Автор Тема: Измамата "славянство"  (Прочетена 117723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Erebus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Shut up Mokuba!!!
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #45 -: Декември 03, 2009, 17:45:34 pm »
Мисля,че трябва да обърнем внимание за днешното ни положение наложено ни от рептило-илюминатския елит и техните подопечни (родните политици).Справим ли се с това,истината за миналото и произхода ни сама ще изплува.Трябва да се вгледаме какви сме именно СЕГА.С най-добри чувства!!!  :) :yes:  :hi:

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #46 -: Декември 08, 2009, 13:05:35 pm »


Цитат на:  Зингфрид
Пускам тази тема ,защото ми писна в България официалната администрация да налага в Българските Училища все още да се изучават глупостите СЪЧИНЕНИ преднамерено от руснаците и бългаските комунисти, че НИЕ Бълг-АРИИ-те сме били славяни!!! Че Българите били тюрки, диваци, хуни и тем подобни глупости,че тангра бил Български Бог и т.н и т.н. Никой от тези ПСЕВДО-Историци няма добластта и Не иска да си признае ,че вече има както АРХЕОЛОГИЧЕСКИ, така и НАУЧНИ ДОКАЗАТЕЛСТВА за Арийския или Индо-Европейския произход на древните Болг-АРИИ
Ето от тук си давам много отговори за последния ти пост в темата "Конспирацията Холокост"...
Мисля, че по добре би било темата  Измамата "славянство" да бе озаглавил
"Измамата Арийство"
Така щеше да спестиш излишни словоизлияния на нови потребители, както и на стари от типа....."БОЛГ–АРИИ–ВЕЛИК НАРОД", както и да предпазиш народа си ако се чувстваш Българин от Арийския Холокост!
Що се отнася за разликата между "Славяни" и "Баварски Арийци "....е доста голяма....
Славяните са били винаги много по близки до Българите по нрави, обичаи, традиции и езикова култура, отколкото Баварските –Арийци  "Коне с Капаци"
Съветвам те навреме да осъзнаеш принадлежността си!  :)....и да не пропагандираш повече България, както и да се опитваш да я МУНИЗИРАШ....

Трябва да си много ограничено славянско същество за да изсе... "ГЕНИАЛНОТО" умозаключение ,че  САМО БАВАРЦИТЕ са АРИЙЦИ !!! Генетично налаганата ОМРАЗА в 100% от червените семейства( които по наследство се ОПРЕДЕЛЯТ ЗА СЛАВЯНИ) към "ЛОШИТЕ" Германци или Арийци е нормална, обикновения млад подрастващ комунист може да научи от родителите си НАСЛЕДНИЦИ на ПРОСТИ и ОГРАНИЧЕНИ ШУМКАРИ единствено негативна и изкривена през призмата на политическата комунистическа пропаганда информация в която белите хора ТОЕСТ НИЕ Арийците сме лошите, а робите (на латински славянин значи РОБ) славяни са вся и всьо  !
Друго интересно нещо е ,че комунистите и след 65 години УНИКАЛНИ поразии и загробването наОТЕЧЕСТВОТО НИ  ,не се отказахте да ни съветвате ,през четиридесетте и петдесетте години ни съветвахте с калшници ,бесилки и гладни прасета ,през шестдесетте и седемдсетте години ни съветвахте с побоища, лопати изселвания ,лагери и затвори ,след осемдсетте години започнахте да ни съветвате от позицията на силата на парите ,с милиардите които обрахте от нас(Българския народ)  и присвоихте за своя сметка !
Сега няма ли да ме посъветваш ,че ако не  престана да се боря за възтържествуване на ИСТИНАТА и правдата ,че Бълг-АРИТЕ ,сме АРИЙСКИ народ а не славянска тор ,ще ме изпратиш с еднопосочен билет в Белене ?
Имаш ли представа , коя година сме !?

PS С оглед на политическата ти принадлежност ,всеки що годе политически грамотен човек без проблем би могъл да се досети ,защо се чувстваш ПО  - Близък  до славяните а НЕ до нашите ПРАДЕДИ, древните Българи-АРИЙЦИ !
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 17:50:20 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #47 -: Декември 08, 2009, 13:52:21 pm »
С теб изобщо няма да споря на голословие, докато не обясниш тук пред целия форум:

 :diablo:

Как се прави АРИЕЦ от Бял Човек и в момента от Славяни с добавка ИНДИЙСКА МАТРИЦА.

