Автор Тема: Конспирацията в XNET.bg  (Прочетена 44325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

man88nam

  • Гост
Конспирацията в XNET.bg
« -: Май 26, 2008, 07:52:02 am »


 :-\
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 18:25:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #1 -: Май 26, 2008, 09:18:37 am »
Няма свободно изразяване и висчко служи на Черния господар,а ХОрус е масон 33-та степен - погледнете името му, директно свързано с египетската митология... изнае толкова много за извънземни и масони, няма как да не е замесен  на високо. Ами Админ? Не е лио малко прекалено анонимно прозвище....

Естествено това с асамо догадки,които ви подхвърлям, щото никога няма да осъзнаете колко е дълбоко всичко и какъв капан за отворени души е форума...

Откъде знам ли? МОже би съм замесен....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #2 -: Май 26, 2008, 11:04:46 am »
Няма свободно изразяване и висчко служи на Черния господар,а ХОрус е масон 33-та степен - погледнете името му, директно свързано с египетската митология... изнае толкова много за извънземни и масони, няма как да не е замесен  на високо. Ами Админ? Не е лио малко прекалено анонимно прозвище....

Естествено това с асамо догадки,които ви подхвърлям, щото никога няма да осъзнаете колко е дълбоко всичко и какъв капан за отворени души е форума...

Откъде знам ли? МОже би съм замесен....

След като организацията на господарите на света е замислена да ВИЖДАТ  всичко и да ЗНАЯТ всичко,няма как да няма цинзура и тук. И една моя тема беше изтрита,мисля от ЕОН.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #3 -: Май 26, 2008, 11:40:37 am »
Хора недейте така! Какво толкова е станало????!!!! Как изобщо може да се нервите за такива неща. Прехвърлен пост - голяяяяма работа е станала КОНСПИРАЦИЯ!!!! чак  ;D ;D ;D.
Че и Хорус го изкарахте масон 3 степен ;D ;D Ще ме накарате да си сменя ник-а, че с това Секхмет до никъде няма да стигна...  :-\.
Това, че някой знае повече неща в някои области не значи, че на всяка цена е член на някакви "тъмни общества". Аз лично се радвам, че винаги мога да науча повече от всички вас.
Не се карайте! Обичайте се! Поздрави :-*

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #4 -: Май 26, 2008, 12:04:07 pm »
Препоръчвам на man88nam и daskala да почетат/погледат малко повече Айк, който доста добре обяснява този тип проблеми (А също и статията за метапрограмирането. Енциклопедията по някаква причина също не работи в момента, но статията мисля, че може да се намери в езотеричния форум). :)
С други думи, в подобни случаи (Макар да си имат изключение и със сигурност да има форуми, екипите на които да не са никак случайни) не става дума за конспирация (Тъй като тук манипулиране на съдържанието 100% няма) и както Айк казва, не е необходимо във всяка медия до всеки автор на статии да има човек, който да му нарежда какво да пише - хората в една или друга степен започват сами да следват съответните мисловни и поведенчески модели. Понякога е екстремно трудно да се скъса с тях, а който има опит като администратор или модератор може да потвърди, че дори тази незначителна форма на власт също почти винаги оказва своето влияние - както се казва, професионално изкривяване.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #5 -: Май 26, 2008, 12:32:41 pm »
От емоционалния пост на ман88нам не става много ясно, за кой от неговите постове става дума, че е бил цензуриран.

НО, така или иначе, това ме подсеща, че аз наистина му преместих темата за заеметресението в БГ, като я вмъкнах в другата тема за земетресението (вероятното) в БГ. Реално, темите се препокриваха, а тази на ман88нам беше по-късната и затова я влях в тази на Магнолия. Никъде не съм я цензурирал.

Обаче прави впечатление, че ман88нам, вместо да търси конструктивно решение - като например да ми прати и на мен ЛС или мейл, щом вижда, че има проблем с пощата на Хнет - търси форумна изява на недоволството си - а оттам и сподвижници, по най-провокативния начин, само и само да изтъкне неправдата върху себе си, причинена от тези иначе толкова лоши админи в тоя форум...

