Автор Тема: Не пийте вода "Горна Баня"  (Прочетена 92263 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

omhara

  • Гост
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #15 -: Декември 13, 2006, 03:36:25 am »
Ако има желаещи бих могъл да ви запозная с няолко техно и психо трика свързани с така грижливо пазената информация за методите за пречистване и зареждане на водата. Понеже си е ноу-хау и има доста неща да се пишат ще искам да се съберат повечко хора за да се ахвана да ви я поствам.
Става дума за как да използвате и откъде да се снабдите/(или направите) с ултразвуков генератор, йонизатор, магнитен структор и сребърен електронен филтър с вълнов поляризатор на 8 херца. С тези екстри ще имате чиста вода, правилно структурирана за директно усвояване от тялото, без замърсители и с подходящо вкарани вълни за хармонизиране на основната човешка и земна вълна на 8 херца. Без микроби и с антимикробни своиства поради среброто което и се добавя. С този комплек под ръка ще можете да си пиете от където си пожелаете. А и забравих че и активиране с холограмни образи от 2Д картинки и музика ще вклиуча.  Ще погледна да видя след няколко дни има ли желаещи тук. ;) :-* :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #16 -: Декември 13, 2006, 03:49:43 am »
Хмм интересно  ;) то че желаещи ще има е ясно , дори може ако се прецени и на сайта да ти се сложи публикацията  :P. Това за 8-те херца на базата на шумановия резонанс ли е ? Щото на много места пише че той се е вдигнал и вече не стои на същата честота ...
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 14:50:48 pm от Alien »

IYI

  • Гост
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #17 -: Декември 13, 2006, 10:37:48 am »
Аз пък ще изкарам информация как да направим жива вода!Ден-два :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #18 -: Декември 13, 2006, 18:03:39 pm »
Чакаме с интерес и двама ви! :D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Благославяйте водата си!
« Отговор #19 -: Декември 13, 2006, 19:35:23 pm »
Да, чакаме с интерес!

И докато чакаме, аз да ви дам една техника, която още сега моментално е приложима от всеки. Това е техниката на психическото зареждане, която се представи от появилата се неотдавна теория за "Паметта на водата", според която, водата има свойството да реагира на заобикалящите я намерения или действия, като отпечатва върху себе си тяхната вибрация, зареждайки се с характера им. В какво се състои техниката? Много просто - поставяте взетата от вас вода и й изпращате мислено или на глас своето послание, сякаш тя го чува, разбира, отговаря. Не е необходимо да възприемате някаква коткретна доктрина или вяра; достатъчно е да имате убеждение, че водата не е безотносително вещество, а притежава свой вид "разум". Този разум, разбира се, не е от категорията на човешкия и положително не можете да очаквате водата да "разговаря" с вас по начина, по който правят това хората. Обаче трябва ясно да се разбере, че водата има своята фина рефлекторна способност, благодарение на която реагира към заобикалящия я свят. В проучванията, които са правени във връзка със споменатата тук теория, са замразявани проби от вода, третирани по различен начин и са проверявали какъв е видът и състоянието на образуващите се при кристализацията форми на водните кристали. Оказало се, за изненада на учените и за насърчение на пантеистичните духовни учения, че пробите от вода, третирана по добронамерен начин, образуват красиви и симетрични кристални форми; пробите, които се замърсени или третирани грубо, или не могат да образуват никаква кристална структура, или създават такава с изкривена, плашеща форма. Изводът, който е потвърдим със съвсем достъпни и проверими способи, е, че водата не е безразлична към мисълта ви, към отношението ви.

В какво се изразява доброто или лошото третиране на водата?

Най-лесно, това са думите, които се насочват към нея: изследвани са лабораторни проби, на които са казвали или показвали думи като "Любов", "Обичам те!", "Благодаря ти!", "Ти си хубава!", а също и "Мразя те!", "Дявол", "Ще те убия!". Водата по чудодеен начин реагирала на изричаните или показвани написани изрази, като образувала по-оформени или по-деформирани кристали. Прави впечатление, че по-продължителното третиране на водата дава по-задълбочени, по-ясно изразени кристали: вода, която например е използвана в дълги, няколко часови религиозни церемонии, където стотици пъти се повтарят благословии и се изразява благодарност, е образувала най-съвършени и детаилно разгърнати кристали; една ругатня леко "начупва" кристала, докато многократни обиди го обезобразяват напълно.

