Автор Тема: Далечно Виждане (Remote Viewing)  (Прочетена 63587 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #90 -: Ноември 29, 2012, 14:09:35 pm »
Мерси за препоръката, но не можеш ли нещо повече да споделиш за този курс?

Какво конкретно се очаква да правиш с тези знания от тук насетне, освен и ти да преподаваш ... или ?

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #91 -: Декември 20, 2012, 21:26:18 pm »
За какво може да се използва пише тук http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/53-technical/433--remote-viewing-.html
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 21:33:17 pm от Stardust »
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Sita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • "Si vis pacem, para bellum"
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #92 -: Декември 20, 2012, 22:23:31 pm »
Изчетох темата, но не намерих, в крайна сметка как да започнем да практикуваме RV ?

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #93 -: Декември 20, 2012, 22:41:45 pm »
Има 3 начина за започване:

1. Курс по обучение, например http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/53-technical/433--remote-viewing-.html (определено най-надежден начин)
2. DVD https://www.remoteviewingproducts.com/lrv/order.cfm (надежден начин, с лимит до определен етап, задължитено владеене на английски език)
3. Самостоятелно, чрез ровене и лутане из нета, попадайки на разни варианти на оригиналните протоколи на метода, умуване, мъдрене, проби и стигане до някъде...само до някъде, ако евентуално и до там се стигне... ( безнадежден начин, задължително владеене на английски език)
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Mixael

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #94 -: Януари 29, 2013, 03:55:14 am »
 Това, за което ме питаш - относно вътрешния диалог: не само се подпомага, но е просто задължително да не мислиш, когато правиш сесия. Мислим преди и след това, в рамките на 40- 60 минути мисленето е забранено, иначе сесията ти отива в кръглата папка. Да, има си начин как да изолираш работния процес на лявото полукълбо и да използваш само дясното, за да добиваш чиста информация чрез под-съзнанието. Процеса се нарича изолиране на AOL - изолиране на аналитичното мислене. За някои е доста трудно и се отучват да не мислят само с много бой.

Може ли някой да даде повече подробности за процеса АОL ?  Това най много ми е интересно, как се използва само дясното полукълбо???? Много ми се ходи на курса, но  в момента съм безработен и на този етап нямам възможност да го посетя. Ще съм благодарен ако някой даде книга на български или да обясни принципа как става това.
Няма невъзможни неща, има недостатъчна воля за постигането им.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #95 -: Януари 29, 2013, 05:08:06 am »
За хората, които нямат възможност да отидат на курсовете - DVD-та с курса по RV на Ed Dames :)

http://thepiratebay.se/torrent/4719010/Ed_Dames_Remote_Viewing_Training_Course

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #96 -: Януари 29, 2013, 08:45:11 am »
В торент-тракерите /рутракер.орг/ съм срещал звукови файлове от типа на бинауралните ритми, които са предназначени за стимулиране на мозъка /и не само, могат да се слушат с разклонител и със слушалки и с тонколонки отстрани на тялото, защото човек възприема и с аура си/, та тези звукови файлове са точно с цел развиване на способности за 'дистанционно възприемане' /естествено може да се прочетат тук-там методики - в интернет съм срещал сайтове - и да се занимава човек и самостоятелно при желание и разбиране на материята/.
Това го пиша, защото вероятно има хора, които се интересуват, но нямат възможност за курсове.. А грамотно проведен самостоятелен тренинг би дал представа за нещата..
Аз лично не се занимавам с точно такива практики, пиша, само за да споделя за това, че има безплатно публикувани звукови файлове по темата.

p.s. току що погледнах в рутракер-а - има ги и двд-тата и пдф-ска методика, както и аудиопрограмите. С ключова дума: 'remote viewing' в търсачката на торента. Според мен това никак не е малко дори за самостоятелно развитие, естествено с 'учител' е по-различно /по-лесно се транслира състоянието към 'ученика', освен това при достатъчно положителен опит, т.е. реални резултати в това направление се създава нещо подобно, а понякога и точно такова, като егрегор на самата организация, чрез който 'ученикът' се приобщава към 'школата' и 'знанията и уменията' много по-лесно.. Аз лично заради такива евентуални 'връзки' не съм започнал да се занимавам с такива практики..
« Последна редакция: Януари 29, 2013, 09:02:57 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #97 -: Март 13, 2014, 00:54:49 am »
Това, за което ме питаш - относно вътрешния диалог: не само се подпомага, но е просто задължително да не мислиш, когато правиш сесия. Мислим преди и след това, в рамките на 40- 60 минути мисленето е забранено, иначе сесията ти отива в кръглата папка. Да, има си начин как да изолираш работния процес на лявото полукълбо и да използваш само дясното, за да добиваш чиста информация чрез под-съзнанието. Процеса се нарича изолиране на AOL - изолиране на аналитичното мислене. За някои е доста трудно и се отучват да не мислят само с много бой.

Може ли някой да даде повече подробности за процеса АОL ?  Това най много ми е интересно, как се използва само дясното полукълбо???? Много ми се ходи на курса, но  в момента съм безработен и на този етап нямам възможност да го посетя. Ще съм благодарен ако някой даде книга на български или да обясни принципа как става това.

Здрасти Мишо,

Не бях влизал в този форум повече от година и се натъкнах на този твой пост относно изолиране на АОЛ-те...

