Автор Тема: Разговори с извънземни. Транскрипции.  (Прочетена 15854 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #105 -: Април 16, 2022, 12:23:49 pm »
Във връзка със статията за мавзолеите, самият Путин казва,че Ленин е архитекта на Украйна.

https://www-interfax-ru.cdn.ampproject.org/v/s/www.interfax.ru/amp/823520?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#amp_tf=%D0%9E%D1%82%20%251%24s&aoh=16501002891818&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.interfax.ru%2Frussia%2F823520

...Вметнах в една друга тема, за символиката на Двуглавия орел ( Герб на Русия), месопотамски символ - на борбата между Ахура Мазда и Ариман ( технологиите).
Щайнер, също казва че машините ще бъдат управлявани от мъртъвци. Или може би душите им впрегнати в машини.... Двуяко, като главите на орела.
Глобалистите, също следват този принцип . Само, че те са се напълно ориентирали към едната глава на технологиите и машините и изкуствения интелект.

 


« Последна редакция: Април 16, 2022, 12:49:12 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #106 -: Април 16, 2022, 13:33:46 pm »
Окултен пример:

Мавзолея на Георги Димитров

Тялото на първия български комунистически лидер остава в мавзолея до август 1990 г., когато то е кремирано и погребано в Централните софийски гробища. Мавзолеят е взривен края на август 1999 г. по заповед на строителния министър от правителството на СДС Евгений Бакърджиев. Първата детонация (в присъствието на министър-председателя Иван Костов и кмета на София Стефан Софиянски) не успява да събори сградата и са необходими няколко експлозии от 21 до 27 август, когато най-сетне тя рухва.

Окултен резултат:

Всички се ориентират към Запада.
Към американските бази за защита ..към вносът от запада на зърнени храни и ресурси..
Днешното НС, постоянно повтаря едно и също, все едно е слято в симбиоза със Запада .

Резултат:

 Символ:  Двуглав орел -

Пази се и от Изтока и от Запада.

- всички са хищници.

.....
p s.

В много от символиката на държавите съпътстваща националната им сигурност са показани " национални гербове" в които присъстват животни - хищници...Ако не е орела на птиците ...то се появява " Лъва
изтребител на малките и спокойни видове в саваните .."....





« Последна редакция: Април 16, 2022, 14:07:26 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #107 -: Април 17, 2022, 13:13:38 pm »
Цитат
  Точно този вид езотеристика на мен ми е досадна,но има смисъл да се представят такива за обсъждане,заради винаги наличните евентуални нови читатели.Примерно,бих предложил такава гледна точка - с ченълинги от Светлите Сили,разни Крайони и Ащари се занимават не само от ЦРУ,а и от ГРУ.
   

Направо се изприщвам от подобен вид езотеристика, както се изразяваш, поради неприкрито двуличие и лицемерие на носещия посланието в кавички. Вниманието ми привлече не толкова съдържанието, отколкото човекът, който го превежда, и честно казано не мога да си обесня как така Стойчев от върл изследовател на бг историята се е нахакал в тоя псевдоезотеричен киреч.
Иначе относно съдържанието, оно очевадно е съшито с бели конци. А с откровението кой и защо е пуснал демоните тук, направо избиха рибата.
Според мен в цялата тая история има намесен изкуствен интелект, само дето още не съм сигурен откъде се е пръкнал и каква му е ролята. Имам само предположения.

п.п.
Междудругото Стойчев ,бидейки отявлен дъновист първи "призна" водещата роля на Дънов в управлението на бялото и черното братства.
« Последна редакция: Април 17, 2022, 13:25:00 pm от paci1 »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #108 -: Април 18, 2022, 21:56:33 pm »
Цитат
. Примерно,бих предложил такава гледна точка - с ченълинги от Светлите Сили,разни Крайони и Ащари се занимават не само от ЦРУ,а и от ГРУ. 

