Автор Тема: Конспирацията "самоохулване на българите"  (Прочетена 31103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Конспирацията "самоохулване на k
« Отговор #15 -: Април 11, 2008, 11:57:07 am »

Не става ясно как с тази извадка от Програмата, може да се обоснове тезата, че самоохулването е някакъв вид конспирация на ционистите, които искат да ни унищожат.

Но според мен, факта, че я има и в "руски вариант", говори, че може да е изфабрикувана с цел да провокира националистите в БГ и в Русия, за да ги приберат по-късно. Вероятно някаква конспирация на Разузнаването. Все пак, Програмата като цяло е писана преди 10-ти.


Съвсем естествено е че програмата може да се приложи към всеки етнос на гоите, така че въпросите са излишни. Наблюдавайки кой и как ни управлява,виждам че програмата се изпълнява много точно.

1. Не съм съгласен с това да индоктринизираш дискурса с "въпросите са излишни". Това е абсолютно според Foucault: контролирай дебата и контролираш участниците. Едва ли не, трябва безпрекословно да се подчиняваме на твоята интерпретация на реалността.

2. Реалния източник, отвъд Хунор от Войните на Тангра, не е известен или откъде Талибанката го е взела. Донякъде тази Програма се приема на вяра.

3. Програмата е толкова обща, че всякаква форма на некомпетентност у политиците или всяка победа на дадена социална група в законодателния процес, или всяко едно негативно социално явление, като настоящото, могат да се обяснят чрез нея - и естествено не без известна доза въображение. И проблема е в това, че зададена по този начин, тази Програма няма как да се опровергае. Тя става всичко и няма начин, по който да се каже, че даденото явление НЕ Е по Програмата.

Затова смятам, че тя е измислена с дадена цел. И единствената цел е да не се даде шанс на податливия индивид на национализма и антисемитизма, да си обясни ставащото около него по друг начин, освен чрез тази Програма. И когато той се убеди и отчая тотално, да пристъпи към някакво престъпление, чувствайки се обречен...

4. И затова съм склонен да подкрепя Миротворец, според когото:
А може би от простотия, даскале, защото наистина много сме изпростяли. Едва ли е толкова конспиративен въпроса, който повдигаш, но виж-морален да.
. Тоест - народа сам си го създава, защото изпростява. НЕ че е тъп или че го мразя. Народа просто се отчайва.

Сякаш подобни аргументи биха могли да се направят по линията на тайните общества...

« Последна редакция: Април 11, 2008, 11:59:22 am от RedGuy »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #16 -: Април 11, 2008, 12:02:17 pm »
"Самоохулването на българите" е част от натрапваните глобалистки схеми за смазване на българския народ и нация. Вкарват се поредните шаблони и етикети за подобно нещо; например: "бедна държава", "малка държава", "нищо не зависи от нас"; преди време изродът Мартин Карбовски в едно интервю нарече България и Румъния "цигански държави и резерати за таласъми"; "българи татари", "убийци на папата", "терористи", "всички са бивши агенти на ДС", "идеал на българина е Бай Ганьо",

Нарекъл е България циганска държава,защото така е планирано да стане.

"български етнически модел" (това е някакво педерестко определение, което нищо не означава!) и т.н и т.н.

Напротив "Българския етнически модел" е програмата по която ние си отглеждаме бъдъщия враг.

Българския етнически модел е: Част от Циганите крадат ток и не плащат вода и ние го плащаме чрез по-високите такси ,социални помощи кражби и други. Част от Циганките раждат много циганчета без брак,вземат майчинските и ги оставят в детски домове ние да ги отглеждаме с никите заплати големи данъци , скъпи лекарства , за да има и за тях и нямаме пари да раждаме и отглеждаме по качествени и обучени деца.Обучените и образовани млади хора българи , отиват да работят за западните господари.


  В тая програма повече участват скрити чифути (крипто юдеи), които за маскировка носят български имена или се представят за българи; на такива им се дава трибуна за подобни изяви, а също и разни заблудени колаборационисти, които го правят за пари и кариера, да не забравяме и масоните и те са в играта! За повече яснота виж "Протоколите..."

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #17 -: Април 11, 2008, 12:10:25 pm »
 Не съм съгласен с това да индоктринизираш дискурса с "въпросите са излишни". Това е абсолютно според Foucault: контролирай дебата и контролираш участниците. Едва ли не, трябва безпрекословно да се подчиняваме на твоята интерпретация на реалността.

