], [C] и тн.
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 15:23:41 pm от Zarathustra »

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #113 -: Декември 18, 2014, 19:10:19 pm »
На мен лично започна доста да ми се преплита кое е реално и кое не е! Имах подобни объркване и със осъзнатото сънуване. В един момент трудно правех разлика кои разговори съм водил в "нормалния " свят и кои са ми осъзнат сън! Признавам си , изплаших се и спрях да практикувам. Започнах да изпитвам трудности в общуването с жена си, приятели и тн! Всичко ми стана доста безинтересно и мислих само за следващия сън! Не знам как сте се справили с тази част, аз лично не успях да комбинирам добре нещата и реших да поддържам отношения в 3Д-то. Ако някой има повече опит и може да подскаже нещо с радост бих си поговорил с него ! Поздрави !

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #114 -: Декември 24, 2014, 22:33:57 pm »
до dr.bishop:

И аз спрях заниманията с RV временно поради същата причина - реалността беше станала по-малко реална. В тази връзка се извинявам на хората писали ми ЛС, на които не съм отговорил. Та - работата ми беше станала безинтересна, а точно към края на годината преди празниците се беше натрупало много за вършене... в един момент започнаха да ми идват мисли, че трябва да напусна работа (а съм там от 5 години и ми харесва). Като спрях заниманията с RV успях да се върна в реалността и си свърших работата.

Не съм се отказал от RV  - напротив даже, сега през празниците ще чета по темата. Ще чета и за шаманизъм, будизъм, йога и други медитативни практики. Моето разбиране е, че всички тези практики имат за цел достъп до същата Информация, до която има достъп и RV. Разликата е, че при RV се следва някакъв протокол, докато при другите практики нещата са по-свободни, но се разглеждат от съвсем друга перспектива(духовна, философска). Но в основата си говорим за едно и също нещо - трансово състояние (или близко до такова), което прави достъпът до Информацията по-лесен.

Весели Празници на всички!

Неактивен Eve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #115 -: Януари 07, 2015, 17:09:44 pm »
Привет на всички, интересуващи се от темата и най-вече на Zarathustra като провокатор на този пост  :) Бих искала да направя няколко коментара по част от нещата, които си написал, така че евентуално да съм ти от полза в търсенията.

Цитат на: Zarathustra
Не спазвам някакъв определен протокол - просто имам бял лист, химикал, отпускам се и започвам да отсявам.
Когато се изпълнява РВ сесия, протоколът се следва стриктно. Също така е абсолютно задължително да се изолират всякакви мисли (не само тези в посока каква би могла да е целта, а мислите изобщо). Всичко останало вече или не е РВ сесия, или би означавало че си един много напреднал вюър-експериментатор, с голям опит зад гърба си  :)

Цитат на: Zarathustra
И аз спрях заниманията с RV временно поради същата причина - реалността беше станала по-малко реална…(…)… Като спрях заниманията с RV успях да се върна в реалността и си свърших работата …
РВ няма подобни ефекти. Сядаш, правиш си сесията и като си готов й слагаш един хубав end, и това е. Освен ако не си се набутал между големите шамари (например при изследване на някакви… същности да кажем, които не е много здравословно да безпокоиш; места, на които „не би трябвало“ да си пъхаш носа и т.н.) не следва да има подобни на описаните от теб и dr.bishop ефекти. Евентуално може само  да започнеш да си мислиш, че реалността вече не е толкова интересна, т.к. РВ не е ограничено от време и пространство... представяш ли си какви възможности ти дава това  ;)

Цитат на: Zarathustra
Също така се случва да възприема в тази сесия образ от сесия, която тепърва ще правя! Обектът, който познах на 100% по-горе го познах така …(…)… Случи ми се още няколко пъти да има "пробив" във времето и в сесия, която правя в момента, да получа възприятия от сесия, която ще правя СЛЕД известно време.
Това е познат „феномен“ в сферата на РВ… За съжаление, да си прав за бъдещата сесия означава само едно – че настоящата ти сесия е за кръглата папка. Проблемът тръгва от егото, което толкова много държи да е право, че все ще намери начин това да стане, дори да трябва да сравни резултатите от преди няколко дни със сесията от днес...

