Автор Тема: Конспирацията в XNET.bg  (Прочетена 44320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #30 -: Август 10, 2009, 23:07:38 pm »
Първи път ми филтрирахте постовете и една тема, сега пък темата ми изчезва и никой нищо не написа по въпроса. Въпросът е защо ми изчезна темата и къде се дяна?
« Последна редакция: Август 11, 2009, 13:29:21 pm от Mirotvorec »
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #31 -: Август 11, 2009, 00:21:27 am »
Аз смятам, че конспирация тук няма.Е, има махнати и/или преместени постове, но сигурно са си заслужавали. Аз не се чувствам засегнат-нямам махнати постове. Но мисля, какво пиша, как го пиша и защо.Имам само един преместен пост, но той наистина беше за друга тема, близка до тази, в която го публикувах. :hi: :drinks:


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #32 -: Август 11, 2009, 02:22:16 am »
първи път ми филтрирахте постовете и една тема, сега пък темата ми изчезва и никой нищо не написа по въпроса. въпросът е защо ми изчезна темата и каде се дяна?

Ами темата не беше сериозна просто, имаше повече нечленоразделни звуци отколкото думи. Събери си мислите и пробвай пак - нищо лично :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #33 -: Август 11, 2009, 12:11:32 pm »
:) темата беше построена нарочно по този начин. Н, сигурно си запознат поне малко с теорията за хаоса :).
съзнанието и неосъзнатото в нас понякога с сблъскват и тогава се пораждат доста въпроси. тези които са видели темата трябваше да си зададът въпроса защо е направена така ( и това беше целта )и да вникнат в привидния безпорядък и там да намерят въпросите които си задават и самите те. :) не очаквам да ме разберете а и не сте длъжни.
разбирам че сте заети с кой знае колко неща но ви моля когато правите нещо подобно обсъждайте го поне малко с тези които са написали нещо. не заради нещо друго а заради самите нас, защото сайта е важен за нас и мисля че всички се опитваме да споделяме повече информация с другите и да пробуждаме мисленето в положителна насока.работата на всички тук е важна това не трябва да забравяме.

Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #34 -: Август 11, 2009, 12:14:01 pm »
а за конспирацията в хнета :) относно премахването на теми и постове, не мисля че има такава. всеки е личност и действа според вижданията си.
е най вероятно има и външни наблюдатели които следят на къде се развива мисълта на хората :).
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #35 -: Август 11, 2009, 17:45:43 pm »
:) темата беше построена нарочно по този начин. Н, сигурно си запознат поне малко с теорията за хаоса :).
съзнанието и неосъзнатото в нас понякога с сблъскват и тогава се пораждат доста въпроси. тези които са видели темата трябваше да си зададът въпроса защо е направена така ( и това беше целта )и да вникнат в привидния безпорядък и там да намерят въпросите които си задават и самите те. :) не очаквам да ме разберете а и не сте длъжни.
разбирам че сте заети с кой знае колко неща но ви моля когато правите нещо подобно обсъждайте го поне малко с тези които са написали нещо. не заради нещо друго а заради самите нас, защото сайта е важен за нас и мисля че всички се опитваме да споделяме повече информация с другите и да пробуждаме мисленето в положителна насока.работата на всички тук е важна това не трябва да забравяме.

Разбирам, но може би трябваше да изпревариш събитията и ТИ да пишеш едно лично на някой от админите, при положение че знаеш че може да хвръкне темата :) Поне заглавие трябваше да има, иначе просто не става тук така :)

С поздрав :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #36 -: Август 11, 2009, 18:26:34 pm »
Заглавието беше -?за мъс йоК- , и не съм и предполагал че ще бъде махната. Както и да е , минало.:)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #37 -: Август 11, 2009, 18:35:04 pm »
Към конспиративните методи на кореспонденция ще трябва да включим и писането отдясно-наляво.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #38 -: Август 11, 2009, 20:39:13 pm »
Към конспиративните методи на кореспонденция ще трябва да включим и писането отдясно-наляво.  ;)

Даа за всеки случай може и това, ако ни гледат. ;) ;DТъй и тъй е отдясно наляво защо не използваме и арабски йероглифи-тях малко хора ги разбират. :lol: Ма пък тогава ше ни помислят за ...... Я да си караме на кирилица и/или латиница :drinks:
« Последна редакция: Август 12, 2009, 00:38:43 am от marhs »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #39 -: Август 11, 2009, 22:07:04 pm »
Заглавието беше -?за мъс йоК- , и не съм и предполагал че ще бъде махната. Както и да е , минало.:)
Аз пък се учудих, че изтърпяха толкова дълго този високоинтелектуален шедьовър.
Това на какъв език беше? Защото не можах да го дешифрирам. ???
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #40 -: Август 12, 2009, 00:40:53 am »
Дано не те ядосам, но.-?за мъс йоК-  е Кой съм аз?(от дясно на ляво) ;) :blush:
« Последна редакция: Август 12, 2009, 00:44:54 am от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #41 -: Август 12, 2009, 10:57:56 am »
Хахаа, каква била работата. :rofl2:
Пък аз търсачка да пускам,тц, тц. ;D
Е, що пък да ме ядосаш? Благодаря, че изясни загадката.
« Последна редакция: Август 12, 2009, 18:23:21 pm от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #42 -: Август 12, 2009, 14:29:33 pm »
А честито :drinks:
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #43 -: Август 12, 2009, 20:55:24 pm »
Хахаа, каква била работата. :rofl2:
Е, що пък да ме ядосаш? Благодаря, че изясни загадката.

 ;D ;) Щото мислех, че вече знаеш отговора.Моля.Даже ще те почерпя :drinks: Това е коспиративна бира ;)- под капачката пише "ДА СПАСИМ КОНПИРАТОРИТЕ ОТ XNET.bg  :rofl2:  :rofl2:  :lol: :rofl2:
АЙДЕ,, НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ  :drinks:
« Последна редакция: Август 12, 2009, 21:18:12 pm от marhs »

Неактивен 3 in 1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Конспирацията в XNET.bg
« Отговор #44 -: Септември 14, 2009, 00:47:19 am »
Какво пък тооолкова си пишем тука, та и някой да ни следи.Споделяме вече прочетени неща и това е чудесно. А щом са прочетени, значи милиони други хора са ги чели. На мен лично ми е интересно и забавно. На никой нищо лошо не правим. Напротив. Само като си помисля, че по соц.време Фройд, Ничше, Юнг и Библията бяха забранени, лошо ми става. А светът ги учеше в училище от памтивека. Те вече си ги имат генетично дет се вика. Така, че този сайд е като един вид наваксване на пропуските. Вместо да цакам карти - чета. И си намирам смехотворни изненади, като например, че от първи клас задължително всяка година ни водеха на 19.фев. на "Паметника Левски", мръзнехме с часове и никога, ама никога не съм вдигала глава да разгледам зловещата архитектура на този паметник, с черепите и рогата.Отделно, че всеки ден минавам покрай него. Ето, за такива подобни изненади съм благодарна на хнет-а. Не виждам конспирации в сайта специално. Има ги в живота.
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 00:51:29 am от 3 in 1 »
Спрете Земята, искам да сляза!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
20989 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
0 Отговора
3621 Прегледи
Последна публикация Май 08, 2008, 10:57:49 am
от Спорт-Здраве3
13 Отговора
6831 Прегледи
Последна публикация Октомври 11, 2008, 18:21:28 pm
от buden
14 Отговора
9406 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
10 Отговора
9032 Прегледи
Последна публикация Септември 08, 2010, 09:44:08 am
от Sangre

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27