Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 216089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Eто тук се обсъжда темата за чиповете . А пост #503 е аналог на новата тема , която сте отворили . ;)

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,3253.495.html
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Роботизирането на хората тече в пълна сила. >:(
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #512 -: Юни 18, 2010, 21:20:30 pm »
Това е абсолютно ненормално :--- аз за ваксини не ща и да чувам, пък чип ще си имплантирам, да ама не :mad: .
На думи лесно, ама на практика как ще стане. Някакви идеи. ???
За това по един чип на ухото ;D и бягай да играйш.
Като дойде времето, което май хич не е далеч, дано да е само с "да" и "не".
Хахаха,да или не,но май ще има и повечно въпросчета.А,наздраве,то така или иначе ще ни слагат чипове на ушите. :drinks: Ще използваме бирата като упойка.  ;D :lol:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Rio

  • Гост
Роботизирането на хората тече в пълна сила. >:(
Безсмъртие да измислят. Няма смисъл на 120г. да си изкуфял старец(ако са постижими). :diablo:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Стига с това безсмъртие. Живей си добре гледай да ядеш възможно колкото се може по качествена храна прави си  упражнения, но не във фитнес ами упражнения със собственото си тегло бъди уравновесен. От нас всеки по отдел зависи как ще е на 80 примерно дали ще е с бастун и привит на кълбо или добре изглеждащ човек за възрастта си. Микро чипове и други подобни неща в бъдеще ще ги има, но ще са скъпи и едва ли  аз и ти ще можем да си ги позволим, но за какво са ни да не би да ни е страх от нещо? От остаряване? От умиране? Или от друго ? :-X Това говори, че тези хора, които ги е страх от тези неща са ориентирани изцяло към тялото си и са се побъркали. Певици си правят операции или хора, които разполагат с пари също вместо да си ги вложат за други неща. Защо не можем да приемем естеството на нещата ? Вместо това търсим чипове и други глупости. >:(
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Quo vadis? е латинска крилата фраза, под формата на въпрос. В буквален превод на български значи Къде отиваш?, Накъде отиваш? или Към къде си се запътил?
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Стига с това безсмъртие. Живей си добре гледай да ядеш възможно колкото се може по качествена храна прави си  упражнения, но не във фитнес ами упражнения със собственото си тегло бъди уравновесен. От нас всеки по отдел зависи как ще е на 80 примерно дали ще е с бастун и привит на кълбо или добре изглеждащ човек за възрастта си. Микро чипове и други подобни неща в бъдеще ще ги има, но ще са скъпи и едва ли  аз и ти ще можем да си ги позволим, но за какво са ни да не би да ни е страх от нещо? От остаряване? От умиране? Или от друго ? :-X Това говори, че тези хора, които ги е страх от тези неща са ориентирани изцяло към тялото си и са се побъркали. Певици си правят операции или хора, които разполагат с пари също вместо да си ги вложат за други неща. Защо не можем да приемем естеството на нещата ? Вместо това търсим чипове и други глупости. >:(
Много интересно какво е естеството на нещата след като научно е доказно,че за 3-4 години максимум всички клетки в човешкия огранизъм са подменени с нови?!Наистина бесмъртие-що за абсурдна тема...На кой ли пък му е притрябвало да живее вечно?!  ;D :lol: :hi:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 433
Quo vadis? е латинска крилата фраза, под формата на въпрос. В буквален превод на български значи Къде отиваш?, Накъде отиваш? или Към къде си се запътил?
Хмм, аз бих го превел "Кво вадиш?" Но какво ли разбирам аз от латински.  :lol:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен varg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #518 -: Октомври 31, 2010, 08:31:47 am »
По-добре да умра отколкото да ми сложат чип.  :diablo:

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #519 -: Януари 01, 2011, 12:15:05 pm »

Всичкият човешки добитък да бъде белязан с микрочипове до 2017г. :---
http://vbox7.com/play:424dadbe
http://vbox7.com/play:960f0b00
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #520 -: Януари 01, 2011, 16:45:41 pm »
Гледах филма Двойници, с Брус Уилис. Едно невъзможно (дали?)бъдеще, на Земята,в което доста хора използват идеално здрави и красиви тела, за работа и забавления, свързани телепатично с тях, както в Аватар.А самите хора лежаха на специални легла, вкъщи. Всички двойници бяха натъпкани с електроника, а чиповете бяха, колкото искаш.Следяха го навсякъде със сателити.Няма мърдане, а скриването бе просто невъзможно.А можеше да се види и чуе, какво прави всеки двойник, във всеки един момент.Важен извод бе и, че използването на вечно млад, механичен двойник, водеше да пристрастяване, и изоставяне на нормалния подвижен живот-грозна работа.

Имаше и хора, които живееха нормално, без двойници, и бяха в нещо като резерват.Добраха се да оръжие, с което накрая унищожиха системата и всички двойници.Филмът е доста поучителен.


Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #521 -: Февруари 01, 2011, 08:16:49 am »
Не на имплантирането на чипове ! Представетиси да живееш свят в който вместо лични карти и друга индентификация, когато хората се раждат им имплантират чипове, и също служат за проследяване и контрол. Всички щяха да са роботизирани, така че в никакъв случай не бих го направил.
" Trust no one."

Неактивен drunkvt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #522 -: Февруари 03, 2011, 21:32:00 pm »
По-добре да умра отколкото да ми сложат чип.  :diablo:


На същото мнение съм :)  :yes:

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #523 -: Февруари 05, 2011, 11:32:05 am »
Както стана с телефоните ни например?Или се регистрираш,или ти дърпат кабелчето!Ами със заплатите и пенсиите по банков път?Това не са ли първи успешни крачки към зависимост и ограничения?Питам се само как и къде ще ни го сложат!Аз и семейството ми сиурно ще сме от последните,защото ще ни принудят.Опитите с кучетата се оказаха успешни.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #524 -: Февруари 05, 2011, 11:49:43 am »
Напълно вярно е това, кредитните и дебитните карти, сим картите, всичко това е контрол над живота.
" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27