Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
панев, човека с който си разговарял е или много тъп или много малък. Това са кръчмарски лафове и мерене на пишки. Още ли има хора, които се хващат на простотии от рода на "два дена и София е наша".

Няма страшно, дори и да минават такива мисли на някои от турците в БГ, то те си остават в кръчмата на село...  ;D

Верно ли се върза  :P

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
панев, човека с който си разговарял е или много тъп или много малък. Това са кръчмарски лафове и мерене на пишки. Още ли има хора, които се хващат на простотии от рода на "два дена и София е наша".

Няма страшно, дори и да минават такива мисли на някои от турците в БГ, то те си остават в кръчмата на село...  ;D

Верно ли се върза  :P

Не съм се вързал, но човекът изглеждаше много уверен в думите си, естествено аз му се изсмях в лицето. А и не мисля, че се измества същността на темата, защото е факт, че ДПС и в частност Турция имат отдавна изграден план за действие и се изпълнява стъпка по стъпка. А и колкото и да изглежда фантастично след 30-40г. не мисля, че ще е така. Турците и циганите се множат, ние не - факт! Дано всичко са статистически грешки, но според много проучвания българите в България сме на изчезване. Така че това със Софията може и да ни е смешно сега, но както е тръгнало след 40-50 години не ще ни е смешно, а направо ще плачем от "смях"...

А относно забележката ми към "Павлитос" за "ч"-тата я направих, защото той направи глуповата съпоставка за мен и брат му при положение, че въобще не ме познава, нито аз него, за да се съдим на кой колко му е умствения багаж. Макар и това да е било шега, мисля че тук не е място на което да се шегуваме в/у такива теми.
Спирам със спама вече. Извинявам ако съм ядосал или обидил някого.
Уважавам и ценя мнението на всеки в този форум. Може и аз да не съм разбрал правилно черния хумор на Павлитос, затова ако нещо съм се изсилил се извинявам.

Мир.
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 11:57:22 am от Eon »
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Господа нали правите разлика между турци и българи мохамедани? Приказвали сме по въпроса.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Добре де, ама защо ние, българите, сме им най-големия трън в очите? Кое е това, което те знаят за нас, а ние не знаем?
Цял конгрес да се занимава с нас-това не е шега работа.
Защото ние сме първите в света, които още преди хилядолетия сме съперничели на евреите, още по време на Шумерската цивилизация ;) Когато я унищожават, поставят началото на борбата между българи(арийци) и семити. Днес те печелят, ние губим ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Добре де, ама защо ние, българите, сме им най-големия трън в очите? Кое е това, което те знаят за нас, а ние не знаем?
Цял конгрес да се занимава с нас-това не е шега работа.
Защото ние сме първите в света, които още преди хилядолетия сме съперничели на евреите, още по време на Шумерската цивилизация ;) Когато я унищожават, поставят началото на борбата между българи(арийци) и семити. Днес те печелят, ние губим ;)

И аз поддържам Миротворец във въпроса му - КОЕ Е ТОВА, КОЕТО ТЕ ЗНАЯТ, А НИЕ НЕ?

Guderian - съперничили сме си - в какво?, с какви средства?, с каква цел?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Guderian - съперничили сме си - в какво?, с какви средства?, с каква цел?
http://www.astrohoroscope.info/bulgaria.htm

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Това, което те знаят за българския генотип, е много добре известно на всеки от нас, който има наклонности към езотерика и се е задълбочил достатъчно в нея. Българите са наистина особен народ, принадлежащ към една по-голяма група, за сега обаче почти изличена от лицето на Земята... Става дума за неравноделност, която я няма почти никъде другаде в такъв концентриран вид. Друго име, което й дават, е чепатост - в ироничен план и малко недооценено... Но тази неравноделност, изразена най-пряко в старата традиционна музика, не се поддава на никакво компютърно подчиняване и заради това не е удобна в контекста на проектите за бъдещ роботизиран свят... Ето защо геноцидните усилия се съсредоточават с особена сила тук, върху БългАрия...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Guderian - съперничили сме си - в какво?, с какви средства?, с каква цел?
http://www.astrohoroscope.info/bulgaria.htm

Благодаря, но това сме го чели и не дава отговор на въпроса.

Е добре Флай почна списъка с неравноделност. Нека да продължа със съзидателност. И то съзидателност с ненадминато майсторство - структура и управление на държави, сградо- и държавно строителство, земеделия и занаятчийство....(особено са известни метало и кожените изделия).

Извън списъка е известно, че евреите са изопачили езотеричните знания които са научили от нас и не могат да ги използват като звездата на Давид например.

