Автор Тема: Конспирацията "Музикален идол"  (Прочетена 20721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #15 -: Април 02, 2008, 15:18:14 pm »
защото всичко това се случва  сега тук и днес :-X и се "наслаждаваме" на ловкото лавиране на всички организации на "сцената" - мога да говоря най - вече за електронната и с цената на извършени глупост без капчица помисъл върху извършеното, продиктувано от наслагваната от медиите гореща тематика "Балканите":

 

 пълен фарс, а тези хора претендират да са най - одухотворените и най - информирани от всички  >:(
« Последна редакция: Април 02, 2008, 15:27:40 pm от AU »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #16 -: Април 02, 2008, 16:42:05 pm »
Ако някой от вас има автентични записи на Орфей, нека да ги рипне на МР3-ки.

Трандев,за мен песните на Орфей са в Родопите. В Родопите е и духът на Орфей.Автентичен запис на юношески ансамбъл "Орфей" можеш да намериш безплатно в интернет, но явно теб тази музика не те интересува.Слушай си чалгата и се кефи. Аз мразя чалгата,защото тя манипулира българския народ и го прави играчка в схемата на Матрицата.


Проблема е да се намери чистата линия  на българите, защото през средните векове, що народ е минал оттук и що секс е хвърлил на местното население. Ненапразно жените са ни красиви.


Не знам ти каква етническа линия имаш, но аз се смятам за чист българин.
Относно красивите ни жени и не само жените, чел съм изявления на грамотни хора,което са били в Афганистан и пишат че там все още има израз "красив като българин". Не съм бил там,но повярвах на израза. Обиколил съм много държави и съм преценил че действително нашите жени са едни от най-красивите.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #17 -: Април 02, 2008, 16:51:11 pm »
Относно красивите ни жени и не само жените, чел съм изявления на грамотни хора,което са били в Афганистан и пишат че там все още има израз "красив като българин". Не съм бил там,но повярвах на израза. Обиколил съм много държави и съм преценил че действително нашите жени са едни от най-красивите.


ами че Трандев ти каза същото  :-X

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #18 -: Април 02, 2008, 19:07:21 pm »

Трандев,за мен песните на Орфей са в Родопите. В Родопите е и духът на Орфей.Автентичен запис на юношески ансамбъл "Орфей" можеш да намериш безплатно в интернет, но явно теб тази музика не те интересува.Слушай си чалгата и се кефи. Аз мразя чалгата,защото тя манипулира българския народ и го прави играчка в схемата на Матрицата.

Хехехе, откъде знаеш песните на Орфей!

Кой ти е казал че аз слушам чалга бре, но щом 90% от българите я слушат, няма причина тази музика да не се нарича българска.

Между другото за коя част на Родопите, казваш че са чистокръвни българи. ???

За Афганистан не знам, но за Италия съм чувал нещо друго, с голямо неудоволствие споменавам този факт.


« Последна редакция: Април 02, 2008, 22:34:01 pm от Trandev »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #19 -: Април 02, 2008, 21:56:27 pm »
Кой ти е казал че аз слушам чалга бре, но щом 90% от българите я слушат, няма причина тази музика да не се нарича българска.

Това е най-леймърското изречение в целия хнет.
« Последна редакция: Април 02, 2008, 21:59:16 pm от H. »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #20 -: Април 02, 2008, 22:18:47 pm »
Кой ти е казал че аз слушам чалга бре, но щом 90% от българите я слушат, няма причина тази музика да не се нарича българскал


Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #21 -: Април 02, 2008, 22:24:50 pm »
Кой ти е казал че аз слушам чалга бре, но щом 90% от българите я слушат, няма причина тази музика да не се нарича българска.

Това е най-леймърското изречение в целия хнет.

