Автор Тема: Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011  (Прочетена 22375 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
ти слад като не вярваш в федерации или каквото и да е,защо пишеш в тази тема? Или може би искаш да ме убедиш ,че няма такива неща,а?
Не казвам, че няма федерации,
Ти четеш ли ми постовете изобщо ? Къде съм написал, че няма федерации ? В нищо не се опитвам да те убедя. Опитвам се да ти обясня, че личната ти връзка с тези федерации не е меродавна и не е доказателство, че написаното от автора е абсолютна истина, както между другото се опитваш да ни убедиш ти на базата личния ти опит с ангели, федерации и други ТВОИ си лични работи. И ти познаваш ли автора на тази тема, че така рипна да го защитаваш ? Защо не отговаря от къде му е информацията. Всичкото написано в първото мнение всеки тук може да си го изсмучи от пръстите. Ищар, светлите, тъмните, как тъмните минали към светлите понеже видиш ли са се вразумили и са видяли, че работата не отива на добре за тях и всичко сега било на самотек от управляващия елит, който вече нямал подкрепата на тъмните понеже те станали светли вече. И да сме си проверили информацията в сърцето.......  :-X  :unknown: Айде стига моля ти се !!!!  :flag_of_truce:
It' oil stupid.

Неактивен different

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Какви са вашите мнения и очаквания за 11.11.2011 Как се подг
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2011, 12:24:08 pm »
От много време очаквам датата 11.11.2011 и съм в очакване да се случи нещо хубаво - някаква промяна, нови енергии и вибрации , ново съзнание на хората. Попадам на статия, където пише, че до тази дата ни се дава шанс да се подготвим за този преход. Как ? И това значи ли, че ако не сме достатъчно подготвени няма да преминем прехода?

http://www.novini.bg/news/30266-%D0%BD%D0%B0-11-11-11%D0%B3-%D1%89%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5.html

 Попаднах на тази статия, в която се твърди, че само заслужилите (така да се каже) ще получат възможността за физическо възнесение,отваряне на третото око, телепатия, контакт с висши същности от паралелни измерения и т.н Вие как мислите ще се отвори ли такъв портал и ще бъдем ли способни да го видим всички,камо ли пък да минем през него? Какви са вашите познания по темата и вашите очаквания за този ден? Също така много бих искала да разбера вие как се подготвяте за този ден и какво смятате да правите на самата дата ?
На друго място бях чела, че за да сме засегнати от това, което ще се случи трябва задължително да сме активирали своето светлинно тяло Мер Ка Ба ?

''На 5 ноември на Земята ще дойдат коригиращи програми, свързани на първо място, с ликвидирането на неголеми негативни промени по Кристална Решетка 144. Това е необходимо преди началото на дострояването на поредните структурни елементи в Решетката. След това ще започнат да идват необходимите кодове-команди за поредното дострояване на Кристалната Решетка 144. И това ще започне около 7 ноември. Процесите, започващи на 7 ноември, ще усещат и хората. Мисля, че от този ден ще започнете да чувствате сериозните промени по цялата си структура, особено да се проявяват симптомите на Светлинното тяло. И сега най-важното – трябва да сте в могъщо единство с планетата. Всеки от вас, не само трябва да отслужи някакъв групов ритуал, но и персонално постоянно да работи за единство с планетата. Можете да използвате Огъня на Единението като могъщ Принцип за Единение в Космоса и, разбира се, на планетата ви. Говорете с планетата през тези дни, говорете със Стихиите, защото точно новите доизграждания в Кристалната структура на планетата, могат да предизвикат сериозно напрежение със Стихиите.С вибрациите 11:11:11, ще се отвори изцяло портала 11:11. И тези последно отворени двери на Портала, на Земята ще дадат потоците инициирани от извънземния разум енергии, което ще доведе до по-нататъшно разкриване съзнанието на земните хора за процеса на просветление и прехода в новата реалност. И по-точно – преходът в реалността на Новия Свят и изхода от илюзорното съществуване в дуалността. ''
« Последна редакция: Ноември 03, 2011, 12:26:14 pm от different »

