Автор Тема: Април - 2008: Доклад за Основните Дейности на Извънземните раси  (Прочетена 56307 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Типология на най-значимите извънземни раси контактуващи с човечеството

Тази статия се явява един опит на Д-р Майкъл Сала да обобщи и систематизира по един определен начин това което е изтекло като информация от различни източници по въпроса за извънземните. Статията представлява и много добър материал за тези, които са по-малко запознати с материята защото нещата са представени по един удобен начин за възприемане на ситуацията въпреки цялата и сложност. Разбира се материала е далеч от перфектен - няма как да бъде и иначе. В същото време представлява една добра база за надграждане на информацията като дори не е задължително да се влиза и в същия мисловен модел. Както казах той е подходящ за тези които тепърва навлизат в материята и искат някакво смислено обяснение на цялата история.Както информацията така и начина на мислене и конкретните схеми могат да бъдат надграждани после от всеки един на базата на личния му интерес към темата и източниците които може да намери. Винаги е добре да се мине през конкретен готов  модел в началото за да се усмисли по-лесно информацията след което при навлизане на все повече детайли при необходимост и на базата на личните виждания всеки може да си промени модела на базта на информацията, която има.Всеки източник в материала е надлежно представен за по-голяма яснота. В края на резюмето има линк към сайта, от където можете да си дръпнете pdf-файла който се състои от 50 страници. Приятно четене.

Има значителен брой извънземни раси, за които се знае че в момента взаимодействат със Земята и човешкото население. В интервю през 1998 г. Клифърд Стоун, пенсиониран сержант от американската армия който е служил 22 години и е участвал в тайни операции за прибиране на катастрофирали извънземни кораби и извънземни биологични единици (EBE’s), разкрива, че има общо 57 извънземни раси познати на американските военни. От тази общност от извънземни раси, някои са по-активни от други и може да се твърди, че те оказват огромно влияние за човешката еволюция и суверенитет. Този доклад описва основните извънземни раси, които най-често са споменавани в литературата и които изглежда имат най-голямo стратегическо значение за еволюцията и суверенитета на човечеството и тяхното влияние върху редица систематични глобални проблеми. Доклада прави разграничение между тези извънземни раси на базата на тяхната принадлежност към една или друга от две явни групи. Първата група съдържа извънземни раси с които „правителствата в сянка”, отговорни за извънземните отношения, са постигнали споразумения и дори са работили заедно в серия от съвместни проекти. Значителният брой на взаимообвързващи споразумения между тези раси и „правителството в сянка” в САЩ и на други места, предполага съществуването на военно-индустриален извънземен комплекс от интереси. Има също и втора група от извънземни раси, които стоят извън тази мрежа от тайни споразумения между извънземните раси и „правителствата в сянка”/националните агенции за сигурност. Повечето контактьори посочват тези раси като „приятелски” настроени към човешките интереси предлагайки по-етичен подход към предизвикателствата, които стоят пред човечеството, докато се подготвя за истината за извънземното присъствие и предизвикателствата, които му се поставят от напредналата извънземна технология.

Този доклад първо ще опише групата от извънземни, които са част от военно-индустриалния извънземен комплекс, който главно се асоциира със САЩ, но на практика е глобален.Докладът после ще опише втората група от извънземни, които са отхвърлили идеята да се асоциират с военно-индустриалния извънземен комплекс.Разделението между извънземните групи по този начин помага да изпъкне комплекса на етично-легално-политическите измерения в разбирането как различните извънземни раси избират да кооперират или пък не с военно-индустриалния извънземен комплекс.Разбирането на мотивацията и дейностите на повечето значими извънземни раси ще помогне много в отговора на въпроси за правилните политики които да се възприемат.И също така ще помогне на отделните граждани да откликнат адекватно на дилемата , кои извънземни раси допринасят за глобалните проблеми пред които стои човечеството и с кои извънземни раси може да се работи за еволюцията и освобождаването на човечеството.



Прочетете целият материал на: http://www.xnetbg.com/new/content/view/533/40/
« Последна редакция: Април 01, 2008, 20:19:37 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Доста добър материал за тези, които искат да се запознаят с типологията на извънземните на Земята. Материалът е разделен на недоброжелателни и доброжелателни раси. Поздравявам специално Alien за монументалния труд!!! :-* :-* :-*

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Абе Алиене, голям бой ще ти тегля! Каква снимка си сложил на първата страница бре?!?

Вече втори ден заеквам, изкара ми акъла!

А що се отнася до извънземните раси, по-добре да не ги делим на 2. Защото, представете си, че американците кацат на някаква планета и започват да избиват извънземните. И техните конспиратори и езотерици започват да правят например чанъли за извънземните раси и пишат: Терранци - крайно зла раса, която цели контрол, очипяване, сее смърт и опустушения. И те си правят заключението от това, което са видели. А това както всички знаем не важи за всички хора на земята.

