Автор Тема: Измамата "славянство"  (Прочетена 117015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2009, 16:11:54 pm »
Като минете през човечетата и народчетата и територийките и стигнете до извънземни, може и да се появи някаква светлинка в тунела...

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2009, 18:16:57 pm »
Цитат на:  P.E.A.C.E.
БЪЛГАРИТЕ СА АРИЙСКИ НАРОД
 
Георги Раковски е първият български народоизследовател, който застъпва тезата за Индо-Арийския произход на българите.Според него, българският народ произхожда от три сродни индоевропейски народа, последователно установили се в нашите земи: пеласги, тракоилири и келтокимери.Раковски също така се досеща, че ние носим името на кимерийския цар БОЛГ, но също и на АРИИТЕ, затова сме БОЛГ-АРИИ

Я сега направи разлика между Арийския холокост на Хитлер и този на древните индийско -арийско бълг.племена.....,че нещо хич не ми харесва  :-X отново да се забърква произхода на българите с НАГИТЕ от ВЕДИТЕ... :nea:....

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2009, 08:50:42 am »
Лоол.
Това до голяма степен звучи като един невероятен филм, ако е истина просто незнам  :o
Има ли книга където горепосочената информация да е систематизирана ?
Просто авторите на такива статии прекаляват. Има обаче кой да ги чете ???

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2009, 10:44:54 am »
 :hi:
Незнам вече какво и кое е истина, но съм сигурна че ние сме специален народ.
Не че следвам нечй факти или каквато и да е фантастична историа, но ще е наистина хубаво произхода ни да е арйски. Убедена съм че ще се докаже цялата истина много скоро, каквато и да е тя. Но ние много дълго живяхме и продължаваме да живем в сянка, сякаш някои хора(така да ги наречем),неискат истината да излезе на яве. Не сте ли забелязали че каквото и откритие да имаме много шум не се вдига.
"Можете ли да повярвате колко неук и необразован народ има по нашата земя?"
Като кажа Българя те си мислиат Бангладеш? Или ме питат: Ах, къде е това?"
Идва ми да им зашлепа един шамар. :--- Но какво да се прави триабва да приемем че има такива духове на земиата и много не им пука защо, как, или какво ще направиат с него илуминатите или някой си пришълец. Него го интересува да има да яде, къде да спи и ако е възможно една жена за деца и това е. Виарвате или не се нагледала да приемем тези факти и тази реалност(ако има такава изобщо).
Ние българите сме наистина нещо много, повиарвайте ми.
Аз работиа сус 69 националности и е нещо невероиатно, нагледала съм се на много. 95% незнаят исторята си незнаят нищичко за нищо.Дори този форум и това за което ние говорим тук и сега за тях е като сън или те ще го разберат след 100 или 1000 години. Но това ме води до факта как наистина ние сме били преди хилиади години и как сме мислили и сме се кланяли на всеки пришалец и сме ги Обежествиавали. 
Всичко е тук и сега около нас.  :yes:
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2009, 10:59:59 am »
Авторите на такива статии имат за цел, чрез разобличаването на една лъжа да наложат друга! И материала на Зигфрид, с който е започната темата, и този, който е цитирала SiriusAngel правят точно това.
В кацата с мед е сложена лъжичка с л@.на...
Лошото е, че читателят похапвайки сладък медец от кацата не усеща, че е гризнал и л@.ненце...
Всеки сам за себе си да търси лъжичката с..., аз няма да я посочвам, че ще настане какафония. :)
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 11:01:19 am от Гален »

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2009, 13:44:47 pm »
 :flag_of_truce:
Аз мисля, че ако всеки реагира по начинът, по който ти реагираш никога няма да има форум.
Аз бих желала да се обосновиш  за по-горното и да кажеш какво мислиш или какво знаеш като факти. 
Това което забелязвам във форумът тук е, че всички знаещи Специалисти, които могат да дадат обяснение те нападат с лоши критики вместо да поучават незнаещия.
Усеща се едно невероятно напрежение, което наистина не е приятно.
И вие ми говорите за карма и всичко останало? Би ли ми казал с твоите думи какво чувство ще създадеш в мен и аз каква енергия ще изпратя обратно към теб,мисля че е бумеранг?

А пък и времето в което живем в момента никой не знае кое е истина и кое не е.
А ти звучиш толкова сигурен в това което знаеш, че ми напомняш на това време, в което са твърдели с "Доказателства от учените", че човекът  произлязал от маймуната.

А, статията я копирах от интернет от вестник атака. (Не че съм го чела някога, но мисля, че те също си живеят в тяхният измислен свят"),както и да е.

И нека да ти кажа, че аз все още мисля, че сме готин и специален народ.