Всичко това се коригира с времето и опита. Не се ентусиазирай когато ти се случва и не му обръщай внимание. Приучи подсъзнанието си да извлича коректната информация по настоящата цел.

Цитат на: Zarathustra
Ако потокът от Информация спре - поглеждам идеограмата и за момент пак получавам образ/емоция/усещане. Също ми хареса определянето на под-цели по важност - [X], [A], [ B ], [C] и тн.
Когато правиш сесия, не се връщай назад да гледаш идеограми и не се бави. Бързото изпълнение е от критична важност за успеха, особено в началото! Следвай стриктно програмата на Ед Деймс. [X], [A], [ B ] и т.н. не са точно подцели, а аспекти на целта. 

Цитат на: Zarathustra
В последните три дни направих почти 20 опита за RV и с изключение на 2-3 всичките имат "попадения"...
Супер  :yes: Няма да забравя това готино чувство, когато и аз започвах и имах такива попадения. Реално виждаш, че нещото работи и то при хора, които тепърва започват. Но имай предвид, че РВ е умение, за изграждането на което се изисква време и отдаденост. Неслучайно професионалистите в този „бизнес“ казват, че ти е необходим опит от около 100-тина изпълнени сесии, за да имаш едно добре работещо умение и стабилни, използваеми резултати.

За всички, интересуващи се от това как се учи РВ, мога да споделя моя опит. Започнах през 2012-та с дисковете на Ед Деймс (имаше линкове назад в темата), след което отидох на курса за начинаещи през февруари 2013 г. при RViewer (Поздрави, Boss  ;)). Продължих да работя самостоятелно и в екип, и през септември 2013 г. минах нивото за напреднали. В началото на 2014-та последва и семинар за напреднали с допълнителни приложения в протокола. И досега работя активно.  Мога да кажа, че живия контакт не може да бъде заменен от каквито и да е дискове, така че силно препоръчвам при възможност да се посети курс.

Понеже темата тук е много стара и в доста постове РВ се бърка с опитност извън тялото, телепатия и т.н., това е най-доброто и точно общо описание на РВ, което съм срещала на български в нета: http://parallelreality-bg.com/statii/technical/433--remote-viewing-.html Разбира се, статията не е актуална относно инфото за курса, но всичко останало е.

Zarathustra, напоследък ме влекат все едни теми, свързани с астрофизиката, които със сигурност ще са ти интересни за изследване и на теб, щом си физик. Примерите, които даваш с въвличане на квантова механика в картинката, са много любопитни и ти предлагам като напреднеш в РВ да ги изследваме заедно.

Освен че може да се работи индивидуално, РВ е и отборна игра. Работи се в екип и за достоверни се считат само взаимно препокриващите се данни от поне двама вюъри. Има бг форум, достъпен за преминалите начално ниво, в който се работят проекти на най-различна тематика.

Неактивен dr.bishop

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #116 -: Януари 07, 2015, 18:52:38 pm »
Благодарско за информацията! Не съм навлизал в сферата на "далечното виждане", но с интерес бих пробвал няколко сесии. Ще ми напишете ли на лично кой е този форум да си намеря подходящата литература и да се подготвя за една сесия?

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #117 -: Януари 11, 2015, 14:12:02 pm »
Здрасти Eve,

благодаря за отговора!

Ще споделиш ли за българския форум, където се пускат цели? Няма да се меся с постове тъй като съм много начинаещ, просто ми е интересно да си развивам уменията.

Като говорех за "реалността е станала по-малко реална" имах предвид точно това - че доста ми се промениха възгледите за реалността. По принцип в квантовата механика има много интересни не-локални ефекти  (ще рече не работят по възприетия в линейната реалност начин)  - квантово преплитане например. Обаче никога не съм си мислел, че съзнанието на човек също има не-локални феномени. Иначе в една книга на Джо Макмонъгъл - Remote Viewing Secrets пишеше, че около 20% от училите RV в началото (т.е. още докато е било секретно) се отказвали от обучението и някои започвали да търсят психотерапевтична помощ. По-горе като писах, че временно съм спрял с RV бях може би на прага да почна да търся такава помощ... Но сега пак се възвръщам с нови сили и май по-важното - убеждения.

