Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 216103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #465 -: Май 29, 2010, 06:09:20 am »
Ами доколкото знам, живеем в "демократична" държава или поне това казват и без сагласието ти не може да ти имплантират чип.
Точно "демократична" държава е и затова могат да те принудят със закон(не ако, а когато бъде приет такъв) да ти имплантират чип. ;)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #466 -: Май 29, 2010, 10:44:49 am »
Първите кредитни карти излизат 1950та. Подменят се с пластмасови около 10 години по-късно.
Вече 50 години съществуват кредитните карти, горе долу във вида в който днес ги ползваме, и все още не са задължителни и никой никого не е задължил непременно да ползва такава.
А вие за какво задължаване говорите за тези чипове!?

Отделно от това картата е само инструмент, с който се достъпва вашата банкова сметка.
Като работиш в някое предприятие, те НЕ те задължават да ползваш дебитна карта, а те задължават да ползваш БАНКОВА СМЕТКА. Разликата е гигантска.

Изобщо мисля, че прекалявате с тая олелия с чипирането. Никой не е тръгнал никого да чипира.

Стара статия , но върши работа .

http://www.ivanstamenov.com/2009/11/663/
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #467 -: Май 29, 2010, 11:37:32 am »
Blue|_Star този форум и сайт е за конспирации, уфология и т. нат. Хубаво е, когато човек не е съвсем запознат и не знае, не е компетентен а само се мисли за такъв да си мълчи, защото така дезинформира и заблуждава другите.  :( Та по въпроса, най-малкия проблем е проследяването, за което ти говориш. Проблема при джиесемите не е едностранен вредата е от много страни. Доказана е вредата върху сърцето, половата система при мъжете и т. нат... Да не говориме, че ви изпържва мозъка и съдейки по това какво е 90% от населението думите ми звучат много меко казано. Радияцията е също налице абе изобщо, де да беше само проследяването.  Отделно от това са налице сигурно има и възможности за усилване на вълните и това да докара на човек я инфарк, я инсулт.   :(

Blue|_Star ти казваш: "Да,повечето потребители знаят някои неща,но пак си имаме телефони.И?Проблем ли имаш?"
Ами това доказва какви сте вие. Програмирани биороботи. Може ли да осъзнаваш нещо, че не ти влияе добре и да не го преустановяваш? Ами и най-тъпите животни не вършат неща, които им вредят. Ама ти и такива като тебе казват: "ами нали всички правят така"....
Та сте седнали да ми говорите и да давате акъл как да се противопоставим на чипирането, ами вие дори и от това елементарно нещо не можете да се справите (да махнете телефоните) та какво остава за друго. Нали вие сте рожба на самата матрица и система бе? Ами вие с какво може да бъдете по-различни от нея?

Blue|_Star ти казваш:"А пък и честно казано,малко ме касае дали ме подслушват или не-да слушат,не ми пречи,няма какво да крия."
Ето това се казва умна мисъл, то по тая логика хората нямат нищо какво да крият, тогава да те попитам- заключваш ли вратата на жилището си? Нали няма какво да криеш? Ти май не осъзнаваш, че информацията е доста ценно нещо, нещо което би помогнало много на някой, който поиска да речем да ни навреди и това дали ти си мислиш, че няма какво да криеш или има, за престъпника не е от особено голямо значение.   >:(

Искам да се обърна към вече многото ненаясно с нещата потребители тук, да не пишат а да четът първо, защото тук пишат хора, които са минимум горе долу наясно с нещата и имат някаква основа а не някои от вас, които са решили, че поради липса на правене на друго да пречат само.  :( :( :( :( :(



Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #468 -: Май 29, 2010, 14:18:12 pm »
Божидар,ти май пропускаш момента,че страхът е най-доброто средство за дезориентация и след това манипулация.Та,какво дай всички да се панираме?Мога да ти дам примери за неща,които много повече ни вредят,но се използват масово,но има ли смисъл?!Запозната съм достатъчно,за да си направя труда да пиша в някои теми.Като не знам нещо-просто питам или казвам това,с което съм наясно.
Но се чудя ти защо толкова отчаяно се опитваш да даваш квалификации на хората и защо още по-отчаяно искаш да всееш паника?  :-X
Ок-ти отказваш да използваш gsm и изборът си е лично твой.Но осъзнаваш ли,че всичко,за което хората са се борили стотици години може да рухне-едните хора ще се откажат от всяка технология,а другите хора ще я защитават и предлагат чипове.Наистина тези,които отказват всякаква техника ще дадат доста добра опозиция на тези с чипчетата и дори ше ги улеснят неимоверно.За радиацията и инсулт,инфаркт-абе,ако толкова ти пука за физическото оцеляване,макар че на всеки му пука в някаква степен-ти ставаш роб на тялото.После,ако се притесняваш кой какво те подслушва и имаш какво да криеш-следователно с тези тайни,които имаш ставаш лесно манипулируем човек,който може да бъде изнудван всячески.Тъй че дали има нужда от такива радикални промени?!А за чиповете-има един чип,който си ни е вкаран по наше желание още с раждането,нарича се Его,тъй че ние сме си биороботи без дори да го осъзнаваме.Колко хора се замислят върху някои неща,а не живеят ден за ден с едничката цел да пият,ядат,спят и да правят секс?!От сутрин до вечер-работа,купонче тук-таме,вкъщи,без никаква мисъл "Аджеба,аз защо въобще съществувам на тоя свят?"Е,тогава с или без gsm-все тая,те са си роботи и имат нужда от контрол.Да,мислиш,че искат свобода-но,уви,нямат нужда от нея.Дори онзи ден една жена ми разправяше как човек не бива да си използва интелекта,за да не го манипулират,тъй че думите са излишни,а и всеки сам си избира.И нито ти,нито аз имаме право да отнемаме на хората правото на избор.Друг е въпросът,че наистина се замислям кой дезинформира хората и защо?!И мерси,че ми каза защо е форума,но съм наясно. ;) За заключването на вратата-доста неуместен пример.Но,ако човек непрекъснато се стреми да се заключва и към контрол,а не воля-тогава този човек доста ще психяса след време,понеже плуването срещу течението на нещата-трудоемко е и обречено на провал.Да,заключвам си вратата,понеже,ако е отключена и някой влезе,и ме обере се води нещо различно от влизане с взлом,а и понеже хората са различни,и мислят различно.За мен може да е непонятно някой да влиза и краде,но за друг-може това да е ежедневие.Нямам кой знае какво за крадене,но просто си спестявам обикалянето наново по магазините за техника,мебели и прочие неща,после писането в полицията,а,и всички разправии,и нерви,които неимоверно ще последват-затова си заключвам вратата.Ок?!Ако някой се заключва и трепери от страх,че ще го оберат-е,рано или късно ще го посетят вандали.Просто въпрос на мисли и привличане.Докато информацията е малко по-различно нещо от обзавеждането на един апартамент-това е все едно денонощно да ми е отключен апартамента,да влязат крадци,но да намерят само неща,които си нямат и идея за какво да използват.Та,за какво ми е да се заключвам във втория случай?Току-виж ме посети накой не-крадец,а познат. ;) Но който има нужда да се заключва,барикадира,да си строи бункери,да се отделя от всички хора и всичко,да ги приема за врагове,и че живота е борба-негов избор,но ми е жал просто за такива хора,и това,което си причиняват-ужасно е.  :negative:
И след като ти се смяташ за нещо отделно от Матрицата,и нещо различно от останалите хора-ок,предизвиквам те да излезеш от илюзията,айде де,но то на думи всичко е лесно,но практиката куца-тъй че тези приказки,които пишеш-може да има зрънце истина в тях,но са напълно безполезни,ако са само приказки.  :nea:
« Последна редакция: Май 29, 2010, 14:31:49 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #469 -: Май 29, 2010, 18:50:24 pm »
Blue|_Star , не знам какво четеш и как си го интерпретираш, но това, което си написала ме удивлява. :)