И сега очаквам твоето обяснение. :flag_of_truce: ;D
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 14:02:35 pm от Mirotvorec »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2009, 16:36:55 pm »
Авторите на такива статии имат за цел, чрез разобличаването на една лъжа да наложат друга! И материала на Зигфрид, с който е започната темата, и този, който е цитирала SiriusAngel правят точно това.
В кацата с мед е сложена лъжичка с л@.на...
Лошото е, че читателят похапвайки сладък медец от кацата не усеща, че е гризнал и л@.ненце...
Всеки сам за себе си да търси лъжичката с..., аз няма да я посочвам, че ще настане какафония. :)

Йес, ето го и супер компетентното мнение! Много е гъзарско да обикаляш по темите, да поучаваш хората и да им обясняваш колко са тъпи, а ти колко си прав. Нищо лошо няма, че не подкрепяш твърденията на хората в тази тема, все пак всеки има право на собствени възгледи и , ако беше започнал с "не съм съгласен с вас, защото..." , вероятно нямаше да е толкова смешен коментара ти. За кой ли се мислиш, вероятно за нещо повече.. с този тон?
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 16:39:14 pm от Hannibal »

Неактивен Erebus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Shut up Mokuba!!!
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #22 -: Октомври 24, 2009, 16:47:37 pm »
В горепрочетените текстове дори смесица с истина и лъжа да бъдат,има си причини по които може би дори самите господа рептили не биха желали Българският народ да е сред останалите!!!....лично мнение  :)

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #23 -: Октомври 24, 2009, 16:56:08 pm »
 ;D :lol:
Голиам смях... обичам го този форум.
Ако пуснеш муха то се превръща в слон.. :lol: :lol: :blum2:
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #24 -: Октомври 26, 2009, 15:45:59 pm »
SiriusAngel, Hannibal, кавъвто и разяснителен отговор да ви дам, той едва ли ще ви удовлетвори. До заключението, което ви раздразни, съм достигнал след доста четене по темата. Четете и вие за да намирате лъжичките...

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #25 -: Октомври 27, 2009, 10:32:39 am »
Авторите на такива статии имат за цел, чрез разобличаването на една лъжа да наложат друга! И материала на Зигфрид, с който е започната темата, и този, който е цитирала SiriusAngel правят точно това.
В кацата с мед е сложена лъжичка с л@.на...
Лошото е, че читателят похапвайки сладък медец от кацата не усеща, че е гризнал и л@.ненце...
Всеки сам за себе си да търси лъжичката с..., аз няма да я посочвам, че ще настане какафония. :)


Ех галенчо ,галенчо сега ще направя едно определение ,но мили ми галенчо искам да знаеш ,че Аз не искам да те обидя просто фактите са си факти и за съжаление ,такива които имат твоите разсъждения влизат в една графа,която е =  синове,внуци и правнуци на активни борци против фашизма, партийни деятели и функционери и червена комунистическа номенклатура. Аз разбирам мили ми галенчо ,че така са те възпитавали мама, татко, баба и дядко в къщи (че си славянин), но ти мили ми галечно Не знаеш ,че преди те да те възпитат така (У дОма) тях комунистическата партия ги е възпитала да мислят така( понеже вече си голямо момче ще зададеш коректния въпрос, а компартията кой я е възпитал така?)затова аз ще ти отговоря ,от времето на имперска рУсия след това и най - вече в комунистическа СССР  на Българската интелигенция и НАРОД(до освобождението от турско робство,след това и най - вече след 9-ти IX 1944 г.)  е набивана руската ЛЪЖА , че сме славяни!!!? Лубимите ти руснЯци са набивали в главите на Българския Народ, (който нормално след освобождението от  турско робство от рУсия все още са били под еуфорията на рУското освобождение ) , че видте ли ние БОЛГ - АРИИте сме били славяни,това разбира се мили ми галенчо са ГОЛИТЕ твърдения на руснЯците и техните измислени теории ,които имат определена ПОЛИТИЧЕСКА ЦЕЛ.Не знам на колко години си ти ,но както свободно заклеймяваш мен и всички които защитаваме Истинската Българската история и произход ,мога със сигурност да кажа ,че ти не си живял по времето на комунизма, в който(ако беше живял или беше се поитересувал)освен ,че СЛАВЯНОФИЛИЯТА беше ДЪРЖАВАНА ПОЛИТИКА  на КОМпартията, това се налагаше да се изучава Официално АБСОЛЮТНО навсякъде ! За Всеки комунист, първа радост беше да се нарече славянин за да може да е славянския брат на съветските славянски братушки от СССР !
Аз не искам да те обвинявам ,за политическите  или за етническите ти пристрастия ,всеки е свободен да си мисли и ВЪОБРАЗЯВА каквото си поиска ,проблема е ,че ИСТИНАТА може да е само ЕДНА !
A тя е ,че колкото комунистите и руските ПОДЛОГИ (живеещи в България) да се мъчите ,да ДЕЗИНФОРМИРАТЕ и ЛЪЖЕТЕ Българския народ, Истината вече е Налице и се надявам в съвсем скоро време тази СРАМНА и ГНУСНА  -  руско-сОветскаЯ ЛЪЖА за славянството на Нас БОЛГ-АРИИте да бъде ИЗТРИТА ЗАВИНАГИ от Българската История !
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #26 -: Октомври 27, 2009, 11:53:23 am »
Зигфрид, няма да подходя към теб иронично, както ти го правиш към мен. :)
Цялото ти това мнение е една безсмислена писаница отправена към мен. В грешка си с изводите за "галенчо". Язък за труда, който си положил в написването на това мнение. Необходимо бе едно елементарно разтълкуване от твоя страна на изречението, което е подчертано в мнението ми, а именно:"В кацата с мед е сложена лъжичка с л@.на...".
Ще си направя труда вместо теб..., но няма да го направя изцяло. Ще оставя малко работа и за теб, макар да съм сигурен, че няма да я свършиш. Няма да ти отърва...
Като казвам "кацата с мед", имам точно в предвид "измамата "славянство"! Така е, това е една голяма измама. Не го оспорвам. "Лъжичката с л@.на" обаче, която си сложил, в "кацата..." разваля цялата "стока". Естествено тези, които я виждат са малко. Показват го и метаните, които получи след пускането на темата. Няма забележки от никой!
=======
Търсете "лъжичката..." драги читатели на темата. Зигфрид няма да ви я покаже. Няма да го направя и аз.
Лек ден и успехи в търсенето!

