Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 148301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен M.E.S.S.I..A.H

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Илюминатите
« Отговор #195 -: Декември 08, 2011, 15:35:51 pm »
Там е саита ,при мене се отваря, по него утре  около 15 часа се занулява !!!!!!!!!!
Странно  :greeting: когато прочетох това забелязах че в момента е 15.15 ч, влезнах в сайта и хванах 00.00.15 сек .... 14 ..... 13 .... нищо не стана, сайта спря да работи,но и няма нищо случайно. В същия момент ми просветна че илюминати не са лошите ,а незнайно кой и кога им е приписал всички злини и просто използва тяхното име ..... и вече ми е жал че толкова упорито и масово всички наричат светлината мрак и насочват негативни емоции към нея под въздействието на елементарни и повърхностни манипулации .
Нека бъде светлина ! Нека светне на всички !

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: Илюминатите
« Отговор #196 -: Декември 10, 2011, 12:18:57 pm »
Преди малко четох едно интервю, в което покрай другото се споменаваше, че много често използвали израза "пътят към Йерусалим", даже и официално. Като метафора за постигането и придобиването на нещо. Така косвено става ясно, че наистина по време на кръстоносните походи са докопали нещо ключово.
Има информация и за някакви които се назовали real illuminati и според тях те следвали истинските закони на Соломон.

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Илюминатите
« Отговор #197 -: Януари 29, 2012, 00:13:56 am »
Енергоинформационен подход към темата за илюминати:



                                      Първа образователна лекция

   Ние знаем, че има хора, които искат да управляват света и нас. Тях ги наричат елитни семейства, и те така наричат себе си. И за да управляват са измислили интересно нещо – това нещо се казва религия. Във филма „Духът на времето” се вижда как религиите си приличат като братя близнаци една на друга, само се променят персонажите, които се представят под този модел. Защото това е изгодно – на първо място да не се променя концепцията, а само да се усъвършенства и пригажда към новите епохи. И второто – те винаги са деструктивни. Когато поставяме ритуала на първо място, а любовта на второ –винаги губим. Защото е важно не това, което правим, а това което влагаме, в това , което правим. И по този повод – те самите са давали информация в библията, която звучи така: „Ако вие раздадете цялото си богатство и станете бедни в Мое име. Ако вие сте преследвани през целия си живот в Мое име, и даже бъдете горени на клада или разпънати на кръста в Мое име, а Любов нямате, всичко е напразно.” Защото не е важно действието, което вършим, а е важно чувството, което влагаме в това действие. Емоцията, енергията, които влагаме в събитието, те изпълват това събитие, което се формира в бъдещето именно от основната честота. А основната честота винаги е Любов.
   Да разгледаме хората, които правят това. Оказва се, че те могат да се реинкарнират както и където им се иска. Говорят, че тази способност се предава даже не генетично, а информационно. Тези хора, както вече казах, могат да се обучават на реинкарнация. И ние можем да се обучаваме, буквално за два месеца с определена информация и практики да планираме и да се въплащаваме там, където си поискаме.  И тъй като това е необвързване с определени хора, то е важно не кои са ти родители, а с каква информация се раждаш. Когато аз проверих – тези хора не притежават чувство за Любов. Защо? Защото Любовта следва да се натрупва всеки живот отново, чрез определени закони, формирования и чувства, преминавайки през определени информационни моменти. Затова те винаги се намират в неутрала. На нас ни дават информация по такъв начин, че ние да си мислим, че Земята е затвор. Но тогава възниква въпросът – хората, които стоят над всички и могат много повече, защо години идват тук и работят като надзиратели, когато биха могли да живеят, процъфтяват и да получават удоволствие. Отговорът е прост – на тях им е изгодно да мислим така. Защото тези структури, които ни изпращат под формата на религии и молитви им дават безгранично количество енергия, която те получават чрез егрегора, който има всяка религия и всеки мироглед. Те самите, притежавайки обем енергия, емоции, информация и знания, управляват другите хора, без необходимост да ги стискат за ръката и да им казват „Ти ще правиш това и това.”
   Когато ме питат хората: „Клинтън, Буш, Бил Гейтс принадлежат ли към елитните семейства?”
   Аз им казвам: „Знаете ли, повече приличат на директори, които са назначени, отколкото на собственици. При това тях са ги назначили по такъв начин, че даже и не знаят, че се явяват назначени. Защо? Защото тези хора са подбирани не по принципа „Кой е достоен” , а по принципа „Кой е по-управляем”.
Давам пример с експеримент, който ни приложиха на един семинар. Аз лично участвах в експеримента. Завързаха ми очите и казаха „Ти танцуваш това, което искаш да танцуваш. Сега се пуска музика и това е всичко”. А отзад стои човек, който започва да танцува това, което аз в унисон започвам да повтарям след него, въпреки, че ми стои зад гърба и освен това съм с вързани очи. Когато това се заснеме на видео-аз имам усещането, че танцувам това, което искам . Когато гледаме записа се оказва, че аз повтарям с леко закъснение движенията, които прави човека  зад мен!
   Оказва се, че нещо за да се структурира е нужно да се създаде определена координатна система, на която да може да се поставят  точки и да се управлява.
   Когато ми разказаха за някакъв семинар „Хората от петото измерение” аз зададох въпрос:
„А вие въобще разбирате ли какво значи пето измерение? И въобще разбирате ли какво е това измерение?”
Те отговориха:
„Това вероятно е такова съотношение към нещо”
Аз им казах:
„Дайте да започнем от самото начало. Има такава фраза – правилно образование, в нея вече на 50% е заложен смисъла. Когато имаме правилно образование, образите, които ние формираме в своето бъдеще в сегашно време, представяйки си това, което искаме и чувствено знаем как бихме искали да се отнасяме към него, ние създаваме това, което ще ни се случи и това здравословно състояние, което бихме искали.  И правилното образование не е химия, физика, математика, история… То е умението да формираме съзидателно образи и чувствено, осъзнато, правилно да позиционираме себе си спрямо тях. Така че измерението е нашето отношение към всичко.”
   Може да се мери в папагали, в жирафи, в слонове – ние сме решили, че това ще е дължина, това ще е височина, това ще е ширина, а ето това – време. При това дължината, ширината и височината можем да мерим в метри, в мили, в аршини и пр.  А за времето ние сме взели определена величина, казали сме, че това е еталон и относно него ние нещо съотнасяме. Такава е ситуацията с цифрите, с буквите. Цифрите носят вече някаква информация, която сме заложили, осъзнато или неосъзнато. Ние храним много големи илюзии, когато мислим, че правим това неосъзнато, защото всяка цифра носи информация, която са заложили в нея тези хора, които изначално са я формирали. А това по правило са елитните семейства.
   Излиза, че когато вземем и създадем съвкупност от четири измерения, тя дава петото измерение, което се казва Безусловна Любов. Ние знаем, че Любовта, когато човек пребивава в състояние на Любов –астролозите вече  са говорили нееднократно – на хората, които обичат, наталната им карта не работи. Защото тези вибрации, които дават определени звезди формират състоянието на характера, който пък формира мислите, образите и чувствата, а те формират събитията.  Тъй като човека се намира в друга реалност, в свят от позицията на Любовта, то и събитията се формират съвсем други и несъответстващи на тези звезди и параметри, които се изчисляват по астрологичните карти.
   Има такава поговорка: „Както кръстите яхтата, така и ще плува.” Каквото си представяме, каквато информация влагаме, това ще въздейства върху нас. А тъй като са я заложили в астрологията много хомеопатично, т.е. много фино, то за това тези звезди, поради факта, че ние не го осъзнаваме ни действат и формират определен характер и човешки качества, чрез които може да ни управляват и манипулират. Има слаби места, които дават възможност това да се прави. Членовете на елитните семейства с това са и елитни, защото те се раждат в неподчинение на хороскопа.

