Автор Тема: Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Извънземните раси  (Прочетена 56291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
НАПРОТИВ  :hi: нищо няма да става ,само ще бъде като начало на нещо ново! НИКОЙ няма да умира,няма да ни завземат планетата ,те си имат толкова много за какво и е нашата малка планета......  >:( НЕМОГА да си представя ,че главният от дискаврито пише такова нещо - струва ми се нагласено.Той е много по на ясно от нас какво става и какво ще стане по-нататък.
ПАК ще го кажа - те са тука за да ни помогнат.ВМомента са заети с много работа и като си свършат работата ще дойдат в нашето измерение и ние нетрябва да се страхуваме от тях.  ТЕ СА ТУКА НА ЗУМЯТА С ЦЕЛ ! Някои от вас я знаят  :)

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Из
« Отговор #31 -: Април 25, 2010, 16:39:46 pm »
Аз съм съгласен с принципа за който говори той, а имено за "Номада" ,дори представа си нямаме за какво става въпрос, още повече ,че той не говори за 1 вид ,а за вариантите, а надали всички ще искат да помагат, горното изказване изглежда несериозно. Понякога човек е сляп във вярата си ,така са вярвали и индианците. :D
« Последна редакция: Април 27, 2010, 17:17:53 pm от Mirotvorec »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Xerth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Из
« Отговор #32 -: Април 26, 2010, 19:49:33 pm »
Ако ние имахме технологията, и ако един ден на земята ресурсите свършат? Нима мислите че няма да колонизираме някоя друга планета ?
« Последна редакция: Април 27, 2010, 17:18:19 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Из
« Отговор #33 -: Април 29, 2010, 20:36:06 pm »
Ако ние имахме технологията, и ако един ден на земята ресурсите свършат? Нима мислите че няма да колонизираме някоя друга планета ?

Това освен от всички други фактори зависи основно и от още 2 :) А те са дали на първо място самата наша планета не е колонизирана и от кого  ;) И второ в този контекст дали всички останали околни планети също не са или не принадлежат на "някой". Като само един аргумент за справка - рязкото отдръпване в "космическите изследвания и достижения" в последните десетки години в разрез с технологичния прогрес на официално ниво.Как стоят нещата на неофициално ниво е въпрос на много по-големи спекулации, интерпретации и възможни варианти поради огромния брой неизвестни фактори от всякакъв вид.

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Ако е така мислиш ли че този който ни е колонизиран , ще позволи да достигнем до този въпрос.След този въпрос ,ако е верен ще пристъпим към самообиство или повечето от нас  :hi:

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Колонизатора не е задължително да е само един а както във всяка една област за определена територия претенции за влияние могат да изказват различни "субекти". И същите тези "субекти" могат да "вкарват" всякакви мисли и "идейки" на "туземците", за да прецакт интересите на другите "субекти"  ;)

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
 :blush: според мене няма такова нещо но това си е исцяло моето лично мнение   ;) и си мисля че ние сме единствените и първите.Говора за хората на този свят.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
:blush: според мене няма такова нещо но това си е исцяло моето лично мнение   ;) и си мисля че ние сме единствените и първите.Говора за хората на този свят.

ие някога питали ли сте се дали тези всичките отвличания на деца не са заради нещо добро? "

"Колкото и да прозвучи тъпо, ще го кажа - аз усещам извънземно присъствие.
Друго за това няма да приказвам. И ще кажа само едно - те са дошли на земята да ни помогнат, защото тепърва лошото идва тоест то вече е започнало..."

"Извънземните са 300000000000000.....  пъти по напреднали от нас и те способни на каквото и да си искат.За тях ние сме сеедно в камнната ера. "


Тъй,горните бисери са пак твои..Та..последно,раздвоеното ти съзние какво ще реши?
Има ли ги извънземните или ги няма?!? :)

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Calibra няма по вредно нещо от сляпата вяра , и по полезно от трезвото мислене.

