Автор Тема: Вициве  (Прочетена 366050 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Вициве
« Отговор #990 -: Октомври 12, 2012, 10:42:01 am »
Една вечер звъни Обама по телефона на Б.Б.и разтревожено му казва, че републиканците му дишат във врата и може да загуби изборите. Б.Б. самоуверено отговаря: “Няма проблем ще изпратя Цецо с една малка групичка хора!” Минава месец и една нощ късно звъни телефона на Б.Б.

Вдига го и отсреща e Обама още по-отчаян.

Б.Б. пита: “Какво стана: да не загуби изборите ?”

А Обама отговаря :”Не бе, няма републиканци, няма демократи – във всичките щати печели ГЕРБ”.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Вициве
« Отговор #991 -: Октомври 13, 2012, 01:13:59 am »
Хомосексуалист и пушач излизат от лечебни заведения, които са им помогнали да спрат с пороците си.Преди тяхното излизане обаче, лекарите им били казали, че ако единият преспи още 1 път с мъж ще умре, а на пушача, че ако запали още една цигара ще сгъне. И така,вървяли си двамата и по едно време пушачът вижда една цигара на земята. Тогава хомосексуалистът казва:
- Брато, недей се навеждай, ' щото и двамата ще пукнем.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Вициве
« Отговор #992 -: Октомври 16, 2012, 23:27:47 pm »
Катаджия педерас, решава да спре автомобил за проверка.
В автомобила се возят двама човека, също педераси.
Когато автомобила приближил, катаджията извадил палката и казал на шофьора - СТОЙ, ГЪЗЪ'ТИ Е МОЙ!
Пасажерът който се возел до шофьора, репликирал веднага катаджията - НЕ, ЩЕ ГО ДЕЛИМ НА ДВЕ!
:)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Вициве
« Отговор #993 -: Октомври 17, 2012, 22:50:38 pm »
Петното от кафе се поръсва със ситно стрит въглищен прах.
Петното, което остава от въглищния прах се накисва в ацетон. За да отстраните петното от ацетон, втрийте нагрят терпентин. Петното от терпентин можете да заличите, като го накиснете в кафе.
А как се премахва петно от кафе, вие вече знаете.
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Вициве
« Отговор #994 -: Октомври 17, 2012, 22:56:34 pm »
В пиков час в автобуса се напъхва и дебел мъж с голяма раница. Една жена му прави забележка:
- Свалете раницата, ще се появи още едно място за стоене.
- А да си сваля гащите, че да се появи още едно място за държане, не искате ли?
***************
Чернобил...
Момче казва на майка си:
- Мамо, растат ми гърди...
- Дреме ми на к*ра,викай бързо линейка,че баща ти почна да ражда ..
***************
Един охлюв бил обран от два плужека. По-късно детективът му казал да опише нападателите.
- Божичко - отвърнал охлювът, - не съм сигурен. Всичко стана толкова бързо.
***************
- Докторе, докторе, постоянно си мисля, че съм часовник.
- Добре, отпуснете се. Няма нужда да се самонавивате.

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Вициве
« Отговор #995 -: Октомври 20, 2012, 14:24:06 pm »
     Посетител в кантора на адвокат:
  - Колко ще ми струва да ми отговорите на един въпрос?
  - 50 лева, давай втория въпрос.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re: Вициве
« Отговор #996 -: Октомври 22, 2012, 02:49:08 am »
Американски конгресмени, притеснени от кризата, банките и последния албум на Лейди Гага, отишли в индиански резерват за да поговорят с вожда за бъдещето на Съединените щати.
Индианецът изгледал внимателно бледоликите, попушил мълчаливо и мъдро казал:
- Обърнете особено внимание на нелегалните имигранти. Ние навремето подценихме този въпрос.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Вициве
« Отговор #997 -: Октомври 23, 2012, 02:41:40 am »
Въпреки многократните разяснения на производителите за микровълновите печки, опитите на потребителите да варят яйца с помощта на микровълновата техника продължават. Ето какъв архив от обяснения с купувачи е натрупала водеща компания в производството на електронните фурни при условие, че едно от първите изречения в упътването, написано с огромни букви, е: „ЗАБРАНЕНО Е ВАРЕНЕТО НА ЯЙЦА ВЪВ ВСИЧКИ ВИДОВЕ МИКРОВЪЛНОВИ ФУРНИ!”.

 Въпреки изречението, е-мейлите и писмата по темата от потребители до фирмата продължават. От близо година тези често задавани въпроси задължително придружават упътването за експлоатация на изделието.

Въпрос: Колко време трябва да варя яйцето в микровълновата печка?
Отговор: Яйца не се варят в микровълнова печка, защото избухват. Използвайте тенджера и обикновен котлон!!! Прочетете инструкцията!

Въпрос: Как да обработя яйцето, за да мога да го сваря в микровълнова печка?
Отговор: Не съществува начин да се вари яйце в микровълнова печка.

