Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Въпрос относно
« Отговор #135 -: Ноември 08, 2012, 02:02:45 am »
Не ти ли омръзна тоя блокаж ....
тва ти било е крастата значи.? ???

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Въпрос относно
« Отговор #136 -: Ноември 08, 2012, 06:27:07 am »
Към Администраторите

Писна ми да Ви чета драмите, колко сте недоволни от потребителите, темите и всякакви други подробности.
Такова арогантно поведение към потребителите ми е много чудно до какво искате да доведе? Във всеки случай не и до нещо градивно! Всеки път заплахи с банове, явно казармата и социализма много липсва на някои хора!

Нищо добро няма да се случи освен до още повече китайска имитация с добавка от куп фабрични дефекти!

Предполагам, че за втори или трети път ще ми сложите бан, за да си решите проблема с моя милост. Та поне да съм първа този път.

С най-добри спомени :D

Присъединявам се към Ивета.
От много време администрацията очевидно е преминала изцяло на тъмната страна и сега виждаме последствията, но както си и очаквах, виновни са отново потребителите (Това е като да малтретираш цял живот едно дете и после да го обвиняваш, че се е превърнало в психопат), а не посоката, в която е воден форумът толкова дълго време (Виновните потребители на практика са именно тези, които подкрепяха и продължават да подкрепят предишното състояние на форума. По ирония, точно те, разбира се, са тези, които нарушават правилата). Точно както при социализма. 50 години репресии и премахване на неудобните, а след това като обществото западне, комунизмът ни лук ял, ни лук мирисал, и "по онова време си беше по-добре".

Не може да искаш много от хората след като ти самият тролиш и обиждаш, и си за бан. Не може да искаш хората да се аргументират защо искат да се регистрират при положение, че стъпването в такъв форум е началната стъпка и много хора чак след това се ориентират и си дават сметка за много неща (Аз също съм от тях). Не може да заключваш философски раздел, защото много се философства в него. Не може да действаш по този начин, ако искаш да привлечеш мислещи и положително настроени участници или смислени дискусии. 

Честно казано започват да ми се въртят някакви конспиративни мисли в главата, че всичко това не е случайно и не е не-конспиративно, но тъй като нямам никакви доказателства, спирам дотук.

Жалко за форума - явно няма да го бъде (И е време да бъде прекръстен на "Форум за злоба, подхранване на егото и задоволяване потребностите на администрацията"), но все пак си запазвам частица оптимизъм и ще му хвърлям от време на време по едно око  (Или по-точно на този и долния раздел) с надеждата нещо да се е променило, както правех по-рано.

« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 06:44:53 am от Martin »

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Въпрос относно
« Отговор #137 -: Ноември 08, 2012, 08:28:45 am »
От много време администрацията очевидно е преминала изцяло на тъмната страна и сега виждаме последствията

 :lol: :lol: :diablo:

Да ти издам една тайна: и тъмната, и светлата страна са еднакво неприемливи. Докато не постигнеш Баланс си за никъде!  ;)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Въпрос относно
« Отговор #138 -: Ноември 08, 2012, 08:41:58 am »
:lol: :lol: :diablo:

Да ти издам една тайна: и тъмната, и светлата страна са еднакво неприемливи. Докато не постигнеш Баланс си за никъде!  ;)
Така е, още повече, че в общия случай вторият вариант е непостижим; но важното в случая е, че наистина балансът тотално отсъства и положението е именно "неприемливо".

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Въпрос относно
« Отговор #139 -: Ноември 08, 2012, 10:10:53 am »
:lol: :lol: :diablo:

Да ти издам една тайна: и тъмната, и светлата страна са еднакво неприемливи. Докато не постигнеш Баланс си за никъде!  ;)

Абе кой ви ги насажда У мозъците тез умозаключения..."незнам".

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Въпрос относно
« Отговор #140 -: Ноември 08, 2012, 12:56:37 pm »
Не се случват за пръв път подобни работи:

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,3831.0.html
Бъди Слънце!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Въпрос относно
« Отговор #141 -: Ноември 08, 2012, 13:52:56 pm »
Абе кой ви ги насажда У мозъците тез умозаключения..."незнам".

В моя мозък такива умозаключения няма  :o. Да си ме видял някъде да пиша нещо за някого? Не виждаш ли, че се смея на коментара на потребителя? Или понеже не пиша обидно и не се зачита...

Наистина взе да ми писва поголовната простотия вече! Айде със здраве  :hi:

П.С. Думата "не знам" се пише отделно! Поне езика ни уважавайте!
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Въпрос относно
« Отговор #142 -: Ноември 08, 2012, 14:09:59 pm »
В интерес на истината,сами решаваме дали да го посещаваме форума или не.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Въпрос относно
« Отговор #143 -: Ноември 08, 2012, 14:27:41 pm »
това е ясно, но аз си мисля друго свързано с нашето отношение към самия форум и участието ни тук.

Понеже "Монолит" услужливо е сложил линк към подобни обстоятелства със същия патос и настроение, ми стана интересно (освен за меренето на астралните пишки  :lol: :lol:) дали всеки участник влиза, за да допринесе с нещо? Да си помогне за нещо? без задължително активно да комуникира ...

