Автор Тема: Ценностите.  (Прочетена 25920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ценностите.
« Отговор #105 -: Септември 30, 2010, 14:02:39 pm »
След като никой няма да благодари на Спорт-Здраве, че е дал на някои хора да разберат каква огромна част играе негативизмът в живота им и че и ме дал насоки как да прегърнат истината за себе си... явно наистина вече подобни разширяващи се схващания не са обект на форума.

:lol: :lol: :lol: :lol: Супер си ,направо почвам да те харесвам.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ценностите.
« Отговор #106 -: Септември 30, 2010, 14:11:50 pm »
Aбе вие двамата,направо си падате един по друг,ама не си го признавате ;D.Направете го,и ще ви олекне.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Ценностите.
« Отговор #107 -: Септември 30, 2010, 14:13:19 pm »
Спорт - Здраве, разочароваш ме. Искаш да те похваля ли? Не знаеш ли, че си умен, за да ти го казвам аз?  :)


Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #108 -: Септември 30, 2010, 14:16:54 pm »
Това, че човек може да оцени себе си адекватно, винаги в нашата държава се приема като надуване.
В европа това всъщност е ключа някой да го вземат на работа въобще.


Просто си помислих, че да се скромничи по време на криза и философска леност е равносилно на нездраво примирение.
Но пък да се надуваш по верем на криза и философска леност не води до промяна.

Затова си викам, ако ще се изтъквам, то ще изтъквам истината - не по-малко, но пък не и повече =)


П.П.
Виж как съвсем без да искам даже пиша коментари по темата. Която върви чудесно и предполага мен съм сам в мнението си.

А ако съм сам - барем ви е хванало страх малко да не ви баннат, та да дойдете на моето мнение, нали така =D
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 14:18:17 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ценностите.
« Отговор #109 -: Септември 30, 2010, 14:24:04 pm »
Аз се извинявам на всички на който темата им е била интересна ,че я развалихме и ако я заключат,а относно банването,вече съм порастнала и нося отговорност за постъпките си и след като съм си позволила да си кажа мнението за някой който не се съобразява с никого в името на неговата извратена истина,мога да си понеса и ограничението,затова не се притеснявай за мен Спорте,голямо момиче съм.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #110 -: Септември 30, 2010, 14:30:11 pm »
Еми виж как знам. Затова сега ще стискаш зъби и това е.



Трябва ли сега да поясняваш шегата. Която не е съвсем шега, защото си е така. Но докога, докато не се спраска някой мъдрец ли? Стига стискала зъби ами действай.


А темата - тя е по-интересна от всякога. Всъщност сега, след като вече има интерес, хората са мотивирани да бъдат искрени и да се говори за истината.
А не за това кой в какво се опитва да вярва.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Ценностите.
« Отговор #111 -: Септември 30, 2010, 14:38:42 pm »
Много хора тук не одобравят, когато предпочитам да заключа дадена тема за известен период. Правя го, защото не искам да има бан за никой, дори и за 1 ден. Аз също съм потребител и знам много добре какво е да бъдеш провокиран, да се чувстваш длъжен да отговориш и т.н. Форумните игри са ми достатъчно познати и не разсъждавам от позицията на администратор, а като човек, който е попадал милион пъти във вашата ситуация и не може да се спре. А в случая трябва да се спрете, защото вече става досадно.  :) И когато спорещите страни не се усещат, тогава се намесва човечето с контролните функции.

Заключвам темата за известно време.
~за да няма бан~

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27