Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #150 -: Ноември 08, 2012, 16:55:44 pm »
А на теб понрави ли ти се? Май да!  :yes
Ами ако трябва да бъда честна..Да.Разбрах до къде мога да си позволя да изпростея в едно виртуално пространство..Изпитах,така да се кажа собствената си граница..И в тоя ред на мисли,да кажа едно истинско"Благодаря от сърце!"на тоя,у чиято глава се е заформила тая идея.Научих нещо ново за себе си,което ми хареса.Разбрах,че не ми е нужна сопа,за да си слагам някви спирачки..Е,има кво да се прави по накладките,ма и тва го видях пак благодарение на"експериментът"..Абе всички се пуснахме по нанадолното..Ама кофтито е,че някои направо се"изпуснаха"..
 :drinks:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #151 -: Ноември 08, 2012, 17:39:53 pm »
Обаче днес отчитам особено"завишена активност" от страна на потребителите..Има нЕма...разписани 3-4 теми и тва е..
Ясвно манифеста е прочетен ... :D :D :D :D

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Въпрос относно
« Отговор #152 -: Ноември 08, 2012, 17:41:25 pm »
Обаче днес отчитам особено"завишена активност" от страна на потребителите..Има нЕма...разписани 3-4 теми и тва е.. :D :D :D..
Нали?! Явно,всеки знае защо!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Въпрос относно
« Отговор #153 -: Ноември 08, 2012, 17:53:50 pm »
Ами ако трябва да бъда честна..Да.Разбрах до къде мога да си позволя да изпростея в едно виртуално пространство..Изпитах,така да се кажа собствената си граница..И в тоя ред на мисли,да кажа едно истинско"Благодаря от сърце!"на тоя,у чиято глава се е заформила тая идея.Научих нещо ново за себе си,което ми хареса.Разбрах,че не ми е нужна сопа,за да си слагам някви спирачки..Е,има кво да се прави по накладките,ма и тва го видях пак благодарение на"експериментът"..Абе всички се пуснахме по нанадолното..Ама кофтито е,че някои направо се"изпуснаха"..
 :drinks:
Признат грях - половин грях. Или беше признат грях - не е грях.   :D  :hi: :drinks:

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Въпрос относно
« Отговор #154 -: Ноември 08, 2012, 18:11:47 pm »
Абе всички се пуснахме по нанадолното

Девойче младо това да ти говори нещо, или Есесчето те е заразило  ;) :blum1:.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: Въпрос относно
« Отговор #155 -: Ноември 08, 2012, 18:42:42 pm »
Не разбирам какво толкова са ви направили администарторите.По точно дори си мисля ,че са абсолютно прави, защото форума прилича на детска градина.Много от вас говорят за практики,за дисциплини,постоянство ,упоритост и прочие,но в същия момент нямате елементарна култура за спазване на правила.Не можете да водите нормален диалог,да излагате становища и източници, защото ви е по интересно да говорите за някой друг, да демонстрирате необузданото си его и неспособността си да общувате.Вие сте от хората които пресичат на червено и които винаги гледат как да минат метър.Никой не ви е длъжен и правило номер едно в едно общество е да можеш да спазваш реда и не само да го спазваш а и да го подпомагаш.
Относно експеримента, той беше само част от нещо много по голямо, което аз усещах и дори в една тема загатнах. Усещах ,че в последно време цари хаос във много системи, и форума беше една от тях.Затова,че днес когато видях ,че е приключило всичко,се зарадвах на заключената си тема.Първо защото за мен това е сигнал,че хаоса, които цареше си отива и второ защото и тя като всички други се превърна в пълен бул шит.
Поздрави на завръщащия се ред  :hi:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #156 -: Ноември 08, 2012, 19:16:27 pm »
Девойче младо това да ти говори нещо, или Есесчето те е заразило  ;) :blum1:.
:blush: :blush: :blush:...Уууупс....Веднага се коригирам..Бяхме едно 80%.. :hi:

