Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205589 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Да се пробват, аз (ние) ще очакваме. То ако ставаше така.   8)   >:(
Бе аз що не си върна онзи цветист ник.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно унищожението на България.

Нито етническата чистота на народа й, нито физическото отсъствие на една държава могат да я унищожат. Например - евреите, които днес са всъщност хазарите и чиято държава по един или друг начин възкръсва. Същото е с оцеляването на България след Византийската и Османската окупация. Да сте се замисляли, колко малко общо физически имаме с прабългарите?

Идеята за една държава - това е основното при унищожението на държавите. Именно заради Идеята, България и Израел още ги има. Тъй че, да си гледат работата тия ционисти.
« Последна редакция: Февруари 20, 2008, 15:16:08 pm от RedGuy »

Неактивен Miller

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Начините да се ликвидира българският народ много, но всички те са научна фантастика на сегашен етап и етап до 2030. Да допуснем, че учените на ционистите измислят смъртоносен вирус, който да засяга САМО българите и ги убива! Това е налудничаво и невъзможно.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Да, идеята винаги е била водеща. Водещо в самата идея обаче е активирането на същата. Активирането на една идея може да бъде осъществено чрез притежаването на будно намерение. Будното намерение вирее най-добре в райони/епохи на подем, каквито усилено се отказват на българския народ днес. И като говорим за "български народ", не засягаме лумпенизираното и циганизирано население с EUBGID cards, а българите по дух. Това е много различно. Българите по дух са един от коренните народи-носители на мъдростта на Земята. Коренните народи на Земята не могат да бъдат ликвидирани от съвременните усилия на една шепа рептилоидни поклонници. Дори и да изтребиш телата на един коренен народ, той продължава да бъде жив в своите духовни пространства. Там обаче неговата живост не е от полза на онези на Земята, които са дошли с надеждата да получат частица от неговия живот. Ето защо сега голямо усилие коства на българите да дадат от своята светлина на околните. Иначе, коренните българи са си българи и тяхното изтребване не би било проблем за тях самите толкова, колкото за техните палачи... Все пак обаче съм оптимист за мисията ни на Земята. Между нас има твърде много архангелски духове (говоря метафорично), които не биха се въплатили тук и сега, ако нямаше сериозна причина да го направят O0
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Има за съжаление и много по-тънки макар и бавни методи за постигане на целта - най-вече чрез обезлюдяване на страната и това важи най-вече за младите които напускат и се установяват някъде на запад защото не искат да гледат повече тази умишлена пародия която се разиграва. Едва ли има държава в която всеки втори пост в който и да е форум почва с израза - Това го има само в  България или това може да стане само в България.Резултата е че една голяма част млади хора замина а скоро ще ги последват и други по една или друга причина - още повече когато паднат всички спънки за работа в ЕС. И ако тука продължава тази пародия на управление при което всеки си граби и даже се хвали с това и никога нищо не се случва много скоро  тук ще останат само циганите и плана ще бъде изпълнен...
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 21:16:15 pm от Alien »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Да, но заедно с това тук има един много специален дух... Не ми е интересно да се говори колко много е зле - повече ме вълнува "Какво можем да направим за планетата" etc. ;)
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Малко информация - четох миналия месец статия във някакъв вестник (как се хванах с вестника и аз не знам), в която ставаше въпрос, че земята на България доста бързо ерозира и се превръща в пустиня. Бяха изкарани някакви статистики, които показваха засилен темп на ерозия на почвата и преминаването и на някои места в пустинна (сещам се сега за Мелник). Това било така, заради дърводобива и други фактори, също не се полагали никакви грижи да се предотврати този процес от началото на прехода. Въобще правителствата зачеркнали този проблем от дневния си ред и резултата е налице. Прогнозите не бяха много положителни и казваха, че може да се предприемат мерки само до един момент в развитието на процеса. Ако се изтърве този момент, никакви мерки не могат да обърнат процеса. Кофти тръпка - хубавата и плодородна земя се трансформира, сигурен съм, че има и езотерични обяснения.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Ванга ли беше предсказала, че от Дунав ще пият вода камили или нещо такова?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Можем да се превърнем в камънак като Афганистан, ако не внимаваме!... Там също е било много по-благородно преди време, а сега е древен и неприветлив камънак... Езотерия тук намирам в това, че се отдръпва благодатьта от земята ни, когато вече нищо не се прави за нейното поддържане... Духовно поддържане имам предвид - благодарност към земята, пречистването й, тъпченето й от боси ноги, играещи хора или паневритмии...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Тя се поддържа ама не от достатъчно хора - и духовно и физически. Толкова ли е трудно да си хвърлиш боклука в кофата на 5 метра от теб?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Кофти тръпка - хубавата и плодородна земя се трансформира, сигурен съм, че има и езотерични обяснения.

