Автор Тема: Относно: Важно предложение!  (Прочетена 26346 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« -: Юли 06, 2008, 16:48:17 pm »
Аз съм съгласен със смърфчо. Все пак, ако искаме да прогресираме трябва да действаме на по-големи обороти. Сега ми хрумна една идея-нали сме конспиратори ще направим следната схема.
                           

                                XNETBG
                                   |
                                   |
--------------------------------------------------------------------
|            |               |              |                      |
област1     област2         област3        област4                област5
|     |     |    |          |     |        |     |                |     |
агент |   агент  |         агент  |       агент  |               агент  |
      агент    агент             агент          агент                 агент

Всяка област ще докладва всеки ден. Всяка област ще има свой водач. Областите
няма да съвпадат с областите на областните градове. Така ще я направим по-устойчива срещу нападения. Освен това нейните хора официално няма да се свързват. Както при масоните в политиката.
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 17:41:28 pm от Mirotvorec »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Важно предложение!
« Отговор #1 -: Юли 06, 2008, 16:52:33 pm »
По-спокойно.

"Още от сега да отворя темата... Според мен - каквото ще се прави - ще се прави, но който каквито и изяви да има под надслова на хнетбг, не трябва да обръща нещата на "борба" срещу органите на реда. Това също включва и неподдаването на провокации, т.е. тласъците към вършене на незаконна дейност, като например влизане във военни бази или влизане в конфронтация с полицаи или военни под какъвто и да е предлог. Просто това ще е най-прекия път към унищожението на хнет." (red)

"Така ще я направим по-устойчева срещу нападения." (a poznay koy)
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 17:38:21 pm от RedGuy »

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Важно предложение!
« Отговор #2 -: Юли 06, 2008, 18:52:31 pm »
Все пак си мисля,че превръщането ни в XNETBG CORP tm ще има и своите недостатъци,иначе съм за това със записките.
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« Отговор #3 -: Юли 06, 2008, 19:07:19 pm »
Е да ще има недостатъци.Може и без записване като за начало.Може с неща като за 3лв.Нещо дребно ,но полезно.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Важно предложение!
« Отговор #4 -: Юли 06, 2008, 19:49:07 pm »
Относно набирането на средства със смс които да се изразходват за предварително определени дейности в полза на сайта проблема е много деликатен. От една страна това решение е изключително удобно за абсолютно всеки - дето се вика за 1мин само трябва да се протегне до телефона - което стимулира много ако някой има желание да го направи. Обаче огромния проблем е че  огромна част от дарената  сума няма да отиде по предназначение а 20% ще вземе държавата (ДДС) а и комисионната на мобилния оператор доколкото знам хич не е малко. А от друга страна ми е пределно ясно че другите начини за дарение на сума са  много неудобни и много малко хора дори да желаят едва ли ще си губят времето. Така че дилемата е голяма щото наистина е  много тъпо да се  подарява солидна част от сумата.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« Отговор #5 -: Юли 06, 2008, 19:55:31 pm »
Ами рекламите?За тях не се изисква много труд и до колкото знам не се взима нищо освен може би 20% ДДС
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Важно предложение!
« Отговор #6 -: Юли 06, 2008, 20:03:51 pm »
Ами рекламите?За тях не се изисква много труд и до колкото знам не се взима нищо освен може би 20% ДДС

Реалния пазар за реклами в български сайтове е доста ограничен и е главно за големите сайтове с огромен трафик.В нашия случай това което е реално се ограничава по-скоро до размяна на банери. Но поради на естеството на сайта и неговите ценности дори да има интерес и за реклами срещу заплащане или за обмен банери (огромната част не биха били приемливи точно поради естетсвото на сайта). Това което е реално да се рекламира са книги на подобна на нашата тематика - но условията на сайтовете които предлагат опцията (риселър) са  такива че става въпрос за жълти стотинки.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« Отговор #7 -: Юли 06, 2008, 20:43:31 pm »
Ммм, това доста оплита нещата.Сега единствено се сещам за дарения като се прехвърлят пари директно на нашата сметка.За мотивация  бих казал ,че ще е някакъв проект.Преди видях ,че бяхте открили някаква сметка.Какво стана с нея?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Важно предложение!
« Отговор #8 -: Юли 06, 2008, 20:48:30 pm »
Като казах "записки" нямах предвид киснене вечерта на терасата , а имах предвид:
Цитат
Винаги съм казвал, че трябва да има екипи, които да ходят по различни сигнали (не само НЛО). Затова обаче трябват хора в различни градове, които да слухтят и да имат готовност посрещат екипа на хнет. Следват интервюта с хора, свидетели на уфологичното/паранормалното явление, запис(к)и и всичко по реда му. След това анализ и списване на материал.