И ако можещ отговори на горния въпрос ,че стана интересно.  8)
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Mothman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
  • Отвори ума, сърцето и душата си!
Хм! Не зная дали тук е точното място да коментирам точно това и моля да ме извините, ако не е! :) Не знам дали на вас ви е направило впечатление, но миналия месец, ако не се лъжа, от ООН обявиха официално създаването на длъжността "официален преговарящ с извънземни"!!! Също и не мисля, че е случайно точно миналата година да направят римейк на сериала "V", в който се разказва за извънземни посетители, които се представят за добронамерени и изглеждат като хора, а всъщност са влечугоподобни, които целят презвемането на Земята и унищожението ни! Дори в сериала се казва, че от години са сред нас и са инфилтрирали всяка част от земното общество! Предвождани са от кралица!!! В последната книга на Плеядианците, която прочетох се казва, че гущерчетата се завръщат и усилено чрез медиите се прожектира една реалност, която цели да подготви човечеството за тяхното идване. Както и че ще излекуват много болести (създадени от тях естествено) и част от човечеството ще започне да ги боготвори (самите гущерчета ще се представят като нашите богове). Не можа да ми убегне фактът, че в сериала хората обожествяват "посетителите" и кралицата им цели точно това!!! Не знам за вас, но аз лично се надявам, че няма да се получи точно така, само се чудя с каква цел самите Плеядианци искат ние да повярваме в тази реалност, след като пропагандират в посланието си?! Защо им трябва да програмират човечеството да повярва точно в това развитие на нещата, след като вероятностите са доста на брой?! Не трябва да вярваме на никого и само да следваме вътрешния порив на сърцето си! То ще ни покаже правилния път! Приятна вечер! :)
Истината е винаги пред очите ти, стига само да не си ги затворил за нея! ;)

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Това за "официален преговарящ с извънземни" после го отрекоха от ООН, че дори и самата Мазлан Отман преди няколко дена официално го отрече това нещо. Също така тя потвърди основното проповядване на НАСА и ООН, че извънземни съществуват най-вероятно, но те са бактерии и микроби  ;D


Неактивен alfaom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Много от написаното в доклада е лъжа т.е. измислица.Няма повече извънземни в Космосът, освен на Земята.Някой задавал ли си е въпросът откъде са се появили толкова много езици? - Английски, френски,испански,италиански и прочее!!!!Според законите на физиката, не може да се появи език там, където не се е появил народ!!!!На кълбото Планета Земя са се появили Човеци /Адам,Ева/ само на 4 места -България, Русия,Япония,Китай, което предопределя появата само на 4 езика и някои тяхни модификации.Как така се е появил арабският или английският език, когато нямат нищо общо с останалите?!?!?!?Много лесно- дошли са различни нации от Космосът,съзали са си селища, те са се разрастнали в градове, териториите са се разширили,създали си държави, създали са си управа ,местните земни са виждали как кацат и ги смятали за богове, МЕСТНИТЕ ЗЕМНИ СА ИМ БИЛИ РОБИ.Така и продължава в света сега, в наше време !.А вземеш по-висока власт, а те убиват, както Кенеди в САЩ !!!Ние в низините ,низшите земни и тяхните поколения говорим какво ли не, но те си правят каквото искат! Погледнете ги!!Във всяка една държава!!Страх ги е това да не се установи!Проблемът е, че няма къде да бягат! Вселената е унищожена!Само ние сме!!!!Оказва се , че и учените са тяхни хора, и пеят песен каквато им се каже !!!Ние робите, воловете ги храним!!!Дошли са много рано, когато земното население все още е живеело в колиби, било е просто. Прогреса е бил още много далеч, когато завоевателите са дошли!!! Предполагам, че вече един по един ще започнат да си отиват завинаги от живота!

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Из
« Отговор #42 -: Октомври 27, 2010, 10:25:29 am »

Глупости вселената не е унищожена,защото ако беше и тази планета нямаше да я има.
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 11:32:25 am от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Алиене, благодаря за уникалната информация която си предоставил с доклада. Чел съм за някои от посочените извънземни-например аркурианците, плеядите/от контактьори-написани книги/ и всичко се вързва. Още повече че книгите са издадени след доклада. В рамките на шегата- ти от кои си?


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
18 Отговора
15155 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper
35 Отговора
26803 Прегледи
Последна публикация Април 05, 2012, 17:32:14 pm
от Hacko
0 Отговора
9189 Прегледи
Последна публикация Март 01, 2008, 19:39:10 pm
от Martin
0 Отговора
10873 Прегледи
Последна публикация Април 01, 2008, 19:52:01 pm
от H.
1 Отговора
3746 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 13:23:22 pm
от Vader

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27