Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 216682 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #405 -: Април 11, 2010, 23:58:11 pm »
Хора, хайде преди да сте оплескали и тази тема, осведомете се за какво точно става дума.

Това е супер груб и невъзпитан отговор. .... Държа да ГО отбележа!
Тъй като, може би нямате и най-малка представа колко сме осведомени. И имаме мнение.
Да неприятно е, че именно НЕосведомените Нямат мнение... и респективно не го споделят.

Та отново ще се опитам да провокирам ... съвършенните ВИ човешки съзнания, да ми споделите, поне едно основание, поради което, имплантирането на чип/ове да доказва промиването на мозъци. Това може да е спасение.
Дали ако баба беше жива, и се бях опитала да й покажа на този лаптоп, какви неща мога да правя и какви неща тя да научава... нямаше да ме помисли най-малко за... Немезида?!

Обяснете ми, какъв е проблема, да съм съгласна да си сложа Чип? Това 'лоша' ли ме прави? И защо, странно, мен не ме притеснява моето си решение, а вас ви притеснява и аз трябва да се съобразя с това.... :-X


Аз съм съгласен .Тези където искат чипове да СИ СЛОЖАТ. И ако искат да не  се съобразяват с нас.  Това си е лично право  .  :hi: Естествено като си сложат чипове ще кажат че няма нищо. И никои не ги контролира .Е, ще им кажа... Добре, мен какво ме грее какво си слагате и къде?Слагайте си бе ,но на мен не можете да сложите ,защото аз съм от бунтарите. И знайте, че ще има хора които мислят като мен .   8)Аз дори татуировка не мога да си сложа, пък камоли нещо по тялото .
Сега искам да кажа сериозно. Никой няма право да имплантира или слага нещо на човек, което е против волята му .Знайте ,че слагането на чип против волята на човек, никакъв закон и никаква сила  не може да убеди свободно мислещите  хората .Вярно има начини които могат да убедят хората ,но ако станем роби с чипове вече няма да сме хора.На практика ще сме пионка.
Закона, закона сме ние хората и ние хората сме правителството и  ние определяме условия ;ние сваляме власта и ния я качваме ;и никои по-никакъв начин не може да ни определя нещо което  ни засяга до такава степен ,че зависи личната ни свобода или притеснението ,съмнение дори  .  
Който не иска чипове няма да има ,защото ако си държи на себе си няма да иска такива изкуствени работи в тялото   .Тези които искат да ни слагат чипове аз ги съветвам да измислят нещо по смислено ,а не нещо толкова  наяве ,направо са ми смешни. ;D
Смешно  е ,открито да ни казват и задължават да си сложим чипове  .
Смешно е човек да ми казва каква е ползата от чипове и да иска ние да мислим като него.
Вие как мислите ??/
  8)
Чипове ,миди контроли, гено инжинерство и куп рабооти за които нямам думи .
Смятай на къде отиваме . :negative:
Евала ,че има такива форуми който ни информират и хората могат да  споделят мнение .  :hi:
« Последна редакция: Април 12, 2010, 00:23:01 am от ALive »

