Автор Тема: Снощи стана нещо странно!?  (Прочетена 28863 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SpitFire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Снощи стана нещо странно!?
« -: Юли 21, 2008, 19:03:14 pm »
Здравейте от скоро съм във форума, и реших да ви споделя какво се случи снощи.

Стоях до късно...човърках из нета и слушах музика.Докато слушах музика (на слушалки и то доста стабилно усилени) чух някакъв шум който не беше от песента.Свалих си слушалките, шума беше мн силен...идваше от вън.Звучеше като някъква машина.Погледнах през прозореца но нямаше нищо а шума продължаваше да се усилва (все едно беше някъде около къщата) и така след няколко секунди след като погледнах през прозореца шумът изчезна.Всичко стана към 3:30, а в 4:00 си легнах.Тук идва и по интереснота част.Сънувах как някой, който не виждах ме прегръща.В съня си знаех и бях 100% сигурен че това е майка ми (която почина преди година и половина).Беше мн реално...тръпките които ме побиха и чувството за страх в сънят ми бяха толкова реални, все едно наистина се случва.Опитах се да се помръдна,но не можех.Не можех да си мърдам нито ръцете нито краката.Опитах се да се изправя и това не можах да направя.Направих няколко опита и на последния успях да се изправя и точно тогава се събудих.Беше 5:00ч. Когато се събудих за секунди бях като парализиран, както беше и в съня.Нямах сили да се изправя, но това беше само за секунди.След съня имах леко главоболие за около няколко минути.

Сега мисля да пусна тема и в някой окултен форум да видим какво ще ми кажат там.  ???
« Последна редакция: Август 28, 2009, 16:06:49 pm от H. »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #1 -: Юли 21, 2008, 19:12:44 pm »
Може ли да разясниш откъде идва чувството за страх при положение че си сънувал починал близък? Защото знам за много подобни случаи, но тогава обикновено се усеща точно обратното - чувство на спокойствие. А и явно не става въпрос за това някой да се е представил за майка ти, за да те излъже защото казваш че си почувствал че е тя.Освен това частичната парализа също свидетелства за по-скоро негативен контакт. Докато при срещи с починали роднини обикновено контакта е положителен.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #2 -: Юли 21, 2008, 19:16:27 pm »
По-скоро е имал ОИТ и се е паникьосал. Не мисля че темата е за този раздел.

Неактивен SpitFire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #3 -: Юли 21, 2008, 19:23:35 pm »
Точно и аз нз дали е за този раздел.Помилих си че има нещо общо с шума от нея вечер.Затова я пуснах тук.Не мога да ти кажа от къде е идвало чувството за страх...просто го имаше.Може би от това че не можех да се мърдам.А какво е ОИТ ? Съжелявам ама не съм мн навътре в нещата. :) Извинявам се пак ако съм объркал раздела, нека бъде преместена темата.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #4 -: Юли 21, 2008, 19:29:33 pm »
Трудно е да се прецени точно за къде защото има случаи когато починалите близки идват във форма на извънземни и това е информация от първа ръка  ;) Но ти извънземно присъствие не си усетил така че може би H. е прав. А ОИТ и пътуване извън тялото и съответно за секция езотерика но няма как да се премести в този форум докато не се слеят  ;)

Неактивен SpitFire

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #5 -: Юли 21, 2008, 19:33:32 pm »
Мерси ;) Просто се обърках заради шума.Мислех че има нещо общо.

stiver

  • Гост
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #6 -: Юли 21, 2008, 20:04:17 pm »
Трудно е да се прецени точно за къде защото има случаи когато починалите близки идват във форма на извънземни и това е информация от първа ръка  ;)

Дали не искаш да кажеш обратното, че извънземни идват във формата на починали близки. Ако е така Alien, моля те, моля те, моля те разкажи повече какво знаеш за това. От години вече търся информация и почти нищо не намирам по въпроса. Особено ме интересува какво си научил от "първата ръка." Благодаря ти предварително.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #7 -: Юли 21, 2008, 20:22:50 pm »
Точно това което казах е - близки роднини във формата на извънземни а не обратното - щото формата е била извънземна но ще ти пиша на лични въпреки че мисля го бях споменал някъде из езотериката  ;)