Иначе за това, че не спазвам протокол - като цяло започнах заниманието както писах по-горе като на шега и въпреки, че пробвах няколко сесии следвайки TRV метода (на Деймс), по-добре се справям с моето си free-form RV засега. Но това сигурно е и защото не съм минал курса.

За въпроса с извънтелесните преживявания(ИТП) и RV... Допреди 2 месеца ако някой ми беше казал, че може да излиза от тялото си и да се шляе в пространството, щях да му подам жълтата книжка. Но след откриването на RV и последващата промяна в убежденията ми, реших да не съм толкова предубеден. Вчера изтеглих една от най-известните книги по този въпрос - Journeys out of the body на Робърт Монро. В нея той развива тезата си, че извънтелесният свят има няколко различни проявления. Първото проявление е отражение на линейния материален свят. Второто е архетипно пространство, където линейният материален свят съществува (макар и не 1:1), но независимо от времето, в този свят съществуват и всички мисли и емоции. За третото проявление още не съм чел :) Според него обаче, второто проявление е естественият "хабитат" на второто тяло(дух, душа) - т.е. това пространство, където времето не съществува. Замислих се - дали чрез RV не получаваме информация точно от това второ проявление? Т.е. дали по време на RV сесия душата не "отскача" за малко до там и да гепва по малко информация. Да отбележа, че като кажа "душа" нямам предвид класическото религиозно разбиране, макар вероятно и класическото религиозно разбиране да е повлияно от реалността.

/offtopic/
По темата с ИТП - вчера през нощта имах много странно преживяване - както писах, четох Монро и си бях казал да пробвам да имам ИТП тази вечер да видим какво е. В един момент като бях на прага на съня се сетих за една от техниките, които той описва - да си представиш че виждаш наоколо със затворени очи и да си представиш как напускаш тялото си в пространството чрез завъртане на страни (т.е. представяш си че се завърташ настрани до свето тяло, което съответно ти завърта и сцената, която си представяш че виждаш). Като направих това няколко пъти, пулсът ми се ускори, получих тръпки по гърба и започнах да треперя много силно. После половин час треперех, но не го усещах негативно. Сетих се, че Монро пишеше за вибрации, обаче неговите вибрации спират почти веднага след като си отвори очите, а моите вибрации продължиха половин час и то буден. Нямах ИТП или съм бил близко. После 2 часа не успях да заспя, защото като се унасях се плашех, че пак може да има вибрации... Записах си видео с телефона и реших, че е добра идея да си водя дневници.
/край на offtopic/

На мен ми е супер интересно да изследвам тези феномени. Иначе, Eve, не съм физик, поне не работя като такъв, само съм завършил. Най-обикновен програмист съм. Даже в програмата ми по физика, квантовата механика беше засегната повърхностно - стигнахме до вълнова функция, корпусколярно-вълнов дуализъм и интерференция и повече се наблегна на математиката. За квантовото преплитане съм чел от интерес. Въпреки това съм навит за каквито и да са експерименти.

Последното нещо свързано с RV, което ми направи огромно впечатление е този експеримент:

http://www.farsight.org/demo/Multiple_Universes/Multiple_Universes_Experiment.html

Експериментът се състои в това - януари месец на екип виюъри се дава таргет - събитие, което ще бъде сложено в плик през март месец. Това събитие ще се случи през февруари. Т.е. в момента на виюърските сесии пликът е празен. Виюърите правят сесиите върху празния плик, сканират ги като файлове, криптират ги и ги пращат на няколко различни души. Сесиите са криптирани с парола и освен виюърите, никой не знае какво има в тези файлове. Февруари месец се събират всички броеве за месеца на някой вестник. На 1-ви март някой преглежда всички събрани февруарски броеве на вестника, изрязва една статия от някой брой и я слага в плика. След това виюърските сесии се разкриптират и сравняват с февруарското събитие. Попаденията са много, а някои сесии са с подробности сякаш директно от статията във вестника. Това е поредното доказателство, че има някакво "нещо", в което времето е илюзия и което определя линейната физическа реалност. Освен всичко друго, хората имат достъп до това "нещо".

Поздрави!