Източник:
http://alexander-seminar.com/index.html
 


Неактивен Belus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Илюминатите
« Отговор #198 -: Февруари 08, 2012, 00:47:24 am »
Здравейте, ще ви помоля да обърнете внимание на този сайт http://jomyno.wordpress.com/ В него на първата страница пише "МЕНФРА ФУЛМИНАТА IXI – ЕДНА ИДЕЯ, КОЯТО ЩЕ ПРОМЕНИ СВЕТА!!!" и като дата на започване е дадена: 29.02.2012 . Прегледах обстойно макар и малкото картинки(символи) в сайта и започвам да усещам илюминатски привкус. Който иска, нека да го види и да сподели дали долавя някаква символика в думите Menfra Fulminata IXI или в сайта и посланието като цяло.

Неактивен BlackSunEmpire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Илюминатите
« Отговор #199 -: Февруари 16, 2012, 23:21:05 pm »
Според Саркози, финансовата криза ще събори стария световен ред и ще изгради нов

Париж.  Президентът на Франция, Никола Саркози, днес официално встъпи в предизборната си кампания, с обръщение към сънародниците си на първия предизборен митинг в югоизточната част на страната, предава ИТАР-ТАСС.
 „Кризата не е приключила, а в момента все още съвсем не са се проявили всички нейни последствия. Аз съм убеден, че тази продължителност на кризата бележи падането на един световен ред и раждането на друг”, заяви Саркози пред 2 000 френски граждани.
 Според настоящия държавен глава, този момент на промяна на световния ред е съдбоносен за Франция.
 „Всичко, абсолютно всичко трябва да се измисли наново. не можем да построим един нов свят, нова Европа, нова Франция,като използваме идеите от вчера. Кризата променя всичко”, допълни Саркози.
http://www.focus-news.net/?id=n1621957


Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Илюминатите
« Отговор #201 -: Февруари 20, 2012, 15:19:37 pm »
Не знам дали се продават, но разполагам с картите в електронен вариант, т.е. изображенията на картите. Ако искаш пиши ми и ще ти потърся линк за даунлоуд или ще ти ги пратя.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Илюминатите
« Отговор #202 -: Февруари 20, 2012, 16:42:10 pm »
Hound Dog, благодаря за вниманието  :hi: но тук ги има всичките 382 бр.
По-важното е, че на самите илюминати не им харесва играта на Стив Джексън.
 