Въпрос: Сварих едно твърдо яйце, после го сложих да се стопли в микровълнова печка. То избухна. Къде съм постъпил неправилно?
Отговор: Не е трябвало да топлите яйцето в микровълнова печка. Трябваше да го ядете студено или да го стоплите в обикновена тенджера с вряща вода. Прочетете инструкцията!

Въпрос: Увих яйцето в тиксо, за да не се взривява, но то все пак избухна и изцапа микровълновата печка с жълтък и парчета тиксo
Отговор: Изтрийте стените на фурната с влажен парцал. Остатъците от тиксото може да отстраните със сода бикарбонат. Не бива да надрасквате стените на микровълновата печка с метални предмети.

Въпрос: Налях в стъклена тенджера вода, за да изравня осмотичното налягане, сложих вътре две яйца, похлупих йената с капак срещу евентуален взрив и я сложих в микровълновата печка. Водата още не беше кипнала, когато яйцата избухнаха и строшиха капака на йената!
Отговор: Забравили сте да добавите сол във водата. Освен това тенджерата трябва да бъде не стъклена, а метална, а печката - не микровълнова, а обикновена. Прочетете инструкцията!

Въпрос: Сварих твърдо три яйца от пъдпъдък, обелих ги, сложих ги в хлебче за хамбургер и го претоплих в микровълнова печка. Яйцата избухнаха и разкъсаха хлебчето.
Отговор: Трябвало е да ядете яйцата отделно, без да ги топлите заедно с хлебчето.

Въпрос: Само кокошите ли яйца избухват в микровълнова печка?
Отговор: Всички яйца избухват в микровълнова печка.

Въпрос: Продупчих яйцето с игла, изпих го сурово и оставих празната черупка да се стопли в микровълновата печка. Тя замириса на изгоряло, а после гръмна.
Отговор: Трябвало е да запазите празната черупка за някой празник, а не да я топлите в микровълнова печка.

Въпрос: Продупчих яйцето с игла, за да изравня налягането и го оставих да се стопли в микровълнова печка, обаче то избухна.
Отговор: Измийте стените на микровълновата печка с влажен парцал. Прочетете инструкцията!

Въпрос: Варих яйце в микровълнова печка 10 секунди и то не избухна. Но не се и свари.
Отговор: Трябва да използвате микровълнова печка с по-голяма мощност - от 700 вата нагоре или да увеличите времето на приготвяне. Тогава яйцето непременно ще избухне.

Въпрос: Само яйца от бозайници ли избухват при варене във вашите фурни?
Отговор: „ЗАБРАНЕНО Е ВАРЕНЕТО НА ЯЙЦА ВЪВ ВСИЧКИ ВИДОВЕ МИКРОВЪЛНОВИ ФУРНИ!” Всякакви яйца във всякакви МИКРОВЪЛНОВИ фурни! А Вие яйца на кои точно бозайници искахте да сварите?

Въпрос: Следвайки вашата инструкция "Варене на яйце в микровълнова печка" започнах да си варя яйце, но то избухна и ми изцапа цялата фурна! Защо???
Отговор: Трябвало е да четете инструкцията докрай, без да прекъсвате веднага след заглавието.

Въпрос: Пиша ви четвърто писмо, но нямам отговор - В инструкцията не пише на коя точно минута ще избухне яйцето? Имам идея да се извади 5 секунди преди взрива и да се сложи в студена вода? Уточнете.
Отговор: Изпратете ни точна схема с микронно оразмеряване на яйцето ви + плазмените му характеристики, за да ви отговорим точно в коя минута ще избухне.

Въпрос: Изпържих си яйца на очи и ги стоплих в микровълнова печка и жълтъците им не избухнаха! Защо?
Отговор: Пържените яйца, за разлика от суровите в черупки, рядко гърмят в микровълнова печка.

Въпрос: Сложих яйце в микровълнова печка, но то не избухна.
Отговор: Проверете дали вашата микровълнова печка е включена в електрическата мрежа или се обърнете към сервиз.
« Последна редакция: Октомври 23, 2012, 02:47:09 am от cassio »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Вициве
« Отговор #998 -: Октомври 23, 2012, 13:01:58 pm »
Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай:
 - К'во праиш ти, бе?
 - Пясък ръся!
 - Това виждам, ами защо?
 - Против крокодили!
 - Ама тука няма крокодили!?
 - Щото ръся...
Бъди Слънце!

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Вициве
« Отговор #999 -: Октомври 23, 2012, 21:43:07 pm »
Класът на Иванчо върви по улицата. По едно време гледат две кучета се оправят. Иванчо:
- Госпожо, какво правят тези кучета?
Госпожата сконфузена:
- Ами Иванчо, едното е болно, а другото го носи на гръб.
Иванчо мислил, мислил па казал:
- Е тъй е то в живота госпожо, ти го носиш на гръб – то та ебе в гъза…

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Вициве
« Отговор #1000 -: Октомври 25, 2012, 11:49:46 am »
 - Тате, вярно ли е че Интернет промива мозъка?
 - LOL, синко, WTF!?