Каланче,няма грехове.Има опитност..Де сладка,де горчива.. :drinks:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Въпрос относно
« Отговор #157 -: Ноември 08, 2012, 19:51:20 pm »
Не разбирам какво толкова са ви направили администарторите.По точно дори си мисля ,че са абсолютно прави, защото форума прилича на детска градина.Много от вас говорят за практики,за дисциплини,постоянство ,упоритост и прочие,но в същия момент нямате елементарна култура за спазване на правила.Не можете да водите нормален диалог,да излагате становища и източници, защото ви е по интересно да говорите за някой друг, да демонстрирате необузданото си его и неспособността си да общувате.Вие сте от хората които пресичат на червено и които винаги гледат как да минат метър.Никой не ви е длъжен и правило номер едно в едно общество е да можеш да спазваш реда и не само да го спазваш а и да го подпомагаш.
Относно експеримента, той беше само част от нещо много по голямо, което аз усещах и дори в една тема загатнах. Усещах ,че в последно време цари хаос във много системи, и форума беше една от тях.Затова,че днес когато видях ,че е приключило всичко,се зарадвах на заключената си тема.Първо защото за мен това е сигнал,че хаоса, които цареше си отива и второ защото и тя като всички други се превърна в пълен бул шит.
Поздрави на завръщащия се ред  :hi:
Кое по-конкретно те обиди, че фучиш толкова? Ти пък кога си се аргументирала със становища и източници? Аз не съм забелязал нито един такъв случай. Ако има, цитирай, моля!
И ако възприемаш като заяждане, точните ми въпроси право в целта, към душевните ти конфликти, които така се стараеш да не си задаваш, и се правиш, че ги няма, то си остава единствено и само за твоя лична сметка.  :D
Та по същество!
Конкрено от какво се обиди? Цитати!
И защо не отговори на нито един мой въпрос? А после кой не може да общува?
Всяка твоя тема се превръща в "бул шит", щото се държиш като в детската градина. Задаваш въпроси, а не си готова да чуеш отговорите. И започваш да се оплакваш, че не е това, което искаш да чуеш.  :flag_of_truce:

След 43 дена е 21 декември 2012та.
Кажи какво да очакваме, и какво си усетила, че ще идва, че да видим в крайна сметка кой си измисля, лъже или се заблуждава, и кой говори истината! Щото иначе си е пълно лицемерие и фурнаджийска лопата. Днес така, а след 45 дена иначе. И това ми било умения за общуване. Да не си стоиш зад думите.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 19:55:46 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #158 -: Ноември 08, 2012, 20:49:53 pm »

Кажи какво да очакваме, и какво си усетила, че ще идва, че да видим в крайна сметка кой си измисля, лъже или се заблуждава, и кой говори истината! Щото иначе си е пълно лицемерие и фурнаджийска лопата. Днес така, а след 45 дена иначе. И това ми било умения за общуване. Да не си стоиш зад думите.
Тангра..фалша и лицемерието за съжаление,нямат почивен ден.Аз лично отдавна се убедих в голословието и"искреността"на"философката"..

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Въпрос относно
« Отговор #159 -: Ноември 08, 2012, 21:27:33 pm »
Тангра... фалша и лицемерието за съжаление,нямат почивен ден. Аз лично отдавна се убедих в голословието и "искреността" на "философката"...

То да беше само eses...
Бъди Слънце!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #160 -: Ноември 08, 2012, 22:08:37 pm »
То да беше само eses...
И ти си прав..

