Автор Тема: Какво се случва тука?  (Прочетена 76092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #60 -: Май 07, 2011, 18:24:49 pm »
11 човека получиха бан за 2 месеца.

Единия от баннатите потребители се опита да се прави на тарикат и да се регистрира отново с друго име въпреки забраната. За целта получи още 2 месеца бан. Ако потрети, банът ще е перманентен.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #61 -: Май 07, 2011, 23:25:15 pm »
Странно съвпадение, тази сутрин се събудих с желанието да запитам в този форум, който много харесвам. Исках да задам въпроса:
 Къде изчезнаха конспираторите от форума за конспирации? По рано търсех новините тука, а сега трябва да ги търся в други форуми на други езици.
Преди години имаше повече хора тук и пускаха по интересни теми. Сега гледам, че само се карате. А и аз вече се притеснява да пускам нови теми, за да не ме критикувате. Знам ли срува ми се, че в последно време конспиративната информация тук не е много добре дошла, а освен това е подлагана на доста критики ако е необичайна. За това от една страна ми се иска в този форум някой да пуска нови и интересни теми, от друга страна аз се притеснявам да го правя заради многото нападки между хората, които са тук. Обичам да превеждам разни малки статии от други конспиративни форуми и блогове и понякога ми се иска да пусна някой материал тук, но има нещо доста объркано в подреждането и не съм сигурна в коя тема да пускам статиите или да отварям нова тема. Последният път дори когато исках да пусна нова тема писах на Администратора дали е подходяща и исках от него разрешение. По рано не се усещаше такова напрежение тук. Сега не знам на какво се дължи и защо именно в конспиративен форум хората критикуват конспиртивни материали и се карат помежду си за глупости. Май всички са доста изнервени, не знам на какво се дължи, но предполагам , а предположението ми отново е изградено на конспиративна теория, която може и да се окаже неподходяща тема за тук.
Иска ми се отново да сте това, което бяхте преди години а именно форум за конспирации и различна информация от тази, която е навсякъде.

Formentera, цялата ти публикация е изпълнена с много истина. Разбирам те как се чувстваш и аз не веднъж като съм влизала в някой форум и съм изтръпвала от реакцията на хората. Е, преди 2-3 години много се вързвах и ставаше  :mad: :mad: ::) , но нещо напоследък претръпнах  ;D  ...
Приемам изнервените хора като учители, подтикващи ме да си тренирам натрупаните знания, за което много ми е помогнало Селестинското пророчество с обяснението си за личните драми и смученето на енергия и едното от "Четирите споразумения" на толтеките: "Не приемай нищо лично!" - Много ценно и изключително полезно за междуличностни конфликти! Благодарение на подобни хора разбирам до къде съм стигнала и до каква степен владея самоконтрола си.
Не се притеснявай да пускаш нови теми! Нима истината не е важна? Е, голяма работа ще изтърпиш нечия захапка  ::) То е ясно, че няма да се размине.

Цитат
Май всички са доста изнервени, не знам на какво се дължи
Дължи се на неудовлетвореност, но от живота, който водим. А и интернет ни дава чувството за прикритост и за това доста хора се развихрят.

Един призив към пишещите, независимо дали сте арогантни, добри, изнервени, докачливи, в добро или лошо настроение... помнете, че макар и виртуално разговаряте с хора и тези хора са като вас: с чувства!

Много се чудя и на една друга особеност: при конфликти и неразбирателства защо не се разберете на лични?

Тук е мястото да се извиня ако съм обидила или засегнала някого! Извинявайте!  :)

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #62 -: Май 16, 2011, 13:55:46 pm »
Удивлявам се, че чак сега се измислиха правила на форума. Това е нещо, което отдавна е трябвало да стане, за да се сложи ясна граница между допустимото и полезното от една страна и безсмисленото и вредното от друга. Явно това не се харесва на доста хора, които са свикнали на слободия.

Въпреки, че е писал много интересни неща, Спорт-здраве1,2,3,4 а сега под формата на 396 - това не му дава право да се държи високомерно, а това, че иска да привлече внимание и да си придава важност е повече от очевидно.

Да не говорим за спамерите/ките, които все са недоволни от нещо - най-често без никаква причина.

Към всички - научете се да давате полезна информация и да допринасяте положително към форума и информационния поток!

Между другото се кандидатирах за модератор. Радвайте се, че не съм станал, засега... ;)
« Последна редакция: Май 16, 2011, 14:02:45 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #63 -: Май 16, 2011, 14:12:30 pm »

Между другото се кандидатирах за модератор. Радвайте се, че не съм станал, засега... ;)
Че,иначе какво? Стига с тези закани и заплахи!
Всеки си е направил някаква сметка след всичко това.
Даже аз,много рядко публикувам нещо...старя се да е полезно за всички, а не празни приказки които съм публикувала по-рано и за това сега само чета, но какво научавам сред плявата и дразгите?!
« Последна редакция: Май 16, 2011, 20:06:09 pm от Black Adder »

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #64 -: Май 16, 2011, 14:19:13 pm »
..но какво научавам сред плявата и дразгите?!
Евентуално можем да добием представа кой какъв е.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #65 -: Май 16, 2011, 15:12:20 pm »


Между другото се кандидатирах за модератор. Радвайте се, че не съм станал, засега... ;)

Гледам, че добре се катериш, но не вярвам да те огрее.

Хората трябва да се научат да мислят, преди да пишат. Не мога да разбера какаво се оплакват някои от потребителите от администраторите? Аз по-толерантно отношение не съм виждал другаде, така че вашите оплаквания са чисто разглезване.

