Автор Тема: План “Баязид"  (Прочетена 27393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: План “Баязид"
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2005, 22:00:31 pm »
За гласовете съм прав. Не съм казал, че абсолютно всички са били изнудвани. Имало е хора които са си отишли и са гласували по свое желание. Но голяма част са били изнудвани и заплашвани. Да те питам, щом като АТАКА разпалва етническите проблеми какво предлагаш да направим? Да седим и да си траем докато мангалите плячкосват селата, изнасилват и убиват старци "за две кокошки"? Това вече е ежедневие в много села. Да ги оставим да си разиграват коня и да се държат все едно са повече хора отколкото ние? АТАКА, ако вземе властта няма да тръгне да коли и беси мангалите, ще има промени в законите и всеки ще си понася каквото е заслужил. А за малцинствата наистина тези хора са българи с ислямска вяра. Има и турци, но те са значително по-малко отколкото ги изкарва Турция. Помаците са българи с ислямска вяра.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2005, 22:35:43 pm »
а сиктир бе  ;D
в българският има едно огвомно количество турски думи  :o за които предполагам голяма част от вас даже и не предполгата

я да изредя малко от тия дето ползваме всеки ден по много пъти без да се замислим даже

чанта
чаршаф
тенджера
кибрит
шише
бакалин
дирек
каймак
кания
кяр
сачак
патлак
файда
кебап
адаш
кеф
комшия
кусур
кюфте
рахат
чорба
....... и мн. др

кадаиф, лукум, баклава, халва ... това са все турки десерти


според мене конспирацията за плана Баязит е пълна глупост.

1. ние имаме толкова много турцизъм в българия, че от повече не виждам какъв смисъл ви имало
2. държавните граници на България са 100% ясни и там няма никакви търкания с която и да е наша съседка

май по скоро трябва да се замислим какъв е бил смисъла да бъдат накрани българските мюсулмани да се чувстват турци?
Мене ми е все тая кви са - ама съм сигурен, че в Турция ги имат за пришълци и чужди. И в България не са си в къщи ... те страдат не ние, ние псуваме само че ДПС е стъпило яко във власта ама за това пак сме си виновни ние, че не ходим да гласуваме

Поздрави
Атила
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Re: План “Баязид"
« Отговор #32 -: Октомври 20, 2005, 10:45:40 am »
Атила виж за това си прав--- каква беше ситуацията: през 1989 тука не се чувстваха у дома защото им викаха турци, бягайте в Турция; отидоха там, а там им викаха бългаги (тук там и гяури)...

asdfghjkl - човече разбери го, никой не е бил насилван да ходи да гласува нито пък е бил заплашван...
на хората им беше дадена възможност да отидат безплатно да гласуват и те отидоха с тази цел и това беше добра
възможност да отидат безплатно до България и да си видят роднините...разбираш ли къде е работата...
хиляди го направиха за това....

Българи са помаците - те са българи с мюсюлманската вяра....
ВАЖНО - и не знаят турски.....

А турците са си турци - с мюсюлманска вяра и най-важното говорят турски...

Ето кои са българи накарани насила да си сменят вярата преди векове, и ето кои са си турци...

За циганите си прав asdfghjkl - но след едно изказване на г-н Сидеров: "...най-добрия турчин е мъртвия турчин..."
ти как мислиш дали този човек е справедлив и ще въведе закони и всеки ще си получи заслуженото...
според него наистина всеки ще си получи заслуженото: особено българските турци...жив няма да остане...
ето затова имам предвид, че ще валят бомби и ще стане като в Сърбия...
тогава много ще съжалявате, че сте гласували за него....

