Автор Тема: Ценностите.  (Прочетена 26132 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Ценностите.
« Отговор #90 -: Септември 30, 2010, 11:24:19 am »
Чудесна тема да се отсее неуравновесения, неразумен, нямащ интерес да разширява съзнанието си, плагиатстващ и живеещ в илюзии контингент на форума. За "голямо учудване" на читателя, това е най-активният форумен контингент =)

Не че ме е грижа, порсто споделям впечатленията си от позицията си на читател от всичко това до сега, особено на двете последни страници.
 
       Защо  не  споделиш  твоите  ценности  (моралните),  ще  бъде  интересно  да  ги  съпоставим  с  написаното  от  теб  в  темата  за  "доброто  и  злото"
       Ти  също  живееш  във  форума,  за  година  и  половина  1160  мнения  предимно  негативни!  
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ценностите.
« Отговор #91 -: Септември 30, 2010, 12:13:24 pm »
Има една ценност, умение да прощаваш!

П.С. Не нападайте Спорта, ако се замислите какво иска да каже няма да сте толкова обидени  ;).

П.П.С. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често. Джордж Гарлин

« Последна редакция: Септември 30, 2010, 12:16:55 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен why now

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Ценностите.
« Отговор #92 -: Септември 30, 2010, 12:24:33 pm »
Да,но не е само да умееш да прощаваш.Това има смисъл само когато някой я оценя,а мооже да я оцени само онзи, който е наясно със случилото се и има в себе си чувство за вина. Когато простиш на този човек ти го освобождаваш от чувството за вина,което го мъчи,на него му олеква и тогава между вас нещата се променят,т.е. настъпва спокойствие.
Само такъв човек може да оцени прошката - и след това и той воден от този пример да прощава.
Иначе и да си го имаш умението ей тъй за себе си...дреме му на някой. :P
Където смехът е забранен, обикновено не дават и да се плаче.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ценностите.
« Отговор #93 -: Септември 30, 2010, 12:33:58 pm »
Олд на кого трябва да простим?На Спорта ли? Защото ако е за него,то ще трябва да назначим един човек да му чете постовете и да му прощава постоянно.Нямам нищо против него,имам обаче против постояните му забележки,оценки и наставничество. Тези качества ги признавам само на родителите ми и учителите ми,но дори и те вече не си го позволяват.Затова, че Спорта да вземе да порастне и да спре с размахването на пръст.А ти като негов защитник,позволяваш ли си такова поведение?
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 12:36:30 pm от eses »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ценностите.
« Отговор #94 -: Септември 30, 2010, 12:43:57 pm »
Ако имате някакви забележки към спорта,му ги пишете на ЛС.Стига го нападайте и обсъждайте пред ''публика''.Изразил си е мнението и това е.Нали за това е форума,все пак.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #95 -: Септември 30, 2010, 12:47:23 pm »
Ето ви ценност по темата:

един мой коментар = шест ваши

Човек явно много лесно може да ви върти на пръста си, стига да напипа какво ви е по душа - жълтата журналистика! Знай само къде е газта, къде е спирачката, и човек може да ви закара и на морето =D


И пак аз давам най-силния пример за това що е ценност! Вижте се само, направо се усеща, вижда и пипа... актуално, акуратно и фундаментално, само за два коментара.
И някои хора пак не казват "евала!". Това сигурно е заради балканския синдром.


П.П.
Че даже за две мнения плюс вашите шест се вижда и определението за ценност - газта и спирачката на един човек.
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 12:50:33 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ценностите.
« Отговор #96 -: Септември 30, 2010, 12:48:28 pm »
Това има смисъл само когато някой я оценя

Това ми звучи много познато ;)!


Има една ценност, умение да прощаваш!