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #406 -: Април 12, 2010, 00:34:05 am »
%00,затова продължавам да твърдя,че масата хора имат нужда от хора,които да ги поведат.Далеч съм от мисълта за водач/и и тем подобни,а просто си мисля,че някой,ако накара хората да се замислят нещата ще се подредят другояче.
Присъствала съм на дискусия за това колко е добре да има камери навсякъде и една жена обясняваше как едва ли не-сме следени,и всичко се знае,откакто сме родени,как още веднага се записвали имената на родителите,и тем подобни плоски обяснения даваше.Интересното в случая беше,че повечето хора се съгласиха с нея,понеже тя говореше убедително,беше достатъчно представителна и излъчваше спокойствие,и едва ли не всичко е за наше добро,а тя просто изтъква очевадното.Да,но след като се намесиха и други хора като нея с контра аргументи,хората реагираха по друг начин и почнаха самички да се замислят.Дори тези,които в началото бяха твърдо "за" изведнъж или станаха "против",или бяха объркани.Та,идеята е,че тези,които ни убеждават колко е гот да се чипираме и тем подобни са доста умели в манипулирането,и си контролират емоциите,докато тези,които биха могли да убедят хората да са свободни-в повечето случаи са хаотични и твърде емоционални,за да успеят да изтъкнат достатъчно аргументи,и още повече да успеят някой да накарат някой да ги изслуша,още повече да им повярва или последва.Другото,което забелязвам в повечето осъзнати хора е,че едва ли не насила искат да накарат другите да им повярват и започват да им говорят с часове за тяхната си позиция и защо еди-кое си е редно да се прави така,което е минус според мен,понеже е най-добре човек сам да избере(или поне да си мисли така).Това си е лично моя позиция,но чипирането,ако беше за добро-ок,но те искат да го въведат със съвсем друга цел.Какво ми гарантира,че мойта лична информация няма да бъде предоставена на някой,който я иска с нечисти цели?А в България,както знаем всичко опира до пари в повечето случаи,тъй че за какво говорим въобще...За рака и туморите,причинени от тези чипове при животните-също никой нищо не говори.Просто само плюсовете се изтъкват,а минусите-е,просто все едно ги няма,а хората виждат това,което им се престави в лъскава опаковка,което е жалко.
П.С.:Междодругото интересното е,че още в началото се опитват да всеят страх в нас.Явно много добре съзнават какво причинява страхът и че е ключът към това да ни държат в подчинение,и съгласие,и че дори да има съпротива за чиповете,то страха много лесно би я премахнал...
Мисля че с едно сканиране на текста извадих есенцията ( не се притеснявай, изчетох ти мнението 2-3 пъти ! ) - тя е "плоски обяснения".
Какво е плосък ( сега малко стил Дънов ще подкарам въведителната част на изказа :))? - Двуизмерен, повърхностен човек.
Той вижда костюма, гладко избръснатото личице, пут-ската физиономия на кокошката и си казва "ау че хубави, вдъхващи респект хора". И както сам казваш бива отблъснат от емоционалните, настойчиви импулси на будни, енергични, съзнателни хора.
А страха е просто "натискане на емоционални копчета", включване на механизми, именно тук идва прастарото шаманско "прикриване", което по-осъзнатите хора владеят - а именно, владеят в една или друга степен изкуството да се "уловят", да спрат импулса и да се запитат: "защо тази верига се включва и трябва ли да последвам нейния импулс?" Трябва ли спускването ( а как иначе да се преведе точно trigger - запускане е твърде архаично imo ? ) на биохимични реакции, които се манифестират в социално поведение да ме ръководи...
А трябва ли ми водач ? Трябват ли на хората водачи ?  Уви, отговора е да, и то именно защото те не са се престрашили да опитват да водят живота си сами, да натискат сами запускащите механизми, да повеляват и да държат юздите си...
И може би водачите, които могат да се противопоставят на чичко-матричковците, би трябвало да натискат копчетата, които откликват на зова за Свобода...
А какво да правиме ако и той липсва?
Да ги оставим на Съдбата тогаз.
Има ли са време да правят изборите си.


Междувременно - hot off GLP:
http://video.godlikeproductions.com/video/Microchipping_Airport_Workers
« Последна редакция: Април 12, 2010, 00:42:32 am от %00 »
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #407 -: Април 12, 2010, 00:47:20 am »
 # Re :Alive, Raw Deal

мерси за разбирането, и - едва ли не Разрешението, ако пожелая да си сложа ЧИП!

Чудя се: или много филми гледате, или Малко. И в двата случая, нещо ви убягва, от това, коетоо искам да ви кажа.
А именно:
В момента. В този Реален Прекрасен Момент имаме ... какво?
Едни 7-8 милиарда човешки същества БЕЗ чипове.
От всички тези Съзнателни Човешки същества, колко са НЕЩАСТНИ< ГЛАДНИ<БЕЗПОМОЩНИ, абе... никога не биха живяли тук?
Колко? 1-2-3 милиарда поне.
Останалата част е толкова щастлива, от СЪДБАТА, че просто не би си и помислила, че всеки един, сам, би постигнал нещо.

Ей така. Кацайки. Хоп. Се озовавам сред... стресирани хора. И им казвам:'има начин да те накарам да се почувстваш по-добре. Не като убиваш. А просто, да разбереш, че това, което правиш всеки ден е достатъчно. И да се чувстваш добре. Защото, ти от стрес и напрежение, не може да се сетиш'
-НЕ! Няма начин. Ти искаш да ми промиеш мозъка!
-Ок. Живей си нещастния живот. Жив и здрав. Чао.