С ченълингите се занимават точно тези, както и с далечното виждане.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #109 -: Април 18, 2022, 23:03:53 pm »
Някога един мой близък ме попита и провокира?;
Какво наричаш извънземни?...Това са духове..
Ами да Духове са !
Ако изкуствения интелект не ги е засегнал ... :)...с технологиите  да се превърнат в извънземни.



« Последна редакция: Април 18, 2022, 23:09:15 pm от Noris »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #110 -: Април 26, 2022, 05:43:31 am »
Пацо, ама то кое не е изкустен In - Tell - Act? :) От ден 0 смучеш гориво, за да манифестираш собствената си смърт!

Ония с ченълигите май не са ти привлякли вниманието, а са ти го отвлякли. Сигурно поради липса на въображение не можеш сам да си представиш какъв трябва да бъде света, който по право (рождено) ти принадлежи. Що да не се съгласиш с бълнуванията на няколко милиарда и.....  :XXX: Демонстрираш слаба имунна система, или така ми се струва.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #111 -: Април 26, 2022, 23:31:50 pm »
Айде щом си толкоз начетена, да си свалиш масчицата и да ми изясниш това какво/защо е.
Ама без да ми клинчиш.

П. П.
Имунната ми система си е наред и псува яко. Гледай си твоята.

П. П. 2
Хоумър, интересува ме и твоето мнение относно видеото.
« Последна редакция: Април 26, 2022, 23:46:33 pm от paci1 »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #112 -: Април 27, 2022, 11:07:14 am »
Паци,на това видео попаднах вчера през деня,но не го гледах цялото,а само на фрагменти,цъкайки по времевата лента.
Сега гледах малко повече - изглежда това е гавах - колектор-ретланслатор(според автора).Онкологичен център с парк,но атмосферата е някак нездрава.И е на блатиста местност,което може би не е добре за енергетиката на човек.

Пишат в коментарите,че и на други места в Русия има подобни "паркове".Близо до моргата има павилион да го кажа,за шашлици или барбекю,както го нарича една коментираща и пише,че ѝ е неудобно да попита откъде е месото за барбекюто в близост до моргата.
Иронизира според мен,макар че знае ли човек...

Не ходите дети туда.(Не ходете там,деца).

Сила вам и добра.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #113 -: Август 08, 2022, 10:17:24 am »
Тия дни направих този превод и реших да го споделя,понеже до голяма степен съм съгласен,в смисъл,намирам го за валидно на земно ниво дори без всякакви извънземности.Реших,че е по-добре да не насичам процеса на четене с мои (за)бележки,затова ще коментирам по-късно,но ако има читателски коментари,ще ми бъде интересно да ги прочета.

Хората и отговорността - Чат с Athena Swaruu (Извънземна комуникация)

Източник:
https://swaruu.org/transcripts/humans-and-responsibility-chat-with-athena-swaruu-extraterrestrial-communication

Първоначално на испански ,4 февруари 2022 г.

Робърт: Вчера на живо някой ми каза: „Ти създаваш нова религия и отново обвиняваш човечеството“. Затова попитах: "Кой е виновен за това, което се случва на Земята? Алфа Кентавър?"

Swaruu X (Атина): Да, да. В това отношение, да. Като разширена тема би било много обширно. Също така е възможно.

От един или друг ъгъл може да е вярно, въпреки че нямате намерение да го превръщате в религия. Освен това истинските религии могат да бъдат създадени само от Кабала, останалите са просто странни секти, обречени на провал.

Обвиняването на човечеството... това е опростяване,идващо от  някой, който не е анализирал ситуацията, която е много сложна и са необходими много умствени ресурси, за да се разбере какво се случва, защото на първо място човечеството несъмнено е жертва. Но от друга страна, всичко е създадено от тях като индивиди и като колектив. И го създават в зависимост от нивото на тяхното съзнание.
Но що се отнася до това, което ни засяга тук, повечето хора смятат, че причината за всяко нещо е само една, когато (всъщност) е сложно и заплетено.

Да, те са жертви, би било ужасно да не го приемем, така че ние не обвиняваме никого в смисъла, който този човек визира. Но дори и така, те са виновни от най-разширената гледна точка (тази фраза вече е идиом) и от тази разширена гледна точка всичко се генерира.

