Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 216849 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #390 -: Април 09, 2010, 23:29:00 pm »
Max,няма нужда да давам примери.Ако имаш желание и сам ще намериш информация какво е ставало в историята.Колкото за водачи и прочие,ти май не разбираш,че тези маси хора,които спят-някой би могъл да ги пробуди.Идеята е просто да се стигне до етап всеки да е водач сам на себе си според мене.  ;)
Ако ти не виждаш разликата,поне със сигурност я усещаш.Ако ти е по-лесно мисли си,че всичко е по старо му и хората си живеели така от многооооооо години наред.За мен това е обезпокоително и няма как да ме успокои.За елита и прочие-то това си е работата им,да ни приспиват и контролират.Ако нямаше полза от тях-нямаше да ги има,чисто и просто.Тоест всичко си е с някаква причина и съответно следва следствие.
Ако ти искаш да си жертва и някой да ти е виновен-ок,твое право на избор.Но недей да ми даваш примери колко хората сме зле и как нищо видиш ли не зависи от нас.Напротив,много повече зависи и ти,и аз несъзнателно изпълняваме нечия поръчка.
П.С.:И стига с тоя песимизъм,само вреди!  :P
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #391 -: Април 10, 2010, 15:33:35 pm »
абе, аз честно се чудя, с какво би ми 'навредил' един ЧИП? :-X

Не мога да се сетя.
Като в другата тема за китайците ядящи ембриони, заради стволовите клетки... :bad:

По ме притесняват лекарствата. Честно. Само някой да реши да ми 'промие' мозъка, това може да стане единствено с хапчета, които ще съм приела, или някаква инжекция, или въобще 'нещо' имплантирано ми,но не по механичен начин.

Аз лично бих си имплантирала, но не виждам смисъл.  8)


Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #392 -: Април 10, 2010, 16:07:53 pm »
И аз се чудя с какво би ми помогнал в живота един чип... ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #393 -: Април 10, 2010, 16:16:26 pm »
И аз се чудя с какво би ми помогнал в живота един чип... ;D

Няма да трябва да си отвряш всичките джобчета на протмонето да видиш къде си заврял банкнотата.

Но имайки предвид че сме в България кой знае - както стана с кредитните с дебитните/кредитните карти които се превърнаха в мъчение за потребителя ...
Представяш ли си Български институции да са отговорни за една такава база данни ...

Слава богу че медицината в България не се ръководи електронно иначе щяхме да сме най-големия пазар за органи. ... Оп едно подкупче да ти отвори достъп до системата ... Здравен картон, адрес, име ... За кога ти трябва? Е там в Младост 2 има един човек, други части от него искаш ли или само дроба? аххаха...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #394 -: Април 10, 2010, 23:49:00 pm »
Привет.
От дни не съм влизал тук, и виждам, че нещата се развиват коструктивно.
Ами Polymorpher почувствах се така, защото не ми отговори Мах, а друг и то с доста критичен стил (което не е зле по принцип), според който всички тези въпроси са нещо лошо.Иначе съм за диалог, само да има време.
А зададох толкова въпроси към Мах, защото той има често интересни идеи, но ги казва кратко и с покана за продължение.Само да уточнява, когато се отнасят само за него ;).Та в случая, за отказа от обществото, ми прозвуча, като нещо
 по-глобално.
А мен ме вълнунат нещата в БГ, защото тук става все по-тредно да се живее, а никой не предлага някакъв по-добър изход.Е в последно време,с тези разкрития уж работите тръгват н някаква положителна насока, но безработицата и фалитите се увеличават.Да не говорим за хилядите малки и по-големи длъжници на банките, които се чудят кой път да хванат.
А, за да се откаже човек от обществото би трябвало да е абсолютно обезбечен финасово, материално, енергийно, да е сам, без рода и наследници и т.н. А такива не са поне 80-90 % от хората в БГ.
Но това си е личен избор и не се бъркам.Просто ми е интересна самата посока.

Въпроса е, че ако чипирането (ако го има) е по избор, защо ще трябва да се бяга от обществото, за да се избегне?
А ако е задължително къде пък ще се скрие човек, навсякъде ще бъде открит рано или късно.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #395 -: Април 11, 2010, 00:00:58 am »
Аз пък продължавам да се чудя защо ние,хората да им позволяваме (да въвеждат) това чипиране?Макар че в тази тема имаше вече един пост на някой,който се чуди защо да не се чипира?!Разни хора,разни идеали,но да се надяваме,че масата хора ще са за това да продължим да сме си като волни птички и далеч от всякакви чипове,и тем подобни.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #396 -: Април 11, 2010, 00:32:51 am »
Защото - скивайта това видео - жизнерадостния чичко-матричко "натиска копчетата" на страх у вас още в началото "а какво ще стане ако не може да викнете линейката в инцидент? Ние ще ви подсигурим! Земете тоя ЧЕП".
А накрая кокошките припяват "Wow, everybody can have ONE" с изключително зле изиграна поза.