2. Реалния източник, отвъд Хунор от Войните на Тангра, не е известен или откъде Талибанката го е взела. Донякъде тази Програма се приема на вяра.

3. Програмата е толкова обща, че всякаква форма на некомпетентност у политиците или всяка победа на дадена социална група в законодателния процес, или всяко едно негативно социално явление, като настоящото, могат да се обяснят чрез нея - и естествено не без известна доза въображение. И проблема е в това, че зададена по този начин, тази Програма няма как да се опровергае. Тя става всичко и няма начин, по който да се каже, че даденото явление НЕ Е по Програмата.

Затова смятам, че тя е измислена с дадена цел. И единствената цел е да не се даде шанс на податливия индивид на национализма и антисемитизма, да си обясни ставащото около него по друг начин, освен чрез тази Програма. И когато той се убеди и отчая тотално, да пристъпи към някакво престъпление, чувствайки се обречен...


Ред Гай, програмата е направена от мъдри хора ,които имат 2000 годишен опит в тези неща и много всестранни изследвания на психиката на масите.Тя е направена като че ли нещата стават случайно,но не са. Естествено е масон да твърди че програмата е фантазия на болни мозъци и тя да си се изпълнява във всички точки.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #18 -: Април 11, 2008, 15:34:08 pm »
"Талибанката", която се цитира тука е наш проверен човек, на която може да се има пълно доверие! Тя е абсолютно в час за какво става въпрос и има пълната информация по тия въпроси! Бъдете здрави и смело в борбата!.. 8)
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #19 -: Април 11, 2008, 16:10:02 pm »

Ред Гай, програмата е направена от мъдри хора ,които имат 2000 годишен опит в тези неща и много всестранни изследвания на психиката на масите.Тя е направена като че ли нещата стават случайно,но не са. Естествено е масон да твърди че програмата е фантазия на болни мозъци и тя да си се изпълнява във всички точки.

"Мъдри хора" - силно казано за престъпни дегенерати. Просто са хитри и добре организирани, освен това са абсолютно аморални и погазват всякакви закони, освен техните си писани в "Талмуда"!.... :o
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #20 -: Април 11, 2008, 17:18:56 pm »

Ред Гай, програмата е направена от мъдри хора ,които имат 2000 годишен опит в тези неща и много всестранни изследвания на психиката на масите.Тя е направена като че ли нещата стават случайно,но не са. Естествено е масон да твърди че програмата е фантазия на болни мозъци и тя да си се изпълнява във всички точки.

"Мъдри хора" - силно казано за престъпни дегенерати. Просто са хитри и добре организирани, освен това са абсолютно аморални и погазват всякакви закони, освен техните си писани в "Талмуда"!.... :o

Под израза мъдри хора разбирам че са умни,защото глупави там не приемат.
Много добре образовани,защото знаят предварително как ще реагира масата от хора.
Реакциите на народа са изследвани още от времената на фараоните /книгата Фараон/ и продължават да се изследват. Те знаят какво целят и как да го постигнат.
Иначе със всички Ваши епитети съм 100 % съгласен.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Жалко че толкова малко българи се включиха в темата за самоохулването на българите. Надявах се поставяйки тази тема на обсъждане в този форум повече хора да се включат в обсъждането и да бъдат активни в живота си за да се стремят да прекрекратим това самоохулване. Не всеки има нужната интелигентност да разбира нещата в дълбочина,но участващите тук я имат и следва да бъдат по-активни в борбата за нашето оцеляване.