Подобно е въздействието и на музиката, която се пуска в стаята с водата. Правен е опит с тон-колони, поставени около съда с вода и тя отново показва способността си да "отговори" на звучащата музика; хармоничната, омиротворена музика води до завършени кристали, докато агресивната, яростна и "трошаща" музика деформира водата.

Забелязано е, че изкуствените водоеми, тръбопроводи и хидрофорни помпи "нараняват" водата: колкото по-дълго време тя преминава през тях, за да изтече от крана до чашата ви, толкова по "обезобразени" са нейните кристали, докато избликваща от чистите планински извори, тя разкрива най-съвършената си красота. Застояла, водата загубва красотата си, а циркулирането й и нейното шуртене в природния кръговрат я пречиства и разхубавява.

Следващата особеност, която ще споменем, е чистотата. Изворната, естествена и непокътната вода образува най-великолепни кристали, докато преминалата през индустриалния талок вода, дезинфекцирана с хлор, други химически замърсители или такава, която е дестилирана, загубва своята кристализационна способност и трябва дълго време след това да бъде "лекувана", за да започне отново да кристализира.

В опита да илюстрираме свойството на водата да отговаря на отношението, което проявяваме към нея, можем да посочим и няколко допълнителни особености с веществен характер. Да държите вода в пластмасова или найлонова опаковка, също и в съд от окисляващ се метал, е вредно, замърсяващо. Препоръчват се стъклени съдове, керамични, от благороден метал или поне от висококачествен, като zepter например. Разбира се, най-добра е самата природа и ако наблизо имате ручей, от който можете да загребвате с паницата си, за да пиете, е съвършеният вариант! По принцип среброто въздейства много благотворно на водата и не случайно бабите ни слагат сребърния си кръст в шишето до леглото, или една пара от 100 лева с лика на Царъ Борисъ ІІІ - тя е от прекрасно сребро. След това, много прекрасно въздействие има в кристалите - скъпоценни или полускъпоценни камъни, които пускате да шлюпнат във водата ви и да си стоят в нея. Трябва да се отбележи, че намерените от собствените ви скитания камъни и сребро, както и подарените от чистосърдечен, обичащ човек, имат много по-висока и благородна вибрация от тези, които купувате или ви дават без истинска добронамереност. И камъните, и сребърната пара ви предлагам периодично да миете с вода и да оставяте за малко да се "зареждат" на слънчевите или на лунните лъчи - според вашето усещане. Такова "зареждане" е благоприятно да се прави и за самата вода. И, преди всичко, да се върнем на духовния аспект: БЛАГОСЛАВЯЙТЕ ВОДАТА СИ, не се отнасяйте към нея като към безчувствено вещество, а я приемайте като нещо живо, разумно и любящо, което е ранимо и трябва да закриляте. Водата е свещена и вашето докосване до нея - също!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

IYI

  • Гост
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #20 -: Декември 14, 2006, 02:29:52 am »
Ценна информация...

llara

  • Гост
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #21 -: Декември 18, 2006, 20:27:21 pm »
Всички са добре, без "Горна Баня". Без паника ;)
То и за "Девин" се чу, че е купена от мутри и наливали водата от чешмата, ама пак по-добре от "Горна Баня". Май "Банкя" е най-хубава.

Но за това с "Горна Баня" няма никакви загадки и конспирации, то си е чист факт, тъй че предупреждавайте семействата и приятелите си!
Е, и аз да добавя нещо за минералната вода. Да се завърна поне с полезна информация :) За Девин - да водата е на мутри, но дори и от чешмата да наливат, тя пак е минерална. Просто там няма друга вода освен минерална. Такава пият, с такава се къпят, такава бутилират :) половин девинчанка съм та знам. Колкото до Горна Баня, дядо ми и съпругът ми са служили там и от тях съм получила изрична забрана да пия или купувам тази вода отдавна!!!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2007, 23:31:42 pm »
Такааа и аз да се включа за Девин  :P Понеже наскоро си купих някакъв нов модел Девин - на шишето имаше закрепено някакво сертификатче, но аз изобщо не го четах, но водата ми хареса. И затова отидох да си купя пак същата от същия магазин  и там ми казаха че тази която търся била за деца, но свършила. Та затова си взех "нормалната" Девин вода. После ми стана интересно и взех да чета етикета й. И пишеше че водата е обработена с разрешение с въздух, който е обогатен с озон! Дотук добре, обаче после пишеше, че съдържа флуорид над 1,5mg на литър  >:( И след това  че не се препоръчва на деца под 7 години за ежедневно пиене. Не ми стана ясно дали естествено си има толкова във водата или е добавян.