Честно казано, аз напоследък загубих интерес към този форум. Снощи буквално се насилих да пиша в темата на eses, но ... то просто не преливаща чаша, ами яко запушен и бълващ кенеф се беше получило (извинявам се за сравнението)

Струва ми се, че няма да е голяма загуба и драма, ако много от хората спрат да пишат, останалите с логореята бъдат поетапно блокирани и в един момент ще се получи някакъв мечтан Рай от създателите.

В същото време е някак ... (сладко-наивно) заслужаващо внимание този ентусиазъм все пак, ама чист ентусиазъм. Без оглед или някаква далновидност, за възможните варианти, при които 50 общуващи няма как да се разберат. И да помагат само с материали, новини и съществени научни разисквания ...

Това е реалността- на който му харесва успява да извлече нещо полезно, на който не му си намира друго място и си прекарва по-приятно времето :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Въпрос относно
« Отговор #144 -: Ноември 08, 2012, 14:37:31 pm »
Хм..Май не ви се понрави"експериментът"....Е така е..Докато го мислехме форума за слободия,се заформи егати надпреварата кой по-голямо и миризливо да го.."сътвори"..А па сега вече изведнъж загубихте интерес към форума и админите от пичове станаха"жалки"..Дали пък не е заради наближаващата зима,която задължително идва с мирис на портокали и..."банани" 8)

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Въпрос относно
« Отговор #145 -: Ноември 08, 2012, 14:55:15 pm »


Обърнете внимание на червения текст.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Въпрос относно
« Отговор #146 -: Ноември 08, 2012, 15:11:23 pm »
Хм..Май не ви се понрави"експериментът"....Е така е..Докато го мислехме форума за слободия,се заформи егати надпреварата кой по-голямо и миризливо да го.."сътвори"..А па сега вече изведнъж загубихте интерес към форума и админите от пичове станаха"жалки"..Дали пък не е заради наближаващата зима,която задължително идва с мирис на портокали и..."банани" 8)

А на теб понрави ли ти се? Май да!  :yes: За твоя темперамент (без да те познавам лично) може и да е приемливо да използваш и участваш в подобни експерименти, но моето разбиране и ценности са малко по-различни.
Така че, аз лично не бих казала, че съм заформяла големи и миризливи, още повече съм се възползвала от лошата страна и съм използвала момента да си рекна всичко на всекиго според заслугите.
И да, загубих интерес. Такава съм- претенциозна и нетърпяща ниските нива на циклене и боксуване. Жадна съм за истински интелектуални дискусии между зрели и интелигентни хора. Ако искам да слушам и чета махленски дрязги ще изляза пред блока или ще си пусна някоя псевдокомедия по кабеларката.
И колкото и да ми се иска и аз да се старая, то ... човек пробва с добро, пробва веднъж, ма то ... да не съм от желязо, баси!!! Писва ми и губя интерес. Да тръгна да се овъртя още повече, не мерси.

А и всичко започна през есента, зимата също е добре да се излиза навън на разходка, вместо да се кисне пред мониторчето в очакване да отстреляме някоя заблудена патица ...
Дори това е идея. Тая зима може да се науча да карам сноуборд ... 8)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Въпрос относно
« Отговор #147 -: Ноември 08, 2012, 15:37:42 pm »
В моя мозък такива умозаключения няма  :o. Да си ме видял някъде да пиша нещо за някого? Не виждаш ли, че се смея на коментара на потребителя? Или понеже не пиша обидно и не се зачита...

Наистина взе да ми писва поголовната простотия вече! Айде със здраве  :hi:

П.С. Думата "не знам" се пише отделно! Поне езика ни уважавайте!

Вещичке не се засягай. Не това ме подразни, че си писала нещо за някой. Това най-малко ме интересува. Нито пък , че се смееш на накой си, а 'догмата' или по скоро идеологията с тъмните и светлите и баланса между тях. ОК?

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Въпрос относно
« Отговор #148 -: Ноември 08, 2012, 15:44:39 pm »
fishbone,

не се засягам, просто пояснявам! А тази така наречена догма, не е нито догма, нито идеология. Вярвам в това, което говоря и не си ти човекът, който би ми променил мнението. В същност не е това темата за разискване на този въпрос, а и в която и да било тема не бих го разисквала. Отвореното съзнание е привилегия явно...

 :hi:
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Въпрос относно
« Отговор #149 -: Ноември 08, 2012, 16:15:37 pm »
Истинския баланс е в силата и ума.
Който няма ум ,компенсира със сила,и обратното.

Преполагам ,че мозъка на форума наистина има важни мотиви.Може и дори правителствени мотиви да имат ,знае ли се.
Както каза един от колегите ни ,форума е много важна отправна точка за хората които имат нужда от тази информация,и да ограничаваш правото и личното мнение по подобен начин е грубо и в разраз на цялата идея.....
 Емоциите в случая са излишни,това е истинския експеримент .
Хленченето е проекцията на злото дето ние самите си  правим.Никой да не хленчи,защото никой не заслужава този подарък.
Няма нужда  да заплашваме и съжаляваме,всичко си е наред.Никой не може да спре знанието,нито хората които искат да общуват.
Предполагам,че който е готов за раздяла,не би трябвало да има чак толкова емоции.
Резултатите от експериментите,ще излязат много по- късно защото експеримента продължава,и никога не е свършвал.
Бъдете горди с разума си ,не с емоциите.
Нормално е едно нещо като започне да свърши. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27