хъм. Интересен е този страх в силата на съзнанието НИ, и че някой може да го контролира!? Няма такова нещо. И 100 чипа да ми сложат, винаги ще ги изненадам! Само гледайте...Пъзловци!  8) :P :---
« Последна редакция: Април 12, 2010, 00:50:59 am от persefona »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #408 -: Април 12, 2010, 00:53:11 am »
'има начин да те накарам да се почувстваш по-добре. Не като убиваш. А просто, да разбереш, че това, което правиш всеки ден е достатъчно. И да се чувстваш добре. Защото, ти от стрес и напрежение, не може да се сетиш"
Интересно по какъв начин чиповете ще ни отърсят от стреса и напрежението. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #409 -: Април 12, 2010, 01:00:16 am »
Ама ти, сериозно ли искаш да ви дам всички отговори? едва ли не да ви го 'сдъвча', и накрая само да преглътнете...
Еми айде и вие помислете де!
По какъв начин? По начина по който ти се притесняваш, че ще подтиснат ненужната емоция да ти е мъчно като загуби ЦеСеКа- по същия начин- тези емоции като: 'стрес' и 'напрежение' са реакции провокирани в мозъка, които не са толкова защитни на моменти, колкото съсипващи....безкрайни са обясненията. Обяснения да искаш. Въпросът е, че аз не те убеждавам в нещо, а малко ми е странно, че точно в този форум има подобен предразсъдък...но нейсе. :dance:
« Последна редакция: Април 13, 2010, 09:38:28 am от Mirotvorec »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #410 -: Април 12, 2010, 01:07:08 am »
Аз лично мога да се справя и без чипове, консумативи, лекарства и т.н. ;) Затова ми е чудно, че има такива хора, които не могат и си мислят, че разните имплантирани машинарии ще им помогнат да не деградират. Е, хора всякакви... :P
Dreams are messages from the deep.

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #411 -: Април 12, 2010, 02:23:27 am »
Има и други алтернативи ,който могат да ни избавят от стреса ,а имено будизма ,спиритуалноста,медитацията сред природата  и т.н.   ;)
"И 100 чипа да ми сложат, винаги ще ги изненадам! Само гледайте...Пъзловци!"
-Аз не съм пъзльо  ,но сега за сега нямам намерения  да ставам любимец на никой .   :blum1:
Извънземните слагали чипове ,тук това се оопровергава  т.с ..Не извънземните слагат чипове ,а някакъв виш елит  ни ги слага . :lol:
'По какъв начин? По начина по който ти се притесняваш, че ще подтиснат ненужната емоция да ти е мъчно като загуби ЦеСеКа- по същия начин- тези емоции като: 'стрес' и 'напрежение' са реакции провокирани в мозъка, които не са толкова защитни на моменти, колкото съсипващи....безкрайни са обясненията."
-Значи ако имаме чип няма да ни е мъчно за загубите и емоците,напрежението и стреса. Ще бъдат заличени .  ???

"Ей така. Кацайки. Хоп. Се озовавам сред... стресирани хора. И им казвам:'има начин да те накарам да се почувстваш по-добре. Не като убиваш. А просто, да разбереш, че това, което правиш всеки ден е достатъчно. И да се чувстваш добре. Защото, ти от стрес и напрежение, не може да се сетиш'
-НЕ! Няма начин. Ти искаш да ми промиеш мозъка!
-Ок. Живей си нещастния живот. Жив и здрав. Чао.

"Виж в конкретно  за някой, като: престъпници ,изнасилваци и т.н ще са от необходимост .Но за нас хората от обикновения и почтения народ ... >:(
« Последна редакция: Април 12, 2010, 02:48:49 am от ALive »

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #412 -: Април 12, 2010, 04:40:56 am »
Анкетата в началото на темата може да остави у някого илюзията, че ще има възможност за избор.
Според мен авторът и просто е искал да проучи нагласите, не да ви заблуждава, че ще ви бъде позволено да се изплъзнете.
Как се чувствате, осъзнавайки, че никой не ви иска съгласието?
Когато сме деца контролът ни дразни, но се примиряваме, защото обичаме родителите си и сме безпомощни без тях. Мечтаем си обаче да пораснем и да бъдем независими.
Е, като станем възрастни нищо в тая посока не се променя. Ние отново избираме зависимостта и контрола. От работодателя, от брачния партньор, от роднините, приятелите, институциите,правителството…
Тоя контрол, който ни налагат сега е прекалено стегнат нашийник, прекалено късо въже.
Наистина ли можете да  го понесете?
Можем ли да го отхвърлим наистина?
Може ли да се промени изходът от една ситуация, ако не се промени самата ситуация?
Можем ли да сме обвързани с други хора и да избегнем контрола, зависимостта и насилието?
Според мен не можем. Затова по-горе казах че виждам изхода в оттегляне от обществото. Колкото и немислимо да изглежда такова откъсване, след като сме били въведени в него от родителите си и сме били оформени като безпомощни и зависими от останалите.
А не би ли могло обществото да се промени?
А кога се е променяло?
Колко дълга трябва да е човешката история, за да спрем да се надяваме?