Цитат
става въпрос за жълти стотинки
Стотинката е душата  на милиона - евреиска поговорка  ;)

« Последна редакция: Юли 06, 2008, 20:50:15 pm от Vader »
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« Отговор #9 -: Юли 06, 2008, 20:52:37 pm »
Капка по капка вир става.А все пак това са си пари.А за това ,че трябва да има екипи ,който да ходяд по някаква си прищявка на хората там не мисля ,че е добра идея
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Важно предложение!
« Отговор #10 -: Юли 06, 2008, 20:59:51 pm »
А не е ли най-добре всеки да прави каквото си иска,един да дебне по тераските,друг да се прави на репортер/може да попаднем на доста луди хора ,аниуей/,а трети да работи над себе си  :D
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Важно предложение!
« Отговор #11 -: Юли 06, 2008, 21:07:56 pm »
Чудесна идея.Ако всеки прави нещо малко всички ние ще направим нещо голямо.Но трябва усилията да ни са концентрирани
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Относно: Важно предложение!
« Отговор #12 -: Юли 06, 2008, 22:04:20 pm »
Ами то така всеки си щрака глупостите и ги публикува и като влезе някой и няма нищо съществено. И аз ще си сложа малко прах на обектива и ето ги извънземните. Това са глупости! Няма ли някой да пресява нещата нищо няма да стане.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Важно предложение!
« Отговор #13 -: Юли 09, 2008, 01:54:06 am »
Добре, как си представяте :
1. 'сформиране на екипи по области'?
 1.1 Обявява се една градинка, и се чакат там всички от даден град, с вестник "Чук-чук" в ръка, за да се познаят?
2. Разпитване на свидетели, събиране на доказателства?
 2.1 как 'свидетелите' ще разберат за 'екипите', че да им се обадят
 2.2 как 'екипите' ще отсяват шегаджийте от сериозните
 2.3 кой екип следва да се заеме със свидетел на НЛО от град Троян, ако най-близките 'екипи по области' са в София и Пловдив?
3. Събиране на средства чрез дарения, СМС-ки, реклами
 3.1 на 1 лв СМС, има и 20 ст ДДС, от тоя 1 лв, посредниците взимат около 60 ст, за крайния късметлия остават 40 ст.
 3.2 За даренията по сметка - който иска и сега може да ги даде, но не знам  дали сте нясно колко $$$ плаща месечно Админ за да го има сайта и форума?!!? Питайте го като се появи. Щото се съмнявам да дойдат толкова $$, че да се плаща на 'екипите' дори за 1 бира.
-------------
В заключение едно ще ви кажа момчета и момичета
Който иска да направи нещо го прави, останалите пускат теми във форумите и си чешат пръстите, обвинявайки другите в безхаберие и липса на ентусиазъм.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Важно предложение!
« Отговор #14 -: Юли 09, 2008, 02:02:11 am »
Ок, тогава да има екипи, които да ходят по сигнали и да дебнат поне 2-3 дена    и поне да са оборудвани с тв камери! :P
Ако наистина искаш да хванеш НЛО, а той Ейлиен ти каза, че не се виждат с просто око, и е прав, трябва да си купиш камера, която да улавя невидимите ултравиолетови лъчи. Иначе нямаш шанс :P

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
21294 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
11 Отговора
8854 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 17:06:17 pm
от Max
14 Отговора
10009 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
17 Отговора
15380 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
14 Отговора
11334 Прегледи
Последна публикация Ноември 24, 2011, 12:16:50 pm
от voodoogoo

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27