Та си мисля че онази децката предполагам е или без флуорид или с много по-малка стойност щото по-принцип  на деца  флуорид в големи дози не се дава. Но докато не видя какво пише на етикета на другата немога да съм сигурен. Tа в тази връзка при другите води някой знае ли колко е съдържанието на флуорида ?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #23 -: Февруари 03, 2007, 23:53:29 pm »
Цитат
съдържа флуорид над 1,5mg на литър   И след това  че не се препоръчва на деца под 7 години за ежедневно пиене.
В момента у дома сме на хисарска вода от извор №7 и на нея пише абсолютно същото. Вреден ли е флуоридът?

Цитат
Ще погледна да видя след няколко дни има ли желаещи тук.
omhara, много си несериозен бе, братче   :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #24 -: Февруари 04, 2007, 00:04:32 am »
Цитат
момента у дома сме на хисарска вода от извор №7 и на нея пише абсолютно същото. Вреден ли е флуоридът?

Ами според д-р Гълъбов и много други е вреден. Единствено не съм сигурен тва ppm  - което означава части от милиона дали се равнява 1ppm на 1 милиграм.

Цитат
Флуоридите са канцерогенни - чрез увреждане на генетичния материал на клетката, в която влизат. Дори и половината от количеството F във водата води до значителни увреждания на ДНК = мутагенно въздействие. Повече от 10 000 умират на година от рак, дължащ се на флуориди.

В резултат на флуоризирането на водата, за 13-17 години ракът е скочил с 10%. Остеосаркома (рак на костите) е скочила с 50% в райони с флуоризирана вода, с 50% е скочил и ракът на устната кухина в области с флуоризирана вода = 8000 нови случая за всяка година.

"Флуоридите са канцерогенни според какъвто и да е стандарт."

EPA заявява: "Допустимото ниво на флуориди във водата, разрешено от правителството, се базира на лъжлива информация и изманипулирани научни доклади."

Доза 1 ppm (макар че обикновено дозата е по-голяма) потиска ензимните системи в клетката, предизвиква вродени дефекти у животни и хора, уврежда имунната система, нарушава синтеза на колагена, води до калцификация на меките тъкани, влошава артритните оплаквания или води до такива.

Материала е много-по дълъг има го целия в темата за халогените на 2-ра страница  ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #25 -: Февруари 04, 2007, 02:29:58 am »
Лошо, това не е добре. Накарах доста трудно почти цялото семейство да пропие Девин и сега само нея пием. Какви алтернативи ще търсим, ако това, което Ейлиън казва е вярно?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #26 -: Февруари 04, 2007, 09:32:06 am »
Това и за мен е проблем-каква вода да пием. Не мога да измисля никакъв начин да подобря вкуса на чешмяната, иначе бих пил от нея, а не да давам пари за минерална. Гадният вкус идва от остарелите тръби.
Опитах с озониране-никаква промяна, сега съм сложил едно шише в камерата на хладилника да замръзне, след това ще го размразя и ще видя има ли някаква разлика във вкуса.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #27 -: Февруари 04, 2007, 10:33:38 am »
Да, преди доста години водата за пиене си беше в стъклени гарафи   :)   Само че не виждам как ще изчезне гадния вкус , ако е в стъклена кана...   :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #28 -: Февруари 04, 2007, 11:39:56 am »
Веднага я слагам и после ще споделя какво се е получило. Благодаря!  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #29 -: Февруари 04, 2007, 14:54:45 pm »
Още обещания... ще ви кажа как еди си ко ...
Искам да чуя, да пробвам и после ще видим :)
За сега само слушам.
Това на флай за водата която има разум съм го гледал някъде.
Попринцип затова има светена вода, не че е вълшебна, просто попа като и пее я зарежда положително ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
18 Отговора
12143 Прегледи
Последна публикация Юни 16, 2010, 21:08:50 pm
от insomnia1304
42 Отговора
20646 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2008, 12:28:57 pm
от daskala
8 Отговора
7009 Прегледи
Последна публикация Април 26, 2008, 22:30:14 pm
от Ashaman
66 Отговора
30974 Прегледи
Последна публикация Май 08, 2010, 20:23:40 pm
от insomnia1304
1 Отговора
4808 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27