Откъде да започна....
1. Гравитационното поле е резултат от взаимодейстието между две области на пространството с различна плътност и представлява градиент от еквипотенциални повърхнини с разлчна плътност.
Тц.Плътността не влияе на гравитацията.Влияят масата и ускорението....
2. Разликите в плътноста на пространството-вакуума са еквивалентни на изкривяване на пространството.
И отново тц. Плътността е количеството частици на единица площ.Изкривяването на пространството е следствие от гравитацията.Тука поне имаме известна последователност между тази и горната точка
3. Пространството-вакуума във и около материалните обекти и частици е с понижена плътност спрямо този в далечния космос.
Не трябва ли да е обратното?
4. Материалните тела които са с по-ниска плътност от тази на околният вакуум-етер се отблъскват от него към областите с по-ниска плътност, тоест към другите материални тела и частици – това е същноста на гравитационното привличане и взаимодействие между телата.
Физика 6-ти клас.
5. Когато едно материално тяло се намира в гравитационно поле то се движи равно-ускорително като скороста му може да расте безкрайно, доколкото няма други противопоставящи му се сили.
Това означава,че всеки обект на Земята може да постигне свръхсветлинна скорост...Санитаар!
6. Тяло(космически кораб) което се намира и движи ускорително в гравитационно поле създадено от него или в гравитационното поле на друго тяло, реално се намира в покой спрямо това поле и ускорителното му движение е индентично на инерция, тъй като тялото неизразходва енергия(реактивна) за да се движи и ускорява, ако и да би изразходвало енергия за поддържането на несиметрично(нехомогенно) гравитационно поле около себе си.
Ахааа,ясно! Аз досега си мислех,че като се прбирам до вкъщи се движа спрямо Земята,и си въобразявам че всъщност се изморявам докато го правя...
7. Всяка материална частица и тяло имат собствено гравитационно поле около себе си което е хомогенно и симетрично разположено и балансирано в пространството около тях.
Не точно.
8. Ако симетрията на гравитационното поле на едно тяло се наруши , то независимо от големината на това тяло, то ще се задвижи ускорително в посоката на по-ниска плътност на гравитационното поле – посоката на по ниска плътност на вакуума(посоката на кривината на пространството).
отново тази плътност във вакуума...
9. Центъра на тежеста на едно тяло е центъра на симетрия и покой на това тяло и собственото му гравитационно поле спрямо околното пространство.
И отново не...за да има център на тежеста тялото трябва да е ВЪВ гравитационно поле т.е. да има къде да тежи
10. Гравитационното налягане на околния вакуум-пространство е строго насочено в посока на центъра на тежеста на материалните тела и частици.
гравитационно налягане?

11. При несиметрично гравитационно поле около едно тяло, центъра на неговата тежест се измества към повърхноста му , като интезитета на ускорителното движение на тялото(антигравитационната сила) в пространството зависи от величината на изкривяването-изместването на този център.
Несимтрично гравитационно поле? Ускорителното движение НЕ Е антигравитация.Ускорителното движение НЯМА интензитет.Ускорителното движение не зависи задължително от гравитацията.Зависи от системата в която се намира движещото се тяло
12. Независимо от ускорението с което се движи едно транспортно средство (гравитолет) , то всяко тяло или човек в него се намират в безтегловност, тъй като се намират в собственото си изкуствено гравитационно поле и всички са с еднакво изместен център на тежеста и се намират в една кривина на пространството.
Да казвам ли за ускорението,да не казвам ли...
13. Реално , един гравитолет се движи на гребена на собствената си изкуствена гравитационна вълна.
Реално огледнато(това още в началото трябваше да го кажа) антигравитацията,като такава е противоположна на гравитацията..съответно един гравитолет ще се изстреля от Земята и ще застане на неприятно далечна от нея точка,на място където околните грав-полета ще се уравновесят и апарата ще си виси там.От си8лата на анти-гравитацията ще зависи само скоростта
14. При реактивно движение в пространството съществува ограничение в скороста, тъй като движението е най-вече спрямо пространството(вакуум-етера) който има определена плътност и съпротивление което се проявява при ускорително движение на реактивен принцип.
виж това е вярно.Границата е с.
15. При гравитационно движение в пространството(с гравитолет) , не съществува ограничение в скороста, тъй като гравитолета е в покой(инерционно състояниие) спрямо собственото си гравитационно поле.
