Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 152716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Илюминатите
« Отговор #165 -: Октомври 10, 2011, 14:36:04 pm »
Не знам кои от вас, са информирани на 90 процента да речем, за илюминатите.
Цялата им общност ще страда един ден, сигурен съм.
Ако някой иска да научи абсолютно всичко, което трябва, и което може.. да гледа
The Arrivals, и Phase. Пишете в youtube.com - The arrivals pt.1 и ги гледайте. 44 епизода бяха мисля, а Phase са около 20. Много добри филми, ще ви отворят очите на 8.
Ако не знаете английски, ми пишете лично, а аз ще Ви дам link да си ги дръпнете всичките с субтитри. Другия вариант е, да напишете The arrivals pt.1 Bg subs.

Другото, което искам да кажа е, че много лесно се издават. Rihannа, Madona, Dr.Dre, изобщо всичките богати хора на запада от музикалния бранш и не само. Rotshild, Rokfeller, големи семейства, които контролират света общо взето. Ако някой иска да научи нещо повече за тях, нека да пише в темата, или лично, или просто да гледа филмите, които съм дал. Поздрави, и се оглеждайте за тези хора, зли са! Между другото Pendulum също са такива.

Неактивен Han_Baian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Илюминатите
« Отговор #166 -: Октомври 12, 2011, 14:04:45 pm »
"Държавният департамент предупреждава гражданите на САЩ за възможността за антиамерикански действия след осуетяването на заговор, свързан с Иран, за извършване на голям терористичен акт в САЩ", се казва в необичайното предупреждение, цитирано от "Уолстрийт джърнъл". Предупреждението ще бъде в сила три месеца, до 11 януари 2012 г. :diablo:

Неактивен Han_Baian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Илюминатите
« Отговор #167 -: Октомври 12, 2011, 14:09:16 pm »
Вестник "Уолстрийт джърнъл" отбелязва необичайния характер на предупреждението, публикувано от Държавния департамент на 11.10.2011 г. Обикновено подобни предупреждения се отнасят до условията в конкретна държава и нямат глобален характер.


Забелязвате ли числото 11 ?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Илюминатите
« Отговор #168 -: Октомври 12, 2011, 14:38:23 pm »
Това с предупреждението за терористични атаки, е за прах в очите и да се изместят прожекторите от протестите ''Окупирай Уолстрийт''  :yes:. Нещо като наща етническа карта, която винаги я размахват като трябва да ни отвлечът вниманието.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Han_Baian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Илюминатите
« Отговор #169 -: Октомври 12, 2011, 15:50:54 pm »
Мислите ли,че има таен орден,които се бори срещу Илюминати, и ако има кой е той? :D
Защото говорим за опасността,но не говорим за нейната превенция!  :---
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 18:19:42 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Илюминатите
« Отговор #170 -: Октомври 12, 2011, 20:39:55 pm »
Добре би било да има такъв.
А тези "разкрити терористични заговори" на Иран са явно подготовка на общественото мнение на САЩ и света за нанасяне на удар по тази държава. Нищо ново, разбира се.
« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 00:03:50 am от Mirotvorec »

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Илюминатите
« Отговор #171 -: Октомври 12, 2011, 21:06:55 pm »
Това е вече малко прекалено.Да ударят Иран.Вярно ,че досега удряха все около него и разположиха многобройни бази ама Иран да не се бърка с Ирак.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Илюминатите
« Отговор #172 -: Октомври 12, 2011, 21:27:41 pm »
Така е, ама трябва да се спасява долара. Иначе шубето е голям страх. Но очевидно кампанията започва. Няма случайни неща. То е ясно кой е организатора на тези акции. Може и само да демонстрират активност, за да заработят заплати и бюджет, но целта-Иран отдавна е поставена. Трябва да очакваме още по-страшни провокации. :hi:
« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 00:04:01 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #173 -: Октомври 13, 2011, 15:32:02 pm »
Офф..кво сте се хванали за тия илюминати..Лоши били..Според мен паметници трябва да им издигнем,щото ако няма кой да го играе"лошият"отбор,как ще се поддържат полярностите тук,осигуряващи ни нужното развитие?

Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Илюминатите
« Отговор #174 -: Октомври 13, 2011, 23:39:09 pm »
Дано това да е сарказъм.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Илюминатите
« Отговор #175 -: Октомври 13, 2011, 23:49:17 pm »
Офф..кво сте се хванали за тия илюминати..Лоши били..Според мен паметници трябва да им издигнем,щото ако няма кой да го играе"лошият"отбор,как ще се поддържат полярностите тук,осигуряващи ни нужното развитие?

Така е. Ако не виждаме злото, няма да познаем и доброто. Дуален свят, все пак ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Илюминатите
« Отговор #176 -: Октомври 14, 2011, 02:05:00 am »
Не ти трябва да разбираш какво е зло ,за да знаеш какво е добро.  ;)Внимавай!Вече си една крачка по близо до тъмната страна.Дори не усещаш как полека-лека ,унесен в мисли за доброто  си минал границата.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Илюминатите
« Отговор #177 -: Октомври 14, 2011, 16:20:02 pm »
voodoogoo, тука си много прав. В тази връзка има един стар виц-за онзи дето нарочно си стискал тес...те, за да му е хубаво като ги пусне. ;D
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 00:07:55 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #178 -: Октомври 14, 2011, 16:37:04 pm »
Дано това да е сарказъм.
Ми не,не е!

Не ти трябва да разбираш какво е зло ,за да знаеш какво е добро.  ;)Внимавай!Вече си една крачка по близо до тъмната страна.Дори не усещаш как полека-лека ,унесен в мисли за доброто  си минал границата.
Напротив!Трябва ми да разбера какво е зло и добро.И тъкмо за това съм тук.
Без да минавам границата,нито на едното,нито на другото.Опитвам се да остана някъде по средата.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Илюминатите
« Отговор #179 -: Октомври 14, 2011, 18:25:31 pm »
Няма среден път.Има само един път и той е,пътят по който вървиш.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27