Към тези, които намекнаха че са засегнати от мненията ми:
Понякога споделям мисли тук, защото се интересувам от вашите виждания. Отнасям с уважение към мнения изказани единствено с мотива да се дискутира темата. Никакви междуличностни отношения не са ми интересни.
« Последна редакция: Април 12, 2010, 04:45:43 am от Max »

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #413 -: Април 12, 2010, 09:16:31 am »
Max wrote:

"А не би ли могло обществото да се промени?"

от горните мнения, макар и да е малка извадката се вижда, че: НЕ! не би могло да се промени. И на мен ми е мъчно, защото част от това общество са много близки мои хора, но Фактите понякога, са доста непроменими... :D
И самите резултати от анкетата го показват.
Хъм. Колко парадоксално. Форум за КОНСПИРАЦИЯ! Да бе, да! Съвсем обикновен форум, само някви по-различни думи в заглавието.  :yes:

И сега какво? От резултата на анкетата, може би всички сте щастливи и доволни, че човешката раса няма да загине.... ;D ;D ;D ;D ;D

А аз резултата го чета като трагичен. Защото въобще не съм сигурна, кой ми го е лепнал тоя резултат-горе- точно в тази тема- за тези 200% толкова отричащи чиповете анкетирани. Това вече е Конспирация. Но аз просто не вярвам, в тези резултати.... :) 8) :---

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #414 -: Април 12, 2010, 11:55:51 am »
Това да не ти е БКП, че да се манипулират гласовете на хората? ;D
persefona, съмняваш нещо...да не би да имаш някаква връзка с корпорациите, занимаващи се с разработка и производство на чипове-импланти? ;D Ето това вече е конспирация.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #415 -: Април 12, 2010, 13:02:57 pm »
Чета ви мненията, мисля, мисла и колкото повече мисля осъзнавам, че май всички сте прави и то едновременно.
Най-напред си представих какво лично аз бих направила ако някой тръгне да ми слага чип. Виждали ли сте диво животно, което са хванали в капан? Аз съм виждала по телевизията. Ще се превърна в това. Ще хапя, драскам, ритам, плюя и ако се наложи...бих...посегнала на живота си..
Да речем, че съм успяла с триста зора да се откопча и да избягам, а на всички останали са сложили чипа. Какво се случва с мен? както някой каза ще трябва да се маскирам на такава с чип. Ще трябва да гледам какво правят тия с чиповете, буквално да проуча как мислят и пр. и да се права на тях, защото сама няма къде и как да оцелея, та те са навсякъде...и в един момент докато съм сред тях и се правя на тях за да мога все пак да оцелея...аз ЗАБРАВЯМ, че нямам чип...просто така съм отработила маскоровката и съм усъвършенствала имитацията на тези с чип...че съм зъбравила че не съм....
обаче някой ден....докато съм съвсем сама сред природата, която няма чип все пак...нещо, някакъв звук, песен на птичка, някое малко цветче, вятърът, облаците..нещо за милимунда (части от секундата  :)) ми припомня....какво ми припомня...какво беше че тущо що го забравих....о боже, нещо...нещо има което ..ТРЯБВА ДА СИ СПОМНЯ!!!! Веднага, на всяка цена...и т.н. Дали ме разбрахте?