Неактивен Zarathustra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #118 -: Януари 11, 2015, 14:57:52 pm »
Искам да допълня и с една теория, която ми хрумна покрай RV - теорията е по-обща и се отнася за протичането на човешкия живот и е сходна с други new age теории по въпроса. Става въпрос за следното:

При RV ние имаме цел и намерение да разкрием целта. След като намерението ни е ясно формулирано и осъзнато, започваме да получаваме информация под формата на усещания, образи(флашове), думи, звуци и т.н.

Възможно ли е, питам се, да формулираме цел от типа на "излекуване на нещо" и като създадем и осъзнаем намерението си, да започнем да получаваме информация свързана с излекуаването на това нещо? Т.е. очевидно Информацията знае всичко, следователно знае и как да се получи лекуването. И още нещо - възможно ли е вместо образи, звуци и т.н, информацията да я получим като биологични промени? Да, говоря за лекуване с мисли и намерения.

Но не е само лекуването - ако може да зададем цел "финансова сигурност" например, или "идеалната половинка в живота" или каквото и да е друго, и осъзнаем това намерение и се оставим на интуицията, теоретично би трябвало всичко да се нареди както е желано от нас. Тъй като не го правим ние на базата на аналитични мисли, а го прави Информацията на базата на нашето намерение.

Във всички случаи съществено важно е да може да се разграничават мислите на егото от истинската Информация и да се формулира правилно целта. Например цел "искам любов" не е правилна цел, защото целта не е искането, целта е самата любов и животът в състояние с любов.
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 15:25:24 pm от Zarathustra »

Неактивен Eve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #119 -: Януари 12, 2015, 17:27:56 pm »
Съгласно теорията на RV информацията за всичко, което съществува в нашата вселена се намира във вълновоинфомационен вид, който съгласно терминологията в RV е прието да се нарича „Матрицата“ и е познато още като енерго-информационно поле.

Така че – да, могат да се задават въпроси за лечение, финанси, инвестиции, оптималната половинка и т.н. Приложението на РВ е ограничено само от фантазията. Копирам ви някои идеи от статията на ПР, линк към която дадох по-горе:

Цитат
За какво може да се използва Remote Viewing
Въпреки, че метода е бил разработен в началото като шпионска техника, понастоящем се изпозва в изключително широк спектър от приложения:
•   локализиране на загубени предмети, отвлечени/изгубени хора.
•   установяване дали даден индивид е жив или не.
•   добиване на информация, относно предстоящи терористични актове.
•   в археологията – за извличане на информация за заровени предмети/скрити материални обекти или такива с неизвестно предназначение.
•   в астрономията – за извличане на информация за различни небесни обекти.
•   за установяване на най-добрата стратегия за лечение на определен индивид.
•   установяване най-добрата форма за инвестиция на определен човек или компания за даден момент във времето.
•   установяване на най-подходящия партньор за опреден индивид.
•   установяване на причини за възникване на дадена авария.
•   взимане на решение при наличие на двойствен избор.
•   придобиване на информация относно наближаващи катастрофални събития.
•   решаване на енигматични случаи и събития.
•   извличане на информация за събития, места, хора и обекти без значение на настояще, минало или бъдеще.
•   извличане на информация относно най-оптималната професия за определен индивид.
•   извличане на информация за решаване на проблеми от различно естество.

Относно дали е възможно „вместо образи, звуци и т.н, информацията да я получим като биологични промени“ – не съм прилагала това върху себе си, но съм участвала в успешни експерименти за дистанционно лечение на друг човек (с негово разрешение). Наричам ги експерименти, т.к. не следвахме някакъв утвърден метод, а по-скоро смесица от РВ и индивидуалните интуитивни усещания на участниците.

Всъщност по отношение на дистанционното влияние има доста разработки и както се досещате може да се използва в различни посоки. Едно от имената в тази сфера е Lyn Buchanan с неговите разработки по remote influencing.

Zarathustra, вярвам че намерението ни е от фундаментално значение за всичко, което ни се случва, така че на твоя въпрос за самолечение с мисли и намерения – защо не?  ;)

По повод българския рв-форум – виждам, че адресът го има в подписа на RViewer, но както написах по-горе е достъпен само за преминалите поне начално ниво, т.е. не е на свободна регистрация. Работи се по системата на Ед Деймс. Не съм сигурна дали RViewer планира курсове тази година, но можете да се свържете с него за насоки.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27