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #27 -: Октомври 27, 2009, 14:25:36 pm »
Aз Не съм искал да те обидя ,но по обърканите, недовършени,недоизказани ,недообосновани и Най - Вече НЕразбираеми постове, които си написал ,човек няма как да разбере какво точно искаш да кажеш и Какво е твоето мнение по въпроса. Българския език затова е богат, пишем и го говорим за да се разбираме а Не да си пишем и говорим с недомлъвки и с ПОЛУ.... и абсолютно Неразбираеми мнения и писания, които само ти си разбирш а след това се сърдиш ,защо ли другите ( Недостойните да разбират такива "високо интелектуални пъзели" от недомлъвки) не ти разбират, какво Точно си искал да кажеш по въпроса !
Виж ако беше написал ТОЧНО и Недвусмислено ,без глупостите за мед,каци,лъжици  ,вилици,ножове,тостери, кафеварки и тн. аз мисля ,че сега нямаше да си пишем тези безмислени постове ,ето ти два примерни отговора :

1) Аз мисля ,че Българите сме Древен и ВЕЛИК АРИЙСКИ НАРОД или

2)Аз мисля ,че Българите сме славяни ,както мислят от ИНТЕРНАЦИОНАЛА и руснЯците  !
Това (отгоре) са 2(два) Точни и Разбираеми Отговора ,   твоите с недомлъвките  са.....  !?
« Последна редакция: Октомври 27, 2009, 18:38:59 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #28 -: Октомври 27, 2009, 20:13:04 pm »
Авторите на такива статии имат за цел, чрез разобличаването на една лъжа да наложат друга!
Зигфрид, мисля, че Гален още с първото си изречение дава яснота за своето отношение по въпроса. Да, славянството е една лъжа!
Впрочем, тази тема от поне няколко години не е актуална. Малко са вече хората, които вярват на "морето от славяни" и "шепата кривокраки българи, дошли от Азия". Затова и интересът към темата е малък.
Интересно ще е да разберем за другата лъжа, която се прокрадва в статията, която идва да замести "славянството". Казваш "Българите сме Древен и ВЕЛИК АРИЙСКИ НАРОД" и още, че сме индо-европейци. Това ще рече, че прародината според теб е някъде в Азия. Има обаче и друга теория, т.н. автохтонна, която утвърждава, че прародината ни е Балканският полуостров, защото траки=българи. Предполагам, че Гален поддържа последната теория. Доста артефакти вече има, които доказват, че траките/българи са по нашите земи от преди потопните времена и може да се предположи, че е имало разселване към Азия, а след това в по-късни времена завръщане на Балканите.
Та това е другата лъжа, Зигфрид, която е прокарана в тази статия, че българите са ираноиди, че прародината е някъде из Азия и че идвайки тук, на Балканите, българите са завладяли тази територия, а всъщност те просто са се прибрали у дома.
Ясно е, че българите не са славяни, не са тюрки, но не са и иранци. Българите са си "балканци", ако мога така да се изразя, откак свят светува. Има в нета една такава интересна тема Траки = пеласги = българи?.
Но това вече е друга тема, а тази е ясна.  :)
Не мисли като човек!-Крион

trader

  • Гост
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #29 -: Октомври 27, 2009, 22:01:29 pm »
Пелазги е гръцко произношение на беласци.Или както му казват на хотата живеещи в полите на Беласица планина.Защо са пелазги ...ами там малаките немогат да изговорят звука "Б" и тем подобни техни проблеми по изговарянето.затова ни наричат мръсни вулгари!!А беласците са част от древните племена на българите.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12112 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
1 Отговора
7179 Прегледи
Последна публикация Януари 26, 2009, 15:03:26 pm
от Trandev
7 Отговора
12105 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27