Човечеството все още поддържа детски манталитет, като иска всичко да бъде решено вместо тях. Те не искат да поемат отговорността да вземат собствени решения за почти нищо. Те са програмирани по този начин от собствената си социална динамика. И това е рецепта за катастрофа, защото това удобство да не си правят труда да мислят за себе си е благоприятно за манипулация, масова и лична, но имам предвид повече масова в този момент.
И това поражда тирания.

Робърт: Така че чия е вината от земна човешка гледна точка, ако човечеството е създателят на своята реалност? Те ще трябва да поемат отговорност за действията си, нали? Но да обвиняваш другите за своите действия не е много отговорно.

Swaruu X (Атина): Да, от гледна точка, от която питате, вината е на човечеството. Директно. Ето защо не можете да влезете и да ги спасите така, както искат, защото те само биха генерирали проблема отново по-късно. Защото идва от тях.
Да ги спасиш,да използвам примери от Библията, означава да дадеш на просяк риба, за да утолиш глада му днес, но утре няма да те има, за да го нахраниш. Да им позволим да се научат както могат, трудно или не, за решаване на проблема, който са създали за себе си като планетарен народ, означава да научим този просяк как да лови риба. Той просто ще се заеме сам да намери прехраната си.

Робърт: Да. Това би била гледната точка на Федерацията. И каква би била причината човечеството да е жертва? Фактът, че тяхното възприятие се ръководи, без те да го осъзнават? Затова ли са жертви? Но това е работа на всеки, да се събуди за тази реалност.

Swaruu X (Athena): Да, от по-повърхностна гледна точка, това, което ни интересува в този случай, са индивиди или повече или по-малко малки групи,най-вече.

От практическа гледна точка всеки индивид се чувства хванат в примка или порочен кръг, където състоянието му се възприема като грешка на нещо или някой друг. Така конкретен човек ще бъде жертва на обстоятелства, лоши родители, лоши шефове или социални несправедливости, които са го накарали да бъде ощетен.

Несъмнено всеки е бил жертва на някой друг и е получил всякакви несправедливости. В такъв случай е злоупотреба да отидете и да кажете на този индивид, че вината е изцяло тяхна и че това е така, защото честотата им ги прави съвместими с подобни ситуации. Тяхната представа е, че конкретен човек или група хора са им причинили зло и от тяхна гледна точка са абсолютно прави.

Например, звездните семена с мъдрост и знания за всичко, което се случва, обективно са жертви на останалата част от всепозволеното Матриксифицирано човечество, в това няма съмнение. Защото невежеството и неспособността на хората като цяло водят звездните семена към същата съдба, защото те се влачени в тази посока. Ето, те са жертви. Въпреки това, от по-високо, това е бил планът на всяко от тези звездни семена.

Робърт: Да. Добра точка. Никога не съм го виждал от тази точка. Ти си толкова прав. Тези от нас, които са против всичко това, са жертви на доминиращата честота или на мнозинството.

Swaruu X (Атина): Аха, да. Така че за огромното мнозинство от звездните семена не е честно да им се казва, че те създават своя собствена реалност, защото дори и да знаят всичко това и Закона на огледалата и всичко това, тяхното възприятие, напълно валидно, е, че всички те са привлечени в съдба, която очевидно не желаят. (*.Тук ми се хейтва,но няма да е сега.)

Робърт: Да. Не знам защо не ми хрумна по-рано да видя тази гледна точка. Ние сме повлечени надолу от това мнозинство. Но ние все още сме създателите на тази реалност. И ако знаете това,можете да го обърнете.

Swaruu X (Athena): Самото тяло, честотен еквалайзер, машина за ограничаване на възприятията до определен диапазон, за да имат ограничен опит, принуждава звездните семена, независимо колко са събудени, да се чувстват повече като жертви.
Вярно е, че много звездни семена са успели да изковат добър живот и добро бъдеще за себе си, като работят, за да проявят това, което желаят. Но днес, когато имаме глобален проблем, той по същество засяга всички.

