Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483895 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #105 -: Май 01, 2007, 15:50:50 pm »
...

Може да са просто сонди. Life http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=1778.msg27877#msg27877 беше говорил за това. Каквото и да е - много интересно. Шетат - не си играят.

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #106 -: Март 05, 2008, 15:11:11 pm »
.
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 22:43:40 pm от Geta »

Lacerto

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #107 -: Март 28, 2008, 11:08:04 am »
Привет и от мен!

Ставал съм свидетел на НЛО. Беше преди...хм може би 4 или 5 години. Значи, живея в Бургас, до стадиона на Нафтекс и от прозореца от стаята си мога да видя небето над центъра на Бургас и нататък. Та...една вечер си спя и се събуждам ей така от нищото в 3:30 вечерта. Ставам и автоматично отивам към прозореца, не знам защо. И какво да видя, една червена светлинка. Първо я помислих за антената на Хотел България, но после тази светлина се издигна високо в небето, направи няколко изключително бързи маневри в различни треактории под различни ъгли. И след 1-2 секунди просто продължи в една от треакториите си и изчезна. Седях като втрещян зад прозореца поне 3 минути за да осмисля какво съм видял. Година или две по-късно видях подобно нещо в небето над Морската Градина, тогава даже не бях сам и други хора го видяхме. Беше подобно, но като че ли ми изглеждаше повече на сателит. Не помня подробности за жалост...бяхме заети да лющим ени менти и бири :D

Неактивен cheese

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #108 -: Април 19, 2008, 14:59:07 pm »
Наблюдавал съм нещо скветешо през 92-а край Варвара, на един лагер (учение) с морски стрелби. Половин час обикаляше като пиян бръмбар по небето. Тъй като преди това бях изпил към половин кило контрабандна довашна ракия, купена от селото, за малко щях да се разпукам по обекта със 122 мм оръдие... За късмет не бях достатъчно пиян да го направя, иначе щях да свърша на военен съд.
 
Но светулката я видяха и съвършено трезви хора !!!! Тъй че, както се казва, тя си съществуваше обективно и независимо от моето съзнание  :D

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #109 -: Май 03, 2008, 22:11:16 pm »
Туко що като се прибирах(сам) и си ходех по уличката(в момента е доста тъмна) реших да погледам малко звездите, та както си гледах от запад се появи доста бързо движещ се обект. Отначало го помислих за астероид , но очаквах да изгори и да угасне. Напротив!!! Той продължи да лети на ЮГ(идваше от запад) , помислих си че може и да е самолет - видях само 2 червени светлини(НЕ МИГАХА!). Но летеше прекалено бързо за самолет! Тогава осъзнах , че всъщност е НЛО и изчезна от погледа ми...Не ми е за първи път да виждам странни неща в нощното небе, виждал съм и подобни , но това с 2 светлини(ЧЕРВЕНИ) не бях виждал..   ;)


cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #110 -: Май 03, 2008, 23:25:28 pm »
Нищо ново. И аз съм наблюдавал подобни светлини. Пълно е.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #111 -: Май 06, 2008, 03:33:29 am »
Сателити ;) И аз ги наблюдавам почти всяка вечер докато пуша на терасата. Интересното тук при мен е, че всяка вечер минават г/д по едно и също време, с разлика 2-3 минути най-много.
« Последна редакция: Май 06, 2008, 03:34:18 am от BAYO »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #112 -: Май 06, 2008, 19:36:52 pm »
Сателити ;) И аз ги наблюдавам почти всяка вечер докато пуша на терасата. Интересното тук при мен е, че всяка вечер минават г/д по едно и също време, с разлика 2-3 минути най-много.
В колко часа и къде ???

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #113 -: Май 06, 2008, 22:57:12 pm »
Не са сателити ! Първо сателитите не светят червено, второ не се движат с такава скорост, много добре знам , че това което видях 100% не беше сателит, освен ако не е някой нов модел  :D

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #114 -: Май 10, 2008, 11:28:16 am »
Здравейте  :)
След като вчера видях 10 летящи обекта и преди 1-2 пъти реших да споделя с вас какво съм видял вчера  :o