« Последна редакция: Декември 08, 2009, 13:53:30 pm от Z-931 »

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #48 -: Декември 08, 2009, 14:21:36 pm »
С теб изобщо няма да споря на голословие, докато не обясниш тук пред целия форум:

 :diablo:

Как се прави АРИЕЦ от Бял Човек и в момента от Славяни с добавка ИНДИЙСКА МАТРИЦА.


Брей, да не като се смесим с циганите-ИНДИЙСКА МАТРИЦА ще станем арийци.   

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #49 -: Декември 08, 2009, 15:10:32 pm »
С теб изобщо няма да споря на голословие, докато не обясниш тук пред целия форум:

 :diablo:

Как се прави АРИЕЦ от Бял Човек и в момента от Славяни с добавка ИНДИЙСКА МАТРИЦА.

1-во др славянин ,хайде малко да посмалим самочувствието и да не говорим от името на целия форум ,или ти по принцип си говориш в множествено число поради някакви вродени генетични аномалии ,дължащи се на етническия ти произход ?
2-ро тИ до сега спореше ли с мен ,защото АЗ не съм забелязал !!!
На мен лично в момента не ми пречи ти за какъв се самопределяш (славянин ,чифут),все пак Не сме 1939 г.
До колкото си спомням игричките от рода КАК СЕ ПРАВИ.... еди какво си ,ги играехме в детската градина ! тИ все още ли не си успял да НАДраснеш  възрастта в която се играят тези игриЧКИ  ?
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #50 -: Декември 12, 2009, 23:07:16 pm »
Очаквах по-адекватен отговор, но явно Арийството Ти е заличило Разума :)

Цитат на: Зингфрид
Wir sind da!
....или преведено "Ние сме тук"....
Кои сте Вие?.....и това, че Вие сте тук не значи ,че нас ни няма ;D


« Последна редакция: Декември 12, 2009, 23:20:01 pm от Z-931 »

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #51 -: Декември 12, 2009, 23:41:22 pm »
То е ясно ,че сме българи и Славяни и Арийци се лакомят за наша свещенна земя ... но все пак хора качете се в един автобус трамвай тролей ,метро и ще забележите ,че има синеоки каквито са били траките и българите ,но почти няма руси или са изрусени ,аз имам руса коса и в автобуса точно за това се зачудих като сме славяни защо косите на другите в автобуса не бяха руси?
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #52 -: Декември 12, 2009, 23:53:33 pm »
Ех, дезнам кво общо има косата с арийството не разбрах.......... :bad:
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 00:18:40 am от Mirotvorec »

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #53 -: Декември 14, 2009, 14:40:09 pm »
Човека(deznam) ти обяснява,защо след като сме славяни почти НЯМА РУСИ ХОРА в България ,докато и ТРАКИЙЦИТЕ СА АРИЙСКИ НАРОД НО НЕ СА РУСИ !
СЕГА РАЗБРА ЛИ НЕЩО ?
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 00:19:30 am от Mirotvorec »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #54 -: Декември 14, 2009, 15:50:21 pm »
Това с русата коса са си го измислили нацистите, че си няма ли друга работа.  ;D

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #55 -: Декември 14, 2009, 16:32:38 pm »
Цитат на: Зингфрид
Човека(deznam) ти обяснява,защо след като сме славяни почти НЯМА РУСИ ХОРА в България ,докато и ТРАКИЙЦИТЕ СА АРИЙСКИ НАРОД НО НЕ СА РУСИ !
СЕГА РАЗБРА ЛИ НЕЩО ?

Нищо, ама абсолютно нищо не разбрах :-X....досега не ми отговори на нито един мой въпрос. Това за косата си е пределно ясно и няма нищо общо с Арийството, затова и конфронтирах дезнам и не смятам изобщо да го коментирам.
 Не откланяй нещата от същността им !
Поисках от теб да ми обясниш, като на невеж подробности около генетиката, касаеща Арийството, а и как примерно Хитлер от обикновен германски народ ги е превърнал изведнъж в арийци.
Какво им отнел и какво им е добавил? :-X .....Доколкото знам и те идват от Индия.
Опитай се да бъдеш подробен и ясен в обясненията и фактите, които ще изложиш за да ме убедиш, че в действителност идваме от Индия, защото аз си мисля, че винаги сме си били тук и не неносим рептилски гени, а атлански.

Ех, разбира се арийците са били  погрешен експеримент на атлантите, но на това няма да се спирам в подробности.