***

Един англичанин много залагал на коне, обаче все не печелел, даже все повече обеднявал!
В един прекрасен ден обаче му дошло прозрението какво трябва да направи.
Отказал се от залаганията за шест години. За шестте години спестил 6 хиляди лири. После на 6-о число от 6-и месец, в деня на големите надбягвания, станал в 6 сутринта, специално си поръчал такси с номер 66-66, пристигнал на хиподрума, дал 6 шилинга бакшиш на шофьора, отишъл на шеста каса и заложил всичките 6 хиляди лири за победа на кон №6 от шестото надбягване.
И конят финиширал шести.

***

Звъни се.
На вратата лилава зебра и гигантска игуана.
Игуаната се прокашля:
 - Получихме сигнал, че притежавате психотропни вещества...
Бъди Слънце!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Вициве
« Отговор #1001 -: Октомври 27, 2012, 20:41:09 pm »
Момче изпраща приятелката си до тях. Пред входа и казва:
- Вече два месеца излизаме заедно. Защо да не отидем тази нощ у нас!?
- Ами...
- Хайде, де!
- Ами, добре! Но само да отида до вкъщи да попитам нашите...
- ОК, но побързай!
Тя изтичва бързо към тях. След няколко минути излиза обратно усмихната, прегръща го, целува го и казва:
- Да вървим!
В този момент се отваря прозорец отгоре и бащата на момичето:
- Сра, а?! А да пуснеш водата не можа.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен epsiloni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
  • ЗВЕЗДИТЕ МИ ГО ГОВОРЯТ
Re: Вициве
« Отговор #1002 -: Октомври 29, 2012, 21:26:51 pm »
Седи си един композитор вкъщи. Работа няма. Пари няма. Криза… И изведнъж телефонът му звъни. Обажда му се един приятел режисьор:
— Трябва ми тема за финалните надписи на филма. Ще праснеш ли нещо простичко? Премиерата ми е след две седмици, помогни ми, че съм на зор!
— Нямаш грижа! Кажи ми само за какво е филма, да не се изложа с музикалната тема?
— В него изобщо няма музика! Темата ми трябва само
за титрите. Представи си: от сухо дърво се отронва лист и с бавен зигзаг пада на мокрия асфалт, и в момента, в който стига до земята — започват твоята тема и надписите.
— ОК. След седмица ще съм готов!
И гладният композитор сътворил неимоверно красива, дивна музика — направо за "Оскар". Пратил я на режисьора.
Той му благодарил и го поканил на премиерата…
Отива композиторът — залата празна. Само на балкона седят възрастна двойка — и двамата над 80-годишни.
Ясно, мисли си композиторът, драмата вече не е на почит, само възрастните ги интересува.
Седнал, светлините изгаснали и започнало…
На фона природата младеж в самозабрава чука мадама с огромни цици, като баскетболни топки.След това идва нова двойка, разменят се… После - негри, куци, сакати, зайци — екранът вече не ги побира!
След това притичало и едно кученце!!! Първо оправило всички, след това всички оправили него…
И тук камерата показва в едър план сухото дърво, листото се откъсва и с бавен зигзаг пада на мокрия асфалт, звучи неземна, дивна музика и започват надписите.
Светват лампите…
Композиторът седи в шок, червен като домат от срам.
Мисли си "Мамка му и режисьор, как ми услужи! Какво ли ще си помислят хората сега за мен!" Става от мястото си и с тази мисъл тръгва към изхода, но забелязва, че възрастната двойка седи в прединфарктно състояние, и го гледа…
А той не се сеща да им каже нищо друго освен:
- Музиката е моя!…
А те, продължавайки да гледат със стъклени очи празния екран, му отговарят:
-… А кученцето е наше...

***********************

- Честито бебе! Да ви е жив и здрав!
- Благодаря!
- Как го кръстихте?
- Издислав.
- На кого?!?!?!
- На песента на White Snake "Is This Love"...

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Вициве
« Отговор #1003 -: Ноември 01, 2012, 14:02:46 pm »
Влязъл един пенсионер в сексшоп и казал:
- От две неща съм изключително недоволен – от икономическата политика на правителството и от сексуалния си живот – имате ли случайно надуваема кукла на Симеон Дянков?
 :D :D :D
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Вициве
« Отговор #1004 -: Ноември 02, 2012, 18:22:26 pm »
Жена казва на мъжа си:
- От днес минавам на пазарна икономика - правя всичко за пари:
- Да сготвя - 50 лева, да измия - 50 лева и т.н. секс - 100 лева.
Лягат си, мъжът:
- Хайде да правим секс.
- 100 лева.
Пребърква се - само 70 лева.
Жената;
- Не стигат.
Заспиват....Понякое време мъжа се събужда, гледа, жена му си рови в чантата си.
- Какво търсиш?
- Да ти дам 30 лева на заем.
 :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27