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Какви са вашите мнения и очаквания за 11.11.2011 Как се по
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2011, 15:30:26 pm »
Стига глупости - това е моето мнение. Усещайте, ако можете - в което много се съмнявам. Илюзорно съществуване на дуалността - моля ви се, ясно е, че е илюзорно и без 11.11.11. Доброто е добро в зависимост от ситуацията и злото е зло отново в зависимост от ситуацията. Какво толкова мислите и очаквате, което вече не знаете!? 11.11.11 ще бъде ден като всеки друг.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Какви са вашите мнения и очаквания за 11.11.2011 Как се по
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2011, 16:32:26 pm »
Еееее,ма нали през 2012,щяха да ни се активират всякви там..чакри-макри..и т.н.атрибути?А спекулациите с числото 144 са просто безкрайни.
Сериозно..спрете да вярвате на подобни бози,и осъзнайте,че процесите са индивидуални!Вярно е,че слънцето грее еднакво за всички,ма ако седиш на сянка,има да чаааакаш да хванеш тен 8)

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Какви са вашите мнения и очаквания за 11.11.2011 Как се по
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2011, 16:49:00 pm »


Ами то тук си има такава тема - http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=18197.0
Ако се интересуваш толкоз много - ето ти какво пишат руснаците: Мистика числа 11 и 11.11.11
На 10.11.2011 е премиерата на филма "11-11-11" в САЩ и Русия.
Що се отнася до моето мнение, то аз съм НЕПОПРАВИМ СКЕПТИК!

На 10.11.2011 в САЩ и Русия е премиерата на филма "11-11-11"

"Когато цял живот са те учили да вярваш в нереалното, ще ти бъде много трудно да повярваш в реалното"

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Какви са вашите мнения и очаквания за 11.11.2011 Как се по
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2011, 16:52:28 pm »
Ще стане каквото стана на 06.06.06.

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2011, 20:50:25 pm »
Доброто нямаще да съществува ако не съществуваше злото, както и обратното. На 11 каквото и да се случи то няма да е едно и също за всички, най-малкото душите ни са различни и са си избрали различни преживявания. Чел съм доста по темата и си имам някво мнение, лично тази тема не съм изцяло но няма и нужда. Има различни вариянти и мнения какво ще се случи, според мен най-логичен е този, че илюминатите или там други същности ще отворят портал (което е и най-логично гледайки всичко в медиите и това какви знаци се дават на хората) Та и поради тази причина се навдигат доста протести и т.н. на тази дата точно. Каквато енергия излъчиш когато се отвори портала такава ще ти се върне в пъти. (но това пак са вариянти) Иначе Н. пише тема и сигорно ще я пусне в сайта на издателството преди датата. Моето лично мнение е слушайте сърцето си, излъчвайте любов и благодарност и се наслаждавайте на всичко. Бъдете наблюдатели, а не активни участници във всички тия дандании. Как да се подготвим и т.н. ?!?! Не може да се подготвите душата ти си е избрала пътя който да измине, всички сме подготвени или не и просто трябва да го преживеем, каквото и да е без да се страхъваме.
Повтарям се но излъчвайте ЛЮБОВ И БЛАГОДАРНОСТ и се наслаждавайте на еволюцията си в какъвто и период да е ( защото всички сме си избрали да ги преживеем тези промени)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #22 -: Ноември 04, 2011, 00:22:03 am »
 Тартунясва се постоянно само и само да се измести вниманието на стадото от "Тук и Сега" и не само. И докато се подготвяме за тогава(това което аз не бих направил)да пропуснем, не видим и не осъзнаем това което всъщност не е за изпускане, каквото и да е то. А чрез поредната медийна и не само такава "кампания" да се разбере аджеба, колко промити мозъци има и колко още са податливи на промивка, та да се направи сметка за по сериозните предстоящи такива.
 Успех на всички вярващи в 11.11.11г. Бъдете себе си и бъдете здрави, другото е плява.

Нека 11 ноември не бъде поредната фалшива сламка за давещите се люде.
« Последна редакция: Ноември 04, 2011, 00:34:03 am от fishbone »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
11.11.11.11.11.11
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2011, 21:55:24 pm »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Mothman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
  • Отвори ума, сърцето и душата си!
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2011, 18:45:41 pm »
Защо така нападате момчето?! Я по-спокойно. Всеки има своята истина включително и той. Ако наистина е убеден в това, което пише, евала. Не сте вие съдниците! Освен това е истина, че много от гущерчетата работят на страната на светлината и се опитват да поправят злините, сторени от техните събратя. От нумерологична гледна точка 11.11.11 наистина е знаменателна дата и тогава определено ще се случи нещо. Лично аз смятам,че тогава над нас ще се изсипе поток от нова и високовибрационна енергия. На тези, които сляпо повтарят годината 2012 само ще кажа, че промените текат много отдавна и енергията нараства всекидневно, а ние се променяме всекидневно. Истината е, че на 21 декември 2012 няма да се случи нещо фрапантно, просто една енергия ще бъде заменена с друга. Това не означава, че автоматично всички ще я усетят и ще превключат на 5-та плътност. Както и много хора няма да усетят нищо на 11.11.11. Просто много от нас все още спят и изобщо не са наясно какво става. А че промените са факт е повече от ясно - просто се огледайте около себе си. Вижте и реакцията на близките си и каква коренна промяна е настъпила в техните мисли и светоглед. Хайде да бъдем толерантни един към друг и да се обичаме, вместо всеки да се прави на авторитет и да налага своята гледна точка. Слушайте сърцето си и вътрешния си глас и ще откриете истината - СВОЯТА истина! Бъдете здрави и обичани! :)
Истината е винаги пред очите ти, стига само да не си ги затворил за нея! ;)

