Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Въпрос относно
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2007, 14:31:26 pm »
Защото тема има вече такава. А и да нямаше, пак щях да я изтрия, защото няма абсолютно никакво място в "Български конспирации".

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Въпрос относно
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2007, 15:37:41 pm »
пирамидите в китаи са важни.за тях почти няма никаква информация!каква е била информацията която е затрита?гадно е да има сто хиляди спамерски теми за сто хиляди глупости а нещо за което не се знае почти нищо да се трие

Eon

  • Гост
Re:Въпрос относно
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2007, 15:48:05 pm »
пирамидите в китаи са важни.за тях почти няма никаква информация!каква е била информацията която е затрита?гадно е да има сто хиляди спамерски теми за сто хиляди глупости а нещо за което не се знае почти нищо да се трие
Gogo,  стоте хиляди спамерски теми и стоте хиляди глупости, ние си ги правим, така че недей да обвиняваш никoй.
Аз ако бях и аз щях да я изтрия темата. Очевидно е че колкото и да е била важна информацията, ако инфо за китайските пирамиди е било сложено в БГ конспирации, то се вижда колко внимавате да не оспамвате форума.

Можеш да си поискаш инфото на ЛС от Габъро. И  престанете да ревете като деца за всеки изтрит пост.

Щом е бил изтрит поста значи е имало причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Въпрос относно
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2007, 16:34:43 pm »
Темата за китайските пирамиди се дискутира в "Уникални снимки от Гугъл"  ;) Даже съм постнал една нова  :P

http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=2020.90
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 16:36:15 pm от Alien »

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re:Въпрос относно
« Отговор #34 -: Март 03, 2007, 22:51:29 pm »
Мерси за уточнението за пирамидите.
Имам приятел, който иска да се регистрира но не му изпраща мейл за потвърждаване. Защо? Пробвано е с няколко различни пощи.
[/U

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Въпрос относно
« Отговор #35 -: Март 03, 2007, 22:55:40 pm »
хехех кармата на админа :)
и аз имах проблеми с активацията, това ми е втори акаунт, на който съм си записал паролата на три места, защото на първия след ръчна активация от страна на админа (пак поради липса на мейл) пък нещеше след време да ми изпрати мейл за забравена парола.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Въпрос относно
« Отговор #36 -: Март 04, 2007, 11:29:30 am »
Защо не работи "Експертно търсене"?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен SkilucK

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Въпрос относно
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2009, 12:21:11 pm »
Здравейте,

Виждам, че последният отговор в темата е чак отпреди три години, но това няма да ми попречи да попитам дали се търсят преводачи от английски на български и обратно. Ако да, много ще се зарадвам. Срещу труда си не очаквам нищо.

Ако администраторите на сайта са заинтересовани, моля да се свържат с мен на ЛС.

Поздрави и благодаря,

Ski

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Въпрос относно
« Отговор #38 -: Септември 30, 2010, 14:11:05 pm »
Вълнува ме, любезни ми админи, един малко теоретичен въпрос  :blush:... Ако даден потребител е избрал от настройките в профила си да бъде известяван чрез и-мейл за нови лични съобщения, ако същият този потребител бъде баннат, ще му бъде ли възможно да вижда личните си съобщения от мейла си?
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Въпрос относно
« Отговор #39 -: Септември 30, 2010, 19:21:56 pm »
По принцип трябва да може.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #40 -: Октомври 05, 2010, 08:40:09 am »
Темата е за Христос и фактите около него, не за християнството и църквата.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Въпрос относно
« Отговор #41 -: Октомври 05, 2010, 22:19:05 pm »
Темата е за Христос и фактите около него, не за християнството и църквата.

Е нали всичка започва от Христос-християнство, църква и т.н.
Ние просто допълваме темата (според мене) за Христос.Или просто отваряме скоби.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Въпрос относно
« Отговор #42 -: Октомври 05, 2010, 22:47:25 pm »
Има си отделни теми за тях.

Отделните теми, може би не пречи да се комплицират и по някакъв начин свържат с конкретната. Предвид, че и самата тема е супер хипотетична, защото Фактите за Христос не бихме могли да ги докажем в това измерение-време-пространство.
А интересността им е въпрос на въображение.
Факт е например, и то повече от интересен, че на база историята-живот на Христос- самото Християнство доста е успяло както да манипулира така и да създаде милиони поддръжнаци, които да Вярват без конкретно основание с факти.

Но ако искаме да сме `интересни`, на мен лично ми е любопитно, ако всеки един се въплъти в "ролята" на Христос как би се чувствал и какво би направил?
Аз например, никога нямаше да позволя да ме разпнат.
Щях да убедя всеки фарисей и цар да покаже личен пример, след което да го опровергая, че Жертвата му не заслужава и грам, защото никой не я разбира.
Казах! :yes:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #43 -: Октомври 06, 2010, 08:24:40 am »
Добре, ще слея темите за християнството с темата за Иисус. Ще добавя темата и за Дева Мария в тази обща тема, защото все пак тя му е майка. Но освен това Христос е бил евреин, или както е модерно сега да се казва "еврейн", затова ще взема да слея темите за евреите в тази обща тема. Но тъй като християнството е свързано с много конспирации по света, например икнвизицията, тайните на фатима, ще взема и тях да ги слея в тази тема, и мисля, че всичко ще дойде на мястото си. Но най ще е добре да слея целия форум в една тема, така поне никой няма да е офф-топик, какво ще кажеш cassio?

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Въпрос относно
« Отговор #44 -: Октомври 06, 2010, 09:05:03 am »
Хаха така ще се избегне спама и няма да има нужда от модератори... в последствие от администратори, и накрая няма да има нужда от форум, защото ще настане анархия.  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27