Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Въпрос относно
« Отговор #45 -: Октомври 06, 2010, 12:10:38 pm »
Добре, ще слея темите за християнството с темата за Иисус. Ще добавя темата и за Дева Мария в тази обща тема, защото все пак тя му е майка. Но освен това Христос е бил евреин, или както е модерно сега да се казва "еврейн", затова ще взема да слея темите за евреите в тази обща тема. Но тъй като християнството е свързано с много конспирации по света, например икнвизицията, тайните на фатима, ще взема и тях да ги слея в тази тема, и мисля, че всичко ще дойде на мястото си. Но най ще е добре да слея целия форум в една тема, така поне никой няма да е офф-топик, какво ще кажеш cassio?

Ще кажа: благодаря за вниманието.
Но не е нужно да правите това ЗА МЕН. Ако някой ден ми хрумне нещо интересно, за което да Ви помоля и да знам, че и Вие с цялото си желание и воля ще направите, непременно ще Ви уведомя Еон.
До тогава, ако позволите- и случайно сте се осъмнил в моя респект към повереният Ви форум- ще отбележа, че не е нужно да намесваме майката на Исус- човекът (Вие него имате предвид, нали?) Понеже аз лично не знам ТЯ майката-човек да има нещо общо с божествената същност на Христос-Бог. Да- католицизма я почита, тя е светица, НО не и Богиня. Ако все пак сте чували за някоя Богиня, която е живяла по времето на Исус-човекът- може да стане наистина интересно и да го включите в темата.
Също така евреите не са ми интересни.
Интересен ми е Христос като бог в Човешко тяло. И ако пак сте чували за някакъв такъв народ по онова време, който е бил обединен или всеки един от този народ е имал нещо божествено...също би ми било интересно, ако се сподели в тази тема.
И накрая най-интересно ще ми е, ако някой се опита да тълкува и без това достатъчното факти. А не да е като в бюлетин от пресата:

Днес: 6 октомври 2010 година
Еон написа две мнения и половина в мистичен форум
Касио му отговори
Митко се зачуди но и той отговори
Драконът предложи форумът да се закрие
Форумът беше закрит
Край.
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 12:15:29 pm от cassio »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #46 -: Октомври 06, 2010, 15:04:30 pm »
До тогава, ако позволите- и случайно сте се осъмнил в моя респект към повереният Ви форум- ще отбележа, че не е нужно да намесваме майката на Исус- човекът (Вие него имате предвид, нали?)

- cassio, не съм се Усъмнявал в твоя респект или поверения ми форум (за пръв път чувам, че някой ми го е поверил, но както и да е), и не е това нещото, което исках да кажа.

Приемаш много буквално думите ми и не разбираш какво искам да ти кажа. Затова нека да не намесваме сега и майката на Исус. Дадох ти я просто като пример за друга тема. Няма нужда сега да разискваме и да философстваме за това нещо. Не се хващай за всяка сричка от писаното.

Цитат
Понеже аз лично не знам ТЯ майката-човек да има нещо общо с божествената същност на Христос-Бог. Да- католицизма я почита, тя е светица, НО не и Богиня.

Честно да ти кажа, въобще не ме интересува дали майката на Исус е богиня. Но това не пречи да отвориш тема, в която да го разискваш с другите колеги от форума.

 
Цитат
Ако все пак сте чували за някоя Богиня, която е живяла по времето на Исус-човекът- може да стане наистина интересно и да го включите в темата.

Можеш да отвориш нова тема за това.

Цитат
Също така евреите не са ми интересни.

Все ми е тая. И на мен не са ми интересни. Но може и за тях да отвориш тема. Въпреки, че май има доста теми за тях.

Идеята ми зад тези няколко реда е чисто деловодителска (колкото и скучно да звучи това, е полезно).

Влизам аз в тема за паметник на US загиналите летци и чета за руската армия, и за захари стоянов...

Влиза в темата факти за Исус и чета за Анунаки и разни плеядианци.

За мен това не е нормално. И това е част от задълженията ми като администратор. Чисто деловодителска и класьорска функция. А не дискусии за евреи, деви марии и т.н.

Моля ви нещо напълно елементарно и веднага след молбата, почват някакви спорения, философии, разтягания на локуми. Защо всичко трябва да става толкова трудно не мога да разбера?