Генезис на АОЛ-те: по време на изпълнение на РВ сесията се случват два процеса - едновременно и двете ни  полукълба работят по решаване на проблема, демек да се "познае" целта ( познае = извличане на данни за целта / обекта ни наблюдение). Момента е, че дясното ни полукълбо извлича ценната инфо, а лявото решава проблема на базата на аналитичен процес. Обикновенно, в 95 % от случаите, лявото полукълбо се изпортва. Но и инфилтрира продукта на дейността си в работата на дясното полукълбо под формата на образи или усещания за даден обект.
Това може да доведе до замърсяване на чистата информация извлечена от дясното полъкълбо, както и до тоталното прекъсване на сигнала с целта от нашето подсъзнание.
Процеса се случва най-често защото се мисли по време на сесия. А кое кара лявото полукълбо да генерира АОЛ-и? Ами нашата естествена склонност да даваме завършек на нещата. В случая, аналитичния ни мозък е изправен пред казуса да реши енигма проблем. На база на данните извлечени от подсъзнанието ни, следвайки естественна си потребност да приключи с казуса, аналитичното ни мислене излиза с негова си версия за същността на наблюдаваната цел. Тази негова версия се нарича АОЛ или аналитично наслагване/припокриване насложено върху чистата информация добита за наблюдаваната цел от Матрицата. Обикновенно версията е плява.

Има правила, които предотвратяват залитането в режим на АОЛ:

1. Стриктно следване на РВ протокола
2. Изпълнение на протокола с нужната бързина с цел да се движиш пред вълната на 'лявото' мислене, образно казано
3. Поредица от стъпки за елиминиране на възникналите АОЛ-и

Разбира се, това се отнася при положение, че правиш РВ сесия...

Това е накратко по въпроса ти. Иначе, няма книги на български относно механиката на метода, но със сигурност ще има в рамките на 2-3 години...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #98 -: Март 13, 2014, 09:07:27 am »
..няма книги на български относно механиката на метода, но със сигурност ще има в рамките на 2-3 години..
Които ще бъдат ИСТИНСКИ ценни, ако бъдат написани от специалист в тази област. Примерно такъв специалист би могъл евентуално в този форум да покаже какво може. :) Ако не покаже - тогава не знам какъв интерес биха предизвикали книгите му /или примерно ако е екип от специалисти/. :)
6285174923344176257

Неактивен danielka1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #99 -: Март 24, 2014, 18:11:50 pm »
Здравейте на всички. Не съм писала никога в тоя форум, но темата ми стана интересна. И имам няколко въпроса към запознатите.

 В семейството ни наскоро се случи една трагедия при доста съмнителни обстоятелства.
Доколкото разбирам, с този метод, по някакъв начин,  би могло  да се разбере какво точно е станало, вероятно и защо, и  дали един човек е жив или не.

Колко време ще ми трябва за усвояването на това умение (ако мога така да се изразя за вюинга), за да мога самостоятелно да си  направя проучването или веднага след курса ще мога да го направя. Този курс колко време отнема, провежда ли се в момента такъв, и ако някой го е карал ще бъда много благодарна, да даде малко отзиви дали методът наистина работи.  Извинявайте, ако въпросите ми са някак хаотични, но искам да добия представа дали можем да си помогнем по някакъв начин. Благодарна съм за всякаква информация, защото на български, освен в сайта на Паралелна реалност и тази тема , няма нищо друго написано и искам да знам дали да си отделям от времето и парите си, за да си помогнем.
« Последна редакция: Март 24, 2014, 18:16:40 pm от danielka1 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #100 -: Март 24, 2014, 21:31:40 pm »
Получих наскоро предложение в лични съобщения от регистриран ползвател тук да се запиша в курс по remote viewing, който той щял да провежда. ОК, писах му аз, но ми докажи че можеш - опиши ми, remotely of course,  8) какво виждаш за мен, къде се намирам, как изглеждам и т.н.
Отговор не получих. :)
p.s. Дори не съм си играл да си правя изводи.
6285174923344176257

Неактивен danielka1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #101 -: Март 25, 2014, 08:08:15 am »
Благодаря, bofara,

харесва ми идеята ти да се докаже, че методът работи в реално време, за реални хора, щото щото за конспиративни, и извънземни цели (ако това им е терминът, който вюърите ползват), каквото и да излезе като резултат все ще е попадение, предвид колко теории и факти постоянно ни заливат за този или онзи случай.

Наистина моля, някой който наистина се занимава с това,  да се включи и да ни докаже, че методът работи. Питането ми е сериозно.
Защото наш близък е изчезнал. И ние не знаем дали е жив или не, какво е станало наистина. Всякакви теории сме проверили: от битови, до консперативни, нооооо ви уверявам, че нямаме основание за нито една от тях.
И затова така настоятелно питам за този метод. Да имаме някаква опорна точка, от където да тръгнем. И ако с този метод  ще може да го направим - ок, кажете как.

Някой наема ли се да ни помогне реално или нещата са: запиши се на курс, преведи парите, тренирай с години, пааааа може и да стане?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #102 -: Март 25, 2014, 11:01:22 am »
..да се докаже, че методът работи в реално време, за реални хора..да ни помогне реално или нещата са: запиши се на курс, преведи парите, тренирай с години, пааааа може и да стане?
Това ми напомня на преподавателите по икономика и финанси, които пътуват с автобус.. :) Извинявам се за офтопа.
6285174923344176257

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #103 -: Май 21, 2014, 00:25:23 am »
Това ми напомня на преподавателите по икономика и финанси, които пътуват с автобус.. :) Извинявам се за офтопа.

Аууу, сори, фазата на доказването свърши преди 30 години. Акшън тайм, брат.

Даниелче, ако обитаваш тия води, хвърли едно лично. Дано не отиде в спама, че не следя много често форума.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #104 -: Май 21, 2014, 11:10:10 am »
..фазата на доказването свърши преди 30 години. Акшън тайм, брат.
А-ха. Ясно. ОК.
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27