« Последна редакция: Април 11, 2010, 00:36:21 am от %00 »
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #397 -: Април 11, 2010, 01:27:16 am »
%00,затова продължавам да твърдя,че масата хора имат нужда от хора,които да ги поведат.Далеч съм от мисълта за водач/и и тем подобни,а просто си мисля,че някой,ако накара хората да се замислят нещата ще се подредят другояче.
Присъствала съм на дискусия за това колко е добре да има камери навсякъде и една жена обясняваше как едва ли не-сме следени,и всичко се знае,откакто сме родени,как още веднага се записвали имената на родителите,и тем подобни плоски обяснения даваше.Интересното в случая беше,че повечето хора се съгласиха с нея,понеже тя говореше убедително,беше достатъчно представителна и излъчваше спокойствие,и едва ли не всичко е за наше добро,а тя просто изтъква очевадното.Да,но след като се намесиха и други хора като нея с контра аргументи,хората реагираха по друг начин и почнаха самички да се замислят.Дори тези,които в началото бяха твърдо "за" изведнъж или станаха "против",или бяха объркани.Та,идеята е,че тези,които ни убеждават колко е гот да се чипираме и тем подобни са доста умели в манипулирането,и си контролират емоциите,докато тези,които биха могли да убедят хората да са свободни-в повечето случаи са хаотични и твърде емоционални,за да успеят да изтъкнат достатъчно аргументи,и още повече да успеят някой да накарат някой да ги изслуша,още повече да им повярва или последва.Другото,което забелязвам в повечето осъзнати хора е,че едва ли не насила искат да накарат другите да им повярват и започват да им говорят с часове за тяхната си позиция и защо еди-кое си е редно да се прави така,което е минус според мен,понеже е най-добре човек сам да избере(или поне да си мисли така).Това си е лично моя позиция,но чипирането,ако беше за добро-ок,но те искат да го въведат със съвсем друга цел.Какво ми гарантира,че мойта лична информация няма да бъде предоставена на някой,който я иска с нечисти цели?А в България,както знаем всичко опира до пари в повечето случаи,тъй че за какво говорим въобще...За рака и туморите,причинени от тези чипове при животните-също никой нищо не говори.Просто само плюсовете се изтъкват,а минусите-е,просто все едно ги няма,а хората виждат това,което им се престави в лъскава опаковка,което е жалко.
П.С.:Междодругото интересното е,че още в началото се опитват да всеят страх в нас.Явно много добре съзнават какво причинява страхът и че е ключът към това да ни държат в подчинение,и съгласие,и че дори да има съпротива за чиповете,то страха много лесно би я премахнал...
« Последна редакция: Април 11, 2010, 01:31:32 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #398 -: Април 11, 2010, 09:47:57 am »
И аз се чудя с какво би ми помогнал в живота един чип... ;D

Стоя и си мисля, дали не се прецаках... :-X

Аз си имам татуировка. Много си я харесвам  8)
Колега-състудент от университет, също има татуировка, същия вид, на същото място...живее в Америка. Той си я направи доста по-рано.
Съученичка, която живее в Испания, има същата татуировака, на глезена обаче, и мисли да заживява в Лонон.
Някак ми е приятно като си мисля, че освен спомените, с тези хора ме свързва и тази (уж) нищо не значеша татуировка.  :)
Слагането-имплантирането на чип, за мен е същото.

Един чип, пак ще повторя, не мисля, че може нещо лошо 'да ми направи'.

По ме притеснява, например:
навремето, без да предполага, дали баща ми не е пил неизвестни хапчета, които впоследствие да дадат отражение.... ама това е друга тема  :drinks:

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #399 -: Април 11, 2010, 14:19:59 pm »
Един чип, пак ще повторя, не мисля, че може нещо лошо 'да ми направи'.
Ако не знаеш(нямаш информация) какво може да ти направи, възможно е да мислиш, че нищо лошо не може да ти направи. ;)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #400 -: Април 11, 2010, 16:21:25 pm »
За татуировката имах информация, че мога да се разболея от хепатит до СПИН. Че много ще боли. Че може да не ми хареса и в крайна сметка да е грозно петно... и други неща.  :) Не много НЕзначителни за живота и здравето ми.
Е, да, още не са ни събрали тия с 'пеперудите' да убием американския президент, но виж, ако случайно нещо ме осъмни, ще го имам предвид.

Кажи сега, един чип, какво толкова може да ми направи? Имаш ли някакви преки наблюдения върху хора с Чипове... освен върху Арнолд  8) :P

Упс, ако не съм обяснила, и мислите, че ще позоля да ми отворят черепа, това няма как да стане докато съм жива. Дори да не е за да ми сложат чип. А и за животоспасяваща операция пак няма да позволя.  :) Така по-спокойни ли сте.... :---
« Последна редакция: Април 13, 2010, 09:35:47 am от Mirotvorec »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #401 -: Април 11, 2010, 17:09:55 pm »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #402 -: Април 11, 2010, 18:00:56 pm »
Ами така е по-добре. Вместо да се убиват хора и разрушават държави, да се Изключват чиповете. Мен ме устройва. В момента, в света, обстановката по-добра ли е? Как ще убедиш 1 милион фанатици и техните семейства, че не аз съм виновна за тяхната мизерия, за да ми се взривяват под коли, по кафета и небостъргачи.
Като са недоволни, нещастни и онеправдани ... да помолят за един Чип! и всичко ще е ок.
Сериозна съм. Не е нужно живота ни да е страдание.
 :drinks:
« Последна редакция: Април 11, 2010, 18:02:29 pm от persefona »

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #403 -: Април 11, 2010, 18:18:38 pm »
 ;D  ;D Вие май не сте на ясно, че "чиповете" ВЕЧЕ са ни имплантирани.
Те не са материални, но въпреки това са вградени в мозъците ни и действат безотказно.
Мисловността ни е програмирана. Всъщност по-правилно е да кажем глупостта, както каза някой по-горе.
Ако успеем да се депрограмираме успешно ще видим алтернативите веднага.
Депрограмирането прилича на разминиране на минно поле. Ние сме сапьорите.
Трудна работа. Но възможна.

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #404 -: Април 11, 2010, 19:12:31 pm »
Хора, хайде преди да сте оплескали и тази тема, осведомете се за какво точно става дума.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27