1000 пъти съм го казвал. Четете заглавието на темата преди да натиснете бутона "Публикувай". Ако искате да отговорите на някой в темата, но отговора ви не е по тази тема, цитирайте му мнението и му отговорете в друга подходяща тема. Или ако няма такава, просто я създайте, като преди това проверете дали вече няма такава. Деца да бяха от 1-ви клас щяха да го научат.

Толкова ли е трудно за правене?

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Въпрос относно
« Отговор #47 -: Октомври 06, 2010, 18:38:43 pm »
Благодаря, че отдели отговора тук. Това показва уважение, което ме впечатли.
Разбрах контекста на това, което изискваш и нямах намерение да се хващам за срички и да отговарям буквално. Малко се подведох от твоя стил на отговор и затова така излезе и патоса.
Иначе не знам какво да кажа, освен, че лично аз ще се старая, но все пак си мисля, че само с моето старание не се получава. И спрямо мен. Но това е друга тема.
Така или иначе е наистина по-приятно темите да са по ясни, а не объркващи.
Приятна вечер. :)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #48 -: Октомври 06, 2010, 20:30:21 pm »
Оценявам старанието. Нека има старание. Тогава всичко ще е наред, аз ще имам по-малко работа и всеки нов, който влезе тук ще му е по-лесно да се ориентира. А второто е много по-важно. Именно затова го правя на проблем това.


И да добавя: Раздела, който слабо администрирам са Философски мисли поради самото му естество. Там е ясно, че няма как просто да се администрират теми наречени:

"Животът", "Какво ни кара да се смеем", "Какво е духовно извисяване" и т.н.

Поздрави на всички.
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 21:59:46 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Въпрос относно
« Отговор #49 -: Октомври 07, 2010, 12:36:36 pm »
Има си отделни теми за тях.

Отделните теми, може би не пречи да се комплицират и по някакъв начин свържат с конкретната.

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

Таа...кво викаш за комплицирането?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #50 -: Октомври 07, 2010, 12:53:22 pm »
компилират.

Сега доволен ли си?
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 12:56:51 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Въпрос относно
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2010, 10:41:01 am »
Тези рангове със звездичката под името Начинаещ потребител, Напредващ и т.н. на какъв принцип се дават? За заслуги, престой във форума, брой публикации, започнати нови теми, спонсорство или други?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2010, 10:51:12 am »
Май за брой постове, но ако ви дразнят можем да ги премахнем.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Въпрос относно
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2010, 11:18:26 am »
На мен не ми пречат, просто ми беше любопитно.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Въпрос относно
« Отговор #54 -: Октомври 30, 2010, 02:49:16 am »
Administrator -
Global Moderator -
Начинаещ потребител - - 0-249 мнения
Редовен потребител - - 250-499 мнения
Напредващ - - 500-999 мнения
Старши потребител - - 1000-1999 мнения
Експерт?!? - - над 2000 мнения

Така са го измислили тези, които са написали кода на форума (SMF), така сме го оставили и ние, за да има все някаква ориентация на потребителите.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Въпрос относно
« Отговор #55 -: Октомври 30, 2010, 17:35:16 pm »
Мен лично никога не са ме интересували звездичките и броя на отговорите, а какво допринасям за сайта и темите на сайта. :)

А обяснението, което дава Black Adder по-горе, става ясно кат се поогледа човек малко из сайта.





Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Въпрос относно
« Отговор #56 -: Октомври 30, 2010, 20:23:52 pm »
Обаче, само ако  има желание да проучва, къде-къде по-лесно е да се пита за очевадни неща ;)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Въпрос относно
« Отговор #57 -: Декември 12, 2010, 08:49:52 am »
Докога ще се заключва темата за Уикилийкс? И поради каква причина? (Заради Папата, заради мнението на Папата за Турция или заради agrippa???!!) Ако няма да има повече такава тема в този форум - кажете го! Пиша, пиша и накрая "не можете да публикувате..."  :D

« Последна редакция: Декември 12, 2010, 08:52:19 am от Visitor »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #58 -: Декември 12, 2010, 10:52:40 am »
Ами говорим за Уикилийкс и всички почнаха да говорят за папата и за членството на Турция в ЕС.

Ей сега ще ги разделя и ще направя нова тема.

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Въпрос относно
« Отговор #59 -: Декември 12, 2010, 10:52:53 am »
а може би администратора си има проблеми с нашето правителство !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27