Неактивен a-SalviaLover

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Самоохулването на българите явно съществува и вероятно пропагандата има пръст в това. Спомням си като малък Куку и каналето как плюеха всички политици, а поне за мен ограбването на България (и на българите чрез пирамидални схеми - доста масонско) си е действие на управляващите общества с цел да започне да се изгражда обществото на ново, а не защото такива са българите. А иначее факт, че светът върви към глобализация и етническата принадлежност като цяло вече не е никакъв фактор за успеваемост и развитие. Ако ставаш, си уреждаш живота, ако не ставаш, пропадаш, това е. Премахването на етническата принадлежност не е нещо специално насочено към българите, това е процес, който тече в целия свят. Аз лично съм горд, че съм българин, защото нашата нация е сродна на управляващия елит и стига да изтръгнем лакомията от себе си нямаме проблем да станем част от тях. А който охулва народа си, значи няма самочувствие. Интересно ми е, ибаче, защо след като целия свят върви към глобализация, нашата западна съседка Македония върви точно в обратна посока. Може би нацията им е твърде млада, за да може все още да си позвлоят подкарат обратният курс, който сме поели ние.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Самоохулването на българите явно съществува и вероятно пропагандата има пръст в това. Спомням си като малък Куку и каналето как плюеха всички политици, а поне за мен ограбването на България (и на българите чрез пирамидални схеми - доста масонско) си е действие на управляващите общества с цел да започне да се изгражда обществото на ново, а не защото такива са българите. А иначее факт, че светът върви към глобализация и етническата принадлежност като цяло вече не е никакъв фактор за успеваемост и развитие. Ако ставаш, си уреждаш живота, ако не ставаш, пропадаш, това е. Премахването на етническата принадлежност не е нещо специално насочено към българите, това е процес, който тече в целия свят. Аз лично съм горд, че съм българин, защото нашата нация е сродна на управляващия елит и стига да изтръгнем лакомията от себе си нямаме проблем да станем част от тях. А който охулва народа си, значи няма самочувствие. и етническата принадлежност като цяло вече не е никакъв фактор за успеваемост и развитие.Интересно ми е, ибаче, защо след като целия свят върви към глобализация, нашата западна съседка Македония върви точно в обратна посока. Може би нацията им е твърде млада, за да може все още да си позвлоят подкарат обратният курс, който сме поели ние.

и етническата принадлежност като цяло вече не е никакъв фактор за успеваемост и развитие.

Напротив има едно племе за което етническата принадлежност е единствен фактор за успеваемост и добро развитие.

Интересно ми е, обаче, защо след като целия свят върви към глобализация, нашата западна съседка Македония върви точно в обратна посока.

Може би просто искат да  се развиват по-достойно в бъдъще. Нашите "политици" мекерета на западното масонство просто разбиха и разграбиха България . Затова и държавата ни върви към провал . Българите бягат от България , а се строят джамии и територията ще бъде заселена от други етноси.Мюсюлмани и евреи.



« Последна редакция: Юли 11, 2008, 07:29:53 am от daskala »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Ще се намери решение когато се намери подходящ лидер. Както цар Иваил направи едно време с татарите.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Ще се намери решение когато се намери подходящ лидер. Както цар Иваил направи едно време с татарите.

Загуби си главата и след него имахме татарски цар?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Преди да си загуби главата :D

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #27 -: Август 28, 2008, 14:09:34 pm »
според мен не е от "програмата" (каквато и да е тя), ами е от последиците от "програмата".

тоест, ние сме си виновни, че го допускаме!

п.п. това за циониския конгрес - ако някой може да докаже/покаже съществуването на оригинален източник на това "нещо", което обиколи целия интернет и надъха маса хора.....! ще съм благоарен!

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #28 -: Август 29, 2008, 16:14:09 pm »
според мен не е от "програмата" (каквато и да е тя), ами е от последиците от "програмата".

тоест, ние сме си виновни, че го допускаме!

п.п. това за циониския конгрес - ако някой може да докаже/покаже съществуването на оригинален източник на това "нещо", което обиколи целия интернет и надъха маса хора.....! ще съм благоарен!

Мисля че малко наивно разсъждавате. Когато се създаде определена програма , то за да бъде тя осъществена, се създават определени законови рамки , които ако човек не спазва , нарушава закона. Защо в малка България има над 350 партии. Тези които са създали програмата познават човешките и етническите характеристики и в резултат много партии, много борци за кокала, много направени дефектно закони и след това десетки корекции.Всичко става по съвети или указания на ЧУЖДОТО  масонство , а нашите са дребни изпълнители пионки.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #29 -: Януари 13, 2009, 22:40:17 pm »
"Нарисуваха България като тоалетна в ЕС"; в. "Труд", 13.01.2009 г.

Българската художничка Елена Джелебова, представи родината си като голяма тоалетна чиния в монументален проект в Брюксел. С жеста си тя "се опитва да да предизвика скандал против духовната мизерия, най-вече у дома"......
"Художничката" е представила България като турска тоалетна (тип кенеф - клекало)!
.................................................................

Ето още мнения по темата: http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=5785&hl=

ИСКАМ ПОДОБАВАЩИ И ХУБАВИ КОМЕНТАРИ, КАКТО И ДА ОТКРИЕТЕ АДРЕСА И МЕСТОПРЕБИВАВАНЕТО НА "ХУДОЖНИЧКАТА"!!!  :-X laugh :-\
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
8440 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
41950 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16526 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
7 Отговора
11658 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2008, 23:46:12 pm
от Bibl
1 Отговора
5852 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27