Автор Тема: Вициве  (Прочетена 364559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1020 -: Ноември 03, 2012, 20:17:37 pm »
Новина по радиото:
- Преди няколко часа над Централни гробища се е разбил хеликоптер. От полицията съобщиха, че досега са извадили над 300 трупа от мястото на катастрофата.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1021 -: Ноември 04, 2012, 20:29:02 pm »
Един селянин имал обор с животни.Един ден се разболял коня.Човека викнал ветеринар и той му казал че до 3 дни ако не стане ще му тегли ножа .Веднага след като си заминал прасето започнало да окуражава коня:
-Аре бе кончо плс стани е брат много те моля аре е !
Коня не става.На втория ден същатата работа:
-Кончо аре стани,не ме оставяй сам на тоя свят.Само с кучето оставаме тука аре стани плс!
Коня не помръдва.На третия ден вече ветеринаря идва да коли коня. Прасето за последно почва да моли коня:
-Аре е брат бързо ставай ИДЕ ! Аре стани ееееее !
И чудо коня станал жив здрав ,сейно никога не е бил болен.
И стопанина казал :
- Е докторе евала айде ще заколя прасето да ти се отблагодаря

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Вициве
« Отговор #1022 -: Ноември 05, 2012, 12:56:15 pm »
Кандидат за общ работник.
Шефът:
- Какви претенции имате?
Кандидатът:
- 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда.
- Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.
- Вие се шегувате !
- Вие започнахте пръв!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1023 -: Ноември 05, 2012, 18:22:38 pm »
Мъж - бизнесмен, изпраща факс на жена си:

"Скъпа, вярвам, че ще разбереш, сега когато ти си вече на 54 години, имам известни нужди, които ти не можеш повече да задоволяваш. Аз съм много щастлив с теб, смятам, че си прекрасна съпруга и искрено се надявам, че няма да реагираш бурно като разбереш, че когато получиш този факс, ще съм в хотел "Confort Inn" с Ванеса, 25 годишната ми секретарка. Но не се безпокой, ще си бъда в къщи преди полунощ."
Когато мъжът се прибира в къщи, намира бележка върху масата:

"Скъпи, получих факса ти и много ти благодаря за проявената загриженост. Възползвам се от случая да ти напомня, че ти също си на 54 години. И да те осведомя, че когато четеш тази бележка, ще съм в хотел "Fiesta" с Мишел, моя треньор по тенис, който както и секретарката ти, е също на 25 години.
Понеже, освен, че си преуспял бизнесмен, си завършил още и математика, ще можеш лесно да разбереш, че си приличаме при тези обстоятелства, но... с една малка разлика:
"25 влиза повече пъти в 54, отколкото 54 в 25..."
Следователно, не ме очаквай по-рано от утре!"
 :lol:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Вициве
« Отговор #1024 -: Ноември 05, 2012, 21:53:05 pm »
Мъж - бизнесмен, изпраща факс на жена си:

"Скъпа, вярвам, че ще разбереш, сега когато ти си вече на 54 години, имам известни нужди, които ти не можеш повече да задоволяваш. Аз съм много щастлив с теб, смятам, че си прекрасна съпруга и искрено се надявам, че няма да реагираш бурно като разбереш, че когато получиш този факс, ще съм в хотел "Confort Inn" с Ванеса, 25 годишната ми секретарка. Но не се безпокой, ще си бъда в къщи преди полунощ."
Когато мъжът се прибира в къщи, намира бележка върху масата:

"Скъпи, получих факса ти и много ти благодаря за проявената загриженост. Възползвам се от случая да ти напомня, че ти също си на 54 години. И да те осведомя, че когато четеш тази бележка, ще съм в хотел "Fiesta" с Мишел, моя треньор по тенис, който както и секретарката ти, е също на 25 години.
Понеже, освен, че си преуспял бизнесмен, си завършил още и математика, ще можеш лесно да разбереш, че си приличаме при тези обстоятелства, но... с една малка разлика:
"25 влиза повече пъти в 54, отколкото 54 в 25..."
Следователно, не ме очаквай по-рано от утре!"
 :lol:
 
     Ей  тоя  виц  ме  прави  много  много  тъжен!  Но  както  винаги  младоста  е  безрасъдна!  Натъжи  ме  Калан!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1025 -: Ноември 05, 2012, 22:05:23 pm »
Е стига деее Мите :P  :empathy2: Майтапа е важен. Нали знаеш - каквото повикало такова се обадило. Или кой каквото си надроби - това ще сърба. Или каквото посееш - това ще пожънеш.