Ламер на български не е ли лаик  8)


Хехехехе - неудобна истина, но истина. Това е да стоиш в гората и да не я виждаш, приятелю. Така както велики възрожденски песни са били любовни турски, така и след сто години някой самопровъзгласили се разбирачи, ще обясняват, че дадени песни от сегашната чалга са преки наследници на Орфеевата арфа.

Гадното на колективното мислене е това, че то определя посоката и правилата. Когато сред 1000 луди ти си нормалният, от тяхна гледна точка дали не е обратно. :P

Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи :D :D :D

П.П. Ало Джедая - не разбирам, Кен ли :D ;D ;D
« Последна редакция: Април 02, 2008, 22:29:00 pm от Trandev »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #22 -: Април 02, 2008, 22:32:03 pm »
Да... :-\ Обмислих ситуацията и преценявам да не пиша повече в тази тема :P
« Последна редакция: Април 02, 2008, 23:16:38 pm от H. »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #23 -: Април 02, 2008, 22:46:17 pm »


Кой ти е казал че аз слушам чалга бре, но щом 90% от българите я слушат, няма причина тази музика да не се нарича българска.


 господин Трандев, за пореден път забелязвам желание "запалих огъня, вижте как всички ми се вързаха", безпредметно е.
 а това колко чалгата е фолклорна музика, мога само да кажа, че има разлика в постройката на ритмите, за текстовете няма да изобщо какво да спорим. Четете повечко по история. :-X

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #24 -: Април 02, 2008, 23:00:57 pm »
Всякакви такива предавания са ми отвратителни. Разни викторинки за много пари с помпозно оформление и "сериозни" послания или т. нар. кастинги за млади таланти, които улавят младите хора с талант в мрежите си, претопяват ги за нуждите си, а после им дават фалшивото усещане "за успех", каквото и да значи това. Всичко е боза.
Журито на такива предаванийца естествено е под всякаква критика.Пък и какво ли друго може да бъде?!
А тези малоумни рефрени, които се повтарят през цялото време" Защото това е...Мюзик айдъл.

Омаскариха и омагариха(справка- снимката горе)народа!!!
Ако живеех сама, досега да съм метнала телевизора през балкона. / Това съвсем буквално го казвам. :P/

П.П. Напоследък даже и музика не слушам. Не се знае, какво ще ми пробутат с нея. ;)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #25 -: Април 04, 2008, 00:51:31 am »
Не е случайно че в журито на музикален идол няма нито един свестен българин.
Погледнати от дясно на лево виждаме един комплексиран българин охранен като прасе. Следва туркиня,следва арменец. Следва живеещата и работеща в Германия не знам от кой етнос е,но тя има мироглед и манталитет на германка.

Хехехех, това кърти мифки.
 :D :D :D
Добре пеят хората.
Те хубаво пеят, ама чалгии ;D  2/3 чалгии мазни ;D ;D ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #26 -: Април 04, 2008, 08:27:53 am »
Това не е истина, от целия финален тур само една вечер беше посветена на чалгата и в интерес на истината участниците изобщо не бяха очаровани да я изпълняват.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #27 -: Април 04, 2008, 13:09:45 pm »
ако трябва да бъда честен, аз това дори не го гледам, но проблема си е налице със Поп - Фолка  >:(

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #28 -: Април 04, 2008, 13:12:08 pm »
АУ, какъв ти е проблема. Всеки слуша това което иска.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Конспирацията "Музикален идол"
« Отговор #29 -: Април 04, 2008, 13:18:34 pm »
АУ, какъв ти е проблема. Всеки слуша това което иска.
ами да всеки има право на избор, но после защо това така защо иначе онова, мисля, че от време на време слагам мнения които показват гледната ми точка. Сега само ще добавя, че Астрономическата Еднициа е със сменен псевдоним, ако това има значение. Твърде дълго е за обяснение и ще ми отнеме много време да обяснявам кое как и защо.  ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
8440 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
41959 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16528 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
7 Отговора
11660 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2008, 23:46:12 pm
от Bibl
1 Отговора
5852 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27