това съм го писал като ценност и не визирам Спорта, ето вие не ми простихте за поста ми, но това е нормално не съм и мислел че ще е по различно  ;). Джордж Гарлин
е бил много прав  ;)!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ценностите.
« Отговор #97 -: Септември 30, 2010, 12:54:26 pm »
old4,този път изобщо не съм съгласен с теб,и това,че да прощаваш е ценност.По-скоро е невъзможност да си отмъстиш,за нещо,което някой ти е причинил и за това се криеш зад благородната кауза да простиш.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ценностите.
« Отговор #98 -: Септември 30, 2010, 12:58:34 pm »
По-скоро е невъзможност да си отмъстиш,за нещо,което някой ти е причинил и за това се криеш зад благородната кауза да простиш.
Винаги имаш възможност за такова действие, но кой е по силния който го направи, или който прости?
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #99 -: Септември 30, 2010, 13:05:09 pm »
По-скоро е невъзможност да си отмъстиш,за нещо,което някой ти е причинил и за това се криеш зад благородната кауза да простиш.
Винаги имаш възможност за такова действие, но кой е по силния който го направи, или който прости?


Нека не даваме повече аргументи, отколкото факти. Факт е, че прошката е това, което убива жълтата журналистика.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ценностите.
« Отговор #100 -: Септември 30, 2010, 13:18:21 pm »
Арри каквото съм имала съм го казвала на Спорта и на лични,но както виждаме неговото нахалство граници няма ,а в случай на отговор от наша страна,ние излизаме лошите ,че сме му отвърнали.Тая ценостна система ми е ясна.За мен може ,за другите не :P Накрая ще послушам съвета на админа и или ще блокирам нагледците,за да не им виждам помията или въобще да не се занимвам да пиша тук.На мен лично ми стига негативизма навън,че да го търпя и тук.
ПС то пък няма опция -блокиране  :unknown:
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 13:30:42 pm от eses »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #101 -: Септември 30, 2010, 13:31:41 pm »
Сега защо лъжеш? Очевидно е, че негативизмът те поддържа  :)


П.П.
Айде вече ще слагам шаренийки, както вика why now... малко кич за цвят, да не е толкова негативно. Why now естествено има нужда от много шаренийки, понеже негативизмът при нея и грим не го крие.

Това понеже стана дума за негативизъм де... нали сме заговорили за ценности, които пренебрегвате, пък иначе знаете да имате нужда от тях.
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 13:33:50 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Ценностите.
« Отговор #102 -: Септември 30, 2010, 13:45:06 pm »
Сега понеже всички си умирате да се доказвате един на друг, умирате да се самоизмъчвате като четете негативни мнения, умирате си да лепите етикети, та кажете кое ще е по-добре:

- Да ви дам почивка за 7 дни;

- Да заключа темата завинаги;

- И двете

?

Въпросът ми е към Спорт - Здраве и eses!

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Ценностите.
« Отговор #103 -: Септември 30, 2010, 13:58:54 pm »
Ами ти си прецени,то това не нито тема, нито диалог.Няма да загубя нищо като не го чета този уминик.
ПС направо ще си е ваканция

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ценностите.
« Отговор #104 -: Септември 30, 2010, 13:59:47 pm »
Нима? Аз не знаех, че форумът е специализирано позитивен, още повече когато става дума човек да излезе от личния си свят и да покаже своята искрена природа в името на това всички да го съживим този форум.


Ако ще пазите форум на някакви маскирани актьори, които влизат в образа на мили, позитивни и изкуфели баби... тогава аз предпочитам да взема едноседмичния бан.

Понеже така една бабешка тема ще остане отключена, явно сбабичосването е форумна политика. Ако... разбира се... въобще има такава... то ще да е тази като гледам.




След като никой няма да благодари на Спорт-Здраве, че е дал на някои хора да разберат каква огромна част играе негативизмът в живота им и че и ме дал насоки как да прегърнат истината за себе си... явно наистина вече подобни разширяващи се схващания не са обект на форума.



П.П.
Естествено, ще е супер, ако все пак мога да си чета личните.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27