Автор Тема: Конспирацията "самоохулване на българите"  (Прочетена 31129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен mina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #46 -: Януари 20, 2009, 18:56:40 pm »
Конспирацията "самоохулване..."

има и разклонения.

Ето вижте:
 "Ќенефот како огледало"
http://www.vreme.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=1&EditionID=1601&ArticleID=105874


Знае ли между прочем някой нещо повече за лицето Стефан Влахов Мицов, автор на текста (което е философ, писател, бивш директор на Македонския културен център в София, може би и член на ОМО "Илинден" и въобще прелестен интелектуалец..)



Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #47 -: Януари 21, 2009, 16:37:18 pm »
Доста ограничено мислене.
И доста избирателно относно възприемането на определени факти. :)
И никакво чувство за хумор.

Не върви да казваш, че мисленето ми е ограничено, защото точно вие с Гилад разглеждате проблема повърхностно, а не в дълбочина.
Неволно съм отговорил на въпрос номер 4 на Гилад в предното си мнение, а именно, че България не се управлява от Българи и затова са налице проблемите за които говорите двамата.
Нужно ли е и в тази тема да ви се припомнят съветниците на румънското цигане-т.живков с какъв произход бяха? Явно да!
Нико Мойсей Яхиел, Соломон Франсез, Жак Натан Примо, Валери Таджер, Исак Паси (бащата на Соломон Паси), Анжел Вагенщайн, Нансен Бехар и Аркадий Ваксбер до един евреи-кръволоци.
След 89-та година, какъв е произхода на управляващите България? Пак еврейски!
Андрей Луканов, Петър Стоянов, Надежда Михайлова, Соломон Паси, Стефан Софиянски(Горнооряховски), Александър Божков(по майка Бакиш), Георги Заяков(Пирински), Сергей Яков Станишев, Симеон Кохари и др. също евреи-кръволоци.
Затова България е в това положение. Не можеш да очакваш от чифути да милеят за нея, народа и да управляват както трябва.

И пак с този еврейски хумор продължавате! Стига де! Не и в тази тема! :-[
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Относно: Конспирацията "самоохулване на k
« Отговор #48 -: Януари 21, 2009, 16:42:14 pm »
Трябва да ги поправим,нали?

Дай да видим на теория как ги виждаш работите и дали имат приложение на практика.
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 16:44:42 pm от Здравец »
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #49 -: Януари 21, 2009, 23:01:32 pm »
а именно, че България не се управлява от Българи и затова са налице проблемите за които говорите двамата.

Именно за това България е представена като кенеф, при това не български,а чужд...

На теория...ами българите трябва да се обединят, да загърбят далавераджийството и измекярството, да вземат да се поосвестят, да изгонят ши******те дето си мислят че управляват... проблема  в изпълнението на това на практика

едит: и трябва д се научат да не почиват на стар лаври, да познават историята си с доброто и лошото, а не да отлепят в разни патриотични фентъзита, за да не повтарят грешките...
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 23:02:38 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #51 -: Януари 22, 2009, 15:41:02 pm »
На теория...ами българите трябва да се обединят, да загърбят далавераджийството и измекярството, да вземат да се поосвестят, да изгонят ши******те дето си мислят че управляват... проблема  в изпълнението на това на практика

Това не е конструктивен отговор показващ разрешаване на проблема, а кухи фрази изричани 20 години от досегашните псевдополитици.
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Androctonus

  • Гост
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #52 -: Януари 26, 2009, 12:54:16 pm »
Ето ти един конструктивен отговор - аз проблем с евреин нямам.
Не са ми причинили нищо лошо в детството, че да ги мразя и да си губя времето с това, колко са зли и манипулативни.
В ежедневието си нямам работа с евреи => нито добро, нито лошо съм видял от тях и не губя 5% от дневното си време в разсъждения, как да им се изплъзна.
Още по-конструктивно - мислиейки за тях постоянно, ти надали си даваш сметка, че това не е градивно поведение и надали осъзнаваш, че се самоизяждаш, нестигайки до същината на проблема, който определено не се корени в евреите. А някъде другаде. Помисли къде ;)