И не всички звездни семена ще могат да се преместят на места, които са по-удобни за оцеляване при всичко това, което се случва. Други, по-скоро мнозинството, са в капана на проблема.Събудени, те не могат и не искат да играят социалната игра, следователно им липсват икономическите ресурси на тези, които са в социалната игра на дългово робство. Защото през повечето време е обратно пропорционално.
     Тоест, колкото по-голямо е съзнанието, толкова по-голямо е отхвърлянето на работа-робство-дълг, така че те ще имат по-малко ресурси, за да се защитят в Матрицата, и човек, който е в неведение какво се случва и се фокусира само върху работата си и приемането че "животът е такъв" ще има икономическите ресурси, но не и мъдростта. С изключения, разбира се. Ще има изключения. Но аз говоря тук на блокове за това, което се случва с повечето хора, звездни семена или не.

Робърт: Да. Друга много добра точка. Но как да накараме спящите хора да ни слушат?

Swaruu X (Атина): Това е проблемът, не можеш. И не можете, защото, за да може човек да слуша съзнателно и мъдро звездно семе, този човек трябва да има рамка или подкрепа от предишни знания, които ще му послужат като основа дори да започне да разбира какво мъдрото звеждно семе желае да комуникира с него. Без този фон те няма да могат да разберат какво им казва звездното семе.
Когато на човек се каже каквото и да било, той черпи от своята лична база данни, това, което той или тя разбира като реалност и логическата основа за тази реалност, която той или тя има. Когато получената информация е в конфликт с тяхната рамка-база-на-разбиране, те просто възприемат това, което им се казва, като безсмислено, лудо и дори глупаво.

Робърт: Разбирам. Все едно говорим на различни езици.

Swaruu X (Athena): Да, добър пример. Те не се разбират, защото нямат една и съща база данни. Значение на всяка дума,синтаксис на всеки език.
И оттук нататък продължавам да казвам, че всеки човек влиза в егото в зависимост от своето ниво на възприятие на съзнанието, референтна база данни. Така че от нивото на възприятие „че те знаят“, тъй като никой не се възприема като невеж, те няма да имат рамката на разбиране, за да могат да разберат и приемат, че винаги ще има хора, които разбират или които знаят повече от тях.

Тогава този тип хора ще виждат тези под тяхното ниво на съзнание и разбиране като глупаци, а тези над тяхното ниво на съзнание и разбиране като прекомерно луди с теории, които нямат основание. Липсва им способността да разберат, че хората под тяхното ниво на разбиране на съзнанието правят каквото могат и нямат средства да ги разберат. Не че са глупави. Те просто нямат умствената основа на съзнанието, за да разберат какво им се казва. И самите те нямат необходимото разбиране, за да разберат тези над тях с повече знания. Много малко постигат това състояние.
Да можеш да приемеш и двете крайности откъдето и да стоиш.

Така че, докато човек се издига нагоре по нивото на съзнание и разбиране, ще има все по-малко хора на неговото ниво, причинявайки  му по-голямо чувство на самота и невписване в обществото, водещо до негодувание, горчивина и тъга.

Ето защо ние настояваме, че единственият начин да познаете истината е да формирате своя собствена, лична реалност, като слушате и изучавате всички възможни теми, без да следвате никого,поемайки самоотговорност за формирането на вашата собствена рамка на реалността.

"Хората с високо съзнание имат идеи, хората със средно съзнание имат идеологии." -Ераклит (* предполагам,че става въпрос за Хераклит.)
 
Робърт: Това ми харесва. Мисля, че Ясхи веднъж го каза.

Swaruu X (Атина): Не, казаното от Ясхи е от Сократ:

"Силните умове обсъждат идеи, средните умове обсъждат събития, слабите умове обсъждат хора." - Сократ

*****

А този текст не го намерих из транскриптите,но понеже ми изглежда,че се допълват,реших да го пусна тук.

