Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483761 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #120 -: Май 11, 2008, 07:13:56 am »
Ами аз клипове правех и нищо не се виждаше няма смисъл.Трябва да си намеря с какво да снимам.

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #121 -: Май 11, 2008, 11:24:26 am »
Ако имаш снимки или клипове, които си снимал без значение какво качество са просто ги сложи да ги видим. Още eдно мнение не боли. 8)
« Последна редакция: Май 11, 2008, 13:03:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #122 -: Май 13, 2008, 17:45:36 pm »
Извънземни кръжат над Сливен


www.bgfactor.org
13 Май 2008

Из местния печат: Все повече хора в Сливен наблюдават летящи чинии...


Все повече стават очевидците в Сливен на така наречените неидентифицирани летящи обекти или както ги наричаме летящи чинии. Тези, които са ги виждали с очите си, вече вярват в тях и се кълнат, че това не е плод на въображение или някаква халюцинация.

Ето какво разказват очевидци, които са видели НЛО на 4 май в ранните вечерни часове.  Първи очевидец, пожелал анонимност:

- Живея в района на Първо основно училище. Бях на гости у приятел, който е на висок етаж. Към 20 ч. излязох на терасата да изпуша една цигара. Загледах се в посока на североизток и видях три обекта. Не можех да реша какво точно е, не ми приличаше на нищо познато. Небето беше сумрачно и те изглеждаха като тъмни силуети. Бяха три и приличаха по-скоро на топка за ръгби. Сферични, но сплеснати. Гледах ги и разбрах, че се движат! Извиках на приятеля и майка му и те също ги наблюдаваха. Предметите наистина се движеха, но не можахме да определим нито скоростта, нито височината им. Сигурни бяхме, че виждаме нещо съвсем непознато. Не искам да казвам имената ни, защото в повечето случаи останалите вземат на подбив очевидците и се майтапят - на колко ракии беше, да не си друсан и други подобни глупости. Не бяхме пили, ако не броим кафетата. А майката на приятеля ми и кафе не беше пила.

Втори очевидец, който за разлика от първия не е анонимен, казва се Здравко Атанасов: - Бях тръгнал по работа с колелото и по пътя към банята в Клуцохор застигнах група момчета. Беше към 20.50 ч. Чух ги да говорят нещо много възбудено и се заслушах. Едното викаше:Снимай бе, снимай бързо с камерата на телефона! Другото направо крещеше по джиесема си: Бе каква ти телевизия! Излизай навън да видиш в небето летящи чинии!
Обърнах към тях да видя накъде гледат. В северна посока и видях в небето два светещи обекта. Отначало бяха един под друг, но може би са били и един зад друг. Докато осъзная какво виждам, третият обект се появи изневиделица отстрани и образуваха нещо като група. Гледах ги в продължение на 5-7 минути. Диаметърът им беше около 20-25 см, но на каква височина са били - не мога да определя. Може да е било километър, а може и много повече. Във всеки случай не бяха някакви звезди, самолети или нещо, което съм виждал. Светещите кълба бяха доста големи и ярки. Когато се доближиха, те летяха известно време заедно, после едното се стрелна с много голяма скорост в посока към Карандила, а другите две отидоха в противоположна посока. Изтичах да извикам на колегата си да ги види, но когато той излезе, от летящите обекти нямаше и следа.

Това, което видях, беше истинско. Не вярвах, че може да ми се случи. Когато слушах за разни хора, че са виждали НЛО, винаги си казвах, че има нещо измислено, бях Тома неверни на тази тема. Как другите виждат, пък на мен да не се случи. Сега обаче никой не може да ме убеди, че няма НЛО! Видях ги с очите си!