Само не мога да разбера защо Witch - http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18194.msg235469.html#msg235469 все още съществува? Нали уж я баннахте? :-X
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #66 -: Май 16, 2011, 15:50:06 pm »
..но какво научавам сред плявата и дразгите?!
Евентуално можем да добием представа кой какъв е.

А аз пък лично от тези дразги от плява разбрах кой до доколко е информиран и осведомен за театъра който се разиграва между нас хората.
 
Така че някой задавал ли си е въпрос какви са били основните подбуди и мотиви на автора да пусне темата и какво точно е имал предвид?
 
Дразгите възникват именно тогава, когато едната страна не разполага с фактите и информацията на другата, но продължава да спори и оборва  опонента си, служейки си с всевъзможни епитети от голи класификации и обиди лишени от разбиране. Точно това се получи и тук.
« Последна редакция: Май 16, 2011, 16:47:17 pm от Z-931 »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #67 -: Май 16, 2011, 20:19:30 pm »
Удивлявам се, че чак сега се измислиха правила на форума. Това е нещо, което отдавна е трябвало да стане, за да се сложи ясна граница между допустимото и полезното от една страна и безсмисленото и вредното от друга. Явно това не се харесва на доста хора, които са свикнали на слободия.

Въпреки, че е писал много интересни неща, Спорт-здраве1,2,3,4 а сега под формата на 396 - това не му дава право да се държи високомерно, а това, че иска да привлече внимание и да си придава важност е повече от очевидно.

Да не говорим за спамерите/ките, които все са недоволни от нещо - най-често без никаква причина.

Към всички - научете се да давате полезна информация и да допринасяте положително към форума и информационния поток!

Между другото се кандидатирах за модератор. Радвайте се, че не съм станал, засега... ;)

Monolith , специално към теб не прави квалификации и не давай съвети за тоз и за онзи, как да поднася и оформя информацията си след като ти не си в течение на информационния му поток!

П.П. Радвам се че кандидатурата ти за модератор е все още  под въпрос и форумът все още не се е превърнал в поредния ежедневник на полезна информация!





Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #68 -: Май 16, 2011, 23:20:15 pm »
Монолит, правила има във форума от началото на създаването му. Просто чак сега ги виждат повечето хора, като ги сложихме горе, за да им вадят очите.

Неактивен Sirius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #69 -: Юли 03, 2011, 21:56:09 pm »
Еон, ще запитам в прав текст: какво трябва да направи човек, за да напусне форума по собствена воля? Това е моето желание отпреди половин година. Имах кратка кореспонденция по въпроса с някои от админите, но или не ми обърнаха внимание на молбата или ме игнорираха с следното /цитирам по памет Бляк Адер/ "Когато се отпишеш от ЕСГРАОН, тогава ще се отпишеш и оттук"... което не смятам да коментирам изобщо! Ако ти ме убеждаваш в толерантността на администрацията, то къде е тя, когато трябва да се зачете нечия воля? Желанието ми е никът ми във форума да бъде заличен веднъж завинаги. Може и да не ми изпращате уведомително писмо за това. Аз сам ще го разбера. Причини за решението си няма да посочвам, защото не се смятам задължен да го правя. Достатъчно ще бъде, волята ми да бъде уважена.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #70 -: Юли 03, 2011, 22:24:53 pm »
Еон, ще запитам в прав текст: какво трябва да направи човек, за да напусне форума по собствена воля? Това е моето желание отпреди половин година. Имах кратка кореспонденция по въпроса с някои от админите, но или не ми обърнаха внимание на молбата или ме игнорираха с следното /цитирам по памет Бляк Адер/ "Когато се отпишеш от ЕСГРАОН, тогава ще се отпишеш и оттук"... което не смятам да коментирам изобщо! Ако ти ме убеждаваш в толерантността на администрацията, то къде е тя, когато трябва да се зачете нечия воля? Желанието ми е никът ми във форума да бъде заличен веднъж завинаги. Може и да не ми изпращате уведомително писмо за това. Аз сам ще го разбера. Причини за решението си няма да посочвам, защото не се смятам задължен да го правя. Достатъчно ще бъде, волята ми да бъде уважена.

Не може! Вече си в картотеката. Няма измъкване.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #71 -: Юли 03, 2011, 22:31:23 pm »
Sirius , защо искаш да се отписваш?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Sirius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #72 -: Юли 03, 2011, 22:34:12 pm »
sidewinder, не го приемай като заяждане, но въпроса ми бе отправен към Еон! От друга страна изобщо не представлява трудност никът и акаунта ми тук да бъдат изтрити от базата данни, което е напълно във възможностите на софтуерния администратор. Пак казвам, че волята на който и да е от нас ТРЯБВА да бъде уважавана. След като съм дошъл тук по собствено желание, трябва да мога да си тръгна точно така и никой НЕ ТРЯБВА да има власт да ме спре, включително и Админ! Претендирам за толерантност и уважение към личния избор.

Неактивен Sirius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #73 -: Юли 03, 2011, 22:37:15 pm »
Прощавай Magnolia, одеве бях ясен - въпросът не подлежи на обсъждане! Приеми тезата, че съм се "изразходил" и стоенето ми тук с нищо не допринася за развитието на сайта. Мога да го чета и оффлайн, но нямам какво да пиша тук. Прощавай, ако тонът ми ти се е сторил рязък.

Неактивен cdms

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
  • Някои ме знаят като Geta и Rio
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #74 -: Юли 04, 2011, 00:46:15 am »
Sirius, аз така направих 3-4 пъти, но пак се върнах, защото форумът започва да ми липсва рано или късно. Не е нужно да пишеш или да се логваш. Триенето не е решение. Форумът е полезен. Просто определен брой потребители трябва да си кажем, какво искаме от и за този форум.
"Една промяна неизбежно влече след себе си и друга". Николо Макиавели

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27