Източник:
https://www.svaruupapriananda.com/2022/05/p-k-k-agencia-cosmica-23.html

 

 
 


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #114 -: Септември 01, 2022, 19:03:00 pm »

Ето защо ние настояваме, че единственият начин да познаете истината е да формирате своя собствена, лична реалност, като слушате и изучавате всички възможни теми, без да следвате никого,поемайки самоотговорност за формирането на вашата собствена рамка на реалността.



Аз пък,без да настоявам,ще предложа,че:

Истината не се побира в ничия рамка на (възприятие на) реалността,която може да доведе само до частично обарване на слона,мислейки,че си го фанал целия,казано философически.



.....

Разрушаване на несъзнаваното - Нарушаване на споразуменията за възприятие - Язхи Сваруу

Източник:
https://swaruu.org/transcripts/breaking-down-of-the-unconscious-break-the-perception-agreements-yazhi-swaruu

Гося: Язхи, говори с нас за това как да излезем от споразуменията за възприятие с другите и да формирме свои собствени? Като това, което сте направили, като сте заобиколени от тайгетанския колектив. Как го правиш стъпка по стъпка?

Язхи: Това не е моят случай. За да не участвам в тези споразумения, майка ми ме отведе в Хиперпространството на кораб в дълбокия космос.
Ето защо аз създавам свои собствени правила. Или почти,защото съм засегната от тайгетанския колектив и земния колектив. Дори и да е само чрез приемане на обичаи и неща, които харесвам, като мопети(*mopets - дали няма предцид mopeds - скутери,мотопеди), рождени дни и т.н.

Това е същото като победата над несъзнаваното. Което е същото като да си спомняте много минали животи, колкото повече, толкова по-добре и колкото повече контролирате несъзнаваното, защото го разбирате. Така че трябва да работите върху запомнянето на минали животи.
Но проблемът е, че Земната матрица е там, за да ви попречи да си спомняте минали животи, за да се съсредоточите върху ограничения човешки опит.

Това е побеждаване на несъзнаваното. Това е мащабът на задачата. Въпреки това, в рамките на това, което контролирате и в рамките на това, което осъзнавате, можете да формирате намерението, че всичко, което носите като несъзнателно, вече не ви засяга. Тоест да се освободим от кармата. Кармата като причина и следствие. Не карма в будисткия смисъл. Тоест с религиозен заряд.

Госия: И това решение е достатъчно? Тогава вече не можеш да бъдете контролиран от несъзнаваното? Е, това ще сиг о кажа веднага. Чувствам, че може да не е достатъчно, нали?

Язхи: Така е, ако убеждението ти е достатъчно силно. Всички тези неща за отмяната на договори са полезни, като оставянето на писма „Не съм съгласен“ и писма за самоотстраняването ви от църкви. Но в крайна сметка те са просто патерици или механизми за закрепване на усещането за вътрешна сила, процедура за себе си. Не че самата процедура е повод за развалянето на договорите (като ритуал например). Тъй като наистина би помогнало само ако някой друг го прочете от практическа гледна точка,като потисник.

Госия: Просто сме в рамките на толкова много споразумения на възприятие. И говоря за по-напредналите, като да виждаш стената като солидна или не. Такива неща. Да можеш да летиш.

Язхи: Това е в несъзнаваното, да видиш стената като нещо твърдо. Има една стъпка преди това да осъзнаеш, че няма стена. Да разберете, че това е само енергия и причината да чувствате стената твърда не е поради нейната „материя“, а поради електромагнитното отблъскване между зарядите на частиците, които изграждат стената и тези, които изграждат вашата ръка . Привидната здравина на стената или който и да е предмет се дължи само на простото магнитно отблъскване. Тъй като и двете неща, стена и ръка, са на една и съща честота, което се проявява като притежаващи същия магнитен заряд. Тъй като те са в една и съща равнина, така че енергията се зарежда с една и съща полярност, а равните полюси се отблъскват. Базов магнетизъм.