Ти казваш: "Но осъзнаваш ли,че всичко,за което хората са се борили стотици години може да рухне-едните хора ще се откажат от всяка технология,а другите хора ще я защитават и предлагат чипове."
Че кой говори против техниката като цяло бе човек? Тука става въпрос за чип, с който като те жигосат и си до тука. Биг брадър става реалност! Отделно с него може да ти се влияе на здраве, поведение, живот и т. тан. Защо ги изопачаваш така нещата? Пак ти казвам следенето е най-малкия проблем. Тука говорим, че слагат на душата на човека окови! Ставаш кукла на конци един вид и ако човека с апаратурата натисне копчето- разтреляй хората около тебе и ти го правиш.

Ти казваш: "Колко хора се замислят върху някои неща,а не живеят ден за ден с едничката цел да пият,ядат,спят и да правят секс?!От сутрин до вечер-работа,купонче тук-таме,вкъщи,без никаква мисъл "Аджеба,аз защо въобще съществувам на тоя свят?"
Това хора ли са или са полу-хора за които говориш? Интересно ми е на колко години си...?


Ти казваш:"За заключването на вратата-доста неуместен пример."
Ами същия като тоя, където го написа дали ям храна от магазина. Само, че където веднага ти казвам, че без храна не може а без чип (в каквато и да е форма) може. И не си ме разбралА (как си знаех, че си от ж.р.)- ама явно ще трябва да давам описателни примери за да зацепиш- Според теб защо има закон за защита на личните данни? Нали няма хората какво да крият?

Ти казваш: "Докато информацията е малко по-различно нещо от обзавеждането на един апартамент-това е все едно денонощно да ми е отключен апартамента,да влязат крадци,но да намерят само неща,които си нямат и идея за какво да използват.Та,за какво ми е да се заключвам във втория случай? 
Информация -ДА! Къде живееш, дали си във вас, кога ще излизаш, дали е заключено това не е ли инфо?  ;)



Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #470 -: Май 29, 2010, 20:15:42 pm »
Ами доколкото знам, живеем в "демократична" държава или поне това казват и без сагласието ти не може да ти имплантират чип.
Точно "демократична" държава е и затова могат да те принудят със закон(не ако, а когато бъде приет такъв) да ти имплантират чип. ;)

Te исценират демократични идеали, за се предпазят от бунтове в обществото. След като виждат, че обществото не харесва коминизма, те предприемат следващия си ход, а именно демокрацията. Затова те се опитват да показв ат хубавата част на демокрацията, например свободата на словото (въпреки че сем са много "остри" в това отношение).
 