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2011, 01:47:35 am »
От нумерологична гледна точка 11.11.11 наистина е знаменателна дата и тогава определено ще се случи нещо. Лично аз смятам,че тогава над нас ще се изсипе поток от нова и високовибрационна енергия.

Тук пише така:

Числото 11.11.11 (11.11.2011 година) включва процесите на трансформация, структурни и системни промени  на по-дълбоко ниво (включително молекулярни, генетични, психо-енергични). То отваря всички врати (отвътре и отвън), не оставяйки затворено междинното пространство, за да позволи безпрепятственото преминаване на енергийния поток. Позволява на планетата Земя заедно със слънчевата му система да се предвижат   по-близо до центъра на галактиката, а човечеството да се приближи до Създателя си. В случая числото се оприличава със знака на  Водолея, който прилага принципа на свобода и реформи.

 

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2011, 11:18:24 am »
Числото 11 в нумерологията означава сблъсък и борба. Може да е вътрешна, може да е външна, може да е всякаква. 2 (от 11, 1 + 1 = 2), 4 (от 2011) и 8 (от 11.11.2011) като цяло са числа на материята, на ограниченията и на трудностите. Нумерологията обаче посочва единствено условията. Изходът и как ще бъдат използвани тези условия, всеки сам си определя. Та тези, които се надяват на промяна, може и да я получат или по-скоро да си я завоюват. Само че да не очакват, че ще стане лесно.

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2011, 22:03:44 pm »
11.11.2011 е нищо, просто съвпадение на цифри. В природата има цикли и само те са важни, особено настъпващия догодина.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2011, 10:21:01 am »
човечеството да се приближи до Създателя си.

О ооо, до чий създател? На телата или на Душите?  :-X

Щото аз нямам големи мераци да го виждам създателя на телата...  ;D
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Галактическата федерация на Светлината + 11.11.2011
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2011, 12:41:36 pm »
Щото аз нямам големи мераци да го виждам създателя на телата...  ;D

Ех, чак дотам да стигнеш да не искаш да виждаш майка си и баща си... :-X ...или ги обвиняваш, че са те откъснали от създателя, вкарвайки те отново в играта.. ;D

Цитат
О ооо, до чий създател? На телата или на Душите? 

Ами, че той е един.
 Сключва се договор между "създателите" на телата и "създателите" на душите още преди да се инкарнираш на Земята; за какво ще ти се ползва тялото тук, съответно и душата. Ако в "договора" е отбелязано, че им е нужен повечко работнически персонал за изграждането на един по-хубав свят /НСР/ .. ;D

Тогава създателят на "душата"/Висшия Аз/,може да ти дръпне жицата, когато си поиска.Разбира се със взаимното съгласие на федерацията /чл.111 ал.1111 т.11 от конституцията на Галактическата федерация/  :P.
 След което жицата/сребърната нишка/, която  досега те е свързвала с висшия ти аз, може да бъде заземена към "кошерното съзнание" на федерацията...Тоест Висшия ти Аз отстъпва тялото ти(по предварителна уговорка) в полза на проекти на НСР.Типичен пример за една такава съвместна дейност между висши азове и извънземни е "Проект Монарх" – зависи от сделката... :writer:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
4084 Прегледи
Последна публикация Декември 03, 2010, 16:04:57 pm
от deznam
23 Отговора
15070 Прегледи
Последна публикация Януари 06, 2011, 12:47:51 pm
от moonlight
53 Отговора
25920 Прегледи
Последна публикация Август 13, 2011, 17:18:25 pm
от voodoogoo
15 Отговора
12705 Прегледи
Последна публикация Юли 07, 2011, 21:08:37 pm
от kalan
0 Отговора
13152 Прегледи
Последна публикация Септември 01, 2011, 19:04:18 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27