но не е спрямо околните.И гравитацията няма да повлияе на скоростта на светлината.
16. При реактивно движение , центъра на тежеста е изместен в посока обратна на движението, вследствие на налягането на насрещната вакуум-етерна среда.
17. При гравитационно(активно) движение , центъра на тежеста е изместен в посока на движението(областта с ниска плътност).
ако ми го обяснят как става.
18. Релативистичните ефекти и парадокси при скорости близки до светлинната не съществуват при активно гравитационно движение, тъй като те се пораждат eдинствено от съпротивлението и взаимодействието на пространството(вакуум-етера) спрямо реактивно движещото се тяло при конвекционалните двигателни системи!
Това НЕ Е ВЯРНО.Имаме поле движещо се с близка до светлинната скорост.Всичко в това поле,както исамото поле си подлежат на нормалните ефекти,.Не ме карайте да вадя големите книги
19. При гравитационно(активно) движение, взаимодейстието на гравилета с пространството е ускорително (като на тяло движещо и привличащо се към планетната повърхност).
Това ми звучи като неприятен сблъсък със Земята
20. Единствените парадокси при гравитационно движение могат да бъдат единствено зрителни(светлинни) доколкото биха се появили такива.
по-горе
21. При гравитационно движение не съществуват аномалии по отношение на времето, тъй като те са резултат от реактивното взаимодействие между пространството(вакуум-етера) и реактивно движещо се тяло(ракета).
.
не,не и не....времеви аномалии няма да съществуват ако гравитационното поле неутрализира действието на скоростта,демек преживяването ще е смазващо(буквлно)
24. Електромагнитното взаимодействие между материята и пространството(вакуум-етера) е реактивно взаимодействие.
25. Електомагнитното и електрическото взаимодействие около елементарните частици взаимно се балансират така че частиците имат постоянна скорост на въртене.
.
абе аз ли нещо се лъжа или електрично и електромагнитно са едно също?
26. Масата е резултат на гравитационното-активно взаимодействие между материята и пространството и налягането между тях.
27. Теглото е функция на реактивното-ускорително взаимодействие между материята и пространството. Инертноста на етерната субстанция в телата спрямо тази около тях и тяхното взаимодействие.
.
теглото е функция на масата и гравитацията(ускорението)
Що се отнася до скороста на светлината то смятам че масата на телата расте само при реактивно движение , и то най вече спрямо околното вакуумно пространство в което се намират но не и при гравитационно-активно движение при което едно тяло(гравитолет) е в покой спрямо собственото си и обкръжаващо го гравитационно поле. Всъщност ако има някакво възможно ограничение по скорост, то смятам че ще зависи единствено от скороста на разпространение на гравитационна вълна, но и тя зависи от плътноста на вакуумната среда, а смятам че тя е доста голяма извън слънчевата система за разлика от плътноста в нейните рамки. Допускам че и такъв предел не би бил бариера, тъй като гравитационното движение, сила и ускорение зависят преди всичко от гравитационния градиент на вакуумната плътност или кривината на пространството в който се намира един обект - гравилет.
СЛЕДВА...
[/b]
За това ще кажа само че и гравитона се движи със скорост С като всяка елементарна частица
Ако трябва да дадем определение за гравитацията и антигравитацията в най буквалния смисъл то е : Гравитацията е привличане между материалните обекти а гравитационното поле е област на по ниско вакуум-етерно налягане между тях отколкото налягането на вакуум-етерната среда(субстанция) от външната им периферна област. Добър е паралела за сравнение с две тела обтичани от флуид(въздух или течност)- те се пивличат. Два паралелни листа хартия се привличат когато между тях има въздушен поток. При торнадо или какъвто и да е въздушен вихров поток , телата около него се привличат към центъра му и се засмукват от него и още много подобни аналогии има.
само че това не е гравитация а разлики в налягането.
А сега определението за Антигравитация: Антигравитацията е отблъскване между два материални обекта а антигравитационното поле е област на по високо статично вакуум-етерно налягане между тях в сравнение с периферната им външна област.
Значи като доближа два еднакви полюса на два магнита имаме анти-гравитация?
Интересното е че експерименталните резултати показват че антиматерията също се привлича в гравитационно поле и към Земята което е и предсказумемо в този аспект че разликата и от материята е само в разликата в електрическия заряд.
логично