Айде още един

В кабинета на психолог:

- Облегнете се удобно назад. Отпуснете се. Да се върнем назад във времето, дълго време назад. Кажете ми, какво виждате?

- А-А-А! Помощ! Динозаври!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Вициве
« Отговор #1026 -: Ноември 06, 2012, 13:12:30 pm »
kalan - това от предния ти пост наистина беше мега тъп виц. :negative:

Ето нещо по-добро от мен:

Македонските четници към войводата:
- Войводо, враговете са много. Ке се биеме или ке се предаваме?
- Македонски четник се не предава бе, серсемин! Ке бегаме!

***

На митницата
- Алкохол носите ли?
- Не.
- Цигари имате ли?
- Не.
- Оръжие, наркотици?
- Не.
- Да ви продадем малко?

***

Един габровец отива до съседа и му казва:
- Комшу, голям проблем. Имам 15 гости, а само 10 стола, ти имаш ли свободни столове.
- Да.
- Идеално, значи ще ти ги пратя ония петимата.

***

На габровец му дошли гости. Постояли, поприказвали. По едно време домакинята подсетила мъжа си:
- Няма ли да предложиш на гостите нещо освежително?
- Разбира се! – отвърнал габровецът.
И отворил широко прозорците….

***

Мъж отива при психиатър:
- Докторе, жена ми се е побъркала! Яде чаши, но най-интересното е, че оставя дръжките!
- Тя наистина се е побъркала! Точно дръжките са най-вкусни!

***

Един мъж пуснал обява във вестника: “Търся съпруга”.
На следващия ден получил стотина писма. Във всички пишело: “Вземете моята”.

***

- Защо в рекламите на стоките ви казват само хубави неща?
- Защото за техните недостатъци сами ще разберете.

***

- Защо Феликс Баумгартнер скочи от 39 км , а не от 40 км надморска височина?
- Защо?
- Защото го е шубе.
« Последна редакция: Ноември 06, 2012, 13:19:50 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1027 -: Ноември 06, 2012, 15:18:04 pm »
Ех Монолит, ако ролите бяха сменени щеше да ви е забавно стига жената да е критикувана и осмивана. Не търпите на критика хич.
   

Зли канибали хванали англичанин,немец и българин.Поставили им условие.Ако го изпълнят-освобождават ги,ако не го изпълнят,ще ги хапнат.
Условието било:за 5 минути да си изперат чорапите,да си напишат автобиографията и да спят с една жена.
Англичанинът като един чистофайник,веднага започнал да си пере чорапите и времето му стигнало само за това.Изяли го.
Немецът,като един педант,успял само да си напише автобиографията.Изяли го.
Българинът се справил и с трите задачи.Попитали го как се е справил и той казал:
-Елементарно!Жената застана на четири крака и аз...такова....изотзад.На гърба й си написах автобиографията,а тя ми переше чорапите в това време.А вие,тъпаци такива,ако се бяхте сетили да ми вържете един трион на задника,можех и дърва да ви нарежа през това време....

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Вициве
« Отговор #1028 -: Ноември 06, 2012, 16:58:44 pm »
Ех, kalan. Ще има пак натъжени...  :D

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Вициве
« Отговор #1029 -: Ноември 06, 2012, 17:37:00 pm »
Ех, kalan. Ще има пак натъжени...  :D
     Внимавай  Гален,  на  моите  години  може  и  да  си  отчаян  или  просто  да  си  забравил  за  какво  иде  реч!
   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1030 -: Ноември 06, 2012, 17:41:16 pm »

Не ви разбирам хич. Ама защо тъй? Какво му е беше и на този виц?. Какви сте сериозни  напоследък от майтап не разбирате.

