Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214725 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #480 -: Май 31, 2010, 17:02:27 pm »
cassio , я ни кажи как да откажем чипа . Аз също съм го мислил . И единственото , което измислих е да подкупя някой лекар , който да ми издаде ''свидетелство''  за пред съответните власти , че организмът ми не приема чуждо тяло . Ама явно твойта идея е по-добра , щом ще ги накараш да се страхуват от теб.Сподели.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #481 -: Май 31, 2010, 17:43:50 pm »
cassion,освен да хакнеш чипа.  ;D
Инак в Америка в някои щати,ако човек не си имунизира детето-може да го вкарат в затвора.Дали и с чиповете няма да измислят нещо подобно,и да ни задължат да си ги сложим?!Е*ати и свободата.Е*ати и демокрацията.  :mad: :bad:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #482 -: Май 31, 2010, 17:47:34 pm »
Blue|_Star , трябваше думите свобода и демокрация , да ги сложиш в кавички  ;)
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #483 -: Юни 01, 2010, 11:27:24 am »
cassion,освен да хакнеш чипа.  ;D
..........

Не е ли невероятно, как идеите САМИ "изплуват" на повърхността.  :)

Като примера и опита с яйцето в шише, как да го извадиш цяло? Като напълниш шишето с вода.  :)

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #484 -: Юни 01, 2010, 13:03:30 pm »
Цитат
Ако телефоните са толкова вредни, защо толкова хора ги ползват? И няма никъде данни, чрез които да се предотврати това макар и минимално облъчване на хората.


Разбира се , че са вредни.И данни има. Обаче толкова сме зомбирани,че не ги търсим данните.Разбираш ли?Повечето хора вярват на БТВ и НТВ.Те не търсят истината .
В нещно време не може да си бес телефон. Да го вземеш с теб когато излизаш е  станало задалжение. Имам съученици на, които им се подиграват, че нямат т-фон. Много жалко.
Всъщност като се замисли човек това е поредния начин да ни следят. Кога говорим, каде се намираме(GPS), с кого говорим. Така могат да ни контролират.
Но няма начин човечеството да се справи с тел. Големи касметлии са абуригените ;D
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 433
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #485 -: Юни 02, 2010, 04:05:53 am »
Първите кредитни карти излизат 1950та. Подменят се с пластмасови около 10 години по-късно.
Вече 50 години съществуват кредитните карти, горе долу във вида в който днес ги ползваме, и все още не са задължителни и никой никого не е задължил непременно да ползва такава.
А вие за какво задължаване говорите за тези чипове!?

Отделно от това картата е само инструмент, с който се достъпва вашата банкова сметка.
Като работиш в някое предприятие, те НЕ те задължават да ползваш дебитна карта, а те задължават да ползваш БАНКОВА СМЕТКА. Разликата е гигантска.

Изобщо мисля, че прекалявате с тая олелия с чипирането. Никой не е тръгнал никого да чипира.

Стара статия , но върши работа .

http://www.ivanstamenov.com/2009/11/663/
Направих си труд и прочетох цялата статия, но нито пише дали и кога ще се въвежда задължително тоя чип, нито пише каква е конкретно вредата от него.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Митко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #486 -: Юни 02, 2010, 06:44:38 am »


Цитат
Големи касметлии са абуригените ;D

 


:biggrin:
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 06:45:55 am от Митко »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #487 -: Юни 02, 2010, 08:52:10 am »
Първите кредитни карти излизат 1950та. Подменят се с пластмасови около 10 години по-късно.
Вече 50 години съществуват кредитните карти, горе долу във вида в който днес ги ползваме, и все още не са задължителни и никой никого не е задължил непременно да ползва такава.
А вие за какво задължаване говорите за тези чипове!?

Отделно от това картата е само инструмент, с който се достъпва вашата банкова сметка.
Като работиш в някое предприятие, те НЕ те задължават да ползваш дебитна карта, а те задължават да ползваш БАНКОВА СМЕТКА. Разликата е гигантска.

Изобщо мисля, че прекалявате с тая олелия с чипирането. Никой не е тръгнал никого да чипира.

Стара статия , но върши работа .

http://www.ivanstamenov.com/2009/11/663/
Направих си труд и прочетох цялата статия, но нито пише дали и кога ще се въвежда задължително тоя чип, нито пише каква е конкретно вредата от него.

Ми то никой не знае , кога ще го въведът . А вредата е , че на кучета , които са им имплантирали чипове , на по-късен етап заболяват от рак .

http://www.ivanstamenov.com/2010/03/1048/
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 09:10:23 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен baphaa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #488 -: Юни 08, 2010, 12:22:51 pm »
Аз отговорих с не на анкетата.

Но май вече са ме имплантирали без да ме питат. На 3 пъти вече ми се случва да получавам нещо като слаби електрошокове в мозъка точно докато се унасям преди да заспя. На някой друг да му се случва подобно нещо? Винаги става когато си мисля за нещо възвишено и необикновено, и все едно някой ме спира, или просто рестартира, или поне така го усещам. Не че си забравям мисълта, просто без да искам спира да ме интересува. Има нещо гнило в това...
По делата ще ги познаете[/CO

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #489 -: Юни 08, 2010, 16:30:14 pm »
Ами върви се прегледай.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #490 -: Юни 08, 2010, 19:05:21 pm »
Ами върви се прегледай.
:lol: :lol: :lol:
И как мислиш са ти ги инплантирали?
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #491 -: Юни 08, 2010, 19:29:36 pm »
nikoko , ми той човекът , може би има друго напредвид . Не е казано , че под чип , трябва да си представяме точно чип . Ако го приемем , като по-абстрактно понятие , може да се разбира , че е ''програмиран'' . А всички знаем , че има доста техники  НЛП .....т.нт. Разираш ли  ;)?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #492 -: Юни 08, 2010, 19:33:49 pm »
Напълно е възможно. Но в момента става въпрос за чиповете, а не някакви други технологии. ;)
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #493 -: Юни 08, 2010, 19:49:26 pm »
Аз немога да разбера, какво значи "За нищо на света" от анкетата?
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 19:51:01 pm от fishbone »

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #494 -: Юни 08, 2010, 19:54:15 pm »
Аз немога да разбера, какво значи "За нищо на света" от анкетата?
Означава, че си категоричен в мнението си. Тоест дори и да е задължително.
Аз лично така си го обяснявам.
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 20:15:04 pm от Black Adder »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27