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #53 -: Януари 26, 2009, 13:02:56 pm »
"Конструктивния" ти говор няма нищо общо с въпроса, който съм задал на Гилад!
Върни се и чети.
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Androctonus

  • Гост
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #54 -: Януари 26, 2009, 13:06:08 pm »
Аз не съм имал за цел да давам конструктивен отговор на твоя въпрос, както и не съм се опитвал.
Трудно е да дадеш състоятелен отговор на несъстоятелен въпрос и да вложиш конструктивност.
Въпреки това, върни се и прочети, това, което написах.
Сигурен съм, че има как да го разбереш и да ми отговориш конструктивно.
Поздрави!

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #55 -: Януари 26, 2009, 13:49:10 pm »
Този отговор не е ли към мен?
Към мен е!
Ето ти един конструктивен отговор - аз проблем с евреин нямам...

После:

Аз не съм имал за цел да давам конструктивен отговор на твоя въпрос, както и не съм се опитвал.
Поздрави!

Я си събери мислите, че оспамихме темата!
Поздрави!
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Androctonus

  • Гост
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #56 -: Януари 26, 2009, 14:44:51 pm »
Очевидно не си стигнал до същината на проблема с евреите.
Върни се и прочети пак, ще ти дам жокер:
"Още по-конструктивно - мислиейки за тях постоянно, ти надали си даваш сметка, че това не е градивно поведение и надали осъзнаваш, че се самоизяждаш, нестигайки до същината на проблема, който определено не се корени в евреите. А някъде другаде. Помисли къде Wink"
И за да не ме обвиниш, че давам неконструктивен съвет, в своя... защита ще вметна, че една истина се осъзнава по-пълноценно и се приема по-добре, ако сам стигнеш до нея, а не ти я дадат наготово, когато има шанс да не си "узрял" до степен, каквато позволява възприемането й.

Не, отговорът беше към темата, а не конкретно към теб. Сега вече конкретизирах и няма съмнение, че с теб водим диалог, за което се извинявам.
Поздрави!

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #57 -: Януари 26, 2009, 15:42:09 pm »
1.
Ето ти един конструктивен отговор - аз проблем с евреин нямам.

2.
Аз не съм имал за цел да давам конструктивен отговор на твоя въпрос, както и не съм се опитвал.
Поздрави!

3.
Не, отговорът беше към темата, а не конкретно към теб.

Аха, разбрах. Говориш си на ти с темата. Това ново психично заболяване ли е?

Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Androctonus

  • Гост
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #58 -: Януари 26, 2009, 15:53:53 pm »
Нееем, някакъв паразит от еврейски произход, препдолагам :)

отново, върни се и прочети това:
"Още по-конструктивно - мислиейки за тях постоянно, ти надали си даваш сметка, че това не е градивно поведение и надали осъзнаваш, че се самоизяждаш, нестигайки до същината на проблема, който определено не се корени в евреите. А някъде другаде. Помисли къде Wink"


Все едно, предполагам, че си го прочел вече (ако не преди няколко поста) и се надявам да си се замислил. Иначе... кво от това :)

И да, междудругото това, което пиша в момента е отговор към тема във форум. Отговор :) Answer... Сещаш се... Даже отгоре на "прозореца" ми пише "Публикувай отговор" хах :)

Самоохулването на българите е правопропорционално на самохвалството ни :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #59 -: Март 20, 2009, 02:16:39 am »
Не знам дали е за тази тема и дали вече е обсъждано във форума, но водяхте ли новата мис България 2009? laugh Със силиконов бюст, присадена коса и цветни лещи, просто си плаче за дисквалификация на конкурса Мис Свят 2009. ;)
И какво сега: Излиза , че нямаме хубави жени ли?
То отдавна е известно, как стават работите на тези конкурси по нашия край ;D , но можеше да е поне някоя без изкуствени "екстри".  laugh
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
8518 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
42224 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16644 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
7 Отговора
11781 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2008, 23:46:12 pm
от Bibl
1 Отговора
5869 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27