Автор Тема: Необяснимата светлина  (Прочетена 3630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен unknown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Необяснимата светлина
« -: Октомври 07, 2015, 23:55:55 pm »
Здравейте.
Реших да се включа в този форум за да споделя какво е последното ми странно нещо,което ми се случи (имал съм 2 други интересни случки като тинейджър),а тази стана миналата година и ще се фокусирам над нея.
Не обичам да разкривам много данни за себе си и като цяло и затова съм с този никнейм и не обобщавам напълно за кой град става на въпрос и т.н ,но не мисля,че това е важното в случая

Живея на по-висок етаж,преди сън бях се запътил към тоалетната,това се случва в 1:30 след нолунощ,като не знам защо реших да отида до кухнята и да погледна през прозореца,наистина не знам...нещото което видях беше много нереално.Отначало видях една светлина и не обърнах внимание,след което се обърнах и тъкмо да изляза от стаята се сетих,че няма как там да има светлина,прилагам снимка и на очетаното място беше светлината.(не обръщайте внимание на детайла отляво,просто съм снимал през прозореца).
Това най-отдясно е телевизионна кула,а издигнатите неща са електрически стълбове,а сега следва и интересната част.Тази местност е безлюдна,това което виждате са върховете на дърветата.Може да се мине оттам по черна пътечка,отрупана с камъни.Точно там започва борова гора.
Светлината беше отначало отзад,което може и да има някакво обяснение,НО аз започнах да гледам и видях,че светлината с много бавни темпове започва да се изкачва нагоре,стигна върховете на дърветата и беше с дължината,която съм отбелязал на снимката.Не мога наистина да преценя колко е била дълга от двета си страни (от центъра на светлината),защото го гледам от 2 км някъде,но е толкова горе-долу колкото съм го отбелязал.
Реших,че някой може да е направил някоя голяма простотия,като да пали гората или нещо друго и е дошъл хеликоптер,при което отворих прозореца,нямаше абсолютно никакъв звук,а ако беше щеше да се чува доста отчетливо (съдейки по това,че ходят пияници и като викат се чуват идеално,защото имам пряка чуваемост/видимост и звука се носи),което ме озадачи.
Светлината леко започна да се мести много малко наляво и надясно,след което започна да се скрива,първо отиде леко зад дърветата,след което напълно зад тях и се виждаше почти минимално и накрая все едно се разсея и изчезна,но не изведнъж,но все пак бързичко се случи.Не знам колко време продължи цялото нещо,може би няколко минути,но до ден днешен не си давам обяснение какво и как се случи това нещо.
Може и да има логично обяснение,но аз не го разбирам.
Онзи ден реших да намина натам,но стигнах точно преди боровата гора и нещо изпитах лошо усещане,може би страх от животно,защото там има разни животинки,които по-добре да не ги срещам (имал съм много лоша случка с кучета като малък там до ТВ кулата) и се върнах.

Надявам се да няма подигравки и ирония,нямам причина да си измислям,не печеля нищо,просто реших да го споделя с вас.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27