Не подлагаме разказите на съмнение. Още повече, че от известно време много сливенци разказват подобни истории. Дали всичко е измислица или масова психоза? Не! Трудно е за вярване, че в тази безкрайна Вселена сме сами. Сигурно ни посещават. Колкото и да си мислим, че сме техническа цивилизация, грешим. И както пещерният човек би изпаднал в ужас от съвременните ни постижения, така и ние бихме се почувствали, ако така наречените извънземнни се изтърсят наяве, та макар и по Гергьовден и на печено агне.  ;D ;D ;D

в. Сливенски новини
musica universalis

anelid2

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #123 -: Май 17, 2008, 21:19:09 pm »
 
С много зуум ще видите това, което без да исках снимах вчера, сега излизам, но  като се прибера ще дам подробности, забелязах, че е там чак след като свалих снимката на компа и всъщност съвсем друго се стремях да заснема.
« Последна редакция: Май 18, 2008, 09:56:53 am от Mirotvorec »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #124 -: Май 18, 2008, 12:52:44 pm »
Много добре, но мисля, че другаде вече дискутирахме това, че няма смисъл да се постват снимки, където обекта под въпрос заема едва няколко пиксела.

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #125 -: Май 19, 2008, 18:10:04 pm »
Здравейте,
давам ви снимка направена от мои познат. Снимката е портретна, обаче аз днес случайно забелязах някакъв обект на нея. Пращам ви я без да намалям размера и без обработка. Има обработка само до толкова, че да се прикрие самоличността на човека на снимката. Снимката е някъде в чужбина, по гръдските острови май. Ще питам и ще ви кажа по-точно.

Очаквам да получа още снимки на същия кадър. Дано се разбира малко повече...






Обърнете внимание на формата и на сянката върху обекта. Ъгълът на падане е същия като сянката долу на земята...
« Последна редакция: Май 20, 2008, 00:13:11 am от H. »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #126 -: Май 19, 2008, 20:24:13 pm »
Това не е някакъв обект, защото обектите са два. Имам също две такива снимки, с по-голям централен обект /както е на тази обекта с металния отблясък/ и с множество по-малки черни обекти /както е долната черна точка на тази снимка/. И съм ги правил преди малко повече от месец в една местност светилище в България. Като че ли обекти като тези /от сорт изследователски станции/ обикалят целите Балкани от известно време.

Неактивен Smo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #127 -: Май 22, 2008, 22:32:29 pm »
Твоят познат си е снимал чисто UFO.И то с доста добра видимост.Тук вече може да се каже че наистина си е това което търсим :).А тоя обект черния немога да разбера какво е и аз съм виждал такива но със сигурност и то ще е същото защо трябва да е със същият цвят и форма :-\ Повечето снимки са точно с такива обекти и това едва ли е нещо случайно  ;)

Неактивен dsu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #128 -: Май 27, 2008, 23:44:00 pm »
Защо сте блурнали обекта???  :D  :P

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #129 -: Юли 07, 2008, 06:14:18 am »
black blood! Тъкмо ей сега в 6:05 ам видях същия обект, беше бял на цвят и определено не беше самолет. Както си пия кафето и изведнъж погледнах през прозореца и гледам и си викам уау, супер, отивам да гледам Венера през телескопа и по едно време гледам тази "венера" се движи и в тоя момент само седя и не мога да повярвам, щото това беше първото нло дето виждам  и следователно взех си телефона, изфърчах на другата тераса да го снимам през телескопа, но когато отидох вече беше чак на хоризонта и едва се виждаше, после изчезна.  :(
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 20:24:43 pm от Mirotvorec »

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #130 -: Юли 07, 2008, 11:04:28 am »
lol , както се казва, това вече започва да става съмнително,  видях го четири пъти досега от сутринта в 6.05 засякох го минава на час, час и десет в 10:15 мина над Русе това май не е нло, обаче не оставя диря много странно, какво е според вас и вие трябва да сте го видели, явно обикаля земята, сигурно надолу към Варна , Бургас трябва да се вижда, щото върви от север на юг ,след малко като мине ще съм готов с телескопа или бинокъла и ще го снимам.
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 20:25:50 pm от Mirotvorec »

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #131 -: Юли 07, 2008, 12:39:08 pm »
ето я и снимката не е през бинокъл ама..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #132 -: Юли 09, 2008, 21:19:59 pm »
.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #133 -: Юли 09, 2008, 22:40:32 pm »
почти 90/100 на свидетелствата на НЛО са фейк. И това над Пирин също ми изглежда съмнително.

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #134 -: Юли 09, 2008, 23:07:06 pm »
Защо ти изглежда съмнително? По тази снимка от вестник е невъзможно да се определи.
« Последна редакция: Юли 10, 2008, 20:04:02 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27