1.Седях си в нас и първият обект го видях така с лека светлина като че ли прозрачно беше доста далече от мен летеше си и се скри зад един блок...
2,3.Помислих си че мога да видя още нещо или да го видя пак но видях друго първо видях 1 обект които светеше с най-различни свтлини и се движеше гледах го след това видях че следва нещо което беше същото и се движеха заедно на не голямо разтояние един от друг....доста се зачудих
4.Започнах да разглеждам небето и нищо особено звезди ...но както си гледах видях един обект светеше бяло и си летеше плавно но се клатушкаше..
5.Пак същото като 4-тото клатушкаше се и понеже в бургас имаме фар които свети от морето и осветява небето обекта мина през него и успях да видя формата му беше кръгла след което зе малко да изчезва или очите ме боляха от гледане незнам..
6.Всичко стана за 1 вечер аз седнах малко да погледам телевизия и както си гледам изведнъж ми изкочи мисълта как стоя на другата тераса и гледам UFO пред мен , дойде ми като видение незнам и реших да отида да поразгледам.Както винаги огледах небето нямаше нищо но точно пред мен на 150-200 метра разтояние видях обект не много голям бих казал малък но от тъмното не се видя и имаше много лека светлина беше доста странен...Клатушкаше се като разбит самолет които иска да кацне след което се скри зад блока.
7.На едно много странно място междъ едни блокове изведнъж прелетя нещо беше с много силна светлина като че ли златна но може да е била леко бяла..беше много бързо мина за 2 секунди и се скри след което би трябвало да изкочи зад един блок и пак да го видя но не! изчезна някаде и повече не го видях..
8.От толкова видяно естествено продължих да гледам и видях обект същият като 4-тия и 5-тия който се клатушкаше и беше по бързичък от другите!
9.Нещо си летеше и прелетя над мен и се скри видях какво беше имаше форма на птица с крила но доколкото знам крилата на птиците не светят и би трябвало да махат!Както видях не само аз съм видял такъв обект и този си е наистина странен и си беше на 5-10 метра височина от мен!
10.Часът беше 12:15 вечерта аз още гледам когато изведнъж видях нещо с размери на хеликоптер но доколкото на знам хеликоптерите не летят на страни смисъл когато погледнеш хеликоптер предницата му той би трябвало да лети напред а не страни!Не се клатушкаше и беше бавно беше на 100 метра от мен и не издаваше звук имах чувстото че ме наблюдава когато беше по близко се чуваше странен звук нещо средно между самолет и някво бръмчете но звукът беше доста тих когато вече започваше да се скрива изведнъж рязко се чу как излетя на някаде със доста силен звук и отидох на другата тераса нямаше го явно е излетял нагоре след което просто си легнах!

Тук вече вие коментирате и ме питате :)
« Последна редакция: Май 10, 2008, 11:32:22 am от Smo »

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #115 -: Май 10, 2008, 11:36:44 am »
 :o Много странни наблюдения ! Трябва да си истински късметлия да видиш такива неща в 1 вечер, ако наистина си ги видял  :o :o

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #116 -: Май 10, 2008, 11:46:57 am »
Всичко се случи наистина моля коментирайте всяко 1 което съм видял.

Ето ви клип на 10-тото което видях не съм го снимал аз естенствено защото не успях но мисля че прилича на това като клипа - Само дето имаше и червени светлини и не светеше толкова :) а другите обекти от хората които са писали тук са видяли същите видове ..това с птицата го виждам за 2-ри път !
А първото което видях беше преди половин година легнах си и нещо светеше като звезда след 5 минути погленах цялото небе и го нямаше.Но не смятам че това е било нещо странно  :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #117 -: Май 10, 2008, 16:22:30 pm »
Дебни ги пак, щом ги виждаш толкова често и направи клипче?

Сменяха ли си често неочаквано и рязко посоките?

Смяташ ли че появяването им по някакъв начин е свързано с теб?

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #118 -: Май 10, 2008, 17:22:41 pm »
Ще ги дебна пак и ще се опитам да направя клип.
Ами не никои от обектите не си променяше посоките.
Ами преди да заспа си го помислих даже и че могат да направят контакт с мен но нищо не стана.
Тази вечер ако видя нещо ще го заснема :)
Edit : Току що пробвах да снимам жалкото е че съм с цифров апарат и немога да снимам така не знам вие и другите как снимате но при мен не става!Това което се опитах да заснема беше просто обект които светеше и видях как леко се клатушкаше...но незнам защо като погледна нагоре и все виждам нещо оглеждам се накрая виждам нещо което лети :-\
« Последна редакция: Май 10, 2008, 21:35:33 pm от Smo »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #119 -: Май 10, 2008, 23:40:22 pm »
Не прави снимки, а клипове :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27