Но ако обърнете полярността(*), те биха се привлекли. (Този принцип се използва в системи с изкуствена гравитация за кораби или в системи за отмяна на гравитацията или гравитационни двигатели). И ако имате неутрална полярност... в екзистенциално неутрално състояние, включвайки във вашето същество, във вашето несъзнавано, всичко, което другите биха нарекли положително и отрицателно, като енергии и както и да го интерпретирате, тогава... вие сте неутрални към всичко И стена няма.
Всичко се дължи на състояние на ума. Към вашата дълбока структура от привързаности. Какво отхвърляте и какво приемате. Всичко е ум.


(*). Уашовски си обърнаха полярността,аз не бих,но всеки сам си прецЕня.

Госия: Но например,Язхи... Знам това на теория, това, което каза, така че защо все още не мога да мина през стената? Значи все още имам договорки. Така че изглежда, че само осъзнаването на казаното от теб не е достатъчно. Какво друго е необходимо за постигането му? Знам, че ни даде някои упражнения преди време, във видеото за телепортиране и т.н. Но има ли нещо друго?

Язхи: Подсъзнанието ти все още е твърде силно, както ти показах с онзи експеримент с Матиас. Дори и да си го представите, усещате съпротива при преминаване през затворената метална врата, а това е само въображение. Тук се крият вашите привързаности.

Робърт: Как да го постигнем? Точно същото, което правим, когато сънуваме, нали?

Язхи: Да, защото си на друг план(ниво) в сънищата. И все пак вашият детерминизъм ви следва, защото най-често вие не го контролирате, вие просто го живеете. Докато вие бихте могли много добре да го контролирате.

Госия: Добре. И така, как успя да освободиш тези прикачени файлове сама?

Язхи: С много практика в няколко прераждания и раждане без Матрица. Аз не съм физическа, само изглеждам физическа за всички вас. Аз не съм от това царство. Аз съм дъщеря на ефира. И дойдох само да ви кажа, че вие също сте това и че всичко останало е само привързаност към идеи.

Ето защо е необходимо да се освободим от ограничаващите понятия на Егото, на „Аз”, защото това забавя духовния напредък. Идеята да бъдеш някой конкретен, а не да обхващаш цялото.Това е, върху което трябва да работим, за да се откажем от споразуменията.
Може да се постигне в едно въплъщение, ако наистина искате. Защото времето също е продукт на вашия ум и вашите идеи,а идеите също са привързаности.

Госия: Просто и аз не се чувствам физически, и то силно, и въпреки това не мога да правя това, което правиш ти. Язхи, можеш ли да летиш като Супермен през кораба?

Язхи: Мога да правя каквото си искам. Не всеки обаче може да възприеме това, което правя. Така че те казват, че е въображение и това е.
Но въображението е реалност, то е основата на всичко,което съществува, на всичко, което някога е било и ще бъде. Това е посоката на потока на вниманието на самия Източник.

Госия: Но защо не могат да го възприемат? Не говоря за астрал, където не те виждат. Говоря за това да бъдеш във физическото за тях, да те виждат, докато летиш.

Язхи: Поради същата причина, поради която не можете да видите обезплътени същества, които са навсякъде около вас и ви заобикалят, защото това не е във вашето вибрационно състояние, което диктува вашето ниво на съзнание-възприятие. И това се управлява от споразумения и привързаности към идеи като Его-идентичността. Всичко работи от вашето подсъзнание, за да формира вашата реалност оттам. Ето защо трябва да работите върху вашето несъзнавано, върху вашите минали животи, защото в основата си те са едно и също.

Госия: Точно затова Матиас иска да помни, например, за да разбере себе си, но ти винаги казваш, че няма значение да помниш. Че винаги си това, което си бил и няма нужда да търсиш повече.Но все пак, както казваш, важно е да помниш(да си спомниш).

Язхи: Защото можеш да си щастлив просто като си спомниш нещо от миналата седмица. Всъщност бихте били по-щастливи, много по-щастливи само със седем дни памет и без цялата тази аморфна маса от идеи, които си пречат.

Госия: Щастлива, да, но ти няма да разбереш себе си и с това няма да можеш да се освободиш от несъзнаваното. Има много щастливи хора, но те не могат да пресичат стени. Значи фактът, че някой не си спомня, го ограничава в процеса на освобождаване на несъзнаваното?