Един дебеланко отишъл в дебелариум, за да отслабне. Лекарят го пита:
- Започнали ли сте някаква диета?
- Да, започнах зърнена диета, каквото зърна го изяждам!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Вициве
« Отговор #1031 -: Ноември 06, 2012, 17:47:28 pm »
калан, тц, тц, тц... Сега пък дискриминация срещу дебелите хора. :D


На космическия кораб „Кенеди” са разположени два двигателя с ширина 5 фута. Разбира се, конструкторите на кораба са искали да направят тези двигатели по-широки, но не са успели.

Защо?

Работата е там, че тези двигатели са се доставяли по жп линия която преминава през тесни тунели. Разстоянието между релсите е 4 фута и 8,5 дюйма, затова конструкторите на двигателите са могли да ги направят широки само 5 фута.

Възниква резонния въпрос, защо разстоянието между релсите е 4 фута и 8,5 дюйма? Откъде се взе тази цифра?

Оказва се, че жп линиите в Щатите са направени по прототип на английските железници. А в Англия са правили жп вагоните по същия принцип и размер като трамвайните. Съответно първите трамваи в Англия са се произвеждали по образ и подобие на каретите. А дължината на оста на каретата е… 4 фута и 8,5 дюйма.

Но защо?

Защото каретите са се произвеждали така, че осите им да попаднат в коловозите на английските пътища, за да се износват по-малко колелата. А разстоянието между коловозите е било, представете си, 4 фута и 8,5 дюйма.

Ама защо?

Ами просто римляните са започнали строежа на пътища в Англия, оразмерявайки ги така, че да са подходящи за техните бойни колесници. А дължината на оста на стандартна римска бойна колесница е…правилно се досетихте - 4 фута и 8,5 дюйма.

Накрая се добрахме до това откъде идва този размер във времето.

Но все пак, защо римляните са измислили да правят своите колесници с оси точно в тази дължина?

Ами защото в такава колесница обикновено са впрягали два коня. А 4 фута и 8,5 дюйма – това е бил точния размер на два конски задника! Да се правят колесниците с по- дълги оси е било неудобно, понеже се е нарушавало равновесието на колесницата.

Следователно, ето това е отговора на първоначално зададения въпрос. Даже сега, когато човек лети в космоса, неговите най-висши технически достижения пряко зависят от размера на конския задник, измерен преди две хиляди години!
« Последна редакция: Ноември 06, 2012, 17:54:47 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1032 -: Ноември 06, 2012, 18:27:05 pm »
Их Монолите нема угодия значииии.  :D Няма тук дискриминация. То тогава и на мен не трябва да ми е смешно, щот съм пухкава.

Ох дано за тоз няма оплаквания вече :P

Англичанин,французин и българин се качват на круизен кораб. Още на първия ден засекли на палубата много красиво момиче, което от време на време им хвърляло палави погледи. Това се случвало по няколко пъти на ден.
Минала седмица и англичанинът казал: "Момчета,предлагам аз да започна да я свалям,тъй като ние англичаните се славим като най-големи джентълмени и кавалери." Французинът отвърнал: "Мисля,че е по-добра идея да го направя аз, тъй като ние французите сме най-галантни и много добри любовници." А българинът се усмихнал под мустак, погладил се по корема и казал: "Ми аз от една седмица я оправям, но ако трябва и ще я свалям.


Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Вициве
« Отговор #1033 -: Ноември 06, 2012, 18:48:52 pm »
Англичанин,французин и българин се качват на круизен кораб. Още на първия ден засекли на палубата много красиво момиче, което от време на време им хвърляло палави погледи. Това се случвало по няколко пъти на ден.
Минала седмица и англичанинът казал: "Момчета,предлагам аз да започна да я свалям,тъй като ние англичаните се славим като най-големи джентълмени и кавалери." Французинът отвърнал: "Мисля,че е по-добра идея да го направя аз, тъй като ние французите сме най-галантни и много добри любовници." А българинът се усмихнал под мустак, погладил се по корема и казал: "Ми аз от една седмица я оправям, но ако трябва и ще я свалям.
      Аха,  влагата  в  очите си  е  казала  думата!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Вициве
« Отговор #1034 -: Ноември 06, 2012, 19:46:59 pm »
Сексът е четири вида:
Трагичен - има с кого, има къде, има как, но няма с какво...
Комичен - има с кого, има как, има с какво, но няма къде...
Социалистически - има с кого, има с какво, има къде, но няма как...
Философски - има с кого, има къде, има с какво, има как, но защо???
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27