Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 100525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Форум срещи?
« Отговор #255 -: Октомври 25, 2012, 03:10:13 am »

Иначе относно форумните срещи ми хрумна нещо. Все пак е конспиративен форум това и най-добре ако ще организираме форумна среща също да е конспиративна. На ЛС - та, мейли и т.н. Да няма евентуални атентати от масони, гербери и билдербергери. :D

Я пак повтори?! Какъв форум е?
Беше "конспиративен", но от дълго време е любимо свърталище на лумпенизирани безделници, истерични жени - въобразявайки си, че се намират в Училище за сплетни и (в)дървени философ(ки)и.




Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #256 -: Октомври 25, 2012, 03:30:20 am »
Я пак повтори?! Какъв форум е?
Беше "конспиративен", но от дълго време е любимо свърталище на лумпенизирани безделници, истерични жени - въобразявайки си, че се намират в Училище за сплетни и (в)дървени философ(ки)и.
Ти недей Пъзелчо да категоризираш форумите кой къв бил. Па ако не ти аресва бегай у друг форум.
Пък и аз мога да кажа, че освен такива жени се намират и лумпенизирани безделници, агресивно незадоволени извратени мъже - въобразявайки си, че се намират в училище за простаци.
Аз кат те гледам ти си истеричния. Нищо смислено не казваш, а само се заяждаш. Ма сподели проблема си слънце. Може някой да ти помогне.
И тук няма истерични жени. Ако за теб нормална жена е тази която си мълчи кат риба ми сбъркал си определението.

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Форум срещи?
« Отговор #257 -: Октомври 25, 2012, 03:31:43 am »
Хи хи хи, ма не схвана ли, че ти си объркала форума  :D
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 03:35:32 am от Puzzle »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #258 -: Октомври 25, 2012, 03:39:18 am »
Точно към теб въпрос нямам. Чудничко защо си си въобразил, че бих те питала нещо. На нищо не можеш да научиш никого. И определено си неспособен да разбереш кой как мисли.
Айде приятни и спокойни сънища.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #259 -: Октомври 25, 2012, 11:43:00 am »
Хи хи хи, ма не схвана ли, че ти си объркала форума  :D
Ех Тролчо ма мноу си лицемерен бе. Що си промени поста. Форума ти си го сбъркал. Не извинявай- ти си сбъркан.
А дано се излекуваш. Успех.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Форум срещи?
« Отговор #260 -: Октомври 25, 2012, 11:45:51 am »
Ти недей Пъзелчо да категоризираш форумите кой къв бил. Па ако не ти аресва бегай у друг форум.

Калан ..... Калан ... не разбираш ли че пращаш в друг форум "паднал форумен ангел"  :D.Стила на писане, самочувствието не ти ли наподобява на някого  ;)?
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Форум срещи?
« Отговор #261 -: Октомври 25, 2012, 11:54:53 am »
Ако срещата е в подходящо време и аз ще се включа с присъствието си.

Интересно ми е да се видим на по 3 очи.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #262 -: Октомври 25, 2012, 12:17:43 pm »
Калан ..... Калан ... не разбираш ли че пращаш в друг форум "паднал форумен ангел"  :D.Стила на писане, самочувствието не ти ли наподобява на някого  ;)?
Не се сещам  Олд, а и не познавам всички потребители преминали през форума. Кажи кой е тогава тоз паднал "ангел", че да знам?

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Форум срещи?
« Отговор #263 -: Октомври 25, 2012, 12:25:11 pm »
един сладур ... Спорт-Здраве !  8)

 :-*

Той като се вдъхнови и разпише какъв купон ще е ... така че аз го очаквам с интерес  :writer:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #264 -: Октомври 25, 2012, 12:30:25 pm »
Мда сещам се. Чак пък сладур :bad:.  Е понякога се случва човек да се разочарова от хората. Просто си показват истинската същност. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27