Очаквам потвърждаващи аргументи за твърдението  ти, че сме арийци и идваме от Индия :)

« Последна редакция: Декември 15, 2009, 00:20:40 am от Mirotvorec »

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #56 -: Декември 14, 2009, 17:08:04 pm »
Така омръзна ми да ви слушам глупостите :
ОФИЦИАЛНАТА ТЕЗА НА "НИМ" В ЧАСТНОСТ БОЖИДАР ДИМИТРОВ Е ,ЧЕ БЪЛГАРИТЕ СА САРМАТО-АЛАНИ АКО ИСКАТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ КАКВИ СА МОЖЕТЕ ДА ПРОВЕРИТЕ НО БЪЛГАРИТЕ СА СИ БЪЛГАРИ И ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА СЛАВЯНИ ИЛИ АРИЙЦИ ,ЗАЩОТО ТЕ СА НИ КАТО СЪСЕДИТЕ И МИСЛЯТ ТАКА ЗА НАС АКО СЕ МОЖЕ ДА ГИ ПРЕЦАКАМЕ........ А по въпроса къде са живели ,за сега останки от нашата цивилизация са открити в Авганистан,Иран,Пакистан.


http://bg.wikipedia.org/wiki/Сармати
http://bg.wikipedia.org/wiki/Алани

За неразбралите иранска народност, подразделение на сарматите
НИКАКВИ АРИЙЦИ ИЛИ СЛАВЯНИ ,ВЪПРЕКИ ,чЕ ТЕ СЪЩО СА ОТ ТОЗИ РЕГИОН ТРЯБВА ДА Е ЯСНО ,ЧЕ НИЕ СМЕ ОТ ЮЖНАТА ЧАСТ А ТЕ ОТ СЕВЕРНАТА!!!

Още повече все повече доказателства идват ,че българската и тракийската култура са били идентични и като се има на предвид ,че и те имат произход от този регион може да се говори за близки по произход народи.

И още една характеристика:

Индоевропейските езици (и народи) условно се разделят на два големи дяла — източни (сатем) и западни (кентум). Разликата между двете групи е в произношението на веларните звуци, като едните произнасят „с“, а другите — „к“. Към „сатем“ езиците спадат балтийските, славянските, иранските, индийските и арменски, а „кентум“ езици са германските, келтските, италийските и гръцки. Смята се, обаче, че анатолийските езици, токхарският и албанският не спадат към никоя от тези две групи.
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 19:18:20 pm от deznam »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #57 -: Декември 15, 2009, 10:34:57 am »
Мога ли и аз да се намеся , бих ви помолил да не давате примери с комунисти като Б.Димитров ,защото те самите са с НЕУСТАНОВЕН етнически произход . Докато беше комунист по комунистическо димитров лееше лайната на комунистическата пропаганда ,че сме славяни и ,че сме славянски братя на низшите същества от русия и тн и тн КОМУНИСТИЧЕСКА ПРОПАГАНДА,КОМУНИСТИЧЕСКА ПРОПАГАНДА и пак КОМУНИСТИЧЕСКА ПРОПАГАНДА. След 10-ти 1989 г. на убедения комунист "историк" му стана нещо и започна да пее друга песен ,но тя така и не можа да тръгне в правилната посока за Българския произход , защото няма БИВШ КОМУНИСТ !
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 11:42:28 am от Mirotvorec »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен kama4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #58 -: Декември 20, 2009, 12:59:53 pm »
  И аз съм на мнение ,че нашата история не е това ,което се преподава в училище и че това се прави преднамерено. Има голяма вероятност да сме потомци на чисти арийци, но спрете с тия глупости че само защото сме чисти арийци(ако наистина е така)сме едва ли не по-добри,по-важни от другите народи и раси. Какво лошо ако си турчин , евреин, и не знам си още какъв. Всичко е едно и едното е всичко. Делата те правят добър или лош, а не това какъв си по националност или произход.Много ми е интересно от тук пишещите във форума за арийци си познават достатъчно добре фамилната история ,че да са сигурни,че кръвта им е чиста(дори ми става лошо да пиша за чиста кръв и прочие простотии).

Неактивен Anderson

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #59 -: Януари 05, 2010, 21:46:43 pm »
http://vbox7.com/play:faf6472e

По късно може, да разработя теория засега вижте картата и кажете не виждате ли "тунел" за западните неславянски страни към черно море . .

  .. абстрахирайте се, че е песен . .

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
42124 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12726 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
11012 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
1 Отговора
7984 Прегледи
Последна публикация Януари 26, 2009, 15:03:26 pm
от Trandev
7 Отговора
15589 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27