Автор Тема: Разговори с извънземни. Транскрипции.  (Прочетена 6102 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 373
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #105 -: Април 16, 2022, 12:23:49 pm »
Във връзка със статията за мавзолеите, самият Путин казва,че Ленин е архитекта на Украйна.

https://www-interfax-ru.cdn.ampproject.org/v/s/www.interfax.ru/amp/823520?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#amp_tf=%D0%9E%D1%82%20%251%24s&aoh=16501002891818&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.interfax.ru%2Frussia%2F823520

...Вметнах в една друга тема, за символиката на Двуглавия орел ( Герб на Русия), месопотамски символ - на борбата между Ахура Мазда и Ариман ( технологиите).
Щайнер, също казва че машините ще бъдат управлявани от мъртъвци. Или може би душите им впрегнати в машини.... Двуяко, като главите на орела.
Глобалистите, също следват този принцип . Само, че те са се напълно ориентирали към едната глава на технологиите и машините и изкуствения интелект.

« Последна редакция: Април 16, 2022, 12:49:12 pm от Noris »

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #106 -: Април 16, 2022, 13:33:46 pm »
Окултен пример:

Мавзолея на Георги Димитров

Тялото на първия български комунистически лидер остава в мавзолея до август 1990 г., когато то е кремирано и погребано в Централните софийски гробища. Мавзолеят е взривен края на август 1999 г. по заповед на строителния министър от правителството на СДС Евгений Бакърджиев. Първата детонация (в присъствието на министър-председателя Иван Костов и кмета на София Стефан Софиянски) не успява да събори сградата и са необходими няколко експлозии от 21 до 27 август, когато най-сетне тя рухва.

Окултен резултат:

Всички се ориентират към Запада.
Към американските бази за защита ..към вносът от запада на зърнени храни и ресурси..
Днешното НС, постоянно повтаря едно и също, все едно е слято в симбиоза със Запада .

Резултат:

Символ:  Двуглав орел -

Пази се и от Изтока и от Запада.

- всички са хищници.

.....
p s.

В много от символиката на държавите съпътстваща националната им сигурност са показани " национални гербове" в които присъстват животни - хищници...Ако не е орела на птиците ...то се появява " Лъва
изтребител на малките и спокойни видове в саваните .."....

« Последна редакция: Април 16, 2022, 14:07:26 pm от Noris »

Неактивен paci1

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
« Отговор #107 -: Април 17, 2022, 13:13:38 pm »
Цитат
  Точно този вид езотеристика на мен ми е досадна,но има смисъл да се представят такива за обсъждане,заради винаги наличните евентуални нови читатели.Примерно,бих предложил такава гледна точка - с ченълинги от Светлите Сили,разни Крайони и Ащари се занимават не само от ЦРУ,а и от ГРУ.

Направо се изприщвам от подобен вид езотеристика, както се изразяваш, поради неприкрито двуличие и лицемерие на носещия посланието в кавички. Вниманието ми привлече не толкова съдържанието, отколкото човекът, който го превежда, и честно казано не мога да си обесня как така Стойчев от върл изследовател на бг историята се е нахакал в тоя псевдоезотеричен киреч.
Иначе относно съдържанието, оно очевадно е съшито с бели конци. А с откровението кой и защо е пуснал демоните тук, направо избиха рибата.
Според мен в цялата тая история има намесен изкуствен интелект, само дето още не съм сигурен откъде се е пръкнал и каква му е ролята. Имам само предположения.

п.п.
Междудругото Стойчев ,бидейки отявлен дъновист първи "призна" водещата роля на Дънов в управлението на бялото и черното братства.
« Последна редакция: Април 17, 2022, 13:25:00 pm от paci1 »

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #108 -: Април 18, 2022, 21:56:33 pm »
Цитат
. Примерно,бих предложил такава гледна точка - с ченълинги от Светлите Сили,разни Крайони и Ащари се занимават не само от ЦРУ,а и от ГРУ. 

С ченълингите се занимават точно тези, както и с далечното виждане.

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #109 -: Април 18, 2022, 23:03:53 pm »
Някога един мой близък ме попита и провокира?;
Какво наричаш извънземни?...Това са духове..
Ами да Духове са !
Ако изкуствения интелект не ги е засегнал ... :)...с технологиите  да се превърнат в извънземни.

« Последна редакция: Април 18, 2022, 23:09:15 pm от Noris »

Неактивен Fiery

• Пишещ
  • Публикации: 543
« Отговор #110 -: Април 26, 2022, 05:43:31 am »
Пацо, ама то кое не е изкустен In - Tell - Act? :) От ден 0 смучеш гориво, за да манифестираш собствената си смърт!

Ония с ченълигите май не са ти привлякли вниманието, а са ти го отвлякли. Сигурно поради липса на въображение не можеш сам да си представиш какъв трябва да бъде света, който по право (рождено) ти принадлежи. Що да не се съгласиш с бълнуванията на няколко милиарда и.....  :XXX: Демонстрираш слаба имунна система, или така ми се струва.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
« Отговор #111 -: Април 26, 2022, 23:31:50 pm »
Айде щом си толкоз начетена, да си свалиш масчицата и да ми изясниш това какво/защо е.
Ама без да ми клинчиш.

П. П.
Имунната ми система си е наред и псува яко. Гледай си твоята.

П. П. 2
Хоумър, интересува ме и твоето мнение относно видеото.
« Последна редакция: Април 26, 2022, 23:46:33 pm от paci1 »

Неактивен HomerCat

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
« Отговор #112 -: Април 27, 2022, 11:07:14 am »
Паци,на това видео попаднах вчера през деня,но не го гледах цялото,а само на фрагменти,цъкайки по времевата лента.
Сега гледах малко повече - изглежда това е гавах - колектор-ретланслатор(според автора).Онкологичен център с парк,но атмосферата е някак нездрава.И е на блатиста местност,което може би не е добре за енергетиката на човек.

Пишат в коментарите,че и на други места в Русия има подобни "паркове".Близо до моргата има павилион да го кажа,за шашлици или барбекю,както го нарича една коментираща и пише,че ѝ е неудобно да попита откъде е месото за барбекюто в близост до моргата.
Иронизира според мен,макар че знае ли човек...

Не ходите дети туда.(Не ходете там,деца).

Сила вам и добра.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27