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: Въпрос относно
« Отговор #161 -: Ноември 09, 2012, 10:12:58 am »
Tangra
Цитат
Кое по-конкретно те обиди, че фучиш толкова?
Защо реши,че съм обидена?На какво да съм обидена,на липсата ви на възпитание ли?За разлика от вас аз не се обиждам,заради некомпетентностите на другите.
Цитат
Ти пък кога си се аргументирала със становища и източници? Аз не съм забелязал нито един такъв случай. Ако има, цитирай, моля!
Темите които ме интересуват по същество,не изискват доказване и далеч не са новости и въпреки това ще ти дам няколко мой такива публикации.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,11671.msg181799.html#msg181799
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,17427.msg229405.html#msg229405
Имам още много други,но не съм поставяла линкове,а и не ми се преглеждат 60 страници с мой мнения ,че да ти доказвам, все пак ако толкова държиш прегледай си ги сам,така или иначе живо се интересуваш от мен.
Относно лицемерието вие твърдяхте,че каквото виждам в другите всъщност е мое, та аз лицемерие не виждам ,вие виждате,затова ,че по вашата логика,лицемерни сте вие ,а не аз.Да не говорим,че въобще не разбирате смисъла на лицемерието.
Не съм медиум и не знам какво ще стане след 43 дни, но не ми пречи да предполагам и да споделям усещанията си, откога това не може да се прави?
Въобще Тангра,доказваш това което казах по горе, не можеш да общуваш,като махленска клюкарка си, все искаш да обсъждаш хората и друго не можеш.Какво толкова те вълнувам не мога да разбера, не спираш да ме обсъждаш,ква съм,що съм,пък кво мисля  8) в края на краищата хора различни,като те дразня,не ме чети, блокирай ме и си гледай кефа.Ама ти не можеш,просто защото си интригант.

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Въпрос относно
« Отговор #162 -: Ноември 09, 2012, 10:46:57 am »
Няколко мой -няколко мои
мой мнения -мои мнения
Висше образование-пародия!Елементарна граматика-необходимост.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Въпрос относно
« Отговор #163 -: Ноември 09, 2012, 11:07:18 am »
Tangra - ти наистина ли си интригант и клюкар, или това са само инсинуации на eses? :unknown:

Че eses е лицемерка - то е ясно. :D
« Последна редакция: Ноември 09, 2012, 11:15:09 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #164 -: Ноември 09, 2012, 11:09:55 am »
TangraЗащо реши,че съм обидена?На какво да съм обидена,на липсата ви на възпитание ли?За разлика от вас аз не се обиждам,заради некомпетентностите на другите.Темите които ме интересуват по същество,не изискват доказване и далеч не са новости и въпреки това ще ти дам няколко мой такива публикации.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,11671.msg181799.html#msg181799
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,17427.msg229405.html#msg229405
Имам още много други,но не съм поставяла линкове,а и не ми се преглеждат 60 страници с мой мнения ,че да ти доказвам, все пак ако толкова държиш прегледай си ги сам,така или иначе живо се интересуваш от мен.
Относно лицемерието вие твърдяхте,че каквото виждам в другите всъщност е мое, та аз лицемерие не виждам ,вие виждате,затова ,че по вашата логика,лицемерни сте вие ,а не аз.Да не говорим,че въобще не разбирате смисъла на лицемерието.
Не съм медиум и не знам какво ще стане след 43 дни, но не ми пречи да предполагам и да споделям усещанията си, откога това не може да се прави?
Въобще Тангра,доказваш това което казах по горе, не можеш да общуваш,като махленска клюкарка си, все искаш да обсъждаш хората и друго не можеш.Какво толкова те вълнувам не мога да разбера, не спираш да ме обсъждаш,ква съм,що съм,пък кво мисля  8) в края на краищата хора различни,като те дразня,не ме чети, блокирай ме и си гледай кефа.Ама ти не можеш,просто защото си интригант.

Много си подпалила  :flag_of_truce: успокои се всеки има право на мнение.
Съвет, не обиждай хората, това че не знаеш техния живот,начин на мислене и че тяхното мнение се различава от твоето не значи че са каквито и да било.Човек вижда в другите това което вижда в себе си.
Значи..Ако все още има някой който да не е разбрал смисълът на лицемерието показвам нагледно..  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27