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #471 -: Май 29, 2010, 23:27:14 pm »
Технологично, а и законово, може да се направи така, че да нямаме избор за чиповете.Освен, ако не се направи референдум.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #472 -: Май 30, 2010, 01:47:23 am »
Божидар,ясно ми е какво слагат на човека и уви,чиповете,и тем подобни нямат влияние само върху душата,но аз си поддържам тезата,че всяко "против" привлича повече от това,срещу което се борим.Защо майка Тереза е отказвала да се бори или да участва в кампании против глада?
Щом си наясно с някои неща,предполагам,че си доста добре запознат,че повечето хора изпадат в крайности-или техника,или пълна липса на такава,затова ти казах,че много лесно бихме се върнали в първобитната епоха.Просто в човешката природа е заложено човек да иска още и още-независимо хубаво,или лошо,а по този начин самоунищожението е неизбежно.
Чиповете са с цел да извлечат някои неща от хората и да ни препрограмират.Нещо повече-това вече се прави чрез ваксини и други неща.
За без храна-може и има хора,които са го доказали това,но нали трябва хората да вярват в някои неща.А всичко,което нашия програмиран мозък отказва да приеме го определяме като "чудо" и нещо "невъзможно".Но и дори да не можеш без храна-изборът си е твой в крайна сметка какво ще ядеш,нали така?!Но,както сега ти мислиш,че не можеш без храна-току-виж след време хората така мислят за чиповете.Толкова ще свикнат,че ще си мислят,че не могат без чипчета.Въпрос на навик и манипулация.Просто така са ни научили,но ние,хората неимуверно олесняваме тези хора/същества,което е странно.
За информацията-ти съзнаваш ли,че и информацията е вид енергия?!Това,кога ще излизам,къде и дали е заключено в нас-ако можеш да го предвидиш,значи си запознат с мойте навици,а,за да си запознат с един човек-то ти трябва да си събрал бая информация,и дори да си си направил труда да я анализираш,познавайки дадения субект.Да,но не мислиш ли,че е малко трудно да се следят 6 милярда обекта?!
А и за какво-след като винаги има начин да разбереш,каквото ти е нужно,за който и да е.Наистина конспирациите са готино нещо,но понякога човек осъзнавайки своето безсилие,осъзнава,че няма смисъл да плува срещу течението на нещата и точно това го прави силен.А това,че те вълнува от какъв пол съм само доказва,че се хващаш за незначителни неща от немай къде.Референдуми и права-хахаха,неща,измислени,за да си мислят масата роби,че са свободни,и очевидно доста добре действа тази тактика.А всъщност човек може да бъде свободен,но все друг му е виновен.Брех,че е толкова трудно няколко милиона да се дигнеме и да сринем стария/новия,и който,и да е ред,но по-интересно е,че дори да успеем-кой ще сложим на власт...И дай да запазим добрия тон на писане.Нямам желание да влизаме в ожесточен спор или кавга.Поздрави!
« Последна редакция: Май 30, 2010, 01:56:25 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #473 -: Май 30, 2010, 14:54:44 pm »
Ето и още една причина да ни инплантират чип . За да могат да ни разболяват по-лесно . :diablo:

http://www.ivanstamenov.com/2010/05/1663/
« Последна редакция: Май 30, 2010, 14:56:25 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #474 -: Май 31, 2010, 10:58:52 am »
Как ли може да бъде осуетена една конспирация? Колко реални конспирации са били разкрити, след което предотвратени последствията от тях?
Ако телефоните са толкова вредни, защо толкова хора ги ползват? И няма никъде данни, чрез които да се предотврати това макар и минимално облъчване на хората.
Чиповете са малко по-плашещи, но ако бъдат създадени и съвсем свободно въведени, ще е достатъчно ли разумното ни несъгласие, за да предпазим повечето хора, да не се подложат на някакво предполагаемо "промиване"?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #475 -: Май 31, 2010, 12:23:57 pm »
Цитат
Ако телефоните са толкова вредни, защо толкова хора ги ползват? И няма никъде данни, чрез които да се предотврати това макар и минимално облъчване на хората.