Язхи: Също така е полезно да се отървете от всичко това. Това означава, че не е задължително да запомните всичко, за да постигнете това, а просто да се освободите от привързаностите към идеите. И приемайте нещата такива, каквито са, дори да не можете да минавате през стени. Защото, за да направите това, трябва да си спомните безброй минали животи, да работите върху дългата верига от специфични привързаности.

Защото желанието за нарушаване на такива споразумения може да се превърне в мания (още една привързаност към идеята, че трябва да постигнете това, за да бъдете завършено същество, високодуховно етерно същество... следователно щастливо).

Защото в крайна сметка единственото нещо, което всеки търси е да бъде истински щастлив. Те ще кажат друго, но най-основната нужда на тяхното същество, на цялото им съществуване и от тяхното несъзнателно ниво-сума от всички тези минали прераждания, е да бъдат щастливи. И нямате нужда от повече, освен да се откажете от всичко, дори идеята, че трябва да работите, за да се откажете от всичко.

Госия: В моя случай не мисля, че е да бъда щастлива, защото съм, но просто искам да го правя, да пресичам стени, например.
Да мога да правя неща, които вътрешно чувствам, че мога, но все пак не мога. Не става въпрос за щастие, защото щастието в моя случай не зависи от нищо, а само от това ,че съм жива.

Язхи: Вие сте на едно ниво, но не и вътре. Това е добре на вашето екзистенциално земно ниво, но ако бяхте напълно „щастливи“, нямаше да правите видеоклипове, за да „събудите“ човечеството. Това "те прави щастлив", защото имаш идеята, че означава нещо важно. И това подсилва идеята, че това е пътят към щастието, когато можете да бъдете много щастливи, като ядете пикантна близалка от ананас и това е.

Госия: Но преди да правя видеоклипове, аз също бях щастлива. Всъщност може би повече в някои отношения. Сега се чувствам по-уморена, преди бях по-лека. Така че не мисля, че го правя, за да бъда щастлива. Това е нещо различно. Но те разбирам.

Язхи: Ти си щастлив само когато си в Ефира и знаеш, че си цялото.
Говориш за сравнителни нива на щастие, Госия. Валидно е,да, но говоря за пълно щастие. От това, което описах като пълна любов, която те изпълва и те обгръща като топло одеяло. Ефектът от това да си в задгробния живот(afterlife).

Госия: Ами да. Бях щастлива преди, но нещо все още ме призоваваше да чувствам повече. Още за "каузата".

Язхи: Следователно, вашето щастие не е пълно, защото знаете, че може да има повече. И не можете да бъдете, защото като емпат как можете да сте щастливи, ако знаете, че там има кученца,които мръзнат на студа.

Госия: Връщайки се към спомените, просто аз също чувствам, че оставяйки спомените зад себе си, това, което сте били преди (защото по някакъв начин спомените ви определят (дори несъзнателни спомени)), вие оставяте място за себесъздаване в нова посока. Изпускаш много неща, като не си спомняш. Може ли това, което казвам, да е валидно?

Язхи: Да, това имам предвид по-горе. Но за да се освободите напълно от ограничаващите привързаности и то ако можете, защото обикновено повечето хора не могат, трябва да се откажете от всичко и в същото време да включите всичко. Това, което описах по-горе като магнитно неутрално, преминаване през стени. Би било като винаги да включвате всичко, което можете и в същото време да се откажете от всичко (тоест да нямате привързаности към него). Това е начинът. Това означава да разбереш всичко, което можеш и да го приемеш без осъждане.

Госия: В крайна сметка, Язхи, смяташ ли спомнянето за необходима стъпка или не?

Язхи: От мястото, където си, не е необходимо. Но всичко помага. Не отхвърляйки нищо, включвайки всичко.

Госия: Чувствам, че неспомнянето може да е резултат от пускане. Да бъдеш нещо ново.