asdfghjkl Разбираш ли, ти си прав за циганите, които плячкосват и т.н. убиват бабички...
Дай ми обачв една статистика, колко от убийствата например от селата са извършени от цигани, турци и българи...знаеш ли че в лудогорието (североизточна б-я) има цели села с турци, които бачкат яко на нивата и хранят сигурно 1/4 от българия (ниви с жито, слънчоглед и т.н.) и повярвай ми в тези села се краде и убива много по-малко отколкото в села с циганско и българско население.
И ще ми разправя оня от статията, че тръгнали хората да правят вилает около Дунава, абе те хората едвам връзват двата края ти ми говориш за възстания и за строеж на джамии...(чак ми става смешен)
ами нали ако заминат всички турци(до един)... няма да останат хора по селата и б-я да си призная ще има големи затруднения в изхранването, защото няма да има хора в селата които да приберат житото (в буквалния смисъл на думата). Мислиш, че големите "пичове", които се правят на много отворени от София, Пловдив и т.н. ще се вдигнат да орат и сеят ли....

относно циганите:
не казвам да не хващат цигани, хвани го и го затвори...това си е работа на полицията, не на Сидеров...
искаш да ми кажеш, че като дойде Сидеров и полицията ще започне да си върши работата и да залавя циганите, които убиват бабички за две кокошки? силно се съмнявам....разсъждавай малко по зряло....и глобално

а ще хване ли кредитните милионери, ще спре ли групировките, ще спре ли корупцията....
не се залъгвайте, че видите ли един човек като дойде на власт и ще оправи всичко с магическа пръчица...
така беше и в началото на демокрацията, така беше и като дойде царя...
вземете си поука най-накрая

ПС - а между другото прочетох статията..... както си и знаех, той е един от поредицата "учени" които винаги търсят под вола теле....
Правя аналогия със следното: този, човек, който ми говори за това как има план българия да бъде потурчена и т.н. е все едно да чакаме края на света... едни казваха 2004, сега стана 2006, чувам че се говори и за 2012....

постоянно се говори за това нещо... а както виждаш от 1878г. българия не беше потурчена, но за сметка на това, нашите управляващи (било българи от София, било руснаци от москва 1945.) ни докараха до просешка тояга...
и повярвай ми, турция и българските турци най-малко са виновни за сегашното ни състояние...
не знам вечно тук се говори за това как някой искал да ни завладее, как сърбия ни взела територии на запад, как имало малцинство в сърбия, как македонците били българи, и македония била наша територия, как гърция ни била взела територии, турция също, да не говорим за румъния която също ни взела територии....
това си е балканска черта на всеки народ тук, и така ще си бъде и докрай... и докато хората на запад бачкат яко да си изградят бъдещето, ние сме заврели глави в учебниците по история и се тюхкаме, видиш ли този какви територии ни е взел, онзи какво ни е взел...

е не е ли време да престанем да гледаме в купичката на другите....
а и между другото, ние със 111 000 кв. км не можем да се оправим(т.е. не можем да управляваме държава от 111 000 кв км. като хората), та камо ли да станат например 200 000. И кво като си вземем тези територии, да не би положението ни ще се оправи??

поправете ме ако греша...


аре
рИспеКт
Еон

« Последна редакция: Октомври 20, 2005, 11:02:20 am от Eon »

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #33 -: Октомври 20, 2005, 17:57:18 pm »
Цитат
поправете ме ако греша...
сбъркал си темата относно циганите ... аз съм пуснал една за етническото напрежение което ни се набива от медиите в главите.
Циганите били крадливи и онакива ... а ние българите да не сме по-малко. Цялата държава окрадоха а седнали да ми сочат циганите с пръст.
... към това цялото идва и всекидневното раздухването от медиите кво и каде мангалите направили

е как няма да има напрежение .. а това че живеем в условията на партизанска война в градски условия никой не го притеснява - стрелят се, взривяват се, шофьорите са като камикадзера ... а мангали те ни крадяли ... пълна глупост