Има разбира се - и аз да се намеся - растителността и водата реагират на психичната (умствена и емоционална) енергия на хората. Колкото е по-благородна и съзидателна тази енергия, толкова е по-красива природата. Пусти души създават пустош край тях.

П.П. Всеки знае, че цветята в стаите на депресирани или болни хора умират много бързо!

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
По списъка на чифутите даден от администратора Уатчер, искам да добавя нещо важно за масона Гиньо Ганев (наричан "Човекът парламент"). Същия в момента се подвизава като омбудсман (обществен защитник на Република България). Той както е споменато е зет на превратаджията масон Кимон Георгиев (Кимо Георгиевски), член на три правителства и преди 09.09. 1944 г. и след това в Отечествено фронтовскто правителство, които извършиха големи престъпления срещу българския народ. Мимоходом отбелязвам един доста показателен и неизвестен на обществеността факт. Племенницита на Кимон Георгиев е била женена за барон Ротшилд (Франция, Швейцария). Тези данни бяха изнесени от втората съпруга на барона - баронеса Надин Ротшилд в едно нейно интервю във в. "Труд" през 2007 г., когато беше на частно посещение в България във връзка с представляваната от нея Българо-Швейцарска фондация или нещо такова!
Гиньо Ганев подари на един от синовете на Симеон Сакскобургготски (също масон, член на три масонски ложи), къща известна като масонската къща н центъра на София (зад Докторската градина). В тази къща се помещава еврейската фондация "България", представлявана от лицето Яков Джераси (шеф на еврейската масонска ложа "Цион")! Яков Джераси и Гиньо Ганев са част от участниците на плана "Шипка" за докарването на чифута Симеон Сакскобургготски (с истинска фамилия Кобург Кохари), който досъсипа България и продължава разрушителното си дело. Другите участници в този сатанински план са ген. Любен Гоцев (от разузнаването преди 1989 г., част от кръга "Монтерей"), американския посланник Уйлям Монтгомъри, Линдел Грей - шефка на Американския университет в Благоевград (резидент на ЦРУ), равинът Хаим Асса (български евреин от Ню Йорк), ексдепутатът Георги Марков (агент "Николай" от ДС; бивш председател на Конституционния съд) и някои други лица!
« Последна редакция: Март 14, 2008, 11:08:25 am от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Добре де, ама защо ние, българите, сме им най-големия трън в очите? Кое е това, което те знаят за нас, а ние не знаем?
Цял конгрес да се занимава с нас-това не е шега работа.

Ето това е един много важен въпрос, на който не може да се отговори еднозначно, тъй като причините са много. Аз ще изтъкна две:

1.БЪЛГАРИТЕ СА ДУХОВЕН АНТИПОД НА ЕВРЕИТЕ И ИМА ПРОРОЧЕСТВО, ЧЕ ИМЕННО ТЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯТ УСПЕШНО С ТАЗИ СВЕТОВНА НАПАСТ ОВЛАДЯВАЙКИ ПСИХИЧЕСКАТА ЕНЕРГИЯ НА МНОГО ВИСОКО НИВО! НИЕ ВОЮВАМЕ С ТЯХ ОЩЕ ОТ ВРЕМЕТО НА ИСУС ХРИСТОС, ЧИЙТО ДЯДО НОСИ ЗВУЧНОТО СТАРОБЪЛГАРСКО ИМЕ БАТ БИЛГА ("ГОЛЕМИЯ БИЛГА")!!!.....