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #8 -: Август 28, 2009, 11:43:08 am »
Привет на Всички.Имам какво да споделя и Аз тук. Една вечер беше преди няколко години може би, се бях приготвил да си лягам, бях на село и единствените обитатели на кащата бяхме Баба ми и Аз. Та какво става, ние сме на втория етаж Аз съм в едната ,Тя в другата стая. По принцин въпреки,че сега съм на 23 г. пак не обичам да съм сам особено на село, нещо като вътрешно такова чувство въпреки че сме на горе долу уживена улица и така нататък. Та действието се развива около 01-02:00 там някъде,не мога да кажа с точност. По принцип не заспивам лесно даже хич, изгасих лампата и си легнах...Както си легнах и по стълите отдолу някой или нещо започна да се качва, набива силно краката си по пода! И спря пред мойта стая. Аз спрях да дишам и щях да се напикам от страх, усещаше се че пред вратата има нещо. Изведнъж като,че ли със юмрук ли с какво ли не знам удари много силно по стената. Не по вратата,а по стената до вратата там където ми се падаше края на леглото и възглавницата. И след удара се чуха стъпки тичешком надолу по стълбите...Аз бям много уплашен и си казах е няма какво ставам! Ставам и отварам вратата пък какво ще да става. Излезнах от стаята,отидах до стаята на баба ми и я събудих обясних и какво става. Тя ми каза,че съм сънувал а това не беше така,защото аз трудно заспивам и знам кога сънувам и кога не сънувам. Слезнахме надолу,нищо! Вратите заклучени и няма и как крадец да е влязъл защощо трябва да мине през три заключени врати...Няма да забравя този случай от който и сега ме побиват тръпки като се сетя. Споделих сутринта с наще,те не ме взеха на сериозно много много....Не знам,ако на някой му се е случвало нещо подовно ,нека сподели защото въпросите, които ми изникват като се сетя за случая не са един и два.  :)

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #9 -: Август 28, 2009, 15:50:09 pm »
Здравей, Божидар.

Това си е доста страшничка история. Пак си реагирал доста смело след като си излязал от стаята и си събудил баба си. Аз може би нямаше да посмея. Никога не ми се е случвало нещо подобно и не съм сигурен, че искам да ми се случи. Но от друга страна любопитството ме човърка отвътре и ми се ще да видя нещо странно...


Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Снощи стана нещо странно!?
« Отговор #10 -: Август 28, 2009, 19:59:55 pm »
Да,найстина доста се изплаших тогава. Все още не знам какво беше това тогава и може би няма да разбера. Искам също да кажа,че не пия,не пуша а за наркотици и дума не може да става. Не взимам и силни лекарства също. И по принцин изпитвам така доста голям дискомфорт ,когато тръгна да си лягам и гаса лампата. Може би под съзнанието ми дава някакви реакции с това, но на съзнанелно ниво не мога да нямеря отговор. Това е било винаги...

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re:Относно: Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #11 -: Август 29, 2009, 02:53:27 am »
Точно това което казах е - близки роднини във формата на извънземни а не обратното - щото формата е била извънземна но ще ти пиша на лични въпреки че мисля го бях споменал някъде из езотериката  ;)
Ако не е строго секретно, може ли да го споделиш в темата? Ако ли не, и на лични може :>
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Снощи стана нещо странно !?
« Отговор #12 -: Август 29, 2009, 21:09:49 pm »
Божидар, няма от какво да се плашиш то те е разбрало че си буден и е избягало...  ;)

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Снощи стана нещо странно!?
« Отговор #13 -: Август 30, 2009, 08:13:07 am »
То козваш ме е разбрало,че съм буден. А ако не съм бил? И по тази логика,няма да се плаша само ако съм буден. Но ако съм заспал да имам ли едно на ум...???

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Снощи стана нещо странно!?
« Отговор #14 -: Август 30, 2009, 10:25:06 am »
А ако си заспал ще бъде само лош сън.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27