Аз предлагам да приключим за сега темата "Баязид" - няма какво да дикутираме на този етап повече
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: План “Баязид"
« Отговор #34 -: Октомври 21, 2005, 01:24:33 am »
Атила, ако позволиш ще може ли да отговоря на Еон? Такова нещо за турците не знам да е казвал. То какви ли реплики не му приписваха "Циганите на сапун" и други подобни. Волен никога няма да тръгне да заличава мангали и турци както ти казваш, не е такъв човек. И не можахте ли да разберете, че АТАКА няма нищо против помаците, а срещу тези които се водят, че ги представляват-ДПС. Не съм казвал, че в градовете където преобладават помаците има голяма престъпност. Те са кротки и както казваш изключително работливи хора. Говорех за забутаните села където се настанява цигански катун и почват мизериите. Такива примери има десетки. Ти казваш, че циганите са проблем на полицията. Така е, но тя не си върши работата, понеже така е наредено и мангосите ги подкрепят от вън. Казваш, че Волен ако дойде на власт няма да успее да се справи с проблемите. Но съм сигурен, че поне ще опита и ще го направи така, че да помогне на България. За разлика от сегашните управляващи които само тъпчат гушите. Като не ти харесва политиката на АТАКА, какво предлагаш да правим? За кого да гласуваме, какво да предприемем за да излезем от калта? Засега АТАКА за мен е единственият приемлив вариант на управляващата върхушка. Поздрави.  ;)
« Последна редакция: Януари 22, 2007, 02:45:39 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Re: План “Баязид"
« Отговор #35 -: Октомври 21, 2005, 15:32:46 pm »
asdfghjkl :))

Съгласен съм с теб:) Обаче циганите не са проблем на полицията, щото ако беха техен, трябваше на всеки 15 метра да има двойка полицаи. А те са така само на посещение отгоре:( По Цариградско шосе са през 20 метра като идва някой висш. Циганите са си национален пробелм, именно защото станаха много и правят пакости. Те са повече и политически проблем, знаете какъв електорат могат да бъдат, ако са подобаващо нахранени и напени :)))) Превръщат се в средство за контрол над българите !!!

Оберон

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: План “Баязид"
« Отговор #36 -: Октомври 21, 2005, 16:11:48 pm »

поправете ме ако греша...


Никак не грешиш, дори напротив.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #37 -: Октомври 22, 2005, 10:41:31 am »
@qasdfghjkl - отвори си очите и не пиши врели некипели.
Цитат
Говорех за забутаните села където се настанява цигански катун и почват мизериите. Такива примери има десетки.
А колко българи са стреляли по други такива? - става почти всеки ден
Мутрите кви са - нима цигани?!?!? ... колко мизери са направили и колко хора са разтоварили и разгловили.
Колко българина в сравнение с циганите карат пияни и правят катастрофи и убиват хора? - проста статистика
Кой краде коли и разни неща от колите - нима цигани ?!? ... да ама не - български бандюги
Дрогата кой я продава - нима цигани ?!?!? .. а кой я внася и разпорстранява !?!?!
Кой окраде България - разни политици всички нецигани (Костов май е изключение)

Мокри поръчки, рекет, дрога, проституция, кражби от апартементи и коло, кражба на коли, изнудване,  ... и тн. Това са все облати дето само българи действат !!!
Или с други думи - монопола върху престъпността в България е в български ръце

... а ти се седнал да се вайкаш за набезите на циганите в някакво забутано село ?!?!??
събуди се и си отвори очите кво става около тебе и не се опитвай така лесно да хвърлиш вината за всичката мизерия в България върху циганите.

Относно малцинствата - разбира се че има българско малцинство в Турция както има и турско в България. Това е напълно нормално около границите на 2 държави и го има навсякъде по света.

Поздрваи
Атила

п.с. "Циганите на сапун" ... бе мене ако питате може и на асфалт  :D ;D >:( 8) ::) :) ;) ... ама те не са съществото на проблема.
« Последна редакция: Октомври 22, 2005, 13:59:59 pm от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: План “Баязид"
« Отговор #38 -: Октомври 23, 2005, 03:54:20 am »
Атила, прав си, но нали все от някъде трябва да се започне. Ако се оправи проблема с мангосите, следващите са наред.
П.П. И между другото Доган, може да е бил от ДС, но сега служи на Турция и постоянно им донася вътрешна информация за България.
« Последна редакция: Октомври 23, 2005, 03:57:30 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #39 -: Октомври 23, 2005, 12:51:42 pm »
Цитат
Ако се оправи проблема с мангосите, следващите са наред.
Рибата се вмирисва от към главата и ако решиш да и режеш опашката няма да има никакъв резултат.