Много жалко.

Завбъдеще - който има проблем с изтриването на своите постове, да праща ЛС. Повечето се пазят (поне тритите от мен) и за всяко едно си има причина да бъде трито. Освен това, не се срамувайте да изпитвате неудобство от това, че може би вашата тема вече зачекната от някой друг, или мнението Ви не е чак толкова стойностно, или просто, че нямате какво толкова да кажете и затова не бързайте да поствате.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #6 -: Май 26, 2008, 16:17:02 pm »
LOL, man88nam ;D Take it easy bro ;)

Не разбирам защо точно ти, сега и тук реши да се правиш на обидено дете и то по толкова несериозен начин :--- Теми постоянно се сливат (да, признавам - понякога става каша от безпринципно сливане) единствено с цел тук да не се получава хаос. Извинявай, че не искаме да има разпилени из форума 30 теми по въпроса за заметресенията. Интелигентен човек си - мисля че и ти би ги събрал на едно място, най-малкото за улеснение на потребителите. Аз знам почти всичко на пръсти тук, защото съм от 5 години (Alien-e кога минаха бе! ;D), но новите членове, особено тези, които не са си направили труда да прочетат правилата (разбирай 98% от масата тук) и не знаят че може да се ползва търсачка - направо си пускат нова тема. Нищо че вече има такава и са 20 страници с коментари.

Темата ти си е там и нищо й няма. Още повече е за заметресения по дяволите! Мисли малко преди да пишеш, умолявам те! Защо за бога бих те цензурирал?

Ъъъ и още нещо. Поне 3 пъти споменаваш, че сигурно след това ще последва БАН за теб или нещо от сорта. Човек остава с впечатлението че наистина го искаш?... Ако това ти е зора мога да те ощастливя, щом ще те направи щастлив. От хнет се банват потребители със СЕРИОЗНА ПРИЧИНА. Обикновено тя е, грубо нарушаване на правилата, неуважително отношение към другите тук, правене напук на нещо/някого тук, пускане на нецензурирани материали, или отстраняване на някого, който е доказано вреден за форума. Имали сме доста такива. Затова не ми се превземай, че ще бъдеш баннат, защото и двамата знаем, че преекспонираш нещата по много смешен начин с цел показност. "Вижте как в хнет еди кво си". По-добре недей...

Айде мир :P
« Последна редакция: Май 26, 2008, 16:29:18 pm от H. »

cdms

  • Гост
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #7 -: Май 26, 2008, 20:45:47 pm »
man88nam, няма нужда да търсиш под вола теле. И на мене много постове са ми потъвали в небитието и причината, която си обяснявам е че съдържанието не отговаря на правилата за писане на теми.
Колкото до автентичността на публикуваните материали всеки решава сам за себе си. И аз не приемам всичко за чиста монета. Нито пък се ровя само в този форум. Има теми, които ме вълнуват има такива, които не ги отварям. Сигурно така правят и куп други съфорумци.
Ако не ти харесва форума никой не те държи на сила тука. Всеки има право на избор.

cdms

  • Гост
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #8 -: Май 26, 2008, 21:01:08 pm »
Няма свободно изразяване и висчко служи на Черния господар,а ХОрус е масон 33-та степен - погледнете името му, директно свързано с египетската митология... изнае толкова много за извънземни и масони, няма как да не е замесен  на високо. Ами Админ? Не е лио малко прекалено анонимно прозвище....

Естествено това с асамо догадки,които ви подхвърлям, щото никога няма да осъзнаете колко е дълбоко всичко и какъв капан за отворени души е форума...

Откъде знам ли? МОже би съм замесен....
Ти какво искаш ??? Това е Интернет може би да си пишем трите имина, ЕГН, и постоянен адрес. Никой не знае кой седи пред монитора от другата страна. Може да е комшията от 10-я етаж, а може и да е Бил Клинтън или Осама бин Ладен(последния и името не знам как му се пише).