2.ТРЯБВА ИМ ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ (АМА БЕЗ БЪЛГАРИТЕ ИЛИ ЕВЕНТУАЛНО ДА ОСТАНЕ МАЛКО ОБСЛУЖВАЩ ПЕРСОНАЛ!), КОЕТО Е ЧАСТ ОТ ПЛАНА "МОЙСЕЙ - 2", ЗА КОЕТО ЩЕ ВИ РАЗКАЖА НЯКОЙ ДРУГ ПЪТ!
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
По принцип вярвам на някой писания във форума, но изцепки от типа "Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери" ме карат да се смея. И ония са грандомани, ама и ние (българите) не им отстъпваме. Уж много сме комплексирани като народ, а всъщност сме едни от най-горделивите и надменни народи. Те затова и ни мразят.
Съветвам някои хора да спрат с интернета и книгите за конспирации за една седмица... така де, да си починат малко.
Тоше успокой се е душа. Ти ще ни изкарш някви талибани тука. Искали да ни изтребят. Ми чудесно! Историята показва, че българите просперират само във време на война, когато има мир виждате какво става - бедност, глад, корупция, извращения...
Само, че имайте предвид, че думата "война" вече има съвсем друго значение и оръжията не са автомати, танкове, самолети и ракети, а пари, технология, ум (знания), позициониране и най-важното (звучи по авторитетно на английски) - TO KEEP AN OPEN MIND

Ами очевидно не си запознат с пророчествата на богомилския дедец Петър Осоговец (956 г.), Петър Дънов, Ванга и Светицата Преподобна Стойна (1933 г.)! Ще пусна някои неща тук за да се поограмотите по тези въпроси сързани с Българите! :-X
« Последна редакция: Март 15, 2008, 12:13:19 pm от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Нали знаете:

BG (днес) = Bednite Gavroshi
BG (в бъдеще) = Bogatite Gospodari

Между другото Хор, не съм съгласен, че евреите изредени в този списък са виновни за нещо. Малко е доста пресилено и малко гадно без да имаш преки доказателства да казваш ТОЗИ, ТОЗИ и ТОЗИ са ЛОШИТЕ, защото са Евреи. Това нещо никога не ми е харесвало и мисля, че е малко крайно... Дали да не редуцираме листа малко. Примерно тези хора с какво са заслужили да влезнат в този списък:

Ярослава Прохазкова – журналистка от вестник “24 часа”.
Елица Гилтяй - журналистка от вестник “24 часа”.
Ганета Сагова – журналистка от вестник “24 часа”.
Явор Геронтиев - журналист от вестник “24 часа”.
Маргарита Роуз - журналистка от вестник “24 часа”.
Николай Москов - журналист от вестник “24 часа”.
Георги Луканов - журналист от вестник “24 часа”.
Ирина Асиова - журналистка от вестник “24 часа”.
Миа Сантова - журналистка от нова телевизия.
Йосиф Аврамов – икономист.
проф. Пламен Цветков – историк, преподавател в Нов български университет, член на партия Християнски социален съюз, гравитираща около СДС; баща му е бивш полковник от ДС, а майка му партиен секретар.
Алфред Давид Криспин – журналист.
Люба Кулезич (ДСБ/СДС) – журналист, телевизия “Европа”, главен редактор на вестник “Седем”, жена на Явор Дачков (СДС/ДСБ).
Иво Инджев – журналист от еврейската телевизия Би Ти Ви. - Това пък вече е брутално....само защото е евреин и бачка в БТВ....
Петя Бахарова – журналист.
Еми Барух – журналистка.

И проф. Нансен Бехар не знам с какво го е заслужил, ама... както и да е това си е лично мнение...

Повечето са членове на разни масонски ложи и антибългарски организации, които работят на разрушителния принцип "Държава в държавата"! Не схващаш ли?!? Всички тези еврейски организации работат под диктовката на външни сили и са насочени срещу сигурността на страната и единството на нацията! Именно те нахъсват и предизвикват етнически конфликти с циганите, турците и евреите, от което извличат съответните политически и финансови дивиденти! Това е истинската опостност и това обяснява някои по-дълбоки неща случващи се в нашето общество! През последните 18 години в България доказано се провежда целенасочен геноцид и изтребление над българите (методите са скрит геноцид чрез икономически, социални и медицински средства - "Здравна реформа" например и експерименти с ваксини и лекарства)!
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27