Доган носа информация на Турция която и колкото му подадът/разрешат нашите. Защо милиш няма друга партия която да обединява части от турското малцинство? Един двама се опитаха и ги заняма. Че прави делавери и крадне е яасно ама кой от политиците на подобни постове не го прави.

Знаеш ли какво е мотото на илуминатите => Теза, Антитеза, Синтеза
... сега се огледай и ще намериш Атака, ДПС, Пресата дето раздухва циганските набези .... очаквайте в скоро време синтезата
« Последна редакция: Октомври 23, 2005, 12:53:38 pm от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: План “Баязид"
« Отговор #40 -: Октомври 24, 2005, 02:13:52 am »
Донякъде си прав съгласен съм с НЯКОИ неща. Поздрави.  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re: План “Баязид"
« Отговор #41 -: Октомври 24, 2005, 11:38:03 am »
Атила, ако позволиш ще може ли да отговоря на Еон? Та, Волен е много добър познат с майка ми. Такова нещо за турците не знам да е казвал. То какви ли реплики не му приписваха "Циганите на сапун" и други подобни. Волен никога няма да тръгне да заличава мангали и турци както ти казваш, не е такъв човек. И не можахте ли да разберете, че АТАКА няма нищо против помаците, а срещу тези които се водят, че ги представляват-ДПС. Не съм казвал, че в градовете където преобладават помаците има голяма престъпност. Те са кротки и както казваш изключително работливи хора.

ASDFGHJKL - прочети внимателно какво пиша, аз ти говоря за турци, а ти ми говориш за помаци и цигани....
тук дискутираме турците в България, а не помаците и циганите;

относно репликите: "баща ми е чул репликата от ТВ, лично произнесена от него..."
Казваш, че Волен ако дойде на власт няма да успее да се справи с проблемите. Но съм сигурен, че поне ще опита и ще го направи така, че да помогне на България. За разлика от сегашните управляващи които само тъпчат гушите. Като не ти харесва политиката на АТАКА, какво предлагаш да правим? За кого да гласуваме, какво да предприемем за да излезем от калта? Засега АТАКА за мен е единственият приемлив вариант на управляващата върхушка. Като намериш по-добър вариан, обади ми се. Поздрави. ;)
ами да дойде на власт и него ще видим, като видя реални резултати тогава ще повярвам...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #42 -: Октомври 24, 2005, 15:03:24 pm »
еххх еоне,

на мене лично са ми говорили на турски в Министерството на Горите и Земеделието (в България не в Турция) и съм чувал от хара, че там много често могат да се чуят реплики от сорта на гяур и тн.

Ако дойдат Атака на власт ще им се стъжни на малцинствата - и това е така.

Теза, Антитеза, Синтеза - нокога не забравяйте това независимо коя страна подкрепяте !!!
Това не трябва да се случва!!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Re: План “Баязид"
« Отговор #43 -: Октомври 24, 2005, 15:31:08 pm »
хехе ;D
ами "намекни" им да не ти говорят...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: План “Баязид"
« Отговор #44 -: Октомври 24, 2005, 16:46:50 pm »
хехе ;D
ами "намекни" им да не ти говорят...
Това и направих - гласувах за Атака, и на Волен "намеците" ги знаете всички
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
6 Отговора
7968 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2006, 18:07:56 pm
от viryska
4 Отговора
6998 Прегледи
Последна публикация Октомври 26, 2005, 13:27:44 pm
от Атила
3 Отговора
4548 Прегледи
Последна публикация Ноември 21, 2005, 13:43:53 pm
от Eon
3 Отговора
9140 Прегледи
Последна публикация Януари 23, 2006, 00:44:55 am
от Дъвиан
0 Отговора
2878 Прегледи
Последна публикация Юли 23, 2006, 05:17:03 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27