Разбира се , че са вредни.И данни има. Обаче толкова сме зомбирани,че не ги търсим данните.Разбираш ли?Повечето хора вярват на БТВ и НТВ.Те не търсят истината .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #476 -: Май 31, 2010, 12:48:59 pm »
Значи, хората освен невежи и зомбирани са и самоубийци. Това е донякъде логично, защото и пушенето на цигари и пиенето на алкохол не са много полезни, но не това ми беше въпросът.
Как се предотвратява конспирация? Утре, влиза за обсъждане в парламента подобен закон, примерно. Много фирми ще са готови да дадат достатъчно пари на достатъчно лобита в парламента. И този закон се приеме. Как ще избегнете неприятното последствие да не ви осъдят. Ето, пласьорите на наркотици са престъпници. Има някакви ограничения. Но с чиповете, как точно ще стане. Няма да едостатъчно само с данни, и коя телевизия се гледа.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #477 -: Май 31, 2010, 13:09:08 pm »
cassio , не мисля , че ще се стигне до гласуване в НС . По скоро ще изиграят някаква постановка , да речем ще отвлечат 7-8 деца . Ще разиграят някаква медийна драма . Нали знаеш , че медиите са тяхни и им служат за зомбиране и манипулиране . Цецко и Байко ще намерат децата и публично ще се обяви , че ако милите дечица имаха чипчета у главичките Наглите , нямаше да ги закачат.След това ще започне една медийна ПР кампания в защита и необходимоста от тези чипове и стой та гледай . Родителите сами ще се наредят на опашка да се чипират и тях и децата си . Това е само примерен сценарий , но ще е нещо от този сорт . Ти да не вярваш , че Наглите отвличаха бизнесмените? Нееее , това беше постановката с която въведаха СРС и следеното на трафичните данни в интернет и моб.телефони  ;)
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #478 -: Май 31, 2010, 16:12:17 pm »
cassio , не мисля , че ще се стигне до гласуване в НС . По скоро ще изиграят някаква постановка , да речем ще отвлечат 7-8 деца . Ще разиграят някаква медийна драма . Нали знаеш , че медиите са тяхни и им служат за зомбиране и манипулиране . Цецко и Байко ще намерат децата и публично ще се обяви , че ако милите дечица имаха чипчета у главичките Наглите , нямаше да ги закачат.След това ще започне една медийна ПР кампания в защита и необходимоста от тези чипове и стой та гледай . Родителите сами ще се наредят на опашка да се чипират и тях и децата си . Това е само примерен сценарий , но ще е нещо от този сорт . Ти да не вярваш , че Наглите отвличаха бизнесмените? Нееее , това беше постановката с която въведаха СРС и следеното на трафичните данни в интернет и моб.телефони  ;)
Подрепям.А бате Бойко и Цецко-пак някой ги е сложил там.Макар че това с торент-тракерите и референдумите за Турция дали да е в ЕУ,или не-минава границите просто.Вместо да увеличат заплатите и пенсиите,и да подгонят ЧЕЗ и Топлофикация ни замазват очите с глупости.А хората са като стадо овце.Какво им кажат и вярват,а ако се опиташ да им кажеш нещо те обявяват за луд,емоционално нестабилен,и параноичен.Пример:Говоря си с едни познати за 11 септември и кулите близнаци,после стана дума и за Хайти,и как може САЩ да са предизвикали земетресението...Е,изкараха ме тотално ку-ку или пияна,понеже са познати.Друг пример:На един колега му казвам,че може да се предизвика изригването на вулкан-е,човека реши,че съм се преуморила,а и съм чела някоя научна фантастика напоследък,затова говоря "небивалици" и "невъзможни" неща.Само уточнявам-не става дума за хора от улицата,а уж образовани и достатъчно интелигентни.За чиповете-с лекари съм говорила-това води до рак и тумори,но на кой ли му пука.Интересното е,че точно същите лекари питам как някои хора се излекуват от "неличими" болести.Казват шанс и протриват ръце,отричат,че храната и определени напитки увеличават риска от израждане на клетките.Едва ли не-всичко е така,както са ни казали.Добре де,но,ако тези,които ни казват нещата-премълчават някои важни неща.
Много кофти впечатление ми правят Андрей и Иван като водещи,и въобще.Точно те,когато се разбра за скритите кадри в БТВ-вито и "Сблъсък"-изкараха хората,които твърдят това параноици,и манияци на тема конспирации.Да де,ама все пак в предаването си имаше някои кадри.Тъй че си мисля,че стигне ли се до чипиране-всички,които откажеме-ще ни изкарат я луди,я лекомислени и нехаещи за собственото си здраве,и безопастност,понеже то е толкова "хубаво" да се разхождаш с чип в тялото-ако майката Природа смяташе,че е нужно щеше да си се раждаме-чипирани,но кой да се замисли. :o
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #479 -: Май 31, 2010, 16:38:49 pm »
Разбирам мненията ви като невъзможност да се предотврати конспирация, ако някой, вече е решил да я направи. Има си, според мен механизми, с които конспирацията да се обърне с положителен знак. Не непременно да те изкарат луд, ако си на различна позиция. А чисто и просто да си убедителен.
Като начало е нужно да сме малко по-отворени към определени нововъведения. Така че да ги обърнем в наша полза. Помислете как. Аз мисля и се сещам, не просто да откажа да ми имплантират чип, а напротив- като ми го имплантират, да не могат да ми въздействат пряко или косвено. А аз да мога и да имам възможност да решавам какво да правя с този чип. Тогава другите ще ги е страх, а не мен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27