И отново от езотериката - владеене на природните стихии, като камъка Чинтамани например с който са предизвиквали бури и са разгонвали войските. Да не говорим за владеенето на звука (песни и свирене) с който са обръщали армиите назад, както е описано от Страбо.
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 21:47:09 pm от Tina »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Благодаря, но това сме го чели и не дава отговор на въпроса.
"Създаването на Шумер

В Средна Азия от основната маса на българите се отделят масагетите. Други потеглят на югозапад и завладяват западен Иран, Сирия, Ливан, Мала Азия. В района на двуречието те създават държава, която в чест на добрата дива Самар, наричат Самара (Шумер). Те са били носители на висока култура, която предават на местното население. Строят градове, организират добив на метали, развиват земеделието. Градовете били строени върху хълмове и опасани със стени. Във всеки от тях живеели около четиридесет – петдесет хиляди души. Такива са били Ур, Урук, Лагаш. Владетелят на града носел титлата лугал или енси. С шумерите са свързани и някои от названията на божествения пантеон в Месопотамия: Сирара (храм в Лагаш), Сарбату (магическо дърво, чиято сянка се простира от изгрева до залеза), Шарур (боздуган – оръжието на боговете), Кургарру ( безполово същество, което пази храната на живота).

През 3182 г. пр. Хр. значителна част от междуречието е заляно от водите на невиждан потоп. Загива и главния град на държавата Ат-Алан, а също и голяма част от българите. Някои от тях се спасяват в планината Урарат (Арарат). Потопът унищожава могъществото на българите в Шумер. В началото на III хилядолетие пр. Хр. в Месопотамия нахлуват семитите. Те постепенно изтласкват българите – арийци към устието на Тигър и Ефрат. Последният арийски владетел на Шумер е Зиези (посочен за родоначалник на българите в “Латински анонимен хронограф” от 354 г. от н.е.). Той е победен от семитския владетел Саргон Велики, който завзема престола. След смъртта на Зиези голяма част от българите се връщат обратно към Централна Азия."


Неактивен Log Viewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • Наблюдаващ логовете на извънземните форуми
Guderian - 10Х
За неравноделността - flyDragon улучи джак пота - наистина е типично Българска. И подочух тези дни определението за неравноделност - беше в шеговито-циничен тон. Разликата в неравноделността (съпоставена със западната метрична система) се определяло от разтегателността на вагината съпоставена към кардиналността на фалоса... ;D Не зная до колко е вярна дефиницията...
А Българин е състояние на Духа, а не на генни предпоставки.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Да, съзидателни са българите, Tina! И възприемат принципа на Триединството (Човек, Бог и Вселена), който принцип се оказва изключително ценен... На държавно ниво той се проявява като съсредоточаване на религиозната, административна и военна власт в едно и това прави нашата стара държавност нерушима. Дори днес, в тези окъртени останки от старото българско, народът ни продължава да бъде доста неподатлив за "превъзпитаване"... Тези неща Програмата за изтребване иска да забравим, да презрем и отречем - тогава целта би била доста лесно постижима...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
И възприемат принципа на Триединството (Човек, Бог и Вселена), който принцип се оказва изключително ценен...

Прекрасно!  :) Което ме подсеща за едно друго важно триединство: Ние сме възпитавани да правим всеки божи ден по нещо за тялото, нещо за ума и нещо за душата. Навремето нещото за тялото е да се работи постоянно, а да не се стои със скръстени ръце. Нещото за ума пък е било учене, занаятчийство, майсторлък...нещо си. Нещото за душата са били песните и танците ни.

С новите знания които имаме за човешкото тяло и енергиите можем спокойно да твърдим, че такъв човек, който упражнява триединството на тялото, ума и душата е непобедим и неразбиваем.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 23:14:29 pm от Tina »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Триединството се претворява и в почти всички останали сфери на реалността...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Триединството се претворява и в почти всички останали сфери на реалността...

Е добре - владеем принципа на триединство, а ционистите?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Ционистите полагат усилия да премахнат Едно от Триединството; да го оставят "без глава", да го направят двоично, двойнствено, раздвоено. От там идва и идеята, че електронните технологии ще функционират най-добре на двоичен код.

По принцип Давидовата звезда изобразява два триъгълника, насочени съответно нагоре и надолу. Това са светлата и тъмната йерархия, чието движение юдаизмът претендира, че познава и управлява. Само че това, дадено на човек без нравствени устои, му позволява да се самозабрави и да си въобрази, че е господар на света. Така и става в ционистките среди, които заговорничат по отношение на една или друга стара нация.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27