Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483746 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #150 -: Август 04, 2008, 20:12:17 pm »
Да бе наистина има нещо  :oне съм го видял първия път щото го гледам легнал под ъгъл на тфт-то сега като го гледам срещу екрана се вижда ::)ами по едно време светна червено и след това избега :o

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #151 -: Август 05, 2008, 18:56:37 pm »
Ето и солидно увеличение на обектите от 2 снимки на SMSI-H


Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #152 -: Август 05, 2008, 20:55:20 pm »
И в заключение? Аз мисля,поне на първата,напомня нещо метално,елипсовидно,за втората...прилича ми на някакво зарево,сякаш някакво мощно отражение,но само си мисля,их,що не бяха по-близо...Следващия път дано имаш по-голям шанс...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #153 -: Август 12, 2008, 11:04:27 am »
Може ли да ми пратите видео записа с летящата чиния над Благоевград.

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #154 -: Август 15, 2008, 15:39:02 pm »
В района на Черноморец има база 8)
От 10 години всяко лято наблюдавам НЛО
имало е вечери в които става като натоварено кръстовище
ако ще те вярвайте  ;)

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #155 -: Август 15, 2008, 22:08:55 pm »
В района на Черноморец има база 8)
От 10 години всяко лято наблюдавам НЛО
имало е вечери в които става като натоварено кръстовище
ако ще те вярвайте  ;)


Снимай да видим и ние :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #156 -: Август 16, 2008, 20:06:05 pm »
Вече можете да проследите свидетелствата ми на НЛО през 2008 год. описани хронологично и със снимков материал.

http://ufo-stiver.blogspot.com/

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #157 -: Август 17, 2008, 09:27:29 am »
Искам да обърна внимание на наблюдението от Исперих.

Има доста съвпадения със структурата на НЛО-тата, която се среща най-често. Същата структура е и описана тук:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4594.msg78333/topicseen.html#new

Става въпрос за изгледа на НЛО-то отдолу и цилиндричното НЛО.

А както знаем, цилиндричните НЛО-та са нещо като кораби майки и цилиндричната форма също е разпространена сред формата на апаратите. Още повече може би се сещате за оня случай в Латинска Америка, в който НЛО-тата се подреждаха в цилиндрична форма - като това беше свързано май с някакви антигравитационни техники... не съм много сигурен, имах такъв пост тук, трябва да го намеря. :)

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #158 -: Август 25, 2008, 12:31:19 pm »
Аз пък не съм виждала НЛО, а баща ми е виждал като тийнейджър( кръгло, светещо в небето, с менящи се цветове),а хазайката ми е видяла цяла формация над Витоша. Някаква нейна позната ( на хазайката ми де...) твърди че е видяла самите пришълци, веднъж докато била в Банкя - високи, издължени, обляни в светлина, правели нещо до един електрически стълб.Видяла ги е посред нощ - нещо (?!) я е събудило изведнъж и тя ги гледала от прозореца. Има и други свидетели, но те видели само странната светлина около стълба, но не и фигурите. Не знам дали да вярвам специално на този разказ...
А аз , където и да пътувам (особено когато ходя в по-планински райони) все гледам, гледам, но досега нищо не съм видяла, при все че ми се иска!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #159 -: Септември 14, 2008, 19:19:34 pm »
Здравейте на всички!
Ошдавна не бях влизала във форума и сега,когато ми остана малко време бързам да споделя с вас какво видях преди около месец на НДК.
Както казах беше преди около месец,една вечер към 23ч.Прибирах се от работа с приятелят ми.Понеже бяхме с мотора а аз бях забравила да си взема якето,той спря на Витошка и Патриарха след светофара за да ми даде своето.В момента в който спряхме ми направи впечатление,че има доста хора н,но вместо да се разхождат те стояха на групички и гледаха на горе.Погледнах и точно над парка на НДК,там където е паметника имаше в небето 6 огромни огнено червени топки ,които се движеха стремително напред по посока Ал.Невски ,но и правеха страни хаотични движения.Наблюдавахме ги около 20-30 минути и изчезнахалС приятелят ми се опитахме да снимаме с телефоните,но тъмнината и ниската разделителна способност на апаратите не позволиха да се види нищо.Секунди по-късно се появиха още две такива кълба.Изникнаха сякаш от нищото-някъде зад сградата на НДК.Преминаха същата дестинация и пак така се стопиха!
Ако някой от вас е наблюдавал същото...да каже!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #160 -: Септември 14, 2008, 21:45:28 pm »
Явно и други са го видяли.

Цитат
В момента в който спряхме ми направи впечатление,че има доста хора н,но вместо да се разхождат те стояха на групички и гледаха на горе.

Някой да е срещал подобни коментари в интернет за случката?

Breath

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #161 -: Септември 15, 2008, 17:47:46 pm »
Много интересно защо нищо никъде не се чува за тази случка. Доколкото разбирам е имало доста хора. В София бързо се разпространяват тези новини....Особенно пък на такова място, винаги е пълно с хора там. Дориан да не си видяла нещо друго?  ;)

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #162 -: Септември 21, 2008, 22:26:52 pm »
Здравейте.

Искам да ви попитам за мнението ви за една снимка.

На 19 септември правих серия от снимки за един приятел. Понеже двамата имаме общи интереси към НЛО, реших да завърша сесията с една шега - да насоча камерата към небето и да го снимам. Дори бях решила, че фотографията ще се казва "Няма НЛО в небето над София". Изчаках да се убедя, че няма никакви самолети или птици, почистих обектива и снимах. Когато се прибрах в къщи отворих фотографията и забелязах малка черна точица. Помислих, че е прашинка на монитора ми и се опитах да я избърша. Тогава разбрах, че е на самата снимка. Увеличих я и ето какво видях. Добре е да спомена и това, че тази е втората фотография на небето. Първата направих само 30-тина секунди преди това и на нея няма никакви аномалии.

На линка по-долу можете да видите цялата снимка в оригинален размер.

http://stiverinmypocket.googlepages.com/DSCN1740.JPG/DSCN1740-full;init:.JPG

Моля ви, кажете какво мислите за това.

-- stiver
« Последна редакция: Септември 21, 2008, 22:29:48 pm от stiver »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #163 -: Септември 21, 2008, 23:36:55 pm »
stiver,
И ти повтаряш моят случай от април тази година, когато на две снимки в продължение на десетина секунди на едната присъства големичко НЛО... :D
Бравус!Все така да ти върви!!! ;) :)

Breath

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #164 -: Октомври 06, 2008, 19:51:02 pm »
Какво ти казаха на 112? Казваш, че не са ти повярвали, направиха ли някакъв коментар?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27