Язхи: Да, също. Всичко се свежда до това, да. Имайки предвид, че трябва да изпразните чашата си, за да можете да сложите нови неща в нея.
Но зависи от размера на чашата ви, разбира се.

.....

Ъъ...аз имам чувството,че си спомням,извънцемни инкарнации...преплетено е с чувството,че яко се самофилмирам от четене на чужди писания (в които може и да има верни неща,знам ли).Но и яко ме напъва да го споделя с някого...самоцензурирам се,за да не ме опровергае някой експерт по темата и да ми каже,че си измислям.От напрежение пуша по нощите лежешком...не се трае,ще освободя малко напрежението.

Измислих как да подходя така,че никой да не може да ме опровергае.Кой ще опровергае това:

Измислям си,че си спомням извънземни инкарнации,защото съм графоманстващ картинкаджия.Вот так:







 




 
 

 













 
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #115 -: Септември 04, 2022, 20:19:47 pm »
Събрани "съчинения" на Том "Монталк"
Книги, статии, есета в един файл :

https://disk.yandex.ru/i/50VeAJoQdLszhQ

Хоумър, по повод Йасхи Сваруу, усещам лицемерие в текстовете им по начина, по който ти усещаш спомен от миналото. Интуиция.
Монталк пише неща, дето не съм ги чел другаде
« Последна редакция: Септември 04, 2022, 20:29:41 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #116 -: Септември 04, 2022, 23:31:32 pm »
Ето и една изключително трудна за намиране в мрежата книжка:

Кой е Петър Дънов - Беинса Дуно и какво прави в България.

https://disk.yandex.ru/i/2WrRZpt2DB_e6Q

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #117 -: Септември 06, 2022, 19:51:07 pm »
Благодарско,Паци,за двата педеефа.Намирам ги за много съдържателни (лично мнение).Може да извадя темата за Матрицата,Играта и т.н. от хибернация.
Представял съм си сайта на Монталк преведен,но не ми е по силиците.
Но този транскрипт на Свару,може би.Инфилтрация,интриги...злословници злословят,че някои от снимките на мацките са от сайтове за възрастни.



Харесва ми как дискретно е наличен символизма на Едното око.И аз го ползвам,това не е нещо зло само по себе си,зависи от контекста.

Не знам как е при тях,но мацката на орионската ми картинка със сигурност е от такъв сайт.Но аз я ползвам,за да представя визуално определен антропологичен тип.Може би има такива сред нас,щъкат из навалицата и крият вертикалните си зеници(*)  зад хай-тех лещи,досущ имитиращи човешки очи.Аз съм виждал такива насън,но това не доказва нищо,защото може да е чисто вътрешномозъчно преживяване,породено от презобване с Паралелни Реалности.

(*). В случая имам предвид око тип котешко,а не рептилско.

Една незлоблива закачка с двете поданички на Кралицата им.Тяхната си.Таз пред Която падам на коляно и свеждам с почит глава е друга,но това не Ви задължава с нищо.



.....

Книгата на Ваня Рангелова има списък с източници/автори,между които е и Уес Пенре (завиждам му за мащабното орионстване).
Обработен скрийншот от стр. 210...с два реда добавка от мен.



Думата „репликатор“ я използвам приблизително в смисъла на първото изречение - машина,която произвежда и рециклира неща.
https://en.wikipedia.org/wiki/Replicator_(Star_Trek)





"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #118 -: Септември 09, 2022, 01:48:29 am »
Баба лизи гушнала прасковите....
Очакваме включване от Тайгета Плеядите.

« Последна редакция: Септември 09, 2022, 01:54:28 am от paci1 »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #119 -: Септември 13, 2022, 22:12:33 pm »
Цитат
Кой е Петър Дънов-Беинса Дуно и какво прави в България (Ваня Рангелова) (z-lib.org).pdf

Много елементарно. Паднах от смях 
 :D
Свлича се до Ню Ейдж с 12 -те измерения PDF - на Ваня Рангелова.
« Последна редакция: Септември 13, 2022, 22:29:23 pm от Noris »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27