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #416 -: Април 12, 2010, 17:36:52 pm »
Аз се чудя защо тези,които искат да сме нестресирани и едва ли не-супер щастливи-абе,к'во ги грее за нас?Мене може да си ме кефи да съм нещастна,да ям "некачествена" храна и въобще защо съм дощла на тая планета-си е моя,лична работа.Тука гледам някои са подкарали кампания едва ли не,как чиповете ще ни направят по-добре и спасят от всички гадости по света?!Същите тези хора имам някакво смътно усещане,че те самите нещо им липсва,ама нали "крадецът вика дръжте крадеца".Пък и това,че кампанията с чипове ще удря по кокалчетата и там,където хората най-много ги боли е баси извратеното.Ще се намесят близки,сигурност,убийци и какво ли не,ама все пак да се надяваме,че ще ударят на камък.То откакто светът съществува има войни и кой да вземе властта над другите и е доста логично,ако човек се замисли защо,но просто вече много хора отказват да ги "доят",и сега измислиха чиповете.Брех,че са гений.  ;D
%00,съгласна съм,че повечето водачи са хора,които избягват да се изпрят срещу себе си.Както казват китайците "силен човек е този,който контролира другите,а могъщ е този,който владее себе си".Но все пак стадото си има нужда от "куче",което да ги подкара.Какво да се прави,жалко,но факт.  :( Инак защо да се помага на "спящите"-еми,понеже в някакъв момент всеки от нас е бил и Е "спящ",и някой ни помага.А и много е готино,когато някой е тотално зомбиран и се осъзнае.Просто съм явно оптимист и смятам,че хората заслужаваме още един шанс.
А тея с чиповете-да си се чипосват и да остаят на мира останалите.Ок,хубаво е,готино е да си чипиран,ама аз отказвам!А,сега де.В крайна сметка това е право на избор.А като се замисля,че и с документите,и някои неща,които искат да въведат като задължителни,че се нарушава конституцията и човешките права ми се гади.И човешката раса,ако трябваше да я няма-досега да е загинала,ама като се замислим динозаврите са нямали чипове,па пак са загинали,тъй че нещо това с чипосването е баси тъпото,а и като знаем какви са подледствията за домашните любимци-жалко,че няма тука едно човече,дето в скайп го има.  8)
« Последна редакция: Април 12, 2010, 17:40:54 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #417 -: Април 14, 2010, 13:55:52 pm »
"Инак защо да се помага на "спящите"-еми,понеже в някакъв момент всеки от нас е бил и Е "спящ",и някой ни помага.А и много е готино,когато някой е тотално зомбиран и се осъзнае.Просто съм явно оптимист и смятам,че хората заслужаваме още един шанс.
А тея с чиповете-да си се чипосват и да остаят на мира останалите.Ок,хубаво е,готино е да си чипиран,ама аз отказвам!А,сега де."
 
  :good:
Да погледнем темата на  чиповете и по-друг начин  .А, имено, чрез филмовата индустрия .
Между реалноста и фантазията .
Слагането на чипове на хора ще стане буквално като филм.Реалността ще се превърне в сън и  ще има  будни и спящи.Будните ще воюват с машините в матрицата.
Матрицата  е изкуствената реалност , създадена от машини с цел да умиротворят, подчинят и използват човека като източник на енергия.
Живота ще филм .Софтуерна компания ще търсят начини да притежават контрол над живота ни и ние ще сме продукт на матрицата .
 
И от нас зависи кое ще изберем;и дали фантазията ще стане реалност  - :hi:
 
« Последна редакция: Април 14, 2010, 14:15:53 pm от ALive »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #418 -: Април 14, 2010, 15:21:07 pm »
ALive,а откъде да знаем,че сега живеем извън "филм"?Тъй де,аз,ако съм на някои и видя,че хората почват да се "събуждат"-ще ги чипирам,за да ги "успя" така,че през следващото хилядолетие да се борят да излязат от "филма",който аз съм създала,за да няма как да видят другия "филм",който е създаден и дефакто-опитвайки се да излезе един човек от един "филм" ще попада в друг и шанса,наистина да се "събуди" ще е сведен до 0,000001%,пък и к'во толкова,ако един на милярд се "събуди"?Другите хора ще го разкъсат,понеже иска да ги "буди",а те си харесват "съня".  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #419 -: Април 14, 2010, 16:06:06 pm »
Blue|_Star каза:
"ALive,а откъде да знаем,че сега живеем извън "филм"?"

-От къде знаем ли???Знаем ,че има хора кой са под въздействието на  агрегор ,но има и такива който са извн него .
И от там следва че ,чиповете ще се създават като средство против будните .Ще видим,незнам .
:hi:
Аз лично съм бил под въздействие на егрегори ,било то музика ,иделоги ,религии ,но сега ... :nea:
Защото знам как да излизам от там.
Пример :Слушам от няколко години хаус музика и знаете ли какво???Аз влизам в агрегора на стила и ми въздейства.Въздейства ми на мислите и на личноста ,но дали е за добро или за лошо ...  :unknown:
« Последна редакция: Април 14, 2010, 16:34:22 pm от ALive »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27