<a href="http://www.youtube.com/v/PS9d67ZZA3o?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/PS9d67ZZA3o?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Илюминатите
« Отговор #203 -: Февруари 20, 2012, 17:18:10 pm »
Официальный сайт Ордена Иллюминатов России

Документалният филм „Илюминати“  и   песента на Сарафа - Илюминати
  
<a href="http://www.youtube.com/v/0go5QLyXVJw?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/0go5QLyXVJw?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>   <a href="http://www.youtube.com/v/DbHFBQr6cNk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/DbHFBQr6cNk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

  
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 18:07:48 pm от Hacko »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Илюминатите
« Отговор #204 -: Февруари 20, 2012, 20:58:38 pm »
Официальный сайт Ордена Иллюминатов России
Колко са добри а, малко остава да им повярваме и не се шегувам,едновременно с другите неща, тече и пропаганда за припознаването на илюминатите.
Момумента Джорджия, е по подобен начин изписан. Въпреки това, от тези 13 цели в сайта, създаването на Световна армия и полиция не ми допада особено, както и универсализация на езика. Мисля, че това ще е пагубно и погрешно са ни промили с идеята за граждани на общ свят. И най-очевидното е, че работят против хората, но се крият зад красиви идеали. Макар, че не знам точно какъв е тоя сайт, не може да се има доверие, но е в тон. Мога да повярвам на останалите точки ако виждам, че работят за доброто на света, обаче не е така.
А и въобще се задава време разделно, и то е вече тук, но все още има надежди, че процеса е обратим, ако успеят и скъсат първичните връзки - семейство, общност народ, ще им бъде още по-лесно. А това вече се случва, според мен.
Нямам идея дали се поддържа с машини или има и някакава космическа причина.

П.с. Монетата на Медведев от сайта отваря въпроса, защо ако това е техен сайт, ще я представят така.
Оригиналната монета А това е версията в сайта http://www.illuminati-order.ru/8.htm

« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 21:27:30 pm от Ashaman »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Илюминатите
« Отговор #205 -: Февруари 21, 2012, 11:47:29 am »
П.с. Монетата на Медведев от сайта отваря въпроса, защо ако това е техен сайт, ще я представят така.
Оригиналната монета А това е версията в сайта http://www.illuminati-order.ru/8.htm

Просто няма разлика, защото в руския сайт е посочен източника



А снимката виж тук и още инфо с видео
Знаки масонов и иллюминатов в России
« Последна редакция: Февруари 21, 2012, 12:04:59 pm от Hacko »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Илюминатите
« Отговор #206 -: Април 19, 2012, 09:34:12 am »
Цитат
Копирайте www.itanimulli.com (illuminati наобратно) и вижте кой сайт ще излезе.За неинформираните - http://www.youtube.com/watch?v=YE-Hvo0hSr0 .Това не е теория ,а реалност!

Извинявам се ако е писано преди, но сега го видях във форумите на замунда. Копирайте www.itanimulli.com (illuminati наобратно) и вижте кой сайт ще излезе.
Незнам това ако не е доказателство, какво е тогава.

Неактивен hot2011

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
    • МАТРИКСИКОЛОГИЯ
Re: Илюминатите
« Отговор #207 -: Април 19, 2012, 09:44:18 am »
  Много е простичко чове-ко, това си е чисто и просто някой балък е направил РЕДИРЕКТ до дадения сайт. Нищо повече, няма нужда това да ме убеждава този линк за да знам, че те са само инструмент в ръцете на Антихриста.
« Последна редакция: Април 19, 2012, 09:51:30 am от hot2011 »
КОЍТО   ПОБЕЖДАВА   ДРУГИТЕ   Е  СИЛЕН:   ПОБЕДИЛИЯТ   СЕБЕ   СИ   Е   МОГЪЩ

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Илюминатите
« Отговор #208 -: Април 19, 2012, 10:01:09 am »
Еее.... тия редиректи не ги разбирам.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Илюминатите
« Отговор #209 -: Май 10, 2012, 08:27:09 am »
А това, че илюминатите са всемогъщи и държат целия свят в ръцете си не е ли пропаганда на самите тях? Антирекламата е също вид реклама, сиреч плюващите срещу тях съвсем не са против тях. Мислите стават реалност. Противниците им винаги изтъкват богатството и влиянието на тази секта, втълпявайки в подсъзнанието на хората, които небиха ги последвали същото което вече са набили в главите на следовниците си. И още, щом произлизат от Египет и Месопотамия защо никъде никой древен автор не е споменал нищо? Това е просто една католическа секта, която по нищо не се различава от адамитите да речем. Хората виждат онова, което искат да видят. Това мисля аз за тия илюминати: една от многото католически секти.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27