И обратното, ако например кацнат будисти на извънземна планета и техните онспиратори и езотерици започват да правят например чанъли за извънземните раси и пишат: Терранци - изключително доброжелателна и благосклонна раса, духовно издигната, не ядат месо.. и т.н.

Въобще не ми харесва идеята да поставяме цяла раса под един знаменател. Нищо не знаем нито за бита, нито за обичаите, нито за каквото и да е било, така че малко наивно/неправилно ми се струва това разделение.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами аз само казах какъв е подхода на статията :P Иначе си прав, то е като да разглеждаш Злото, отделно от Доброто :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Расите са раздeлени на такива които сътрудничат с Военно индустриалния извънземен комплекс и такива които не сътрудничат. Дори тези които не сътрудничат е описано че имат свои различни си цели. Не са определени като "добри" и "лоши". Всеки сам може да си направи тези изводи за себе си. И естетсвено че дори за всеки отделен човек на тази планета чисто субективно  всичките "лоши" раси да могат от неговата гледна точка  да се изкарат "добри". Затова и писах точно за тези мисловни модели в интрото  ;) Беше точно за преценката - която е индивидуална за всеки.
А снимката щом толкова си се впечатлил от нея значи е свършила работа  ;D
« Последна редакция: Април 02, 2008, 21:31:08 pm от Alien »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Абе Алиене, голям бой ще ти тегля! Каква снимка си сложил на първата страница бре?!?

Вече втори ден заеквам, изкара ми акъла!

И при мен си беше шаш. ;D

Браво, Алиен!

Браво, Хорус!


cdms

  • Гост
Алиен поне слагай надпис "Не се препоръчва на хора със слаби нерви" изкарами ъкъла. :o

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Хора , какво ме  напрайхте ве  ;) показах картинката на психолог и реакцията беше напълно нормална - аз също не виждам нищо страшно  :-\

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
И аз се стреснах. пу-пу. Повтарям останалите.

Ако така изглеждат, наистина може да се припада.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Вие сериозно ли смятате всички да се изредите да коментирате само картинката на главната страница? По-сериозно моля ви се!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Както е написал, най-истинската информация идва от дезинформаторите, просто правилото за добра лъжа е да има зрънце истина. Но кое е зрънцето или зрънцата, обективно не мога да знам.
Нито мога да кажа, ей това звучи мн. фантастично, значи не е вярно. Защото може точно то да е зрънцето.

Неактивен Mothman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
  • Отвори ума, сърцето и душата си!
Според мен не може да се има вяра на нито една от извънземните раси! Всяка една от тях независимо дали си сътрудничи със земните военни или се представя като доброжелателна и целяща да помогне на нашата раса си има някакви скрити помисли и желания. Най-голямото, от които е да предотвратят края на Играта за нас и Земята! Дори съм чел в една книга, че т. нар. Плеядианци, които уж искат да ни помогнат да отворим съзнанието си и да отключим заключените си физически способности, пропагандират колко лошо ще бъде, ако Играта за Земята приключи и че това се е случвало в други светове и е донесло само негативни последици. Ами след като през 2012 се очаква нашата трансформация от 3-та в 4-та плътност (т. е. край на Играта), как така те, които се пишат наши приятели, искат това да не се случи? Според мен са доста неискрени, хм!
Истината е винаги пред очите ти, стига само да не си ги затворил за нея! ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това е точно така. Няма доброжелателни извънземни, нито такива, които ще ни спасят. They all have an Agenda.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Н. пак ме кара да се смея  ;D  Каква излезе тя-земляните срещу целия космически разумен свят. Напред в атака и по пет на нож!  :P
Не, определено не всички извънземни ни мислят злото, най-малкото според теорията на вероятностите това е изключено. Сега не знам кои са с нас, но като науча вие първи ще разберете  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Колкото и смешно да ти е, е така, защото САМО земляните от цялата галактика са едновременно инкарниращи се. Всички други са последователни.

Иначе има голяма разлика между твърдението, че всички са лоши и това, което казах, че всички имат свой план за Земята, каквито и да са.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
18 Отговора
15157 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper
35 Отговора
26803 Прегледи
Последна публикация Април 05, 2012, 17:32:14 pm
от Hacko
0 Отговора
9190 Прегледи
Последна публикация Март 01, 2008, 19:39:10 pm
от Martin
0 Отговора
10873 Прегледи
Последна публикация Април 01, 2008, 19:52:01 pm
от H.
1 Отговора
3748 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 13:23:22 pm
от Vader

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27