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #9 -: Май 27, 2008, 00:54:22 am »
Ихаа, филмче!
Та в двата поста, в които сте цитирали Гил, само ще вметна, че той говореше с гигантска ирония, с цел... усмивки  :D . Не приемайте това на сериозно.
Останалите продължавайте.

ЗОЛТАН!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

cdms

  • Гост
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #10 -: Май 27, 2008, 05:32:20 am »
Много ясно.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #11 -: Май 27, 2008, 06:45:24 am »

Няма свободно изразяване и висчко служи на Черния господар,а ХОрус е масон 33-та степен - погледнете името му, директно свързано с египетската митология... изнае толкова много за извънземни и масони, няма как да не е замесен  на високо. Ами Админ? Не е лио малко прекалено анонимно прозвище....

Естествено това с асамо догадки,които ви подхвърлям, щото никога няма да осъзнаете колко е дълбоко всичко и какъв капан за отворени души е форума...

Откъде знам ли? МОже би съм замесен....


Ихаа, филмче!
Та в двата поста, в които сте цитирали Гил, само ще вметна, че той говореше с гигантска ирония, с цел... усмивки  :D . Не приемайте това на сериозно.
Останалите продължавайте.

ЗОЛТАН!


Целта на Гил не е да ни усмихне /asdfghjkl обича да заблуждава хората/, а с усмивка да ни разкаже Истината! Който има очи да види.
А ХОрус си е явно ;D под прикритие на НТочка. Точка, не разбрахте ли? Какво да продължават...останалите...след Точката ?

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #12 -: Май 27, 2008, 14:38:34 pm »
 ;) Аз мисля, че целия форум се управлява от един човек или същество, което знае всичко за мене и има някакви причини да ми подава по късче информация за живота ми чрез подсъзнателни внушения, уловки и трикове, с единствена цел да манипулира живота и чувствата ми ми. От време на време имам проблясъци зад завесата и вижам ясно начините и техниките, с които ТОЙ ми влияе, даже познавам късчета от съзнанието ми, които са били извадени от дълбокото и оставени на видно място пред мене, с цел да ги забележа и реагирам спрямо тях.

Когато първата ми тема беше преместена и обединена с друга, по-голяма подобна, докато я издирвах ясно виждах и успях да сглобя от пъзела от заглавия, теми цитати и други следните фрази, отнасящи се лично до мене:"Ето го, появи се най-накрая", "Още не е съвсем наясно какво се случва", "Интересен ник е избрал", "Трябва да сме внимателни..." и други подобни.
 :)

Дано шегата ми не ви засегне с това, че обезличих всички ви, като ви слях в едно съзнание.
П. С. Като във всяка шега и тука има парченце Истина.

cdms

  • Гост
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #13 -: Май 27, 2008, 17:38:32 pm »
99% съм сигурен, че сървърът на сайта е извън България. Ако беше тука досега ГДБОБ да са го закрили.
П.С. Ако някой от форума е екстрасенс или нещо подобно нека ми пише ЛС и да каже кой съм и от къде съм.
И някой моля да пише кой е баш шефа на хнетбг
« Последна редакция: Май 27, 2008, 18:24:12 pm от cdms »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #14 -: Май 27, 2008, 19:15:50 pm »
Админ е шефа, а всичко се хоства от Америка. Преди това беше в Германия и т.н... Никога не е бил в България.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
20998 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
0 Отговора
3623 Прегледи
Последна публикация Май 08, 2008, 10:57:49 am
от Спорт-Здраве3
13 Отговора
6835 Прегледи
Последна публикация Октомври 11, 2008, 18:21:28 pm
от buden
14 Отговора
9410 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
10 Отговора
9032 Прегледи
Последна публикация Септември 08, 2010, 09:44:08 am
от Sangre

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27